Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-аналіз сайту за 30 хвилин

 1. Як провести SEO-аналіз сайту?
 2. Аналіз головної сторінки сайту
 3. Аналіз сторінок сайту
 4. аналіз тексту
 5. Швидкість завантаження сайту
 6. валідність коду
 7. мікророзмітки
 8. Трафік з пошукових систем
 9. Підготовка підсумкового звіту по SEO-аналізу сайту

Перш ніж приступати до просуванню сайту , Необхідно зробити комплексний SEO-аналіз сайту. Це дозволить виявити основні помилки в оптимізації сайту , недоліки семантичного ядра , Поточні позиції, а також визначити основні джерела трафіку на даний момент.

Комплексний аналіз сайту допоможе:

 • виявити поточні помилки в SEO;
 • оцінити перспективи пошукового просування;
 • оцінити бюджет на SEO.

Без грамотного SEO-аналізу сайту подальша робота з ресурсом буде проходити практично навмання і може піти на шкоду, особливо це стосується сайтів «старичків», у яких вже є відвідуваність і переходи з пошукових систем.

система PromoPult - рекламний комплекс для залучення клієнтів з інтернету. Повна автоматизація, готові чек-листи, точні настройки. Створена для тих, хто хоче вивільнити час на дійсно серйозну роботу.

Як провести SEO-аналіз сайту?

Щоб провести SEO-аналіз сайту дотримуйтесь нашої покрокової інструкції. Всі дані, які будуть отримані на кожному з етапів заносите в таблицю, вони нам знадобляться для оформлення підсумкового звіту.

Поїхали!

Аналіз головної сторінки сайту

Що перевіряємо? З точки зору SEO, нам перш за все цікаві title , description , Keywords, h1 і h2-h6. Щоб дізнатися мета-дані головної сторінки, натискаємо правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки, з'являється спливаюче меню, в якому потрібно вибрати «Вихідний код сторінки».

У новому вікні відкриється сторінка з вихідним кодом сайту, де за допомогою натискання «Ctrl + F» викликаємо пошук по сторінці і по черзі вводимо шукані елементи:

 • title;
 • description;
 • keywords;
 • h1;
 • h2-h6.

Отримані дані фіксуємо в таблиці.

Наприклад, ось що знаходиться в Title головної сторінки нашого сайту.

Таким чином ми можемо зрозуміти основний запит, по якому просувається сайт прямо зараз, а так само інші ключові слова, які просуваються на цю сторінку Таким чином ми можемо зрозуміти основний запит, по якому просувається сайт прямо зараз, а так само інші ключові слова, які просуваються на цю сторінку. У наведеному прикладі це два запити: «інтернет-маркетинг» і «інструменти інтернет-маркетингу».

Аналіз сторінок сайту

Якщо у Вас не Landing, то на сайті є інші сторінки. Найчастіше вони є типовими: сторінки серверів, контакти, записи в блозі. Саме ці сторінки беру участь в просуванні. Кожну сторінку необхідно перевірити, за алгоритмом описаного в попередньому пункті.

Звичайно, якщо це інтернет-магазин, де більше 1000 сторінок, перевіряти всі сторінки не потрібно. Я зазвичай, дивлюся головну сторінку, сторінки категорій і підкатегорій, а так само кілька карток товарів. Уже на цьому етапі у більшості сайтів виявляється безліч помилок, які вимагають доопрацювання.

Всі дані, за кожним типом сторінок заносимо в файлик.

Для прикладу візьмемо інтернет-магазин Wildberries (сподіваюся вони на нас не ображаються). Заходимо на сайт, натискаємо правою кнопкою миші і натискаємо «Вихідний код сторінки».

Дивись основні SEO настройки. У тайтл бачимо «WildBerries.ru - Інтернет-магазин модного одягу та взуття». H1, а відповідно і ключевик в H1 на сторінці нема тексту. Заходимо в Google і вбиваємо запит, який знаходиться в тайтли. І бачимо, що сайт тільки на 4 сходинці - непогано, але якби вони поставили запит в саме початку тайтла і помістили б в тег <h1>, то могли б бути вище.

аналіз тексту

Переходимо до аналізу тексту на сайті. І хоч це, і SEO-аналіз тексту, в зв'язку з недавнім виходом алгоритму Баден-Баден , Текст перевіряється не тільки на наявність заголовків в h1-h6 і правильно розставлених ключових слів, а й на предмет читабельності і смисли.

обсяг тексту

На основі особистого досвіду, для різних типів сторінок і сайтів необхідний наступний обсяг тексту:

 • картка товару від 500 до 1500 символів;
 • категорія товару / опис послуги від 2000 до 4000 символів;
 • статті на інформаційних ресурсах від 4000 до 10000 символів;
 • текст для Landing Page (якщо Ви просуваєте його по SEO) від 10000 до 20000 символів.

Повторюся, це не керівництво до дії, а дані перевірені на багатьох проектах і показали найкращий результат. Взявши ці напрацювання Ви явно не промахнетеся, але для деяких проектів можливі інші показники.

