SEO - це афера? Ні, але Ваш "експерт з маркетингу" може бути

Я мав весь запис запланований для цього тижня але я scrapped це у останній хвилині.

Чому?

Через те, що я читав на LinkedIn в інший день під назвою "SEO є афера" хтось стверджує, що CMO на цифровий маркетинг консультації.

Я згадав цей пост на Коптильня SEO Facebook сторінки тут:

Я згадав цей пост на   Коптильня SEO Facebook сторінки   тут:

Спочатку я подумав, що цього достатньо, але тоді я зрозумів, що ця тема потребує власної посади.

Чому? Добре з причин, які я перерахував на скріншотах вище, а також:

  1. Тому, що тонну людей, там, ймовірно, платять за смішні "поради" від людей, які не знають їх 301 з їх ліктя.
  2. Люди, здається, автоматично вірять у все, що вони читають в Інтернеті, особливо на LinkedIn
  3. Опубліковані висловлювання, такі як "SEO - це афера" або "SEO мертвий", є неправильними та неприпустимими для прихильників реальних SEO та фахівців у сфері цифрового маркетингу

Давайте почнемо і готуємося до більш реальної розмови з Smokehouse, тому що я не можу і не дозволю цю безглуздість.

5. Ви навіть знаєте, що таке SEO?

Якщо ви сидите там в 2018 році і думаєте, SEO є афера або SEO мертві або будь-які інші дурниці люди були закріплення на SEO протягом останніх 10 років, то ви не знаєте, що SEO насправді.

Дозвольте мені повторити це.

Якщо ви думаєте, SEO є афера, то у вас немає ідеї, що SEO дійсно є .

Це не означає, що немає тонни scammy або просто погано SEO послуги там на місцях, як Fiverr і навіть з деяких великих компаній, але, реальні розмови, люди падають на тих, тому що вони також дійсно не знають, що таке SEO насправді.

Якби вони це зробили, вони знали б когось, що обіцяє «потрійний трафік протягом ночі» або «сотні якісних зворотних посилань за п'ять доларів!». або ці ключові слова! Ключові слова! KEYWORDS! ' оголошення - це повна нісенітниця, яка не дасть вам нікуди швидкого.

Знову ж таки, SEO не є проблемою, люди не дуже розуміють SEO це проблема.

Клієнти, які потрапляють на це, зрозумілі, вони не йдуть навколо себе, називаючи себе «фахівцями з цифрового маркетингу», і це не те, що вони роблять весь день, а для тих, хто стверджує, що є директором з маркетингу в фірмі DM, щоб сказати щось настільки безвідповідальне, як SEO - це афера! просто смішно.

Головним «фактом», про якого згадував цей автор, було «довести», що SEO була афера, навіть не факти. Це було в основному просто гуркіт, який говорив: "Google тримає всі ці сайти в заручниках!" і дегенерували в "гнів проти машини", "тут грязь на око!" whine-fest про алгоритм Google.

Я маю на увазі, що чувак буквально сказав, що люди, і я цитую, "зловживають найбільші у світі пошукові системи".

Якщо це не деякий старий….

Після того, як весь «старий чоловік кричить на моменту хмари», рішення хлопця для кожного просто зробити КПП, а також оптимізувати свій сайт для Duck Duck Go і Bing.

Після того, як весь «старий чоловік кричить на моменту хмари», рішення хлопця для кожного просто зробити КПП, а також оптимізувати свій сайт для Duck Duck Go і Bing

Я цього не зробив.

Чувак дійсно сказав, щоб піти вперед і дати свої гроші тій же злій корпорації, яка була "зловживати вами", а потім розвернутися і оптимізувати для двох інших пошукових систем.

Так.

Зупиніть "витрачати час на scammy SEO", роблячи SEO для двох інших пошукових систем, які ніхто не використовує.

Я збираюся зупинити його там, але ви можете побачити там, як невдачу, і якщо ви не можете ... Мені шкода.

4. Це називається SEO, а не GEO

Насправді, я не збираюся зупинятися на цьому, тому що це дуже важливо для розуміння того, що таке SEO насправді.

