Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO як подорожі Blogger - SEO Дії на блозі подорожі фотографії

 1. SEO як блоггер подорожі - але я не професійний SEO!
 2. Як зробити SEO на цьому блозі?
 3. SEO як блоггер подорожей - наша на-сторінці SEO
 4. Чи повинен бути внесок SEO-оптимізований?
 5. Пошук за ключовими словами
 6. Включити ключове слово в текст
 7. довжина тексту
 8. Структура текстів
 9. Робота з зображеннями
 10. Встановіть внутрішні посилання
 11. Розбирайте непрацюючі посилання
 12. Сайти також розміщені на NoIndex
 13. Очищення старих сторінок і розгляд нових, чи повинні вони в індексі
 14. SEO як блоггер подорожей - наша оф-сторінка SEO
 15. Для мене, поза сторінки SEO є чисто мережею. Чому?
 16. SEO як блоггер подорожі - ефекти на Google
Сьогодні, знову ж таки, щось з бек-офісу блогу подорожей і фотографії - SEO як блоггер подорожей.Як я можу зробити SEO, так що пошукова оптимізація?Які заходи я здійснюю, які інструменти я використовую, з метою отримання високих результатів у Google (SERP)?

Причиною для цієї посади є кілька ПН, листів та інших повідомлень, в яких в останні тижні мене запитували поради по цій темі. Причиною тому були, мабуть, деякі повідомлення від мене на Facebook, де я дав кілька порад .

SEO як блоггер подорожі - але я не професійний SEO!

Я довгий шлях від SEO SEO професійних. І я дійсно говорю лише про себе, так що на цей раз посаду в першій особі. Мелані, мабуть, навіть не знає, що таке SEO.

Я, мабуть, роблю багато речей правильно, але тільки з мого шлунка. Інакше не можна пояснити, чому так багато читачів приїжджають сюди через Google щомісяця.

Для мене, фотографії, подорожі і, звичайно, написання постів тут на блозі - на передньому плані. Але SEO є частиною хобі блогів для мене. Цікаво бачити, які заходи мають вплив. Але я не витрачаю багато часу на SEO. У сонячному світлі я віддаю перевагу їзді в зоопарк, як блог для SEO тут для оптимізації.

Як зробити SEO на цьому блозі?

Загалом, можна виділити два типи SEO. Перш за все, є оптимізація на сторінці, де заходи застосовуються на власній сторінці. З іншого боку, при оптимізації за межами сторінки намагаються встановити сигнали ззовні сторінки. Я також тематично розділяю наші заходи. До речі, це також міра SEO, хороша структура текстів, але про це пізніше.

За даними Google, можливо, близько 200 факторів впливають на рейтинг сторінки. Я не знаю їх усіх, і не звертаю уваги на всю мою роботу тут, на блозі.

SEO як блоггер подорожей - наша на-сторінці SEO

Як вже писалося вище, я роблю багато речей зі свого шлунка. Я не хочу писати тексти для Google, але для наших читачів. Тільки так, щоб я виконав "бажання" від Google. Це цілком зрозумілість і зручність використання блогу або повідомлення.

Я завжди уявляю, чого я очікую від хорошого посту в блозі. І це часто дуже прості речі.

Чи повинен бути внесок SEO-оптимізований?

Найперше питання, яке я задаю собі з кожною новою статтею, - це оптимізація нового тексту взагалі.

Коли я доповідаю про 12 візит до зоопарку в Дуйсбурзі, в поточному році, і покажу майже тільки фотографії і напишу два абзаци до вступу на початку, то я не оптимізую SEO-технічно. Шанс потрапити до Топ-10 в Google - це близько нуля. Так навіщо інвестувати роботу і час? Яке ключове слово також слід використовувати для цього? Зоопарк Дуйсбурга, з сильною конкуренцією і що з усіма 12 статтями року?

