Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Сайти схожі на Сеоспрінт

  1. Кращі російськомовні букси для заробітку
  2. Кращі зарубіжні букси для заробітку

М ногие користувачі, які хоча б раз у житті цікавилися темою заробітку в інтернеті, могли чути про таке сайті як Сеоспрінт. Seosprint - являє собою букс, де можна заробляти на читанні листів, проходження опитувань, перегляді сайтів або виконанні завдань.

На думку більшості користувачів сайту Сеоспрінт є найкращим в Рунеті і з цим навряд чи хтось сперечатиметься. На сторінках цього сервісу можна знайти дійсно величезна кількість оплачуваних доручень, за деякі з яких платять гідну оплату. Реферальная система на Seosprint продумана до найменших деталей, інтерфейс простий і зручний, техпідтримка відповідає на запити швидко і культурно.

Але, на мою думку, у даного букса є один істотний недолік - велика кількість завдань, оплата за які не відповідає «реаліям». Щоб заробити нещасні десять копійок замовники вимагають від користувачів виконувати доручення, яке виходить за витрати тимчасових рамок в 10 хвилин.

Свого часу мені це набридло, і я прийняв рішення шукати альтернативи Сеоспрінту. І як же я був здивований від того, що виявляється в Рунеті існує велика кількість аналогічних проектів, де також багато завдань, але серед них не так багато надмірно складних.

Я вирішив поділитися з вами своєю підбіркою буксов для заробітку на кліках. Умовно я їх розділю на іноземні та вітчизняні сайти. Але відразу ж хочу звернути вашу увагу на те, що робота з зарубіжними буксами будується на «оренді рефералів», а тому вам будуть потрібні стартові вкладення.

Кращі російськомовні букси для заробітку

Якщо говорити про сайтах, які є альтернативою Seosprint, то, на мою думку, кращим з них є поштовик Wmmail. Він існує вже дуже багато років і своєю стабільністю роботи і регулярними виплатами підтверджує свій лідируючий статус.

Вммаіл мені подобається тим, що тут ви можете заробляти гроші в доларах. Мінімальна сума для виведення дуже скромна - усього 10 центів, а самі гроші можна отримати на електронний гаманець Вебмані.

Як і на інших подібних сайтах, на Wmmail користувачам доступний заробіток на виконанні завдань, на читанні листів і на серфінгу. Крім цього на даному поштовику також можна грати на гроші в різні прості ігри та навіть продавати статті.

Загалом Вммаіл є такою собі універсальний проект з безліччю можливостей для заробітку. Рекомендую його до обов'язкового відвідування, оскільки це дійсно кращий альтернативний проект Сеоспрінту.

Другу позицію в моєму рейтингу займає проект Seo-fast. За функціональним можливостям він практично нічим не відрізняється від інших російськомовних буксов. Найголовніша перевага Сео-Фастів перед вітчизняними кліковими спонсорами полягає в тому, що тільки з цього сайту ви можете виводити необмежену кількість грошових коштів.

Будь-то на вашому рахунку 10 копійок, 10 рублів або 1000 рублів - все одно можна замовити виплату на Вебмані або Яндекс.Деньги. Як і на інших буксах Seo-fast дозволяє отримувати гроші на читання рекламних листів, перегляд сайтів (в автоматичному або ручному режимі), проходження текстів і виконання оплачуваних доручень.

Ще однією цікавою особливістю Сео-Фастів є те, що з цього проекту виводити гроші можна не тільки на електронні гаманці, а й на банківські карти або ж на мобільний рахунок.

Socpublic - букс, який також заслуговує вашої уваги. Популярний даний проект тим, що його адміністрація регулярно проводить різноманітні конкурси з грошовими призами для користувачів.

На Соцпабліке також відсутня мінімальна сума для виводу, але грошові кошти можна отримати виключно на рублевий гаманець Вебмані. Також цей букс для своїх користувачів крім уже звичних завдань, тестів і листів, пропонує підзаробляти на автоматичному серфінгу рекламних сайтів.

Ще один проект, який я хотів би вам порекомендувати, називається Vipip. Адміністрація цього сайту розробила спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому працівникам букса значно зручніше працювати, ніж якщо використовувати браузер.

Не міг я вам і не розповісти про такий сайті, як ProfitCenter. На думку більшості користувачів саме цей проект є прямим конкурентом Сеоспрінта, але, як показує практика, на ПрофітЦенте публікуються такі ж завдання, як і на Seosprint. Отже, цей букс має таку ж проблему - складні завдання за низьку оплату.

ProfitCenter працює з висновками на Ківі гаманець, на Вебмані і на Яндекс.Деньги. Зазвичай, після замовлення виплати, гроші надходять на баланс через кілька днів.

Серед інших проектів вашої уваги також заслуговують такі вітчизняні сайти, як Raymoney, Web-IP, VIP-promotion (навіть зовні цей букс нічим не відрізняється від Seosprint), Wmzcap, WMrub, WMzona і Wmpublic.

Кращі зарубіжні букси для заробітку

На відміну від вітчизняних проектів, всі іноземні клікові спонсори платять в доларах або євро. Відповідно, для виведення зароблених грошей з зарубіжних буксов вам буде потрібно обзавестися хоча б гаманцем від електронної платіжної системи PayPal.

Як я вже згадував вище, головний принцип заробітку на іноземних проектах полягає в оренді рефералів. Якщо ви не будете вкладати гроші, то не зможете заробляти пристойні суми грошових коштів. Сама ж оренда рефералів схожа з принципом інвестицій. Наприклад, ви «купуєте» за 5 доларів 30 рефералів на місяць. Користувачі видаються вам в довільному порядку і деякі з них вже після першого дня роботи з буксом закидає цю справу - відповідно ви втрачаєте гроші. Втративши третину від усіх орендованих рефералів ви не зможете просто окупити свої вкладення.

У той же час, якщо всі вони допрацюють до кінця місяця, то ви окупите витрачені гроші і отримаєте прибуток в розмірі 50-100%.

Перераховувати список кращих іноземних сайтів типу Сеоспрінта я не буду, оскільки даної теми присвячував окрему статтю, з якої ви можете ознайомитися, перейшовши на цю сторінку.

Післямова
Спасибі, що прочитали цю публікую до кінця. Я сподіваюся, що викладений матеріал був корисний для вас, і тепер ви будете працювати і заробляти гроші на Сеоспрінте, але і використовуючи функціональні можливості сайтів, схожих на SeoSprint.