SEO 101: 15 Ефективні стратегії SEO для малого бізнесу

 1. Що ви знайдете в цьому посібнику
 2. Попереднє налаштування:
 3. Виберіть розумне ім'я (заборонені пушки!)
 4. 2. Встановлення основних ключових слів
 5. 3. Тримайте очей на конкурентах ...
 6. 4.… Але не дозволяйте їм керувати вами
 7. 5. Основи оптимізації
 8. Під час налаштування:
 9. 6. Напишіть природно
 10. 7. Не розставляйте ключові слова
 11. 8. Обійми планувальник ключових слів!
 12. 9. Перевірте, перевірте, перевірте
 13. Продовжується:
 14. 10. Розробка привабливих новин
 15. 11. Live Global, Search Local
 16. 12. Створення посилань
 17. 13. Перейти до соціального
 18. 14. Проводити щомісячні перевірки здоров'я
 19. 15. Нехай виконується тест
 20. Висновок

До тих пір, поки існують сайти, були пошукові системи До тих пір, поки існують сайти, були пошукові системи. Фактично, автономний еквівалент першої пошукової системи - Арчі - фактично дебютував до того, як були навіть сайти в Інтернеті.

Арчі

І до тих пір, поки існують пошукові системи, існує SEO. Але з усіх елементів побудови бізнесу в Інтернеті, SEO є той, який, здається, приносить більшість людей до припинення.

Це ніколи не було так, що SEO це неймовірно важко зробити, як це має, що робити це добре - як і в "номер один на Google" добре - дуже складно. Навіть самі основні концепції SEO можуть бути дуже складними для тих, хто нічого не знає про це, щоб впоратися з ними.

Результатом стало те, що в 90-х і на початку 00-х років SEO-компанії та консультанти, багато з яких були не більше, ніж продавці зміїного масла, прагнули швидко заробити, стягували надмірну суму грошей, щоб зробити те, що було б у багатьох власників бізнесу. здатні робити самі.

На щастя, зараз достатньо інформація там про SEO що майже всі, хто має час і схильність до цього, можуть впоратися з основами. Звичайно, це не означає, що ще не існує проектів, які можуть скористатися певною експертною допомогою - професіонали, які мають надійний і відданий SEO, мають багаторічний досвід і досвід, але їхні послуги можуть не бути можливим для малих підприємств з обмеженим досвідом. бюджет.

Що ви знайдете в цьому посібнику

Є багато посібників для SEO там, але більшість, як правило, зосереджені на на місці та за межами місця діяльності. Хоча ця інформація може бути надзвичайно корисною, вона не обов'язково є дуже доступною для справжніх початківців, тому що ця структура не піддається виконанню певного порядку.

Ми хотіли зробити щось по-іншому, і забезпечити просте керівництво, яке допоможе вам ознайомитися з основами SEO на кожному етапі створення веб-сайту для малого бізнесу, тобто що робити, перш ніж створювати свій сайт, під час процесу та після нього.

У цьому посібнику ви можете очікувати, що в 2017 році краєвид SEO буде охоплений всім: від загальної картини, наприклад, до назви вашого сайту, до більш деталізованих деталей, як, наприклад, що робити з alt тегами та архітектурою URL.

Вона може не охоплювати кожну одну підказку і трюк у книзі SEO - це довгий путівник, як це є, але це просто неможливо охопити ВСЕ - але це повинно допомогти вам поставити кращу ногу вперед і дозволити вам піти з сайт, який сумісний з SEO і має хороші шанси на ранжування для деяких релевантних ключових слів.

Попереднє налаштування:

Одним з питань, пов'язаних з SEO, що викликає у людей головні болі, є те, що не всі думають про це з самого початку. Багато людей почнуть свій бізнес, створить сайт, створить деяких клієнтів і тільки думають про SEO пізніше, коли вони нарощують свої маркетингові зусилля.

Проблема в цьому полягає в тому, що на цьому етапі ви більше не починаєте з чистого аркуша - застосування SEO до існуючого сайту може бути схожим на намагання навчити собаку, яка взяла багато поганих звичок своїх попередніх власників. SEO не може бути першою справою, яку ви думаєте, коли ви створюєте малий бізнес, але це, звичайно, не повинно бути останнім.