Ні, такі посади знаходять своїх читачів через інші канали. Буде це те, що ми розділяємо повідомлення в соціальних мережах, в каналі RSS і в нашому інформаційному бюлетені. А пізніше, посади все ще отримують читачів, через сайти з однією сторінкою. У цьому випадку це було б Огляд відвідувань нашого зоопарку ,

Пошук за ключовими словами

Багато повідомлень починаються з пошуку та аналізу ключових слів Багато повідомлень починаються з пошуку та аналізу ключових слів. Якщо я пишу про поїздку на Мальту, я заздалегідь перевіряю, які ключові слова мають право. Зазвичай я працюю з ключовими словами longtail, що є ключовим словом з кількома словами.

Для цього використовую інструмент Suirrly , у безкоштовній версії, яку я використовую як плагін. Я можу ввести терміни там, безпосередньо в редакторі повідомлень, і інструмент показує мені різні варіанти того, як часто шукаються ці терміни і наскільки велика конкуренція. Чим більша конкуренція, тим важче буде потрапити в топ-10 Google.

Коли мова йде про обсяг пошуку, я не завжди використовую ключове слово з більшістю відвідувань, це те, де SEO професіонали можуть бути розірвані вперше. Але якщо ключове слово із середнім обсягом пошуку майже не має конкуренції, то я вважаю за краще використовувати це ключове слово, яке менше шукає. Наприкінці дня, я, швидше за все, буде # 1 в термін з усього 500 пошуків на місяць, ніж ключове слово, яке шукає на сторінці 23.

Включити ключове слово в текст

Якщо я вирішив прийняти ключове слово, то я використовую це спеціально в тексті Якщо я вирішив прийняти ключове слово, то я використовую це спеціально в тексті. Проте не завжди написано 1: 1, що, на мою думку, робить багато передбачуваних SEO-оптимізованих текстів нечитабельними. Приклад:

Якщо я вибрав з наведеного вище прикладу ключове слово "malta travel weather", я б не писав, що саме скрізь.

У назві це, звичайно, буде називатися "погода Мальти подорожі: поради для кращого часу подорожі", URL буде / Мальта-подорожі погода / гаряча, не питання, що має сенс. Але у фактичному тексті я б не писав зараз "Краща погода Мальти подорожі у вас є ..." - Це звучить нерозумно. Тут я б вже "Краща погода для Maltareise у вас є ...". Я думаю, що Google так розумно визнає це також. І, на думку деяких експертів, це так.

У підзаголовках я знову намагаюся врахувати точне ключове слово, як синонім 2-3 зображень у описі зображень і alt-тексті. Я також намагаюся поставити ключове слово в першому абзаці один раз і написати цей абзац напівжирним та / або курсивом. Навіть це дає Google, ймовірно, сигнал, що це важливий прохід.

Щоб перевірити заходи, я звертаю невелику увагу на те, що перелік squiry показує мені і повідомлення від Yoast. Обидва інструменти дають поради щодо того, де можна покращити. І більшу частину часу це дуже легко реалізувати.

довжина тексту

Після вибору ключового слова починається фактична робота, написання тексту. За довжиною тексту завжди читаються дикі заяви. Текст повинен містити щонайменше 3000 слів, що говорять один, 1000 слів, інші кажуть. Короткі тексти на них не схвалюються, занадто довгі тексти.

Всі задирати!

У мене дуже короткі тексти, які є фантастичними з сильними ключовими словами і приносять мені багато читачів щомісяця. Але це стосується і коротких текстів. Для мене текст настільки довгий, наскільки це необхідно. Я можу пояснити або розповісти деякі речі за 300 слів. Для інших посад, як це, мені потрібно кілька тисяч слів.

Дуже погано я знаходжу тексти, які штучно завищені, з деякими безглуздими Блабла, щоб прийти до будь-якого мінімального числа слів. Оскільки Google може також оцінити якість читання та вмісту текстів, я не думаю, що цей захід має стійкий успіх.

Структура текстів

Для мене дуже важливо чітко структурувати довгі тексти. Це починається з встановлення підзаголовків, продовжується з роботою з параграфами і закінчується використанням списків.

Знову ж таки, я зорієнтувався на власні потреби. Мені не подобаються текстові пустелі, де мені доводиться копати вічно довгий текст, без абзаців, без підзаголовків. Я швидко втрачаю бажання читати, бо знаходжу його виснажливим. Мої очі не знаходять сенсу, де б вони могли орієнтуватися.

