SEO для блогів: оптимізація блогу для пошукових систем

  1. Це означає покращення SEO блогу
  2. SEO аспект блогу
  3. Назва посади
  4. Хороші практики для правильної назви
  5. Хороші практики для написання субтитрів
  6. Ресурси за посадовим описом
  7. Ресурси про те, як писати повідомлення
  8. Ресурси про те, як пов'язувати старі повідомлення
  9. SEO для двох найбільш використовуваних блогів платформ
  10. SEO для WordPress
  11. SEO для Blogger

Я часто читаю про блогерів, яких не цікавить SEO-аспект свого блогу

Я часто читаю про блогерів, яких не цікавить SEO-аспект свого блогу . Причини різні: ті, хто не зацікавлений в отриманні візитів, ті, хто задоволений тими, хто їх має, тим, хто не знає, де взятися за цей SEO, ті, хто думає, що вони дійсно не допомагають.

Проблема, на мій погляд, полягає в тому, що багато хто боїться технічної природи SEO і думають, що це питання для ботаніків або веб-експертів. Відповідь «так» і «ні». На базовому рівні кожен може покращити SEO свого блогу.

Звичайно, якщо ви хочете відкрити туристичний блог і сподіваєтеся, що його знайдете незабаром, шукаючи основні ключові слова на Google, то багато хороших побажань. Можливо, навіть найвідоміші SEO-компанії не зможуть це зробити або, щонайбільше, вони змусять вас витрачати ціле стан.

Це означає покращення SEO блогу

В інших посадах я написав значення цього акроніму і тут я повторюю його для зручності: Search Engine Optimization , потім оптимізація для пошукових систем . Нам потрібно оптимізувати блог для пошукових систем.

Сказане таким чином, SEO здається незбагненним для нас. Насправді, якщо у нас немає блогу для комерційних цілей, але ми все ще хочемо поліпшити свою позицію на сторінках результатів Google, є дуже мало речей, на які потрібно звернути увагу.

У двох словах, оптимізація сторінки для пошукових систем тільки означає, що двигуни добре читають і розуміють тему та важливість для користувачів. Оскільки Google є машиною і не читається подібно до нас, але потрібне керівництво для розуміння людської мови.

Передбачувані СЕО, які зруйнували Мережу протягом останніх кількох років, замість цього викрили цю концепцію і написали майже незрозумілі тексти для людей, але відповідно до них вони підходять для пошукових систем. Але веб - це користувачі, а не Google, тому тексти повинні бути написані для користувачів.

SEO аспект блогу

Якщо ми навчимося піклуватися про SEO нашого блогу, результати прийдуть. Я приїхав і з декількома ключовими словами мій блог знаходиться на першій сторінці і для багатьох навіть у першій половині.

У мене є список цих слів і періодично перевіряти їх, щоб проаналізувати тенденції позицій цих слів: у деяких випадках вони поліпшилися, в інших випадках деякі з моїх посад - таких, як на світовому будівництві - впали в результати.

Все це нормально. У світі будівлі я не говорив багато в блозі, так що це не було сюрпризом.

Піклуватися про SEO аспект блогу означає застосування принципів написання для Інтернету.

Назва посади

На написанні назви я написав 7 статей і опублікував книгу, яка зібрала перші 5 з додаванням деяких додатків. Я б сказав, що цього достатньо. Але, можливо, ні.

Я завжди говорив, що назва посади важлива, тому що вона змушує читача зрозуміти, про що йдеться, але насправді назва повинна також надавати інформацію пошуковій системі.

У цьому випадку ми маємо два назви:

  1. назва посади , англійською заголовок
  2. тег заголовка сторінки , англійською мовою, примітка, назва

З назвою ми повідомляємо нашим читачам, який пост говорить, з заголовком , який читається в браузері, ми повідомляємо його пошуковій системі і користувачам, які знаходять нас у результатах. Тому назву і назву слід писати по-іншому.

Я є прикладом цієї публікації:

  • Назва статті : "Чи є SEO необхідним для ведення блогів?" Це титул у вигляді питання, який може інтригувати, також дискурсивний і відповідає на питання, яке запитують багато блогерів.
  • Назва сторінки : "SEO для блогів: оптимізація блогу для пошукових систем". Цей титул можна прочитати в результатах дослідження, тому він повинен бути більш прямим і гострим і негайно використовувати головні ключові слова.

Хороші практики для правильної назви

  • Наприкінці заголовка посади не слід ставити точку . Чи можете ви знайти його в назвах книг? Те ж саме стосується і посад. Єдине дозволене питання - це питання, і, якщо ви дійсно не можете обійтися без нього, вигук.
  • Будьте лаконічними : у назвах ви не зупиняєтеся на цьому, але ви йдете прямо до справи.
  • Поважайте італійський : "SEO WordPress" нічого не означає, "SEO для WordPress" означає "так".

Ресурси за назвою посади

Структура посади

Тепер ви знаєте, як я структурую посади і навіть якщо ви входите зараз вперше ви помітили це. Для мене структура, подібна до цієї, з субтитрами замість того, щоб показати стінку слів, є ідеальною і для написання статті, і для її читання.

