Привіт, дорогі читачі!
Коли справа доходить до розкрутки і оптимізації сайту, перед рекламодавцем встає питання вибору засобів просування сайту для виведення в ТОП пошукової видачі: SEO або контекстна реклама? І тут важливо розуміти які завдання ви пріследуете і що хочете прлучіть на виході.
Так як саму стратегію реклами потрібно планувати заздалегідь і повністю, щоб через місяців не перебудовуватися на інший вид реклами, вже витративши чималу суму грошей. І в цій статті ми постараємося допомогти вам з вибором і пояснити в чому перевага як СЕО і контекстної реклами.
Без цих двох інструментів просування товарів і послуг в інтернеті практично неможливо. Незважаючи на їх "суперництво" в залучення нових потенційних клієнтів, вони виконують подібні за результатами дії. Для того щоб ефективно просувати товар, слід знати їх позитивні і негативні сторони. Наприклад, SEO-просування (1) відрізняється тим, що виводить рекламований товар в ТОП видачі, а Контекстна реклама (2) показує результати видачі по тематичним запитом.
Нижче ми проведемо невелике порівняння між СЕО і Контекстної рекламою, для того щоб вам було легше визначитися з інструментом просування свого сайту.
Головна відмінність СЕО від контекстної реклами в тому, що воно довгостроково і основним критерієм просування тут видається тематичний контент на сайті, аналізуючи який система робить свої висновки і провігает його в топ пошукової видачі.
Ще одна перевага - практично безкоштовний спосіб залучення клієнтів. Але це після того, як потрібні запити вийдуть в "Топ". На початковому етапі доведеться непогано витратитися для хорошого результату. Справа в тому, що якщо ви не володієте певними знаннями в цій сфері, то оптимальним рішенням буде звернення до фахівців, котрі беруть щомісячну плату. Ця плата як правило варіюється від 20 до 60 т.руб в місяць. Якщо пів року назад можна було досягти непоганих результатів за 10-15 тисяч, то зараз все інакше.
Так як алгоритм Яндекса змінюється і велика увага приділяється поведінкових факторів. А тут упор робиться не просто на "закупівлю дешевих посилань", які допомагають триматися сайту в Топі, а на якісний унікальний контент і поведінкові чинники. А це вже повноцінна робота, яка вимагає великих витрат як часів, так і засобів. Так само немає ніяких гарантій того, що сайт до певного числа місяця вийде в ТОП. Цей процес може тривати як 3 місяці, так і 6 і т.д. Все залежить знову жет від конкурентності середовища і від того, наскільки комппетентен фахівець, що виробляє роботу.
Дак що ж, Директ краще?
Варто відзначити, що SEO-видачі користувачі мережі довіряють більше, ніж рекламі, оплаченої замовником. Так як Контекстна реклама більш агресивна і часто через "недолугої" настройки, якої в Яндексі достаочно, результати видачі неточно збігаються з потребами користувачів. Звідси і негативна реакція у частини користувачів. Але тим не менше саме "Контекст" є більш привабливим і клікабельним.
Контекстна реклама, вона ж "Янекс Директ" - це просування реклами на будь-якому ресурсі інтернету. На відміну від СЕО-оптимізації, Директ має на увазі створення рекламних оголошень в рамках рекламних кампаній, які будуть відображатися на перших сторінках пошукової видачі.
Серед основних переваг Діректа:
Найбільш гострий момент, який відзначають користувачі - висока вартість. Але вона залежить від "ніші" і конкурентного середовища. У досить великій кількості напрямків можна отримувати досить дешевих і цільових клієнтів, та й чи варто міняти якість через ціни? Тут кожен вибирає сам.
Підводячи підсумок, важливо відзначити, що вибір інструменту для просування товару або послуг в інтернеті в першу чергу залежить від поставлених завдань. Так що перед тим, як вибирати інструмент просування, уважно розберіться наскільки для вас це рентабельно.
команда DirectVsem
До зв'язку…
Copyleft © 2017 . www.info-center.od.ua Информационный центр - Всегда в центре событий