Крім того, не всі повідомлення в блозі завжди цікаві для мене. Досить часто, я тільки хочу знайти конкретну інформацію по темі. І якщо тоді не заголовки структурують текст, то я повинен прочитати весь текст, щоб знайти необхідну інформацію. Зручний для користувачів інший.

Тому я намагаюся розумно структурувати свої тексти. Я відповідно використовую заголовки у вкладеній формі:

І з більш довгими текстами я прив'язую тоді ще список вмісту над Плагіном Зміст + у верхній частині посади, як тут у повідомленні. Це дає читачеві можливість перейти безпосередньо до місця в тексті, що його цікавить.

Робота з зображеннями

Вставка зображень трохи розслаблює кожен текст. Тепер, на блозі подорожей і фотографії, я не маю труднощів знайти потрібні зображення для публікації. Мені дійсно вистачає на моєму жорсткому диску.

Але ми також використовуємо фотографії, які ми використовуємо для SEO. Важливо schonmal вибрати правильні фотографії для посади. Коли я пишу про Мальту і використовую фотографії Мосту Золотих Воріт, там не тільки порушується читач. Аналіз зображень Google зараз настільки хороший, що він, безумовно, може ідентифікувати вміст зображення, а отже, також оцінити відповідність фотографії посаді.

Під час зйомки зображень я переконуюсь, що назву, альтернативний текст і опис цілком заповнюються. Хоча я звичайно віддаю багато потенціалу, тому що часто в трьох полях те ж саме. Але коли я пишу травелог і використовую 40 фотографій, це занадто смішно для мене, щоб забезпечити кожну фотографію індивідуально з 3 різними описами.

Встановіть внутрішні посилання

Я намагаюся зв'язати якомога більше внутрішньо. Коли я пишу рецензію про Мальту і згадую, що ми також провели день у Гозо, стаття Гозо, звичайно, буде пов'язана безпосередньо. Якщо я пишу, що фотографії були зроблені на Мальті з Sony Alpha 7, то я пов'язую внесок з підказками та хитрощами до Alpha 7.

Google відображається через посилання, вклад яких важливий для мене як оператора сайту.

В останні тижні я часто читав питання, що насправді є змістом Cornerstone. З Yoast можна відзначити внески як такі. Ну, просто пояснюємо ті сторінки або повідомлення, які надзвичайно важливі для вас. Це можуть бути вступні сторінки на різні теми, які можуть бути дуже важливими внесками - наріжними каменями вашого блогу. Важливо, щоб вони були якомога частіше пов'язані між собою, щоб показати Google, ця сторінка важлива.

Тут, наприклад, є сторінки вступу в тематику подорожей, подорожей, фотографії та фотографії дикої природи. Вони не тільки регулярно пов'язуються з текстами, які також доступні як посилання на бічній панелі

Крім того, ми показуємо внески до тем, подібних до статей зліва. Це не зашкодить SEO і читачам рекомендується залишитися в блозі і відвідати іншу сторінку. Це знижує показник відмов і тому є сигналом SEO для Google.

Розбирайте непрацюючі посилання

Поки я писав про те, що подобається Google. Є також речі, які Google не любить взагалі, і це може негативно вплинути на рейтинг. І це, наприклад, посилання на сторінки, які більше не існують.

Я маю кілька тисяч посилань на блозі, які ведуть до зовнішніх сторінок. Частково, вони встановлюються мною в посадах, але частково входять у коментарі читачів тут.

Я повністю проігнорував її на початку або просто не знав його краще. До того дня я прочитав про нього і про інструмент Перевірка непрацюючих посилань встановлено. Мене дуже сильно вразило це, тому що у мене було кілька сотень непрацюючих посилань на блозі.

Цілі блоги більше не існували, інші не мали повідомлень, пов'язаних на той час, в інших місцях були помилки бази даних тощо.

Потім очищення зайняло кілька годин. Сьогодні я перевіряю посилання один раз на місяць, але не пізніше двох місяців. Кількість дефектних посилань обмежена. Тим не менш, завжди дивно, що деякі сторінки, навіть великі і відомі, раптом більше не існують.