Давайте візьмемо першу ідею, що ми можемо перестати витрачати час на SEO, оптимізуючи для Duck Duck Go і Bing.

Що?

Отже, ви говорите мені, що я повинен припинити оптимізацію для найбільшої і найпоширенішої у світі пошукової системи і замість того, щоб оптимізувати свої сайти і бізнес-сторінки для двох пошукових систем, які майже ніхто не використовує?

Так що я повинен робити буквально таку ж кількість роботи, але просто зосередитися на отриманні менших баз аудиторії?

Ваші клієнти повинні бути ТРИЛЛЯ з вашими результатами, мій хлопець.

Подивіться, звичайно, ви повинні тримати Bing and Duck Duck Go (lol) на увазі, коли ви працюєте на сайті, але ми живемо в реальному світі і в реальному світі люди використовують Google, будь то вам подобається алгоритм.

Так, SEO зосереджують свою увагу на Google здебільшого, але ми не ігноруємо Bing, хоча Bing має лише близько 3% ринку пошуку .

Уявіть собі, якщо ви пішли на роботу і зробили лише 3% вашої роботи. Щасливі клієнти або нах?

Щасливі клієнти або нах

Навіть якщо ви вважаєте, що статистика низька, найвища оцінка, яку я можу знайти в 2018 році, з цього сайту і це навіть говорить, що Google має 93% частки ринку пошуку!

Так, давайте просто проігноруємо це, тому що нам не подобається, як алгоритми намагаються тримати жахливі сайти від отримання кліків.

Так, давайте не будемо робити SEO для цієї пошукової системи, тому що це "афера", але давайте зробимо це для тих, які мають менше, ніж 8% об'єднаної частки ринку.

UGH.

3. Так, SEO повільно, але це також надійно, коли зроблено право

Ще однією частиною епічної застарілої інформації whine-fest було те, що SEO займає багато часу.

Свята корова, хлопець фактично мав поточний та законний піклування у там!

Так, це правда. Це дуже вірно. Той, хто робить SEO, знає, що це не процес нічліг. Іноді це навіть не процес «через місяць». Це тривалий процес, який може зайняти кілька місяців.

Так, ми це знаємо. Так, це смокче. Будь-який авторитетний SEO повідомить вам це перед підписанням будь-якого контракту.

Вгадайте, що, хоча - якщо ви не зробили щось зовсім неправильно, або якщо ви спробували грати в систему з чорною капелюшною дурницею, замість того, щоб фактично вдосконалювати ваш сайт, то це триватиме довше, ніж просто кидати гроші на щось подібне КПП.

Перейдіть на 99% акаунтів Google Analytics ваших клієнтів, натисніть "Усі канали" і скажіть, що ви бачите. Давай, я буду чекати.

Так, якщо ваш сайт повністю не засмоктує (і в деяких випадках, навіть якщо це відбувається), органічний трафік є вашим каналом номер один, і якщо ви просвердлите в це, я можу обіцяти вам, що він не надходить від Bing або Duck Duck Go.

За дуже невеликим винятком для певних сайтів або галузей, органічний трафік повинен бути вашим каналом номер один. Період. Якщо це не так, то не вдалося.

Так, це займає певний час, але більшу частину часу, якщо ви або ваша ІТ-команда не зробили щось смішне, як deindex або блокувати всі ваші сторінки, або ви отримали їх ранжирувати через нісенітницю, scammy SEO служби, які використовували чорну капелюх тактику, тоді він буде продовжувати бути вашим номером один канал, навіть якщо ви не кидаєте PPC доларів на нього.

Таким чином, хоча цей хлопець, який стверджує, що експерт з маркетингу говорить вам "Забудьте SEO! Просто робіть КПП! Це швидше! те, що він не говорить вам, що наявність всіх частин на місці, які допоможуть отримати вас до SEO-оптимізований сайт (висока швидкість сторінки, відповідний контент, мобільний реагувати і т.д.) також отримати вам нижчу ЦЗК і більш високий шанс виграти рекламний простір на аукціоні AdWords.

