Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO для чайників | Повідомлення в блозі Happy Idiot

 1. Три стовпи SEO
 2. Стовп 1: технологія
 3. Кількість відповідних сторінок
 4. Дубльований вміст
 5. www проти не-www
 6. Швидкість
 7. Стовп 2: влада
 8. Профіль посилання
 9. Стовп 3: зміст
 10. Питання?

2 лютого 2017 року

SEO - це професія. Звичайно, що ви не відразу освоюєте. І курс, який вимагає тривалого дихання - все-таки, це займає деякий час, перш ніж результати SEO роботи будуть видимі. Це робить SEO нечітким сервісом для багатьох людей: люди досі не знають, що я роблю. Щоб отримати SEO з цього чорного ящика потроху, я даю ряд порад у цьому блозі. Поради для початківців, так що це стає зрозумілим для всіх, що SEO тягне за собою, і що ви можете очікувати, коли ви вирішите взяти цю дисципліну. Навіть ті, хто хоче почати роботу з SEO, можуть використовувати ці поради для того, щоб легко оцінити, чи є веб-сайт цілком обґрунтованим, чи потрібно вам якомога швидше допомогти досвідченому спеціалісту з SEO (і ні, це не крок продажів).

Три стовпи SEO

SEO приблизно складається з 3 стовпів. Можна зробити ціле дослідження того, що тягне за собою ці стовпи. Проте, щоб це було зрозуміло, я дам короткий опис кожного елемента.

Стовп 1: технологія

Питання, на яке ви збираєтеся відповісти, це: “ Чи є веб-сайт технічно надійним, так що він легко доступний як для користувача, так і для пошукової системи? " Ви робите це на основі ряду важливих інструментів, включаючи:

Кількість відповідних сторінок

Чи відображаються всі ваші відповідні сторінки в пошукових системах? Можливо, відображаються сторінки, які ви б не показували? Ввівши " site: jewebsitenaam.nl" у Google, ви побачите, скільки результатів знайшла пошукова система. Чи це фактично відповідає кількості відповідних сторінок? Якщо ні, то це вже перший сигнал, що щось може піти не так.

Дубльований вміст

Термін "дубльований вміст" означає, що сторінки в домені містять однаковий вміст. Це може призвести до того, що ці сторінки конкурують між собою в пошукових системах.

Як легко перевірити це? Скопіюйте 1-3 речення з фрагмента тексту з веб-сайту та вставте його в лапки в рядку пошуку (наприклад) Google. Потім відображаються всі результати, які містять той самий текст, що і в ньому. Чи бачите ви кілька результатів пошуку? Тоді це може бути просто, що ви маєте справу з дублікатом вмісту. Перегляньте результати та оцініть, чи є ці сторінки релевантними. Також перевірте, чи можуть бути інші веб-сайти, які перейняли ваш вміст. Якщо це так, зверніться до цих сторін із проханням видалити вміст. Це пов'язано з небажаною конкуренцією.

Це пов'язано з небажаною конкуренцією

www проти не-www

Під час відвідування веб-сайту хто-небудь ще вводить "www" для URL-адреси? Я більше не. Таким чином, перевірте, чи можна отримати доступ до вашого веб-сайту як на WWW, так і на інших версіях. Вони обидва працюють? Якщо так, то ви знову маєте справу з дублікатом вмісту. Пошукові системи не роблять автоматичного розмежування між www та не-www. Тому в очах пошукових систем це окремі веб-сайти. Дратує, але те, що ви можете легко знайти собі і вирішити з вашим розробником. За допомогою переадресацій ви можете вибрати 1 варіант, так що www-версію або не-www версію.

Швидкість

Повільне завантаження веб-сайтів не є цікавим для будь-кого. Не для відвідувачів, а не для пошукових систем. Існують різні інструменти, за допомогою яких можна легко перевірити, чи виконує ваш сайт трохи з точки зору швидкості. Тому що сьогодні ми вибираємо простий і зручний для користувача, я посилаю вас на простий у використанні Інструмент PageSpeed ​​від Google . Ви "в червоному", а потім дзвоніть дзвону у свого розробника! Цікаво дізнатися більше про швидкість сторінки? Потім перегляньте тут в блозі мого колеги Віктора.