До речі, я сьогодні більше не працюю з перевіркою Broken Link Checker. Як тільки я активую цей плагін, більше нічого не працює, блог практично паралізований. Мабуть, плагін не сумісний з іншим розширенням. Сьогодні я використовую онлайновий інструмент Безкоштовна перевірка непрацюючих посилань знайти непрацюючі посилання.

Сайти також розміщені на NoIndex

Ми зробили справжній стрибок у рейтингах Google в той час, коли ми отримали відгук, щоб посадити погано працюючі повідомлення на NoIndex Ми зробили справжній стрибок у рейтингах Google в той час, коли ми отримали відгук, щоб посадити погано працюючі повідомлення на NoIndex. Чому це, тоді деякі зараз запитають себе. Я постараюся пояснити це, від неспеціаліста до неспеціаліста.

Ось дуже просте пояснення для шалено складного процесу в Google:

Ви пишете нову публікацію, і Google знаходить це дуже багато і займає перше місце за великим ключовим словом. В якості винагороди весь ваш домен отримує бонус у 10 балів. Цей бонус тепер буде розділений на всі сторінки вашого домену, які знаходяться в рейтингу. Якщо у вас є 10 сторінок, кожна сторінка отримує одну точку. Але якщо у вас є 100 сторінок, то для однієї сторінки залишаються лише 0,1 пункту.

Зрозуміти, що я хочу? Кожен бонус, тому що ви розробили на Google, буде виділено на всі ваші сторінки в рейтингу.

Очищення старих сторінок і розгляд нових, чи повинні вони в індексі

Я колись аналізував наші власні сторінки на Google. Я подивився, як часто публікацію чи сторінку відвідала компанія Google. До речі, це чудово з плагіном Інформаційна панель Google Analytics для WP , Це дозволить вам переглянути у звіті про публікації, як часто викликано публікацію за допомогою органічного пошуку. Якщо є клінічна смерть, тобто нульова лінія на 30 або 90 днів, то немає сенсу продовжувати сторінку в індексі.

А коли я подивився на цю сторінку, то, як правило, не було жодних відвідувачів. Вони були легкі, добре, погані. Багато внесків, які складалися тільки з фотографій, безліч коротких і надзвичайно коротких статей з перших днів блогу.

Потім я повністю видалив кілька постів, інші, які я зібрав, щоб новий, більший внесок, інші я spiced в часі часу. Але багато постів, як майже всі наші старі подорожі в щоденнику, я встановив на NoIndex. Незабаром після цього наш середній рейтинг на Google значно зросла, а покази та кліки помітно зросли. До речі, все це можна зробити прекрасно Консоль пошуку Google (раніше Інструменти для веб-майстрів) шукати.

Я роблю цей аналіз посад 1-2 рази на рік. І врешті-решт завжди є повідомлення в NoIndex або в список ToDo для перегляду.

Але є й численні внески, які ми поклали від початку до NoIndex. Це, наприклад, наші виклики для редагування фотографій. Вони використовуються для спільних дій з іншими фотографами - для задоволення від радості. Що не повинно зовсім в індексі з Google, чому і. Акція триває 4-5 тижнів, приносить усім учасникам багато задоволення - тільки там навряд чи знайдеться. Тим не менш, я все ще планую сторінку входу до Challenge, де потім всі окремі внески пов'язані і зібрані. Ця сторінка буде оптимізована для Google.

SEO як блоггер подорожей - наша оф-сторінка SEO

Термін off-page SEO підсумовує SEO заходи, які не відбуваються на власній сторінці. Це зазвичай стосується структури зворотного зв'язку, тобто прагнення отримати багато цінних посилань на вашій сторінці.

Звичайно, посилання з актуальної сторінки, яка високо цінується компанією Google, може бути дійсно вартою золота.

Для мене, поза сторінки SEO є чисто мережею. Чому?

Я не в хлопці пишучий до рушія mega сторінка XY та просячи його (або навіть пропонування грошей) щоб поставити ланку до мого посту ZX. Я віддаю перевагу - і тому я безнадійно наївний і романтичний - якщо для мене встановлено посилання, тому що внесок подібний.

