Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Секрети заробітку в мережі. Як збільшити дохід своїх сайтів.

У вас є сайт, а ви до сих пір монетізіруете його за допомогою Google Adsense, Яндекс Директ, тізерній реклами, або ще гірше торгуєте посиланнями і втрачаєте свій дохід?

Пора переходити на нові способи монетизації ваших сайтів за моделлю CPL (cost per lead, оплата за лід). Оплата за лід - це одна з найсучасніших тенденцій ринку інтернет-реклами. Використовуючи інструменти монетизації трафіку за схемою CPL, дозволить вам вичавлювати максимум доходу з ваших сайтів.

Ви так само не будете псувати зовнішній вигляд сайту блоками контекстної реклами, не будете піддавати ваші сайти ризику отримання бана з боку пошукових систем за продаж посилань.

Для даного типу монетизації трафіку підходять майже будь-які сайти, на яких відвідувачі потенційно захочуть оформити заявку на кредит.

З кредитним і околокредітним трафіком (форекс, банки і т.д.) я працюю вже дуже давно, тому хочу поділитися з вами секретами монетизації такого типу трафіку і відкрити Вам новий спосіб заробітку з кредитної партнерською програмою Leadia.ru з оплатою за Ліди. Все що буде написано нижче, стосуватиметься саме роботи з нею, оскільки для своїх сайтів я вибрав саме цю партнерку, через високий доходу, відсутність мінімальної виплати, можливості щотижневого виведення зароблених грошей, своєчасної статистики, чуйного супорта, постійно допрацьовується рекламних матеріалів.

Давайте ж розберемося, за що ви будете отримувати гроші?

  • Кожен відвідувач вашого сайту буде мати можливість заповнити заявку на кредит на вашому сайті. Дана заявка буде містити дані про заявника (прізвище та ініціали, телефон, громадянство і т.д.), які обробить фінансова організація і вирішить чи може вона видати кредит заявнику.
  • Ви будете отримувати гроші за кожну схвалену таку заявку, тобто за коректно заповнену заявку, навіть, якщо заявник не отримає кредит і фінансова організація йому відмовить (через погану кредитну історію особи, віку, відсутність постійної роботи і т.д.). Головне, щоб лід був від реальної особи і був заповнений коректно.

почати заробляти почати заробляти

Як працювати з кредитної партнерською програмою Leadia.ru і отримувати максимум прибутку від своїх сайтів?

Відразу, щоб зацікавити Вас похвалюся своїм доходом по одному з сайтів:

СКРИН ГРАФІКА ДОХОДУ

СКРИН ГРАФІКА ДОХОДУ

СКРИН ВИПЛАТ

СКРИН ВИПЛАТ

У мене вийшло заробляти від 1000 відвідувачів щодня близько 300 рублів в день відповідно і це ще не межа.

Звичайно ж, більшу частину успіху мого заробітку складають цікаві промо-матеріали, які є в даній партнерській програмі:

Цікава Iframe - форма, яка здатна збирати багаторівневий тип заявки, тобто якщо навіть людина не заповнив її до кінця, то система все одно відправить її на продаж. Форму можна вставити в будь-яке місце на своєму сайті. Вона не переводить відвідувачів на інший ресурс, відвідувач залишиться у вас навіть після заповнення заявки. Це підвищить так само поведінкові чинники вашого сайту, і ви отримаєте в результаті більше трафіку з пошукових систем, оскільки відвідувачі будуть довго затримуватися на вашому сайті.

СКРИН ФОРМИ УСТАНОВЛЕНУ НА САЙТІ


Банери + Лендінгем, банер + оптимізований внутрішній розділ сайту

- якщо ви хочете заробляти більше і вже встановили форму на сайт, то ви можете встановити і банери і зливати трафік на Лендінгем партнерки, на якому люди будуть заповнювати Ліди, а ви отримувати дохід, або на внутрішній розділ сайту, який буде в цілому присвячений заповнення заявки на кредит.

СКРИН ОДНОГО З БАНЕРІВ

ПОСИЛАННЯ НА Лендінзі

ПОСИЛАННЯ НА Лендінзі

http://cashalot.su/


Віджет

- це спливаюче вікно, яке пропонує взяти кредит відвідувачеві, буде зручний для нестандартних сайтів, з великою кількістю реклами, або з дуже великими сторінками. Він в першу чергу відмінно підійде для нетематичних сайтів, так само він дуже простий в установці і використанні для монетизації сайтів.

