Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO: Як SEO ваш сайт

 1. Визначення SEO (SEO та SERP)
 2. 3 ключові моменти SEO (SEO)
 3. 1. Створіть оригінальний вміст та створіть посилання
 4. 2. Створіть дружній для мобільних пристроїв сайт
 5. 3. Оптимізуйте швидкість свого веб-сайту
 6. Основні SEO Керівництво крок за кроком
 7. Крок 2. Внутрішня оптимізація сайту
 8. цінні папери
 9. Мета опис
 10. Мета ключові слова
 11. Permalinks
 12. Теги заголовка (h1-H6)
 13. Назва ALT зображень і атрибутів
 14. Крок 3. Оптимізація зовнішнього сайту
 15. robots.txt
 16. Google My Business
 17. Подання сайту пошуковим системам
 18. Зовнішні посилання (зворотні посилання)
 19. Більше посилань = більше популярності
 20. Вищі якісні посилання = більші повноваження
 21. Крок 4. Інші аспекти для розгляду
 22. Слово кінця

Ви починаєте в SEO і хочете розмістити свій сайт в пошукових системах?

Ось повний посібник із запуску стратегії SEO у 2018 році.

Ви знайдете в цій статті всі основи, щоб знати, щоб почати вашу стратегію SEO.

Визначення SEO (SEO та SERP)

SERP: SERP є абревіатурою для "сторінки результатів пошуку", яка відноситься до сторінки результатів пошуку.

SEO: SEO, або "Пошукова оптимізація", у французькому SEO, це процес, який спрямований на позиціювання сторінки якнайкраще в результатах пошуку, на першій сторінці (SERP 1) Google.

Джерело: definitions-marketing.com

Мета веб-посилань (SEO) полягає не лише в тому, щоб пошукові системи знаходили ваш веб-сайт, але й оцінювали рівень релевантності вмісту його сторінок, щоб розмістити його на першій сторінці результати досліджень (SERP).

після нашої статті пояснюючи, як збільшити трафік на вашому сайті, ось керівництво, яке допоможе вам оптимізувати SEO вашого сайту в пошукових системах.

3 ключові моменти SEO (SEO)

Перш ніж вирішувати методи SEO SEO, дуже важливо, щоб Ви розуміли офіційну позицію Google щодо деяких найважливіших факторів у рейтингах пошукових систем.

Ці аспекти вимагають тривалих довгострокових ініціатив. Ця стаття не обговорює детально стратегії, які забезпечують SEO (SEO) вашого сайту в довгостроковій перспективі, а скоріше основні методи для його оптимізації.

Якщо ви не хочете знати найважливіші пункти SEO за даними Google, а скоріше основні методи SEO вашого сайту, перейдіть безпосередньо на наш сайт. основний керівництво SEO крок за кроком.

1. Створіть оригінальний вміст та створіть посилання

В інтерв'ю Q & A, Google показав двох основних сигналів оцінити рейтинг сайту:

Вміст і посилання, які вказують на ваш сайт
Вміст і посилання, які вказують на ваш сайт ... Це так само просто. Просто створіть оригінальний вміст, щоб створити якомога більше посилань.

Однак, остерігайтеся стратегій Чорний Hat SEO Для створення посилань. Ці стратегії можуть працювати в короткостроковій перспективі, а потім ніч повністю знищити ваше позиціонування.

2. Створіть дружній для мобільних пристроїв сайт

У 2014 році Google прийняв " етикетку для мобільних пристроїв Щоб допомогти користувачам знаходити сторінки, зручні для мобільних пристроїв.

З тих пір було розпочато кілька ініціатив у цьому напрямку. У 2016 році Google заявив: мобільна перша індексація І полювання мобільні інтерстиціальні оголошення , Нарешті, щоб закрити питання остаточно, Google оголосив у січні 2017 року:

Дотримуючись наведених рекомендацій, компанія Google розробила інструмент, який допоможе вам перевірити, чи ваш веб-сайт є мобільним. Тепер ви можете це зробити мобільний тест оптимізації ,

3. Оптимізуйте швидкість свого веб-сайту

Google цього не приховує: його мета проста, це зробити веб-сторінку швидше для всіх користувачів.