Нижче ми розглянемо кілька речей, які ви можете зробити перед запуском, щоб максимізувати свій шанси на успіх SEO коли ваш бізнес трохи більше створений.

Виберіть розумне ім'я (заборонені пушки!)

Імена магазинів, як «Назад до Фушії» і «Храм Врума», безумовно, приносять усмішку, якщо побачите їх, коли ви йдете по вулиці. Але ви не можете здогадатися з їхніх назв, що ці підприємства є, відповідно, флористом і автошколою, що базується у Великобританії.

Якщо ви сподіваєтеся скористатися термінами, які люди, як правило, Google, коли вони шукають бізнес, це велика проблема. Чи буде ім'я, подібне до “London Driving School”, вірусно на смішній стороні Twitter? Але набагато більше шансів знайти людей, які шукають автошколи в Лондоні.

Звичайно, “Лондонська школа водіння” - не найцікавіше ім'я для бізнесу, і ми не рекомендуємо вам йти так лінійно. Важко уявити, щоб Apple була настільки успішною, як це було, якби вона була названа "Компанією Купертіно Комп'ютер". Реальність така, що назва компанії повинна сидіти десь між креативністю і SEO дружністю і, насправді, це саме те, що Apple (Computer Co) .) зробив у його ранні дні.

2. Встановлення основних ключових слів

Ви не розпочали свій бізнес, не займаючись дослідженнями ринку, чи не так? Ви, напевно, подивилися на попит на ваш продукт або послугу, серйозно подумали над вашою клієнтською базою і максимально детально виклали ваш USP.

Те ж саме повинно бути і для вашого сайту.

Окрім фокусування своєї копії на відповідях на проблеми, які, на вашу думку , мають потенційні клієнти, потрібно також переконатися, що ви використовуєте ключові слова, щоб привести потрібних користувачів до вашого сайту.

Це неймовірно важко отримати ваш сайт в перших місцях Google для одного слова ключові слова або навіть фрази, які всього лише пару слів довго. Наприклад, спроби зламати топ-5 для «бухгалтера» або «адвоката» було б надзвичайно важко, якщо не неможливим, для малого бізнесу, що запускається в 2017 році. «Розлучення адвоката Брукліна», хоча й ще складно, буде набагато більше. реалістична мета.

Пошук довгого хвоста ключові слова для націлювання з вашим сайтом є запорукою успіху вашого бізнесу, і це процес, який займає небагато часу, але це гарна ідея, щоб отримати уявлення про обсяг пошуку, перш ніж почати працювати надто жорстко над своїми ключовими словами.

Наприклад, якщо ви навчаєтесь в Лондоні, це може здатися здоровим глуздом для ключового слова "Лондонська школа водіння", але, як ви бачите нижче, насправді багато щомісячних пошуків для "автошколи Лондона". "

Насправді, цілком імовірно, що таке підприємство націлюватиме обидві ключові фрази. Такі речі, як порядок слів та множинність, можуть мати певний вплив на те, які ключові слова ви вирішили визначити за пріоритетами, хоча пошукові системи часто розглядають ті самі варіанти ключових слів (наприклад, «паркетні підлоги» та «паркетні підлоги»), що не збігаються. потрібно занадто підкреслити це.

Є багато інструментів, які показують обсяги пошуку. Серед найбільш популярних - це інструмент дослідження ключових слів (використовується на знімку вище) Mangools. Крім точних томів пошуку, він надає аналіз SERP та метрику складності ключових слів. Безкоштовний план дозволяє 5 щоденних пошуків за необмежений час.

3. Тримайте очей на конкурентах ...

Давним-давно, ви могли б використовувати Yahoo Site Explorer, щоб побачити, де всі сайти, які посилалися на сторінки вашого конкурента. На жаль, оскільки цей інструмент закривався ще в 2011 році, це вже не варіант.