На попередній день, я особисто бачив багато людей, від мами і поп-магазинів до величезних міжнародних корпорацій, намагаюся робити КПП, не роблячи навіть основних SEO на своєму сайті, і так, ви можете зробити це, але ви не повинні.

Ви дійсно хочете відмовитися від смішної суми грошей за клік лише для того, щоб загнати людей на жахливий веб-сайт, який вони не перетворять, тому що це жахливо?

Давай ... будь реальною. Перестаньте викидати гроші.

2. SEO, PPC, соціальні та інші канали не є силосами

Говорячи про спроби зробити КПП без хороших практик SEO на місці, інша річ, ця чувак не згадати, що цифровий маркетинг не існує у вакуумі, і ці речі не можуть бути силосами.

Ви просто не можете мати якісну цифрову маркетингову стратегію для вашого бізнесу, говорячи такі речі, як "Ну, я просто збираюся робити оголошення в Twitter, забути все інше!" або "Я буду робити SEO та електронний маркетинг, я не потребую PPC!" або, у смішному випадку цієї статті, «ТІЛЬКИ ДАВАТИ GOOGLE ПІДПРИЄМСТВО ПАРЦІЙНОГО ГРОШУ ТА ЦЕ ПОТРЕБЛЕННЯ, тому що ми ненавидимо тих, хто старих старих алгоритмів!».

»

По-перше, я все ще сміюся над самою концепцією "Google є великим підлеглим, але давайте дамо їм наші гроші, зробивши купу Adwords", і по-друге, потрібно розуміти, що маркетингове слово цього десятиліття є "багатоканальним".

Все це пов'язано. Все це.

Я згадав секунду тому про те, як SEO може допомогти вам з вашим PPC (це не кінцева мета SEO, але більш імовірна, ніж це не відбудеться), але це також допомагає з вашим контент-маркетингу враховуючи, наскільки важким є поточний алгоритм Google вміст на сторінці.

Якщо ви зробили хороший контент для вашого сайту для вашої стратегії SEO, ви також можете використовувати його для вашого маркетингу електронної пошти, чи не так? Якщо у вас є якісний електронний маркетинг, люди, швидше за все, прийдуть на ваш сайт і побачать, що у вас є.

Вгадайте, що, все, що КПП, електронна пошта, SEO і контент-маркетингу всі канали в вашу платну зусилля перенацілювання.

Коло життя завершено.

Як щодо спроби зробити альтернативний метод силосу?

Якщо ви зосереджуєтеся лише на КПП або соціальних оголошеннях і у вас є жахливий сайт (і ви, ймовірно, робите, або ваш сайт, ймовірно, вже добре органічно), ваші витрати (ЦЗК) зростають, і ніхто не збирається конвертувати, тому що ви схожі спам, як тільки вони потраплять на ваш сайт.

Якщо ви орієнтуєтеся лише на SEO, ви втрачаєте, оскільки ви не можете повторно націлити органічно, а платні оголошення завжди будуть вищими за вас залежно від пошукового запиту.

Якщо ви тільки робите електронну пошту, я сміюся над вами, тому що ви буквально або тільки проповідуєте хору (ніколи не досягаєте нових клієнтів), або ви купуєте списки, повні людей, які просто збираються повідомляти вам про спам, поки ви не Знову стартував ваш постачальник послуг електронної пошти і порушував GDPR, CAN-SPAM, CASL і все інше, що можна назвати.

Ви повинні зробити все це, і якщо ви не, ви можете посперечатися, що ваша конкуренція, і ви будете мати поганий час.

1. Серйозно, припиніть вірити все, що ви читаєте в Інтернеті

Заключна річ у статті тільки ставила вишню на цій steaming купі нісенітниці та дозволяють мені точно знати що це guy та загальна мета та причина для це у першу чергу.

Чувак сказав, що Google повинен заборонити SEO-компанії.

Так. Просто заборонити всю бізнес-модель - але зберегти його КПП заснований бізнес, хоча, тому, чому б і ні, правда?