Стовп 2: влада

Питання, яке ви ставите на цей стовп: « Чи відомий веб-сайт як користувачам, так і пошуковим системам? " Ви можете перевірити це на основі ряду речей:

Профіль посилання

Важливим фактором ранжування є профіль вашого посилання. Хороший профіль посилань гарантує, що ви можете досягти кращого результату в результатах пошуку, ніж ваші конкуренти. Тепер ви можете легко побачити в Інтернеті, чи ви краще в цій області, ніж ваші конкуренти. Нижче наведено ряд інструментів, які можна використовувати:

Величний

Через https://majestic.com/ Ви можете перевірити "оцінка" вашого веб-сайту. Для цього потрібно створити обліковий запис (безкоштовно!), Але тоді ви отримаєте основну інформацію про ваш профіль профілю. Majestic використовує 2 бали: потік цитування і потік довіри. Простіше кажучи, перша - це кількісна оцінка (скільки посилань у вас є), а друга - оцінка якості (наскільки сильними є посилання). Перевірте це для власного домену, а також для ваших конкурентів і переконайтеся, що ви вибрали "кореневий домен" поруч із панеллю пошуку. Це дає вам уявлення про відмінності між вашим веб-сайтом та вашим конкурентом, і ви знаєте, чи потрібно швидко розпочати роботу. Майте на увазі: продовження роботи над профілем посилань є обов'язковим! Адже ваші конкуренти не стоять на місці.

Moz

Подібно до Majestic, Moz має "Відкрити провідник сайту" . За допомогою цього посилання ви можете запитувати інформацію про свій власний домен і деяких конкурентів (примітка: є безкоштовний денний ліміт). Moz використовує подібні метрики як Majestic, в цьому випадку називається доменною адміністрацією та авторитетом сторінки. Перший показує потужність всього вашого домену, а другий - потужність розглянутої URL-адреси. Відкритий провідник сайту також надає оцінку спаму, яка вказує на те, чи є профіль вашого посилання дещо здоровим чи ні.

Відкритий провідник сайту також надає оцінку спаму, яка вказує на те, чи є профіль вашого посилання дещо здоровим чи ні

Хочете дізнатися більше про будівництво посилань? Потім прочитайте повідомлення в блогах від моїх колег Кармен і Адрієнн .

Стовп 3: зміст

Цей розділ стосується питання: “ Чи містить ваш сайт вміст, що відповідає потребам користувача? " Якісний вміст гарантує, що ви є релевантними і чітко передати своє повідомлення відвідувачеві. Вміст може бути текстовим, але відео, інфографіка та фотографії є ​​частиною вмісту вашого веб-сайту. Тому вміст має бути релевантним. Як це перевірити?

 • Крок 1: Чи є взагалі якийсь вміст, який передає повідомлення користувачеві? Чи є у нас текст, фото чи відео на відповідних сторінках?
 • Крок 2: підключіть назву сторінки - тобто назву, яку ви знайдете у верхній частині браузера - до теми сторінки?
 • Крок 3: якщо вміст присутній, чи правильно він розповідає мою історію? Чи зрозуміло, повно і чи відповідає потребам потенційних відвідувачів?
 • Крок 4. Якщо я почну шукати відповідні пошукові терміни в пошуковій системі, чи зможу я отримати результати? Якщо так, то в якій позиції? А що робити моїм конкурентам краще або по-різному?
 • Крок 5. Чи унікальний мій вміст? Як зазначено раніше, ви можете перевірити, чи ваш вміст дублюється чи ні.

Через ці прості кроки ви можете легко перевірити продуктивність вашого вмісту. Звичайно, є набагато більше роботи, але, як я вже сказав, я намагаюся цього разу просто зробити це просто. Цікаво дізнатися більше про вміст? Потім прочитайте повідомлення моїх колег Джессі і Jitse від нашої команди з вмісту.

Питання?

Вищезазначені чеки можуть виконуватися будь-ким, хто використовує цей блог, і тому дасть вам перше враження про стан вашого веб-сайту у сфері SEO. Продовжуючи перевіряти це, ви отримуєте все більший контроль над власним веб-сайтом. Для більш складних питань ви завжди можете звернутися до спеціаліста з SEO.

У вас є запитання щодо цього блогу? Потім візьміть його контакту нас.

Можливо, відображаються сторінки, які ви б не показували?
Чи це фактично відповідає кількості відповідних сторінок?
Як легко перевірити це?
Чи бачите ви кілька результатів пошуку?
Вони обидва працюють?
Цікаво дізнатися більше про швидкість сторінки?
Хочете дізнатися більше про будівництво посилань?
Як це перевірити?
Крок 1: Чи є взагалі якийсь вміст, який передає повідомлення користувачеві?
Чи є у нас текст, фото чи відео на відповідних сторінках?