Є багато безкоштовних альтернатив, таких як SmallSEOTools.com контролер зворотного зв'язку і Діагностика посилання , але переважна більшість професійних інструментів є або платними, або freemium. Якщо ви хочете побачити повз 100 перших зворотних посилань, ви зазвичай повинні заплатити.

Але, так само, як власники фізичних магазинів не витрачають кожен день, ховаючись у закладах, керованих їхніми конкурентами, ми радили б не зависати над тим, що роблять ваші конкуренти. Так, вони могли б просто забезпечити дивовижну посилання з цього сайту новин технологій, але є кращі речі, щоб зробити з вашим часом, ніж сидіти і кипіти з ревнощами над ним.

4.… Але не дозволяйте їм керувати вами

Тільки тому, що конкурент робить щось, це не означає, що це також найкращий курс для вас. Наприклад, вони можуть націлювати ключові слова, пов'язані з певною функцією, яку вони мають, або рекламувати певне керівництво, яке вони написали. Якщо у вас немає подібних функцій або вмісту, немає сенсу йти за цими ключовими словами, оскільки ви просто зіпсуєте відвідувачів і збільшите показник відмов.

Плюс, якщо ви базуєте всі ваші активності SEO на тому, що роблять ваші конкуренти, ви завжди будете грати наздогнати. Є достатньо ключових слів для того, щоб обійтись, і ви побачите набагато кращі результати від мислення за межами коробки, щоб знайти власні ключові слова довгого хвоста, ніж ви тільки * переслідуєте тих, кого ваші конкуренти вже забезпечили.

* Ми використовуємо вищезазначене слово "тільки", оскільки ми знаємо, що деякі ключові слова та терміни є надто потужними, щоб просто здатися конкурентам - ви неминуче захочете спробувати націлити ці ключові слова. спосіб їх витіснення.

5. Основи оптимізації

Ми хочемо, щоб ця посада була якомога більш високою, але там, де SEO задіяна, неминуче настає час, коли потрібно використовувати певний жаргон. Хоча, можливо, жаргон занадто сильний, щоб описати наступне. Навіть люди, які не є особливо технічними, повинні визнавати більшість термінів нижче, особливо якщо вони не знайомі з WordPress або порівнянною CMS.

Специфіка розширеного SEO може бути предметом дискусії, але основи, як показано нижче, широко узгоджені:

 • Тримайте фокус на основних ключових словах на домашній сторінці
 • Використовуйте відповідні ключові слова в тегах заголовків та H1 на інших сторінках
 • Ключові слова Pepper у всьому, з щільністю ключових слів близько 2-4% (більше про це нижче!)
 • Зробіть вашу архітектуру URL максимально простим і зрозумілим, тобто www.site.com/legal-dictionary/libel замість www.site.com/pub/dictionary/post?HXID=libel&kw=legal+law+lawyer
 • Використовуйте перенаправлення 301, якщо ви вирішите оптимізувати / перейменувати існуючі сторінки, щоб уникнути непрацюючих посилань
 • Переконайтеся, що назви файлів зображень і їхні теги alt включають ключові слова там, де це необхідно
 • Розрізняти, які посилання мають бути виконані (сайти / сторінки, які ви з радістю рекомендуєте Google) проти nofollow (платні посилання, коментарі, форуми тощо)

Ця інформація була широко висвітлена в інших місцях, і лише відповідні терміни Google, такі як "301 перенаправлення" або "архітектура URL-адрес", нададуть вам багато деталей з технічної сторони реалізації їх.

Під час налаштування:

Є тільки стільки SEO-ING ви можете зробити без фактично писати контент для вашого сайту і, коли ви починаєте, є багато речей, щоб мати на увазі. Але, як ви побачите нижче, мистецтво написання дружньої копії пошукової системи є менш технічно інтенсивним, ніж багато хто думає ... з кількома винятками.

Насправді, є деякі речі, які, на вашу думку, є важливими для успіху SEO (тому що вони колись були), але дійсно можуть завдати шкоди веб-сайту в 2017 році і далі. Ми будемо дивитися на ключові слова заливки та інші застарілі практики нижче, які, на щастя, більше не є дійсною частиною сцени SEO.