Якщо ви хочете оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем, важливо оптимізувати час завантаження сторінок вашого веб-сайту.

Щоб перевірити час завантаження веб-сайту, можна скористатися інструментом Google PageSpeed ​​Insights ,

Основні SEO Керівництво крок за кроком

Крок 1. Пошук ключових слів

Якщо ви хочете позиціонувати себе в пошукових системах за ключовими словами, пов'язаними з вашим сектором діяльності, необхідно визначити найбільш релевантні.

Якщо ви не знаєте, які ключові слова мають пріоритети, введіть загальні теми в інструмент планування ключових слів від Google Adwords і створити список із пропозицій. Більше того, якщо ви дійсно хочете потрапити в ретельний пошук, ось цікава стаття, що представляє оригінальні прийоми знайти ідеї щодо ключових слів ,

Далі слід вибрати всі ключові слова, які поділяють один і той самий намір пошуку, де користувач перш за все шукає те ж саме. Наприклад, візьмемо виробника спортивного взуття. Ключові слова "кращі кросівки, найкращі кросівки, кращі кросівки 2017" мають спільний пошук. Таким чином, ви повинні мати лише одну сторінку, націлену на всі ці ключові слова.

Будьте обережні, не перевантажуйте сторінку своїм ключовим словом.

Ключ до хорошого SEO не переборщити. Додайте своє ключове слово до основного заголовка і прагніть щільності від 2 до 6% ключового слова в іншій частині сторінки.

Щоб оцінити загальний бал SEO вашої веб-сторінки, спробуйте безкоштовний інструмент Інструмент перегляду Seo ,

Потім використовуйте варіанти та синоніми ключового слова. Аналізуючи ваш веб-сайт, Google зрозуміє ці варіації, і ви не ризикуєте, що він оцінить ваш вміст як "спам".

Крок 2. Внутрішня оптимізація сайту

Послідовна структура

Важливо мати певну послідовність ключових слів у структурі вашої веб-сторінки. Додайте основне ключове слово в назву сторінки, мета-опис, постійну посилання, H1, назву та теги alt зображень. Seo Spike дозволяє безкоштовно протестувати, якщо ваша веб-сторінка оптимальна для SEO.

цінні папери

Назва сторінки розповідає пошуковим системам тему сторінки. Додайте свій тег заголовка між тегами <title> </ title> у розділі <head> вашої сторінки.

Тег заголовка має містити менше 70 символів і містити ключові слова, які стосуються вашої веб-сторінки. Завжди додайте назву своєї компанії до тега заголовка.

Мета опис

Мета описи дають трохи більше інформації пошуковим системам на тему вашої сторінки. Мета полягає в тому, щоб написати описи, які дадуть користувачам бажання натиснути на ваше посилання. Обмежуйте свої описи максимум до 160 символів, включаючи пробіли.

Візьмемо приклад вище, щоб дізнатися, як додати мета-тег.

Мета ключові слова

Мета-теги не впливають на ваш рейтинг пошукової системи. Вони лише дозволяють вам керувати тим, як ви з'являєтеся в видачах.

Тому ми радимо вам не додавати свої ключові слова тут, тому що крім того, що ви не бачите результатів у SEO, ви чітко покажете свої ключові слова конкурентам.

Permalinks

Постійне посилання - це просто назва, вказане для URL-адреси сторінки, щоб воно було зрозуміло для користувача. Переконайтеся, що ви вибрали репрезентативну назву для сторінки та додайте потрібне ключове слово.