СКРИН віджет НА САЙТІ

почати заробляти почати заробляти

Як домігся успіху я і чому тепер можу заробляти пасивний дохід і відпочивати досхочу?

На даний момент мій дохід з 5 відмінно розвинених кредитних сайтів з 70 000 трафив на місяць становить 35 000 рублів. 20% від доходу щомісяця я витрачаю на статті та розвиваю сайти, тому криза мені не світить, поки я вкладаюся в свої сайти, нарощуванню трафік і стабільно відповідно заробляю.

У мене був маленький кредитний сайт з 300 відвідувачами в день, і як у багатьох, його звичайно ж не хотіли брати в Яндекс Директ, а Google Adsense приносив копійки (щось близько 20 рублів в день). Я вже почав подумувати поставити на сайт Sape і почати барижіть посиланнями. Зовсім випадково на якомусь форумі я натрапив на пост партнерської програми Leadia.ru. Не сильно розбираючись в CPL партнерках, і не розуміючи як вони працюють, звикнувши працювати по-старому, я вирішив просто зарегиться і подивитися їх систему. Я був здивований, коли відразу після реєстрації зі мною зв'язався менеджер Олександр (який є моїм менеджером досі) і став цікавитися, чим він може мені допомогти, і яким чином я збираюся працювати з системою. Поспілкувавшись з ним, я вирішив поставити на сайт форму, віджет і банер. Через день стали приходити перші Ліди, і я заробив свої перші 200 рублів в партнерці за перший день, проти 20 рублів в Adsense. Я був дуже натхнений таким результатом і вирішив трохи почекати, врешті-решт, перший місяць роботи з Leadia закінчився для мене дуже хорошим результатом в 3000 рублів! з посещалку 300 відвідувачів в день. Я вирішив продати всі свої маленькі сайти розважальної тематики, які у мене лежали мертвим вантажем і почати створювати маленькі кредитні сайти з добре оптимізованими статтями під кредитні низькочастотні і середньочастотні запити. Повністю зайнявшись кредитними сайтами, через 4 місяці мій дохід вже був приблизно 20000 рублів з 5 створених сайтів з середньою відвідуваністю 300 відвідувачів в день. Тоді ж я почав лити трохи арбітражного трафив на Лендінгем партнерки http://cashalot.su/, який став окупатися у мене з 10% прибутком.


Чому слід переходити до монетизації сайтів за допомогою моделі CPL і забути про контекстну рекламу і продаж посилань?


  • Багато рекламодавців хочуть позбутися непотрібного їм і складного просування власних сайтів, від SEO, SMO, контекстної реклами та інших складних речей і просто отримувати клієнтів у вигляді лидов, за що вони готові платити набагато більше. Даний вид отримання клієнтів з кожним роком все більше набирає обертів і кожному веб-майстру колись доведеться навчитися працювати за моделлю CPL.
  • Якщо у вас є хороший відвідуваний кредитний, або фінансовий, або бізнес сайт - будьте впевнені, хтось арбітражу вашим трафіком. Безглуздо віддавати частину свого доходу арбітражніку, який буде конверт кліки по вашій рекламі в набагато дорожчі Ліди, замість того, щоб відразу перетворювати ваш траф в лід для покупця, який буде особисто у вас його купувати.

Чому я вибрав саме роботу з кредитної партнерською програмою Leadia.ru?


  1. Жодного разу не було затримок по виплатам.
  2. Дуже чуйна і готовий завжди допомогти супорт.
  3. Немає мінімальної суми для виводу.
  4. Статус заявки доступний практично миттєво, кінцевий статус через 3 дня.
  5. Великий відсоток викупу лидов.
  6. Постійно допрацьовується для збільшення конверсії промо-матеріали.

Увага!!! рефка - своїм рефералам допомагаю з монетизацією.

почати заробляти почати заробляти

Мої найкращі реферали :)

У вас є сайт, а ви до сих пір монетізіруете його за допомогою Google Adsense, Яндекс Директ, тізерній реклами, або ще гірше торгуєте посиланнями і втрачаєте свій дохід?
Давайте ж розберемося, за що ви будете отримувати гроші?
Ru і отримувати максимум прибутку від своїх сайтів?
Чому слід переходити до монетизації сайтів за допомогою моделі CPL і забути про контекстну рекламу і продаж посилань?
Ru?