Він також сказав, що Google повинен просто дати всім новим сайтам рейтинг першої сторінки за кілька місяців або безкоштовно рекламувати.

Чувак очевидно не має ідеї, як багато нових сайтів з'являються щодня.

Як Google збирається надавати всім рейтинги першої сторінки за замовчуванням? Як довго ви хочете, щоб перша сторінка була? Як нерелевантні ми хочемо, щоб органічні результати пошуку були?

Скільки скаммових компаній SEO Fiverr, які рекламують, "роблять сотні нових веб-сайтів для вашого бізнесу за п'ять баксів, щоб завжди класифікувати на першій сторінці!" він хоче принести в життя?

Давай, людина ...

Безкоштовна реклама?

Чувак, Adwords - аукціонна система. Уявіть, якби ви зайшли в магазин і сказали: «Гей, я новачок у місті, ви повинні дати мені всі ці речі безкоштовно. Так, я знаю, що всі вони повинні платити, але я новачок, хоча!

Це просто німий. Я все про демократичний соціалізм, але це просто нерозумно.

Крім того, я впевнений, що фірма PPC цього чувака не покриває першу пару місяців на рекламу для нових клієнтів, і все ж він хоче, щоб Google заплатив рахунок… просто сказав.

Зачекайте, є ще…

Цей хлопець витрачає два абзаци, говорячи про абсолютно неточні і застарілі "рейтингові фактори", скаржиться на те, як довго потрібно їх виконувати і скільки коштує, і тоді він каже в наступному пункті, що всі SEO просто грають в систему.

Так що почекайте, ви говорите, що робота для досягнення всіх цих (повністю неправильних, але будь-яких) факторів ранжування для веб-сайтів грає систему?

У той потік логіки, коли лікар виконує восьмигодинну операцію, він просто грає в систему, тому що пацієнт все одно повинен був померти. Чи не так?

Коли хтось витрачає час на те, щоб зробити щось, щоб зробити щось, це грає в систему.

Таким чином, за цим визначенням "працюючи на будь-якій роботі, яка існує, коли-небудь" або "фактично вживаючи заходи, щоб зробити річ, грає система.

Суть

Реально, якщо ви читаєте статтю, це звучить як якийсь чувак, який не мав уявлення про те, що SEO дійсно було, спробував, не зміг і не міг пояснити чому.

Потім він отримав розгорнутий сказав клієнт, а потім пішов на веб-сайт, дізнався, що SEO насправді був і пішов "Це занадто важко!" Я НЕ ХОЧУ ЗРОБИТИ РЕЧІ! НЕ МОГУ Я ПРОСТО ВИЛУЧИЛЬ ГРОШІ НА ІТ ?? ”і вирішив розмовляти про це і назвати це аферою, тому що він не розуміє або хоче покласти в роботу, щоб це сталося.

Або це чи він втрачає багато бізнесу для цифрових маркетингових агентств, які або роблять все, включаючи SEO або строго SEO фірм, і хотів сказати щось у надії, що люди підуть: «Так! Шахрайства !!! Я дам Тобі мої гроші!

Подивіться, я розумію. Я працював у трьох різних компаніях, великих і малих, як SEO хлопець, де я був єдиною людиною в будівлі, яка знала, що це я робив весь день. Хлопці КПП не мали жодної ідеї, соціальні хлопці не мали жодної ідеї, і поки я не почав робити ці речі сам, я поняття не мав, що вони робили цілий день - і я все ще майже не розумію ППК, хоча я повністю сертифікований Області AdWords!

В основному, якщо ви не займаєтеся SEO (або не робите в останні 2 роки, як це змінюється настільки сильно), або вивчайте сучасний SEO або просто залишайтеся у вашій смузі і "тримайте моє ім'я з вашого рота", але безумовно не намагайтеся прийти на SEO як "афера", тому що ви не знаєте, що таке SEO насправді.

Крім того, я повністю Googled бізнесмен ім'я цього хлопця і не дивно - нічого не вийшло на першій сторінці SERP, і я навіть намагався назва компанії + місто і ще нічого не придумав.

