SEO 101 для вищої освіти

 1. Складність пошукової оптимізації
 2. Найпопулярніші параметри Google
 3. Розгляньте ваших відвідувачів
 4. Отримати увагу Google
 5. Відстежуйте свій прогрес у SEO
 6. Почніть сьогоднішній завтрашній успіх

У співавторстві з Дженніфер Крофт. Дженніфер - консультант з 30-річного маркетингового досвіду, який працював на більш ніж 500 веб-сайтах, включаючи 50 веб-сайтів вищої освіти.

Якщо ви почали свою кар'єру в маркетингу вищої освіти більше десяти років тому, у вас був досить стандартний набір інструментів, які можна використовувати для того, щоб охопити потенційних студентів та людей, які приймають рішення - пряма пошта, телефон, події кампусу та друковані / мовні засоби масової інформації. Хоча поява веб-сторінок коледжів і університетів додано до нашого набору інструментів, Google став найефективнішим (а іноді й найбільш невловимим) важелем, який ми можемо використати, щоб доставити наше повідомлення та взаємодіяти з нашими ринками.

В нашому Електронні очікування дослідження, а також дослідження, орієнтовані на конкретні клієнти, ми бачимо, що майбутні студенти використовують Google (та інші пошукові системи) для вивчення своїх варіантів побудови початкового списку шкіл та навігації по конкретних коледжів та університетів, щоб знайти необхідні деталі програми . Ефективні стратегії пошукової оптимізації є ключем до забезпечення того, що правильний пошуковий сервер досягає потрібної сторінки на вашому сайті.

Складність пошукової оптимізації

У співавторстві з Дженніфер Крофт

Google використовує більше 200 параметрів для ранжирування сторінок. Як найкраще оптимізувати сторінки на веб-сайті кампусу, щоб підвищити рейтинг пошуку?

Пошукова оптимізація, також відома як SEO, є мистецтвом і наукою позиціонування ваших сторінок, щоб їх можна було легко знайти, сканувати і класифікувати за допомогою Google та інших пошукових систем. Google використовує більше 200 параметрів, щоб вирішити, які сторінки надсилати на вершину, і він коригує свій алгоритм 450-500 разів на рік. Тільки ці два факту є досить складними, щоб зробити більшість маркетингових команд з вищої освіти та веб-розробників ухиляються від будь-яких узгоджених зусиль з SEO. Додайте в тому, що багато консультантів та компаній у SEO продовжують використовувати обманливі «чорні капелюхи» тактики SEO-інфляції, які можуть тимчасово або назавжди пошкодити сторінку або веб-сайт, і легко зрозуміти, чому SEO продовжує отримувати натискання на зворотний пальник. Проте минулі дні ігнорування пошуку і очікування конкурентної боротьби. Щоб перевершити своїх конкурентів, потрібно зробити SEO постійним пріоритетом у вашій установі.

Найпопулярніші параметри Google

Доброю новиною є те, що чим більше SEO змінюється, тим більше вона залишається такою ж. Основні принципи, які існували з тих пір, як пошукові системи увійшли до основного напрямку наприкінці 1990-х років, сьогодні залишаються незмінними. Google намагається - завжди - надавати шукачам найкращі результати для своїх запитів. Що Google вважає хорошим результатом?

Ось деякі з найвищих параметрів, які Google використовує для ранжирування сторінок:

 • вміст на сторінці (чим більш цілеспрямовано, тим краще)
 • вік домену (чим старше, тим краще)
 • розмір веб-сайту (чим більше, тим краще)
 • посилання, що надходять на сторінку (з веб-сайту та з інших веб-сайтів)
 • взаємодія з користувачем (наприклад, час на сайті та кількість переглядів сторінок)
 • продуктивність веб-сайту (наприклад, швидкість завантаження сторінки та візуалізація на мобільних пристроях)

Розгляньте ваших відвідувачів

Щоб досягти успіху в SEO, вам також потрібно подумати про своїх потенційних відвідувачів на додаток до врахування критеріїв Google. Які слова вони, швидше за все, будуть вводити в пошукову систему, щоб знайти те, що їм потрібно? Наприклад, якщо ви працюєте на сторінці бакалавра наук у ступені кібербезпеки, яку з цих ключових фраз слід включити до свого вмісту, щоб залучити найбільшу кількість кліків потенційних студентів:

 • кібербезпека, кібербезпека, інформаційна безпека, мережева безпека або комп'ютерна безпека?
 • бакалавра, бакалавра, бакалавра, бакалавра, або бакалавра?
 • тупінь, програма, класи або курси?
 • освіта, школа, коледж чи університет?