6. Напишіть природно

Один з найбільш заплутаних речей про SEO полягає в тому, що, коли ви намагаєтеся писати копію, сумісну з SEO, ви дійсно не повинні думати про це багато. Це може здатися нечутливим, але Google має всілякі алгоритми, які приносять винагороду веб-майстрам для написання таким способом, який є скоріше орієнтованим на читача, ніж той, який намагається грати систему.

Google зрозуміло незрозуміло, коли Говорячи про як ранжувати, не в останню чергу тому, що вони постійно змінюють фактори, що визначають позицію пошуку, але вони значно підкреслюють важливість природних, дійсно корисних відомостей:

“Надайте якісний контент на своїх сторінках, особливо на домашній сторінці. Це єдина найважливіша річ. Якщо ваші сторінки містять корисну інформацію, їхній вміст приверне багатьох відвідувачів і залучить веб-майстрів до посилання на ваш сайт. Створюючи корисний, багатий інформацією сайт, напишіть сторінки, які чітко і точно описують вашу тему. Подумайте про слова, які вводять користувачі, щоб знайти ваші сторінки та включити ці слова на ваш сайт. ”

Чи означає це, що, якщо ви включаєте ключові слова, ви повинні просто написати що завгодно в голову? Точно ні. Ви хочете витратити стільки часу, скільки потрібно, щоб переконатися, що ваше письмо не має жодних помилок, пропонує всю необхідну інформацію і настільки ж міцно, наскільки це можливо. Іншими словами, ви хочете написати кращу копію, на яку ви здатні… або потенційно найняти когось для вас.

Краще написання отримає ваш час читання, ваш показник відмов вниз і майже напевно матиме позитивний вплив на кількість соціальних акцій ви отримуєте теж. Все це посилає Google позитивні ознаки, що ваш сайт є законним, а не спамом або шахрайством.

Маючи це на увазі…

7. Не розставляйте ключові слова

Там колись був час, коли ви могли піти з заповнення вашої сторінки повний "Нью-Йорк ресторан", "ресторан Нью-Йорк", "кращий ресторан Big Apple" і незліченні варіації його. Не тільки це, ви дійсно могли очікувати побачити деякий досить пристойний перевезення з роблячого тільки що.

На щастя, з тих пір Google звик до цих тіньових тактик, і це вже неможливо обдурити систему, як це. Ось що вони мають сказати про начинку ключових слів:

"Наповнення ключових слів" відноситься до практики завантаження веб-сторінки за допомогою ключових слів або чисел, щоб спробувати маніпулювати рейтингом сайту в результатах пошуку Google. Часто ці ключові слова з'являються у списку або групі, або поза контекстом (не як природну прозу). Заповнення сторінок ключовими словами або номерами призводить до негативного досвіду користувачів і може зашкодити рейтингу вашого сайту. Зосередьтеся на створенні корисного інформаційного вмісту, який використовує ключові слова належним чином і в контексті.

Але, якщо ви не можете використовувати ваші ключові слова достатньо, як пошукові системи знають, про що йде сторінка? У минулому гучність ключових слів близько 4% була рекомендована як сигнал для Google, що це те, про що йде сторінка. Однак у 2017 році більшість експертів зменшують важливість щільності ключових слів.

Джон Каркут, директор по SEO на Advance Digital, стверджує що при пошуку в Інтернеті для оптимальної щільності ключових слів ви “знайдете відповіді в межах від 2% до 12%, а одне - до 20%. Цікавим є те, що всі вони можуть бути праві. Належна КД - рухлива мета.

Інші ж більш скептично ставляться до його важливості. Аарон Уолл, оф SEOBook , каже, що “KD є надмірною концепцією. Навіть при подібній щільності ключових слів одна сторінка може класифікуватися, а інша - не. І це правда, навіть якщо вони мають один і той же профіль посилання. Сам по собі повинен показати (відсутність) значення KD. "

8. Обійми планувальник ключових слів!

Хочете знати, чи варто було б створювати цільову сторінку для певного пошукового терміну? Щоб неправильно прокоментувати Apple, є інструмент для цього! Ми описали, як користуватися Планувальник ключових слів Google щоб перевірити ваші ключові терміни пошуку далі на цю посаду, але вона має ще одну функцію, яка може бути надзвичайно корисною, коли ваш сайт налаштовано.