Субтитри подібні до глав книги, я повинен був вже десь писати. Вони допомагають читачеві краще прочитати ваш пост, розділити його на частини. Подумайте про пост з 1500 слів без субтитрів або пробілів між абзацами: я ніколи не міг прочитати його.

Субтитри також є "виправданням" для введення ключових слів. Але не беріть це буквально. "Виправдання" повинно затримати.

Хороші практики для написання субтитрів

  • Не обов'язково повторювати назву посади в кожному підзаголовку : мені здається, що вона розтягується. Якби я написав "SEO для блогу: назва посади", "SEO для блогу: структура посади" і т.д., я б не додав вартості до цих субтитрів, але я б повторювався.
  • Підзаголовок подібний до назви : він повинен ввести підтему. Субтитри на зразок "Що мені робити зараз?" Нічого не скажу читачеві (або навіть вам, здається ...).

Ресурси на посадовій структурі

Опис посади

Я буду чесний: я ніколи не пишу. З лінь. Я написав це тільки в статичних сторінках, а іноді і в деяких повідомленнях.

Чи дійсно корисно написати опис для кожного повідомлення?

Опис читається під заголовком публікації, яку ви знайдете в результатах пошуку, але цей текст не завжди відповідає опису, що було написано, оскільки Google і інші двигуни можуть змінювати його на основі слів, які шукає користувач.

Опис є чисто маркетинговим : він служить для переконання користувачів натискати на ваш пост. Моя єдина порада полягає в наступному: спробуйте написати його протягом певного періоду і подивитися результати.

Ресурси за посадовим описом

Текст повідомлення

Написання хорошої посади має бути простою операцією, тому що ми пишемо те, що маємо всередині, що ми знаємо. Одна річ, однак, це знати, а інше - поставити це знання в письмовій формі.

Багато хто ще запитує, скільки ключових слів потрібно розмістити в повідомленнях . Чесно кажучи, це аспект, про який я ніколи не піклувався, але багато хто з моїх посад на головній сторінці, як я вже говорив раніше.

Як має бути гарний текст?

  • Ретельна : убогий пост не потрапить у читача чи на Google
  • Зрозуміло : адже онлайн потрібна ясність, складні тексти не працюють
  • Контекстна : тому суворо притаманна предмету
  • Правильно : і граматично, і концептуально

Ресурси про те, як писати повідомлення

Посилання на старі повідомлення

Я роблю це часто, але ніколи не випадково. Я міг би, наприклад, пов'язувати свій пост зі світовим будівництвом, коли я згадував про це раніше, але який сенс він мав би? Тут я не говорю про цю тему і я лише посилаюся на статті, пов'язані з даною темою.

Я рідко посилаюся на одне ключове слово, я зазвичай намагаюся надати більше сили і природності цьому посиланню , створюючи дискурсивне речення, яке відповідає тексту і вільно володіє. Найбільш природне посилання, яке існує.

Ресурси про те, як пов'язувати старі повідомлення

Створити читабельну URL-адресу

URL цієї публікації міг бути: //pennablu.it/?p=20754 .

Ви щось розумієте? Це називається динамічним URL-адресою . Це число - ідентифікатор публікації.

У той час, як //pennablu.it/seo-blogging є статичним URL-адресою і негайно повідомляє, навіть до двигунів, про що йде мова.

Гарна URL-адреса має відповідати принципу 3 C:

  1. ясно
  2. короткий
  3. контекстуальний

Сам Google пояснив як спростити структуру URL-адреси , навіть якщо URL-адреса цієї сторінки взагалі не спрощена: //support.google.com/webmasters/answer/76329?hl=it

Що ви робите, Google?

Я намагаюся максимально спростити URL-адресу .

Пам'ятайте, що кожне слово має бути розділене дефісом, бажано не символом підкреслення , оскільки воно менш читабельне і навіть менш швидке.

SEO для двох найбільш використовуваних блогів платформ

WordPress і Blogger мають різні характеристики і, як не дивно, Blogger, тобто Google, менш оптимізується, ніж WordPress.

SEO для WordPress

WordPress дозволяє оптимізувати всі побачені нами елементи. Є плагіни, які допомагають у цьому. Багато хто радить "SEO Yoast", але я відчував себе погано, і я думаю, що це занадто складно. Замість цього я використовую "Все в одному SEO Pack".

Структура URL-адреси спрощена в панелі керування і в редакторі повідомлення налаштована, як ми хочемо.

SEO для Blogger

Blogger є обмеженим. Наприклад, з назви не можна мати іншу назву . Але ви можете мати персональну URL-адресу . Але я не знайшов способу видалити дату публікації з URL-адреси.

Суть всієї цієї розмови полягає в тому, що ви не повинні робити блог для SEO, але робити SEO для блогів.

А ті, хто хоче зрозуміти, розуміють А ті, хто хоче зрозуміти, розуміють

Чи можете ви знайти його в назвах книг?
Субтитри на зразок "Що мені робити зараз?
Як має бути гарний текст?
It/?
Ви щось розумієте?
Com/webmasters/answer/76329?