Наприклад, названа веб-сторінка rouillier.ca/blog/article=1234 набагато менш зрозумілий для користувача, ніж названа сторінка rouillier.ca/blog/loi-c-28-et-foire-commerciale ,

Отже, якщо платформа керування контентом вашого веб-сайту не дозволяє вам самостійно змінювати постійні посилання, попросіть ваше агентство або програміста зробити це за вас.

Теги заголовка (h1-H6)

Теги заголовків (H1-H6) використовуються для чіткого структурування вашої інформації і присвоєння рівню важливості кожному з назв, H1 є найважливішим, а H6 найменш важливим.

Ми повинні інтегрувати головне ключове слово в назві H1 і мати лише одну H1 на сторінці. Потім додайте відповідні ключові слова до основного ключового слова в інші субтитри.

Назва ALT зображень і атрибутів

Бажано включити принаймні одне зображення на кожну веб-сторінку. Таким чином можна позиціонувати себе в результатах пошуку зображень Google.

Обов'язково вибирайте значущі імена. Зображення з назвою image001.jpg не має великого значення для вашого сайту. Щоб допомогти Google вибрати зображення з вашого сайту, коли користувачі шукають ваші ключові слова, додайте назви та атрибути ALT, які відповідають вашим зображенням.

Щоб допомогти Google вибрати зображення з вашого сайту, коли користувачі шукають ваші ключові слова, додайте назви та атрибути ALT, які відповідають вашим зображенням

Крок 3. Оптимізація зовнішнього сайту

sitemap.xml

Щоб забезпечити найкращу індексацію веб-сайту, створіть sitemap.xml, щоб вказати індексам сторінки пошукових систем. Ви можете створити безкоштовний sitemap.xml, використовуючи такі веб-сайти, як XML-файлів Sitemap або перевірити-домени які пропонують необмежену кількість сторінок для сайтів з великою кількістю веб-сторінок для індексування.

Потім додайте файл sitemap.xml до кореня вашого сайту (www.yoursite.com/sitemap.xml) через FTP. Нарешті, надішліть файл sitemap.xml за допомогою консолі пошуку Google і інструментів для веб-майстрів Bing. Зверніть увагу, що перед поданням мапи сайту потрібно перевірити свій веб-сайт на обох платформах.

Надішліть файл sitemap.xml з Консоль пошуку Google і з Інструмент для веб-майстрів Bing ,

robots.txt

Додавання файлу robots.txt до кореня сайту спрямовується, перш за все, поза поліпшенням SEO, для того, щоб пошукові системи знаходили ваш sitemap.xml і не індексували конфіденційний вміст, наприклад адміністратора вашого веб-сайту. Пошукові системи обов'язково відвідають ваш файл robots.txt перед індексацією вашого сайту. відвідування robots-txt.com щоб дізнатися все, що потрібно знати про реалізацію robots.txt.

Google My Business

Створіть профіль своєї компанії Google My Business , Переконайтеся, що назва компанії, адреса та номер телефону (NAP) збігаються з наведеними на вашому веб-сайті.

Ваш профіль допоможе вам у вашій локальній SEO і дасть вам більше контролю над вашим профілем, що з'являється в Графік знань ", Відображається прямо в пошукових системах.

Ваш профіль допоможе вам у вашій локальній SEO і дасть вам більше контролю над вашим профілем, що з'являється в  Графік знань  , Відображається прямо в пошукових системах

Подання сайту пошуковим системам

Як правило, коли ви створюєте новий вміст, пошукові системи швидко надходять на ваш сайт. Таким чином, цей крок, ймовірно, не є найбільш корисним, якщо ви виконали всі інші дії, наведені в цьому посібнику.

Однак, це займе всього хвилину, так чому б і ні?

Тепер вам потрібно лише надіслати свій сайт до двох найбільших пошукових систем, Bing і Google ,

Зовнішні посилання (зворотні посилання)

Перш ніж укласти цей посібник, важливо говорити про зовнішні посилання. Як ми бачили раніше, зовнішні посилання є частиною три основні критерії SEO за даними Google.