Натискання вкладки "Ідеї ключових слів" після введення відомостей про ваш продукт / послугу створить список можливих ключових слів для націлювання, а також частоту їх пошуку, конкурентоспроможності та запропоновану ставку, якщо ви вирішите використовувати AdWords для їх просування.

Наприклад, увійшовши до "Лондонської школи водіння" і подивившись на пов'язані ідеї ключових слів, можна створити такі терміни, як "Лондонська школа водіння" Челсі "або" краща автошкола Лондона ". Ви також можете спробувати повторно ввести ці терміни, щоб знайти більш пов’язані ідеї щодо ключових слів, які можуть бути подібними до "дешевої Лондонської школи водіння" Chelsea "або" кращою лондонською автошколами для студентів "за наведеними вище умовами.

Майте на увазі, що, потрапляючи до сфери довгого ключового слова дуже швидко, при цьому обсяги пошуку, пов'язані з цими термінами, будуть набагато нижчими, ніж у 2 або 3 словосполучення.

Майте на увазі, що, потрапляючи до сфери довгого ключового слова дуже швидко, при цьому обсяги пошуку, пов'язані з цими термінами, будуть набагато нижчими, ніж у 2 або 3 словосполучення

Багато власників бізнесу навіть не знають, наскільки корисним може бути Планувальник ключових слів Google, просто тому, що вони ніколи не зустрічаються з ним. Це може бути тому, що, технічно кажучи, вона доступна лише для тих, хто має активну діяльність AdWords - власна рекламна мережа Google, яка працює як в результатах пошуку, так і на інших сайтах по всьому веб-обліковому запису.

Тим не менш, ви насправді не потрібно запускати будь-які оголошення КПП, перш ніж ви зможете почати її використовувати. Безумовно, варто зареєструватися в обліковому записі AdWords, навіть якщо ви не збираєтеся платити за рекламу, щоб отримати доступ до цього інструмента.

9. Перевірте, перевірте, перевірте

Підписка та підтвердження вашого сайту Google Analytics , Інструменти Google для веб-майстрів і Центр веб-майстрів Bing надає чіткі докази того, що ви серйозно ставите свою нову роль веб-майстра. Крім того, це частина процесу, який надає доступ до корисних інструментів, таких як "Планувальник ключових слів Google" (див. Вище).

Добре, що цей крок дійсно легко зробити - це швидкий і простий спосіб повідомити про прибуття вашого сайту в пошукові системи, хоча 571 новий сайт створено кожну хвилину, ви не повинні очікувати, що це матиме величезний вплив з точки зору рейтингу вашого сайту.

У цьому також є деякі погані новини, тому що так легко перевірити веб-властивості, майже всі це роблять. Це означає, що не можна надто багато отримати, перевіряючи, але є щось, що може бути втрачене, не роблячи цього. Отже, найкраще бути на безпечній стороні і просто зробити це!

Продовжується:

Битва за великий SEO не закінчується, коли ви натискаєте Publish. Ні, є ще багато чого зробити після того, як ви додали кілька релевантних сторінок до вашого сайту і вивели його в прямому ефірі. На щастя, за умови, що ви взяли до уваги все вищесказане, багато важкої роботи вийшло з дороги.

Постійні зусилля SEO можуть зайняти стільки часу, скільки вам потрібно, але варто покласти час, якщо ви хочете побачити максимальну винагороду за ваші зусилля. Взагалі кажучи, постійний SEO має тенденцію бути менш технічним і більш творчим, ніж попередній запуск, і це може сподобатися вам, якщо ви більш художній темперамент.

10. Розробка привабливих новин

Існує справжній баланс між мистецтвом письма, таким чином, що це одночасно SEO-сумісність і привабливість для потенційних читачів. Нехтувати однією за рахунок іншої є поганою формою, але ми дійсно повинні вказати, наскільки потужним може бути створення великого заголовка або заголовка посади… навіть якщо це не обов'язково така, що є цінною для SEO.