Не дивно, що цей хлопець гіркий і складає речі! CMO консалтингового відділу цифрового маркетингу, який не може навіть назвати ім'я власного бізнесу навіть тоді, коли хтось активно намагається знайти їх конкретно .

Так. Подумайте про це на хвилину, мій хлопець.

Справа не тільки в тому, щоб клапнути цього хлопця, але й дозволити всім вам знати, що:

  • Будь-хто може написати що-небудь в Інтернеті і розмістити його на "шанованому" сайті, як LinkedIn.
  • Будь-яка людина може претендувати на статус «експерта з цифрового маркетингу» або «консультанта» і стягувати з вас грошей за нісенітницю
  • Більшість власників бізнесу не правильно перевіряють цих так званих експертів або агентств, і вони в кінцевому підсумку отримують або повністю спалені, або не майже ті результати, які вони могли б мати, якщо б вони мали надійну стратегію.

Подивіться, щодня протягом останніх п'ятнадцяти років хтось там говорить: "SEO мертвий!" або "SEO - це афера!" і вони говорять про це і про це, але насправді, це не йде тільки тому, що деякі люди не розуміють цього або хочуть робити цю роботу.

Я бачив нісенітницю, як цю статтю стільки разів, я зазвичай не давав би їй другої думки, але причини були настільки азіатськими в поєднанні з тим, що хлопець називає себе «експертом» в цифровому маркетингу, я не міг Не допомагаю собі.

Факти такі:

Люди знаходять речі через пошук. Люди знаходять речі за допомогою пошуку Google. Google змінює свої алгоритми, щоб зробити пошук краще, і це НЕ це погано, незалежно від того, наскільки незручно це може бути для деяких людей.

SEO - це як вантажівка: або потрапите на борт, або напишіть жахливі статті, коли вони будуть розбиті під колесами.

PS: Ви можете бути здивовані, чому я не посилався на цю статтю. Ну, я не з двох причин. По-перше, це просто так погано, що я не допомагаю поширювати ідіотизм, а інший - що, добре, хлопець сказав у статті, що він не любить SEO, тому я не допоможу йому з зворотним зв'язком…. зробив йому послугу.

Якщо ви дійсно хочете побачити його, ви можете знайти його на LinkedIn, якщо ви шукаєте, і ви будете знати, коли ви його побачите. Моя пропозиція - не витрачати свій час. Це не має сенсу читати. Просто знайдіть когось, щоб сказати: "Google - це великі штани!" і у вас є суть.

Я шукав ім'я цього хлопця на LinkedIn, і він написав в цілому три статті, і вони всі тільки він скаржиться - SEO, Соціальні (де він whines про засоби автоматизації, як це не працює, і як всі на соціальні фальшиві і все ж я мав минулих клієнтів і мою поточну роботу дня, роблячи ТОН ROI на соціальні, але що все повинно бути моєю уявою, тому що інтернет-випадковий хлопець говорить так) і… Bitcoin, всіх речей.

Серйозно, люди, ДОСЛІДЖЕННЯ, КТО БУДУТЬ ЕКСПЕРТ. ПОЛУЧАТИ ДОПУСТИ. РОЗГЛЯДАЙТЕ З ПОПЕРЕДНИМИ КЛІЄНТАМИ ТА НЕ ОДНИМИ, ЯКІ «РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ» З ВАШОЮ РАЗОМ.

Не застрягуйте з нічим, прикидайтеся «експертом» - і їх багато .

Чому?
Чому?
5. Ви навіть знаєте, що таке SEO?
Що?
Так що я повинен робити буквально таку ж кількість роботи, але просто зосередитися на отриманні менших баз аудиторії?
Щасливі клієнти або нах?
Ви дійсно хочете відмовитися від смішної суми грошей за клік лише для того, щоб загнати людей на жахливий веб-сайт, який вони не перетворять, тому що це жахливо?
Якщо ви зробили хороший контент для вашого сайту для вашої стратегії SEO, ви також можете використовувати його для вашого маркетингу електронної пошти, чи не так?
Як щодо спроби зробити альтернативний метод силосу?