SEO аудит і внутрішня оптимізація сайту.

Крім зовнішньої оптимізації, існує ще й поняття внутрішньої оптимізації, яка не менш важлива

Крім зовнішньої оптимізації, існує ще й поняття внутрішньої оптимізації, яка не менш важлива. Якщо ми витратимо весь SEO-бюджет на покупку зовнішніх посилань, реєстрацію в каталогах і тп, але не приділимо уваги внутрішньої оптимізації, то результату ми швидше за все не побачимо.

Вартість послуги від 7500 руб.

При замовленні SEO-Просування Компанія АйТи-Метод здійснює аудит сайту БЕЗКОШТОВНО!

Давайте подивимося, які основні кроки потрібно зробити, щоб Ваш Сайт почав відповідати вимогам пошукової оптимізації:

1. Аналіз CMS (движка).

Ми дивимося наскільки добре платформа відповідає завданням просування. Якщо Ваш Сайт використовує динамічну завантаження контенту за технологією flash, то це може викликати труднощі, тому що використання даної технології йде на шкоду ранжирування, індексації та просування сайту в пошукових системах. Рекомендуємо в такому випадку перенести Сайт на більш традиційну основу HTML. Це дозволить розміщувати інформацію на окремих сторінках з подальшою їхньою оптимізацією під вибрані запити.

2. Правильні Редіректи.

У разі використання доменних синонімів, потрібно налаштувати 301 редирект для домену з припискою www на домен без неї. Це необхідно для склеювання двох доменів, що б вага між двома форматами посилання не розподілявся, а вважався за однаковий.

3. Перевірка Юзабіліті.

Юзабілі, або зручність використання (англ. Usability) - дуже важливий фактор. Наприклад наявність навігаційного меню (breadcrumbs). Даний модуль допомагає зрозуміти відвідувачам сайту в якому розділі сайту вони знаходяться і в разі якщо їм не потрібна, наприклад, послуга з даної категорії, вони зможуть повернутися до категорій послуг і пошукати що-небудь ще це підвищить показники поведінкового фактора, який грає на сьогоднішній день далеко не останню роль у визначенні позицій сайту в пошуковій видачі.

4. Аудит Головної сторінки.

Даний крок включає в себе перевірку на наявність рекламних текстів з пропозиціями послуг. Для кращого спільного розуміння і ранжирування в пошукових системах головну сторінку слід використовувати для узагальненого опису послуг. Варто розташувати на головній сторінці, які послуги пропонуєте відвідувачам сайту, чим ви кращі за конкурентів, запропонуйте купити послугу або товар, запропонуйте ознайомитися з матеріалами сайту. Часто виникає ситуація, що зайшовши на сайт, ми не відразу розуміємо, про що він, так як на головній сторінці немає інформації про послуги, що надаються, отже, і відвідувачеві необхідно донести які послуги ви надаєте.

5. Яндекс.Вебмайстер.

Вкрай корисно зареєструвати Сайт в панелі Яндекс.Вебмастер (http://webmaster.yandex.ru), і додавати туди всю наявну інформацію: телефони та адреси, реквізити компанії, спеціалізацію і т.д.

6. Наявність контактів і реквізитів на Сайті.

Перевіряємо наявність на Сайті зручної схеми проїзду. Наявність самої сторінки контактів зараз є обов'язковим, без неї неможливо пройти модерацію рекламної компанії в Яндекс.Директ. Крім того, останнім часом, у зв'язку з введенням комерційного алгоритму, Яндекс став оцінювати зручність сайту і доступність важливої ​​інформації. Наявність карти проїзду є обов'язковим атрибутом якісного сайту. Ми здійснюємо для своїх клієнтів підключення схеми проїзду у вигляді інтерактивної карти.

7. Час роботи.

На цьому кроці ми перевіряємо наявність на сторінці контактів вказівки часу і днів роботи. Важливо що б відвідувачі сайту точно знали, коли вам можна зателефонувати і отримати цікаву для них інформацію, в іншому разі, не зателефонувавши один раз, вони вже можуть просто забути зателефонувати знову.

8. Розташування даних.

Ми рекомендуємо робити для кожної послуги окрему сторінку з докладним описом. Якщо усі послуги вашого сайту розташовані на одній сторінці, то це унеможливлює детально описати сферу роботи. Багато в чому від якості надаваних послуг і сервісу залежить прийняття рішення працювати з організацією чи ні. Опишіть послугу докладно, що в неї входить, яка ще послуга буде корисною для в даному напрямку, всі можливі форс мажори, гарантії, обов'язки, відповідальність за невиконання зобов'язань і так далі. Крім того ознайомлення з послугами підвищує показник поведінкового фактора, якому Яндекс на сьогоднішній день приділяється велике значення.

9. Соціальні мережі.

Ми рекомендуємо додати посилання на акаунти соціальних мереж, якщо у сайту є такі. Сьогодні пошукові системи приділяють все більше пріоритету соціальному фактору і він стає невід'ємною частиною просування серйозних сайтів. Не варто ігнорувати дану ситуацію.

10. Використання заголовок сторінок TITLE.

Заголовок документа TITLE один з найбільш значущих тегів для пошукової оптимізації сайту. Вміст даного тега відображається у видачі Яндекс і Google у вигляді посилання, що веде на ваш сайт. TITLE в обов'язковому порядку повинен містити ключові слова. При цьому вони повинні бути органічно вставлені в пропозиція не перевищує 80 символів. Для всіх основних сторінок сайту потрібно прописати унікальний TITLE.

11. Теги.

ми рекомендуємо використовувати на всіх сторінках сайту тег H1. Даний тег є заголовком верхнього рівня повинен містити обнародувано ключові слова в точної або схиленою формі. Тобто він повинен бути інформативним і зрозумілим, як відвідувачеві сайту, так і роботу пошукової системи. Цей тег повинен бути на всіх сторінках сайту, але не більше одного разу для кожної. Для логічних підзаголовків слід використовувати теги H2-H6, а для акцентування уваги користувача просто великий шрифт.

12. Нам необхідно визначити сторінки сайту, які будуть просуватися з того чи іншого ключовому запиту.

На цьому кроці ми визначаємо, яка зі сторінок є найбільш релевантною кожному із запитів з точки зору пошукової системи. Ми повинні проаналізувати обнародувано сторінки і забезпечити рекомендований кількість входжень (згадка запиту в тексті сторінки), наявність ключових слів в тегах title. Рекомендується додати ключові слова в title сторінки, це є одним з найважливіших факторів внутрішньої оптимізації сайту.

У висновку хочемо нагадати, що сайти створюваний компанією АйТі-Метод відповідають найжорсткішим вимогам SEO-оптимізації, що забезпечує їх успішне просування в пошукових системах.

Список всіх послуг

SEO-просування

На головну