Ноа Каган з AppSumo написав велику частину про вплив титулів на пост / сторінку читачів:

«Кожен раз, коли я переглядаю веб-сторінки, я завжди бачу ці заголовки блогу з дивовижними іменами. Я НЕ МОЖУ БУТИ СИЛЬНИМ З КЛІКУВАННЯ ... Як ці великі сайти завжди знають точну назву, щоб писати так, щоб я був у захваті, переконаний у натисканні? Вони перевіряють сотні назв для кожної публікації. Вони створили внутрішні інструменти, щоб визначити, який титул отримає більшу кількість акцій, кліків і, в кінцевому рахунку, більше трафіку на свій сайт ».

Він навіть включає в себе приклад власний, щоб підкреслити їхню важливість, використовуючи інструмент під назвою Headlines для тестування різних заголовків для однієї статті:

Він навіть включає в себе  приклад  власний, щоб підкреслити їхню важливість, використовуючи інструмент під назвою Headlines для тестування різних заголовків для однієї статті:

Він виявив, що з чотирьох заголовків, які випробували, «те, що я дізнався після того, як ми витратили $ 50,000 на YouTube», масово перевершили інші варіації. Оригінальна назва "Як розпочати та оптимізувати вашу першу кампанію YouTube", явно краще для цілей SEO. Але, якщо ваш бажаний результат полягає в тому, щоб залучити більше трафіку, то варто пам'ятати, що SEO не завжди може бути найкращою відповіддю.

11. Live Global, Search Local

Незважаючи на те, що ми говоримо про те, що глобалізація і світ стають меншими, існують винятки з цього правила. Хтось шукає в Інтернеті водопровідника, наприклад, ніколи не збирається наймати когось, що проживає в Амстердамі, якщо вони живуть у Брукліні.

Видатне відображення вашого місцезнаходження, адреси та номера телефону на вашому сайті є гарним початком. Але ви можете зробити ще багато іншого, наприклад, публікувати інформацію про свою компанію:

Деякі власники бізнесу уникають перегляду сайтів, оскільки вони стурбовані отриманням негативних відгуків, але варто зазначити, що користувачі можуть додати негативні коментарі до вашого бізнесу, навіть якщо ви самі не додаєте їх до цих платформ. Набагато краще володіти своєю репутацією та потенційно отримати багато місцевих бізнес-можливостей на цьому шляху.

Ох, і ви також отримаєте певні зв'язки з високим доменом для вашого сайту в цьому процесі. Котрий приводить нас акуратно до нашого наступного пункту…

12. Створення посилань

Історично, будівництво посилань завжди було неймовірно важливим. Веб-майстри передавали посилання назад і вперед, як подарунки на різдвяний ранок з думкою, що - тому що як вхідні, так і вихідні посилання розглядалися як індикатори активного і авторитетного сайту - кожен був переможцем.

Все, що змінилося з появою посилання nofollow ще у 2005 році:

<a href=”http://www.example.com/” rel=”nofollow”> Текст посилання </a>

Розроблений, щоб усунути форум і спам-коментарі, nofollow посилання дозволяють сайтам посилатися на інші сайти, ефективно перекладаючи пошукові системи на ігнорування цього посилання для всіх інших цілей. Навпаки, доречні посилання, з rel = "dofollow", з іншого боку - посилання dofollow здатне впливати на цільовий PageRank.

Поява nofollow посилань означає, що, подібно до назви ключових слів, деякі професіонали SEO тепер дуже ігнорують побудову посилань - dofollow посилання набагато більш цінні, ніж nofollow посилання для SEO, але вони дуже важко заробити.

Є ті, хто сперечається, начебто Метт Каттс (колишній керівник команди веб-спаму Google), наприклад, що гостьовий блог більше не є корисним для побудови посилань і - тому що вони зазвичай використовують посилання nofollow - платні реклами, коментарі на форумах та багато інших методів створення посилань теж більше не актуальні.