В ідеалі, ви використовуєте всі вищезазначені ключові слова з частими повторами найбільш популярних.

Отримати увагу Google

Вибравши найбільш релевантні ключові слова, недостатньо просто включити їх у вміст сторінки. Щоб отримати найкращі результати в SEO, вам також потрібно зрозуміти, як Google оцінює сторінку. На що дивиться Google, щоб визначити, про що йдеться на сторінці, і як класифікувати її серед трильйонів сторінок у своєму індексі?

Щоб привернути увагу Google, ось деякі з найкращих місць для вставки ключових слів і фраз на сторінки коледжу та університету:

 • urls
 • теги заголовків
 • опису метатег
 • заголовки (заголовки H1, H2 і H3)
 • посилання (внутрішні та зовнішні)
 • теги alt (для зображень і фотографій)

У Ноель-Левіця є зразок університетського сайту демонструє, як кампуси можуть налаштувати свій SEO , з прикладами оптимізації до і після.

Відстежуйте свій прогрес у SEO

Нарешті, коли ви починаєте оптимізувати пошукові системи більш високим пріоритетом, дуже важливо відстежувати показники попередньої та пост-оптимізації, щоб визначити, чи ваші зусилля у сфері SEO погашаються.

Ці показники SEO можуть включати:

 • позиції пошукової системи для ваших основних ключових фраз
 • відвідування веб-сайту з органічного (без платного) пошукового трафіку
 • переглядів сторінок
 • конверсії (наприклад, запит на інформацію, завантаження форм, телефонні дзвінки та програми)

Почніть сьогоднішній завтрашній успіх

Результати SEO не відбудуться негайно. Зазвичай потрібно 60-90 днів або більше, щоб побачити значний вплив. А оптимізація для пошуку не є одноразовим проектом. Замість цього, SEO вимагає терпіння, наполегливості та здатності адаптуватися до постійно мінливого ландшафту органічного пошуку.

Здійснюючи ресурси для тривалого перевезення, ви гарантуєте, що ваш веб-сайт коледжу чи університету має найкращі шанси дістатися до вершини Google і залишитися там!

У наступних повідомленнях у блозі ми глибше зануримося в SEO, охоплюючи такі теми, як: стратегія дослідження ключових слів, розвідка конкуренції, вплив архітектури та інтеграційної аналітики. Тим часом ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. Просто напишіть нам з Вашими запитаннями. Або побачите наш SEO консалтинг для вищої освіти щоб дізнатися більше про нашу оцінку SEO.

Про автора

Про автора

Стефані Гейер керує зусиллями RNL з цифрового маркетингу та творчих послуг для коледжів та університетів. Пані Гейер працювала в таких установах, як Університет Арізони, Університет Сент-Луїса (MO) і Університет Фіндлі (Огайо). Вона є лідером щорічного дослідницького проекту компанії E-Expectations, досліджуючи студентів та їхніх батьків.
Дізнайтеся більше про досвід і досвід Стефані »
Зверніться до Стефані електронною поштою за адресою Stephanie.Geyer@RuffaloNL.com .

Як найкраще оптимізувати сторінки на веб-сайті кампусу, щоб підвищити рейтинг пошуку?
Що Google вважає хорошим результатом?
Які слова вони, швидше за все, будуть вводити в пошукову систему, щоб знайти те, що їм потрібно?
Бакалавра, бакалавра, бакалавра, бакалавра, або бакалавра?
?тупінь, програма, класи або курси?
Освіта, школа, коледж чи університет?
На що дивиться Google, щоб визначити, про що йдеться на сторінці, і як класифікувати її серед трильйонів сторінок у своєму індексі?