Більше посилань = більше популярності

Зовнішні посилання - це посилання з зовнішніх веб-сайтів, які "вказують" на вашу. Вони трохи представляють індекс популярності вашого сайту. Отже, чим більше веб-сайтів додає посилання на ваш сайт на одній зі своїх сторінок, тим більше зростає ваша популярність.

Вищі якісні посилання = більші повноваження

Потім, чим більше популярність веб-сайтів, які "вказують" на вас, тим високою і надійною, тим більше зростає ваша популярність. Наприклад, якщо корпорація Майкрософт розповість про вас і додасть посилання на ваш сайт на одній зі своїх веб-сторінок, Google надасть вам набагато більше повноважень, ніж у випадку, якщо дуже невеликий сайт посилається на вас.

Крок 4. Інші аспекти для розгляду

Пошукові системи стають більш розумними; методи, які колись працювали, можуть не працювати і можуть навіть заборонити вас.

Нижче наведено деякі корисні практики, які слід дотримуватися при запуску кампанії зі створення посилань. Дотримуйтесь цих порад, щоб бути більш успішними у стратегії набуття зовнішніх зв'язків і уникати потрапляння в стратегії "Чорного Hat SEO", які могли б завдати більше шкоди, ніж користі вашому сайту:

 1. Ніколи не купуйте "спеціалістів SEO", які обіцяють вам тисячі високоякісних посилань за смішною ціною. SEO вимагає часу і зусиль, немає швидкого виправлення. Ці послуги можуть серйозно вплинути на SEO вашого сайту.
 2. Створіть якісний та цікавий вміст для авторів у вашій галузі. Хоча ваші клієнти з радістю можуть поділитися своїм веб-сайтом у соціальних мережах, ймовірно, що вони не мають веб-сайту для посилання на ваш сайт.
 3. Не соромтеся спілкуватися з іншими блогерами у вашій галузі та дайте їм знати, коли ви їх цитуєте; вони, ймовірно, захочуть повернути користь.
 4. Переконайтеся, що у вас більше посилань " Dofollow Тільки "nofollow" посилання.
 5. Підпишіться на галузеві каталоги, пов'язані з вашою галуззю та підтверджені людиною.
 6. Не купуйте зовнішні посилання.
 7. Не вступайте в стратегію обміну посиланнями з іншими веб-сайтами.
 8. Зосередьтеся на якості, а не на кількості. Замість того, щоб намагатися отримати якомога більше посилань з сумнівних веб-сайтів, спробуйте побудувати відносини з впливовими особами у вашій галузі та змусити людей говорити про вас через ці авторитетні веб-сайти.

Слово кінця

Пам'ятайте, що посилання на ваш сайт потребує часу. Ви будете мати набагато більше успіхів у SEO, якщо будете застосовувати принципи, представлені в цьому посібнику, як частину стратегії змісту.

 • Встановіть цілі публікації.
 • Складіть список тем, які можуть бути цікавими для вашої галузі.
 • Створіть графік публікацій.
 • Потім оптимізуйте SEO своїх статей за допомогою методів, представлених у цьому посібнику.
 • Діліться якомога більше по всіх соціальних мережах.

Після п'ятнадцяти статей ви побачите реальний вплив на органічні відвідування вашого веб-сайту. У деяких високо конкурентних галузях важливо знати, як цільова аудиторія шукає в Інтернеті. Сконцентруйтеся на темах, які ваші конкуренти нехтували і були активними в онлайн-спільнотах, пов'язаних з вашою галуззю.

Як ви знайшли цю статтю?

SEO: Як SEO ваш сайт?

4,5 (89,52%) 21 голос

Однак, це займе всього хвилину, так чому б і ні?
Як ви знайшли цю статтю?
SEO: Як SEO ваш сайт?