Однак легко стверджувати, що ці аргументи перебільшують «смерть» побудови зв'язків. Є багато докази запропонувати це гостьовий блог та інші форми побудови посилань як і раніше важливі для SEO в 2017 році і далі; використання техніка хмарочоса і захист посилань, які підтримуються, можуть мати значний вплив на ефективність вашого сайту.

Деякі хороші місця для отримання дофотографічних посилань включають:

 • Відгуки / розділи партнерів інших веб-сайтів
 • Відгуки від відповідних сайтів або блогерів
 • Законні згадки про Ваш бізнес
 • Можливості на сайтах новин
 • Та, так, інколи досі повідомлення гостей… (Перевірте цей список сайтів що приймає гостьові повідомлення)

Зверніть увагу на щось спільне? Всі ці методи вимагають часу і зусиль, і дуже відрізняються від методів розсіювання спаму, які іноді були пов'язані з побудовою посилання в минулому. Але, якщо ви готові вкласти потрібний час і зусилля, ви все ще можете побачити значний вплив будівництва посилання в 2017 році.

13. Перейти до соціального

По-перше, ми повинні підкреслити, наскільки редуктивним є припущення, що SEO є єдиною причиною використання соціальних медіа. Набагато ймовірніше, що ви будете використовувати його, щоб відповідати на запити клієнтів, спілкуватися з потенційними клієнтами та / або дозволяти людям бачити за лаштунками вашого бізнесу. Але ви все ще можете думати про будь-який "сік зв'язку", який трапляється, щоб прийти ваш шлях в результаті цього додатковий бонус.

Там багато дискусій навколо того чи ні соціальні медіа безпосередньо впливають на SEO розрахунків, і це не сприяє тому, що YouTube і Google+ одночасно є платформами вмісту та сайтами соціальних медіа.

Наприклад, надзвичайно популярне відео "як" на YouTube може бути найкращим результатом для певного пошукового терміну на Google, і будь-який сайт, на який пов'язано опис цього відео, обов'язково побачить підняття. Але це скоріше непрямий вплив популярності відео, ніж прямий вплив на рейтинг сайту внаслідок його появи в соціальних мережах.

Марк Трафаген пише наступне Кам'яний храм :

Google не буде використовувати сигнал, щоб впливати на його пошуковий рейтинг, якщо вони не мають високого рівня впевненості в значенні цього сигналу. Якщо Google не може бачити всі підключення та внутрішні сигнали про вміст на сайті, вони не можуть мати такого роду довіру.

Деякі люди, пов'язані з Google, вийшли і сказали, що соціальні медіа безпосередньо не впливає SEO, але навіть у межах компанії, думка розділена. У той час як ще в Google, Метт Cutts сказав наступне з цього питання:

«Сторінки Facebook і Twitter розглядаються як будь-які інші сторінки нашого веб-індексу. Якщо щось відбувається в Twitter або на Facebook, і ми можемо його сканувати, ми можемо повернути це в результатах пошуку. "

Іншими словами, хоча малоймовірно, що твіти та повідомлення на Facebook ніколи не стануть на перше місце в Google за короткий термін хвоста, є абсолютно можливість, що вони з'являться десь у суміші. Це особливо вірно для довгих термінів, на які ви не обов'язково орієнтуєтеся на своєму сайті, але можуть відображатися у ваших публікаціях у соціальних мережах.

14. Проводити щомісячні перевірки здоров'я

Є WordPress плагіни, які сповіщають вас про такі речі, як непрацюючі посилання або поганий SEO, але це також гарна ідея, щоб витрачати трохи часу щомісяця на перевірку і відзначення того, як працює ваш сайт.

Moz і Serpfox є два великих платних опції для цього, але є також безкоштовні альтернативи. SERPs.com , наприклад, дозволить вам відстежувати окремі ключові слова на ваших сторінках, а SEMrush надає легкий для розуміння дані та аналітику щодо всього вашого сайту.

com  , наприклад, дозволить вам відстежувати окремі ключові слова на ваших сторінках, а SEMrush надає легкий для розуміння дані та аналітику щодо всього вашого сайту

Джерело: SEMrush

Такі інструменти настільки корисні, тому що вони показують вам ключові слова, для яких ви, можливо, навіть не знаєте. І немає нічого кращого, ніж випадково зайняти місце в першій десятці ключових слів, які ви навіть не націлювали ... хоча ми повинні відзначити, що це досить рідкісний досвід.

