Секрети ефективного просування в Instagram

Матеріал з AOW

У кожної соцмережі є свої правила того, як досягти популярності. 30 мільйонів користувачів виробляли свою субкультуру інтуїтивно, це офіційно не прописано ніде, але якщо ви хочете вписатися, можливо, варто читати цю статтю далі.

«Оскільки картинка варто тисячі слів, кожен може розповісти цілу історію за допомогою одного-єдиного зображення в Instagram», - філософствує Ребекка Мёрта (Rebecca Murtagh), SEO-компанії Karner Blue Marketing LLC.

Instagram - це мало не ідеальна соціальна платформа для сучасної людини, що живе в скаженому темпі.

Що необхідно враховувати при роботі з Instagram:

 • Дана мережа дає можливість використання буквально на ходу за допомогою мобільних гаджетів.
 • Ядро аудиторії представляють молоді люди у віці від 18 до 29 років.
 • У гендерному розрізі домінують жінки.
 • 57% власників перевіряють аккаунт як мінімум раз в день, а 35% роблять це кілька разів на день.
 • Фотографії найбільш активно коментуються в робочий час - з 8 ранку до 17 годин дня. А ось відео - навпаки, в неробочий час - з 17-ї години дня до 8 ранку.

Пам'ятайте, що візуальний контент, сприймається користувачами в десятки тисяч разів швидше в порівнянні з текстовим!

Візуальні соціальні платформи більше підходять для продажу товарів. Одяг, косметика, товари категорії DIY і hand made, фотографії, декоративні вироби, - ось деякі категорії продуктів, які можна просувати в Instagram.

1. Підпишіться на оновлення блогу Instagram for business

У блозі Instagram for business ( http://blog.business.instagram.com ) Ви знайдете рекомендації по використанню цієї мережі для розкрутки проектів. Також ви зможете отримувати повідомлення про нові функції і приклади успішного використання Інстаграм авторитетними брендами.

Також ви зможете отримувати повідомлення про нові функції і приклади успішного використання Інстаграм авторитетними брендами

2. Оптимізувати профіль компанії в Instagram

Оптимізація зробить профіль вашої компанії видимим для користувачів пошукових систем. Для оптимізації профілю зробіть наступне:

 • Встановіть логотип вашої компанії в якості фото профілю. Якщо у вас немає логотипу, використовуйте зображення одного з ваших товарів.
 • Як ім'я використовуйте назву вашої компанії і / або слова, які виражають суть бізнесу.
 • Коротко опишіть суть вашої пропозиції. Користувачі хочуть знати, що ви продаєте.
 • Включіть в опис ваші контактні дані, включаючи URL сайту.
 • Налаштуйте автоматичну інтеграцію фотографій з Instagram в Facebook, це збільшить кількість репоста. Такі компанії, як Mercedes Benz набирають багато лайків за допомогою крос-постів.
 • Придумайте унікальну стратегію бренду, спирайтеся на неї у всіх аспектах просування, покажіть людям погляд вашої компанії на світ, сфокусуйте весь контент навколо яскравої неповторною ідеї.

Приділіть увагу налаштувань приватності. Ваші фото повинні бути доступні всім користувачам.

3. Публікуйте фотографії ваших товарів

Перетворіть аккаунт в Instagram в вітрину магазину. Інвестуйте в створення професійних фото. Коли ви фотографуєте домашній торт з допомогою цифрової мильниці, він виглядає красиво. Коли фото робить професіонал, торт виглядає настільки смачно, що його хочуть купити.

Барвисто проиллюстрируйте історію бренду: публікуйте красиві фотографії і відео, щоб показати користувачам основоположні принципи і цінності, на яких заснована життя і робота компанії.

4. Додавайте до фото хештеги

Хештеги допомагають цільової аудиторії знаходити ваші продукти. За даними маркетингової компанії TrackMaven, досить 4-5 міток під фотографією.

Включайте назва бренду в хештег. Прописуйте унікальні хештег для окремих рекламних кампаній. Наприклад, якщо ви вирішили провести фотоконкурс, придумайте для цього спеціальний хештег.

Використовуйте загальні хештегом в кожному пості. Наприклад, якщо ви власник кав'ярні і розмістили фотографію латте, додавайте хештег #latte або #coffee.

Використовуйте популярні хештег. Тенденції в Instagram змінюються дуже швидко, тому якщо ви встигли вчасно приєднатися до модного руху, додавайте відповідний хештег. Таким чином, ваш пост виявиться серед найвідоміших, і кількість переглядів буде вимірюватися тисячами.

5. Періодично публікуйте фото розважального характеру

Постарайтеся дати аудиторії привід для посмішки. Добре, якщо веселі фото будуть пов'язані з вашим бізнесом. Менеджер відділу підтримки клієнтів розлив каву на клавіатуру? Покажіть користувачам, що співробітники компанії намагаються не залишити без уваги жодної заявки, тому не можуть вийти в буфет навіть на 5 хвилин.

Покажіть користувачам, що співробітники компанії намагаються не залишити без уваги жодної заявки, тому не можуть вийти в буфет навіть на 5 хвилин

6. Залучайте фоловерів

Ефективність використання Instagram прямо залежить від числа фоловерів вашого облікового запису. Щоб збільшувати кількість передплатників, виконуйте наступні рекомендації:

 • Підключіть аккаунт в Instagram до хроніці в Facebook.
 • Відзначайте публікуються фото популярними хештегом.
 • Підписуйтесь на оновлення інших користувачів, коментуйте і відзначайте вподобані фотографії.