унікальність

Для всіх текстів, які розміщуються на сайті унікальність повинна бути 100%. Якісний і унікальний контент, як для Яндекса, так і для Google, є основними факторами ранжування.

Сервіси для перевірки унікальності тексту:

 • content-watch.ru
 • text.ru
 • advego.ru

Для інтернет-магазинів і новинних ресурсів, можливі від 50-и до 80% унікальності, в силу специфіки. Знову ж у випадку з інтернет-магазином, у категорії унікальність повинна бути 100% і лише для карток товарів, можливі нижчі показники аж до 0!

смисли

У пошукової системи свої алгоритми оцінки текстів, засновані вони в основному на поведінкових факторах: скільки часу проводить користувач на сторінці, чи повертається назад в результати видачі і заходить чи на інші сайти.

Ми не пошукова система, а тому буде оцінювати текст, з позиції користувача:

 • чи є відповідь на запит, за яким можна потрапити на цю сторінку;
 • чи є відповіді на часто-задаються;
 • чи несе текст смислове навантаження або вдає із себе перелік ключових слів.

Швидкість завантаження сайту

Перевіряємо швидкість завантаження сайту, для цього використовуємо спеціальні сервіси.

Page Speed Test - перевіряє швидкість завантаження сайту, з робочого столу і з мобільних пристроїв. Так само сервіс дає підказки, які допоможуть поліпшити даний компонент. Одними з найпоширеніших проблем, що уповільнюють швидкість роботи сайту є:

 • не оптимізовані html;
 • роздутий або не винесеної в окремий файл css-код;
 • громіздкі скрипти на початку сторінки;
 • важкі зображення.

Якщо ресурс завантажується більше 10 секунд - це дуже погано.

валідність коду

На даному етапі виявляємо валідність коду - то наскільки верстка сайту відповідає міжнародним стандартам, правильно структурований і враховує можливість відображення на різних пристроях і браузерах.

При стрімко зростаючої частці мобільного трафіку некоректне відображення на смартфонах і планшетах - недозволена розкіш для будь-якого ресурсу.

Перевірити помилки в верстці можна тут: validator.w3.org.

Яке відношення має верстка до SEO запитаєте ви, і я Вам відповім, що коректне відображення на всіх пристроях, в тому числі мобільна адаптація є важливими факторами ранжування і наявність мобільної версії підвищує рейтинг сайту для пошукової системи.

мікророзмітки

Використання семантичної мікророзмітки дозволяє зробити сніппети більш інформативними і помітними в результатах пошукової видачі. Це досягається за допомогою спеціальних тегів і класів, які показують пошуковим системам, що описує даний елемент.

Є два найпоширеніших формату мікророзмітки:

Мікророзмітки на комерційних сайтах застосовується на сторінках контактів, послуг і карток товарів.

Мікророзмітки на комерційних сайтах застосовується на сторінках контактів, послуг і карток товарів

Перевірте аналізований сайт на предмет використання мікророзмітки і поставте позначку в звіті.

Трафік з пошукових систем

Для цього нам потрібні дані з Яндекс Метрики і Вебмастера, Google Analytics і Search Console. Метрика і Analytics показують кількість людей перейшли на наш сайт з пошукових систем по всім запитам. Ці дані структуруються і надаються у вигляді звітів.

Нас цікавлять сторінки входу. Ось як можна подивитися їх в Яндекс Метриці.

Ось як можна подивитися їх в Яндекс Метриці

Вивчивши показники звіту можна зробити висновок, які сторінки сайту призводять трафік на сайті, які з них більш ефективні або менш та інше.

Вивчивши показники звіту можна зробити висновок, які сторінки сайту призводять трафік на сайті, які з них більш ефективні або менш та інше

Які дані ще потрібно врахувати при складанні звіту:

 • відсоток трафіку з пошукових систем;
 • кількість переходів з Яндекс і Google.

Далі йдемо в Веб-майстер , Який покаже інформацію про видимість сайту з тих чи інших запитам, тобто, якщо людина ввів якийсь запит і ми за цим запитом виявилися на 75 місці, ці дані будуть враховані в вебмайстрів. Так само там показуються коефіцієнт КЕП (CTR).

Підготовка підсумкового звіту по SEO-аналізу сайту

Зрозуміло, весь пройдений шлях по SEO-аналізу сайту можна розписати в вордівський файлі і відправити клієнту (або потенційному клієнтові). Але перш, ніж так зробити, задайте собі питання, стали б Ви самі читати 5-10 сторінок звіту про ефективність витрачання електроенергії на підприємстві? Де навіть більшість слів для Вас нічого не значать. Швидше за все немає, тому якщо не хочете втратити клієнта не відправляйте звіт в текстовому вигляді.

Візуалізують. Підготуйте звіт у вигляді графіків і схем, а потім упакуйте в презентацію. Так, нудна і нудна інформація буде сприйматися набагато простіше і буде більш зрозуміла.

Як провести SEO-аналіз сайту?
Як провести SEO-аналіз сайту?
Але перш, ніж так зробити, задайте собі питання, стали б Ви самі читати 5-10 сторінок звіту про ефективність витрачання електроенергії на підприємстві?