Якщо ключові слова та / або сторінки не працюють належним чином, не просто вбивайте їх. Google не любить непрацюючих посилань, тому ви повинні розглядати це як можливість запустити деякі тести, скажімо, регулюючи довжину вашого вмісту, змішуючи його структуру і змінюючи кількість ключових слів, які ви використовуєте.

Google не любить непрацюючих посилань, тому ви повинні розглядати це як можливість запустити деякі тести, скажімо, регулюючи довжину вашого вмісту, змішуючи його структуру і змінюючи кількість ключових слів, які ви використовуєте

Хук-агентство Графік 's показує, як довжина впливає на позицію в рейтингах Google

15. Нехай виконується тест

Підпорядкування вмісту на своїх веб-сайтах або в електронному маркетингу, щоб розділити тестування - це великий крок. Це не тільки поліпшить продуктивність того, що ви вже написали, але також допоможе вам з'ясувати тип змісту, тон голосу і т.д., який найкраще підходить вашому ідеальному клієнту.

Тим не менш, це абсолютно важливо, щоб ви дозволили тестам працювати досить довго, щоб досягти статистичної значущості, Піп Лая з ConversionXL.com пише що, у багатьох випадках, «тести називаються занадто ранніми і / або розміри вибірки занадто малі. Ви не повинні викликати тести перед тим, як ви досягнете 95% або вище. 95% означає, що є лише 5% шансів, що результати будуть повноцінними.

Є деякі великі інструменти тесту розбиті там, та ви думаєте що вони зрозуміли це краще ніж будь хто. На жаль, це не завжди так. Лая продовжує: A / B спліт-тестування подібні інструменти Оптимістично або VWO обидва мають тенденцію називати тести занадто рано: їх мінімальний розмір вибірки занадто малий. "

Хоча ми йдемо про тест на розділення, ми рекомендуємо спробувати один із цих інструментів, а не покладатися на створення схожих цільових сторінок із лише кількома відмінностями. Зробіть останнє, і ви ризикуєте бути караються пошуковими системами для дубльованого вмісту та / або 404 сторінок.

Висновок

Ідея цього посібника полягала в тому, щоб створити те, що абсолютні новачки могли б слідувати від початку до кінця і прийти з принаймні деяким уявленням про те, як реалізувати деякі основи SEO при створенні свого сайту.

Хоча довідники з балансом діяльності на місці та поза межами майданчика часто переповнені корисною інформацією, для новачків не є очевидним те, що вони повинні робити в першу чергу. Ми сподіваємося, що вищезгадане робить цей процес трохи більш гладким!

SEO продовжує розвиватися зі швидкістю вузлів, і значна частина інформації, що стосується неї, застаріла і більше не актуальна. Насправді, дайте йому кілька місяців, і інформація навіть у найостанніших статтях почне відмовлятися. Доброю новиною є те, що більшість ключових принципів SEO залишаються незмінними:

 • Використовуйте здорову суміш коротких і довгих ключових слів хвоста (економно)
 • Напишіть, природно, і на увазі читача
 • Спробуйте створити справжні посилання з відповідних сторінок
 • Контролюйте продуктивність своїх сторінок і порівняйте з конкурентами

Не дуже гарна новина полягає в тому, що справжнє оволодіння та впровадження ефективного SEO може зайняти все життя. Якщо у вас немає часу, щоб заощадити, принаймні вищенаведене керівництво повинно дати вам гарний початок!

Чи буде ім'я, подібне до “London Driving School”, вірусно на смішній стороні Twitter?
Com/pub/dictionary/post?
Але, якщо ви не можете використовувати ваші ключові слова достатньо, як пошукові системи знають, про що йде сторінка?
Хочете знати, чи варто було б створювати цільову сторінку для певного пошукового терміну?
Як ці великі сайти завжди знають точну назву, щоб писати так, щоб я був у захваті, переконаний у натисканні?