Кросспостінг фотографій в Facebook - дуже ефективний спосіб привернути увагу ваших френдів в найбільшій соціальній мережі світу, які ще не знають про ваш обліковий запис в Instagram.

І не забувайте, що вам важливо цінувати кожного клієнта:

 • Доведіть передплатникам, наскільки ви їх цінуєте: публікуйте і расшарівать в соцмережах їх найкращі фотографії. Але запам'ятайте, перед тим як залишити пост, обов'язково запитайте дозволу.
 • Ставте лайки на фотографіях передплатників, особливо якщо на них присутня ваш бренд.
 • Коментуйте фотографії передплатників.
 • Відповідайте на всі коментарі, які залишають до ваших фото / відео, навіть якщо вони негативні.
 • Використовуйте згадки за допомогою @. Користувачі люблять, коли до них звертаються особисто. Наприклад, Coca-Cola виділила передплатника, який виграв фотоконкурс.

Наприклад, Coca-Cola виділила передплатника, який виграв фотоконкурс

7. Публікуйте відео

З середини 2013 року користувачі Instagram мають можливість створювати та публікувати відео тривалістю 15 секунд. Діліться відеороликами з вашими друзями в Facebook, Twitter, включайте їх в email-розсилку. Не забудьте про можливість вбудовувати відео з Instagram на сторінки вашого блогу чи сайту.

8. Використовуйте фільтри

За даними TrackMaven, найбільш ефективними фільтрами для обробки фото є Mayfair, Normal і Inkwell. Вони найчастіше генерують відгук користувачів. За інформацією дослідницької компанії Simply Measured, бренди найчастіше використовують фільтри Lo-fi, Valencia, Rise і Amaro.

За інформацією дослідницької компанії Simply Measured, бренди найчастіше використовують фільтри Lo-fi, Valencia, Rise і Amaro

9. Пропонуйте аудиторії брати участь в конкурсах

Конкурси, за перемогу в яких пропонуються цінні призи, ефективно стимулюють активність користувачів. Використовуйте цей інструмент, щоб залучити додаткових передплатників і отримати відгук аудиторії. Пропонуйте конкурсантам умови змагання, що виключають накрутки. Наприклад, оголосіть, що краще фото вибере журі, в яке входите ви, ваш кіт і канарейка. Або пообіцяйте визначити переможця за допомогою жеребу.

Якщо ви запустили конкурс в Instagram, переконайтеся, що приз досить хороший, щоб мотивувати до участі, а також подальшого поширення інформації в Мережі. Іноді саме приз може стати причиною вірусного ефекту фотоконкурсу.

Відкрийте голосування. Нехай учасники конкурсу змагаються один з одним: щоб набрати найбільшу кількість голосів, їм доведеться расшарівать контент, щоб отримати голоси від друзів.

10. Пропонуйте передплатниками знижки і бонуси

За даними Массачусетського університету в Дармут, 64% користувачів Facebook підписуються на сторінки брендів, щоб отримувати знижки. Користувачі Instagram також будуть активніше підписувати на ваш аккаунт, якщо ви пообіцяєте їм бонуси. Чи не роздавайте купони просто так. Попросіть передплатника залишити кілька коментарів, зробити репост ваших фото і т.п.

п

11. Показуйте кухню вашого бізнесу

Введення в експлуатацію обладнання, відкриття нового офісу, щотижнева планерка, - використовуйте подібні інформаційні приводи, щоб висвітлювати діяльність проекту. Публікуйте фото співробітників на робочому місці. Клієнти хочуть знати, що спілкуються з живими людьми, а не з безликої компанією X.

12. Показуйте можливості вашого продукту

Стимулюйте попит, демонструючи можливості вашого товару. Покажіть, яку високу пінку робить кавоварка, дозвольте покупцям оцінити одяг нема на вішалках, а на моделях, продемонструйте швидкість роботи овочерізки, покажіть зачіски і макіяж, які можна зробити в вашому салоні краси.

Покажіть, яку високу пінку робить кавоварка, дозвольте покупцям оцінити одяг нема на вішалках, а на моделях, продемонструйте швидкість роботи овочерізки, покажіть зачіски і макіяж, які можна зробити в вашому салоні краси

13. Виміряйте ефективність просування бізнесу в Instagram

Орієнтуйтеся на стандартні метрики ефективності маркетингу в соціальних мережах: кількість лайків, коментарів, Шерінг, переходів на сайт компанії, лидов і конверсій. Використовуйте сервіси аналітики Curalate і Blitzmetrics, що дозволяють оцінювати результативність заміток з візуальним контентом.

14. Не забувайте про мобільних користувачів

Використовуйте геотеггінг - прив'язку фотографій до карти. Додавайте до посту своє місце розташування, таким образам таргетір локальних користувачів.

Перестаньте розділяти онлайн і офлайн дійсність. Розміщуйте QR коди в Instagram, щоб користувачі, просканувавши їх, могли отримати, наприклад, купони на знижки.

Якщо ви організуєте захід, створіть відповідний хештег, за яким люди зможуть розмістити свої фотозвіти та ознайомитися з іншими.

Організуйте онлайн зустріч для активних користувачів, які можливо є потенційними покупцями.

15. Аналізуйте, удосконалюйтеся і йдіть в ногу з часом!

Отже, підведемо риску:

 • Не забувайте про теги, але не захоплюйтеся ними!
 • Тільки хороші, цікаві і якісні фотографії.
 • Так лайкам і коментарям!
 • Швидкі відповіді на всі коментарі.
 • Промені добра фоловерів!

Менеджер відділу підтримки клієнтів розлив каву на клавіатуру?