Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-аналіз тексту на біржі Адвего: як провести

 1. 2. Що з себе являє семантичний аналіз тексту?
 2. 2.1 Статистика тексту
 3. 2.2 Семантичне ядро
 4. 2.3 Слова
 5. 2.4 Стоп-слова
 6. 3. Для чого необхідний семантичний аналіз тексту?
 7. висновок

Для того, щоб копірайтер перевірити свій текст на  унікальність  , Орфографію, «водність», «нудоту» і ін

Для того, щоб копірайтер перевірити свій текст на унікальність , Орфографію, «водність», «нудоту» і ін., Йому необхідно зробити наступне:

 • перейти на головну сторінку сайту Advego ;
 • в самому верху знайти кнопку «Сервіс» і натиснути на неї;
 • в що з'явилися дев'яти вкладках натиснути на «Інструменти»;
 • по черзі вставляти свій текст в спеціалізоване віконце, розташоване в трьох вкладках: «Перевірка орфографії»; "Семантичний аналіз тексту»; «Перевірка унікальності».

І якщо з перевіркою орфографії і унікальності знаком кожен копірайтер, то семантичний аналіз тексту знаком далеко не всім. Тому сьогоднішня стаття присвячена саме цьому сервісу на біржі копірайтингу Advego.

2. Що з себе являє семантичний аналіз тексту?

Після того, як ви вставили свій текст в спеціальне вікно, сайт Advego аналізує його. Результати семантичного аналізу тексту завжди є чотири таблиці: «Статистика тексту», «Семантичне ядро», «Слова» і «Стоп-слова». Давайте розберемося з кожної з них.

2.1 Статистика тексту

Дана таблиця виглядає, як два стовпці під назвою «Найменування показника» і «Значення». У першому, відповідно, йде перерахування тих показників, аналіз яких проводився. А в другому - їх чисельне або процентне співвідношення до тексту.

Перший стовпець містить в собі такі найменування показників:

 1. Кількість символів (визначається загальне число символів в статті).
 2. Кількість символів без пробілів (визначається число символів в статті, за винятком пробілів).
 3. Кількість слів (загальний підрахунок слів в тексті, до речі приводи теж включаються в цей показник).
 4. Кількість унікальних слів (в даному випадку Advego підсумовує все слова, які присутні в тексті хоча б один раз, але їх повторення не зараховуються сервісом).
 5. Кількість значущих слів (а в цьому випадку ведеться підрахунок всіх іменників, що несуть хоч якусь смислове навантаження).
 6. Кількість стоп-слів (сюди входять абсолютно всі приводи, що містяться в тексті, а також найбільш популярні в Інтернеті слова).
 7. Вода (в сфері копірайтингу «водністю» називають процентне співвідношення незначущих слів і стоп-слів тексту до значних і несе смислове навантаження. Занадто високий відсоток водності (від 65%) загрожує сайту зниженням в топ-видачі пошукових запитів. Жоден текст не обходиться без змісту в ньому «води», тому особливо морочитися з цього приводу копирайтерам не варто. Вважається, що нормальний вміст «води» в тексті - це 40-60%).
 8. Кількість граматичних помилок (сервіс Advego підраховує загальну кількість помилок в статті, включаючи і ті слова, яких немає в словнику. В ідеалі цей показник повинен дорівнювати 0).
 9. Класична нудота (класичної нудотою називають кількість повторюваних одних і тих же слів в статті. Найоптимальнішим варіантом для об'ємної статті є число «7» навпроти показника «Класична нудота», так як надмірна заспамленності тексту веде до його занепаду в рейтингу пошукових запитів).
 10. Академічна нудота (під академічної нудотою розуміється кількість різних слів, що повторюються в тексті).

Академічна нудота (під академічної нудотою розуміється кількість різних слів, що повторюються в тексті)

2.2 Семантичне ядро

Під цим поняттям маються на увазі наявність слів і словосполучень в тексті, за допомогою яких користувачі Інтернету будуть робити пошукової запит. На Advego семантичне ядро ​​являє собою таблицю з трьома колонками:

 • «Фраза / слово»: перераховуються всі пошукові слова;
 • «Кількість»: підраховується кількість повторень кожного пошукового слова і словосполучення;
 • «Частота,%»: процентне співвідношення повторень пошукових слів і фраз в тексті.

2.3 Слова

В даному випадку, під словами увазі всі унікальні слова в тексті. Їх перерахунок ведеться також в таблиці з такими колонками, як «Слово», «Кількість», «Частота,%», значення яких повністю ідентично семантичному ядру.

2.4 Стоп-слова

Як уже писалося вище, стоп-слова представляють собою абсолютно незначущі слова в тексті, тобто прийменники і найпопулярніші пошукові слова. Таблиця з кількістю стоп-слів повністю ідентична таблиці з кількістю унікальних слів.

3. Для чого необхідний семантичний аналіз тексту?

Цей сервіс необхідний всім копирайтерам, які пишуть продають статті, рекламні статті, а також статті, які просувають сайти. Семантичний аналіз тексту допоможе копірайтер позбутися зайвих показників, додавши необхідні.

Після того, як копірайтер піддасть свою статтю семантичному аналізу на біржі копірайтингу Advego - йому необхідно самостійно позбавитися від зайвого сміття, гарненько відкоригувати готову статтю, а в завершенні перевірити її на унікальність.

Тільки після цього, можна здавати статтю замовнику або виставляти її в магазини на біржах контенту .

висновок

Тепер ви дізналися про таке поняття, як семантичний аналіз тексту (до речі, його називають ще «SEO-аналізом), а також розібралися з сайтом Advego , Які проводять цей аналіз краще за всіх інших сервісів.

На цьому стаття закінчена. Залишається тільки побажати вам плідної роботи та гарного заробітку в інтернеті від найщедріших замовників!

Вам також буде цікаво:

- Програми для рерайтера або як швидко зробити якісний рерайтинг

- Біржа статей Text.ru

- Як копірайтер переманити до себе замовника

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитав статтю, АДЖЕ МИ НАМАГАЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

2. Що з себе являє семантичний аналіз тексту?
3. Для чого необхідний семантичний аналіз тексту?
2. Що з себе являє семантичний аналіз тексту?
3. Для чого необхідний семантичний аналіз тексту?