Шанси на це можуть бути значно збільшені завдяки гарній мережі. Я люблю спілкуватися з іншими блогерами. Надавати поради, іноді сперечатися, йти на зустрічі блогерів - так все чисто мережеві. Якщо ж тоді людина сприймається як комунікабельний тип або тип речей, то також збільшується (взаємна) готовність, іноді пов'язуючи внесок іншого, або говорити про внески, інтерв'ю та інші спільні дії. Я вважаю, що мені дуже вдається, тому що мені не доведеться претендувати на цивілізацію.

Таким чином, за останні кілька років мені вдалося познайомитися з багатьма хорошими блогерами і цікавими повідомленнями в блогах, вступними даними, парадами в блогах та іншими справами, де всі учасники мали щось своє.

Навіть з моїм поточним фотограф інтерв'ю У мене є мережа і будівля посилання трохи в задній частині мого розуму. Причина для початку цієї серії була ідея представити інших фотографів тут. І врешті-решт, звичайно, я щасливий, якщо це призведе до посилання на їхню сторінку або блог тут. Хоча я не вимагаю і не прикидаюся, що в інтерв'ю це було б занадто безглуздо для мене знову.

Звичайно, ви можете зробити набагато більше зворотного будівництва. Але ви можете, принаймні, зробити так, що дуже неправильно. Кого більше цікавить тема, я рекомендую Посилання Будівництво Керівництво на блозі кольоровий тур Фабіана. Описано всі можливі стратегії та вказані будь-які ризики.

SEO як блоггер подорожі - ефекти на Google

Що стосується теорії, всі мої SEO заходи як блогери подорожей. Тепер багато читається в пеклі, але в повсякденній практиці дуже мало зусиль. Багато чого просто робиться в рутині і не турбує нас.

Зокрема, блог приносить ці заходи близько 31 000 читачів на місяць через Google у блозі, тому близько 76% наших відвідувачів залишаються зараз протягом останніх 30 днів. Ми дуже добре співпрацюємо з деякими ключовими словами, навіть у деяких ключових словах, які є дуже популярними. Так що я не хочу скаржитися. SEO професіонали, безумовно, можуть вирізати набагато більше тут.

Але оскільки блог - це хобі, і він не повинен генерувати доходів, я хочу залишити церкву в селі за допомогою заходів SEO.

Багато чого з описаного вище прекрасно працює. Там я пишу нову статтю і він з потрібним ключовим словом у топ-10. Досить часто буває, але і - право - нічого. Відчувалася велика письмова стаття, з усіма приємними заходами, страшними внесками конкурентів у Google, що приземлилася десь на місце вісімдесяти.

Інші статті, які я написав більш-менш "просто" - час від часу, коли я навіть не знав, що таке SEO взагалі, - це шум протягом багатьох років у топ-10 на Google і доставляють щасливих відвідувачів. Коли я відкриваю їх у редакторі, оранжеві та червоні вогні від Yoast або Squirrly загоряються і розповідають, що я зробив неправильно. Звичайно, я зроблю це пекло, і я буду тримати пальці з цих постів, за винятком щось корисного додати.

Тому, я вважаю, що багато щастя теж багато. SEO гуру обов'язково похитне головою дико зараз. І впевнені, що всі заходи, в тому числі багато хто не згадував тут, може трохи керувати удачею - але, нарешті, ніхто не може сказати мені, що він знає, як працює Google.

Таким чином, це були мої SEO заходи як блогери подорожей . Звичайно, це також стосується SEO як фотоблога , але це було дурним ключовим словом і SEO як подорожі і фотоблогер все ще dööfer (як ви насправді пишете dööfer - дійсно з двома ö?). Як це з вами? Чи більше ви займаєтеся SEO у вашому блозі? Просто залиште коментар тут.

Як зробити SEO на цьому блозі?
Чому?
Як я можу зробити SEO, так що пошукова оптимізація?
Які заходи я здійснюю, які інструменти я використовую, з метою отримання високих результатів у Google (SERP)?
Як зробити SEO на цьому блозі?
Чи повинен бути внесок SEO-оптимізований?
Так навіщо інвестувати роботу і час?
Яке ключове слово також слід використовувати для цього?
Зоопарк Дуйсбурга, з сильною конкуренцією і що з усіма 12 статтями року?
Зрозуміти, що я хочу?