Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO для чайників - SEO введення для початківців

 1. Що таке SEO?
 2. Навіщо робити SEO?
 3. Як SEO?
 4. Крок 1 - вибір ключових слів
 5. Крок 2 - Оптимізуйте вміст сайту
 6. Крок 3 - Розкажіть світу про свій сайт

Якщо ви вже знаєте, що, чорт візьми, SEO, або якщо ви не хочете, щоб його було знайдено в Інтернеті, ви можете залишити цю статтю зараз, у нас є багато інших цікаві статті не кажучи про SEO.

Ця стаття є " SEO для чайників ". Більшість власників веб-сайтів, яких я знаю, мають неясне уявлення про SEO, вони вважають, що це занадто складно, занадто дорого; тоді вони вирішують взагалі не робити цього. Я тут, щоб сказати вам, що SEO - це просто , SEO є обов'язковим , і що ви можете зробити це самостійно без допомоги будь-яких експертів.

Що таке SEO?

SEO - це пошукова оптимізація. Ну, що, чорт візьми, пошукова оптимізація? Важливими пошуковими системами є Google, Bing, а також ряд місцевих пошукових систем, таких як Baidu (для Китаю).

Оптимізація в пошукових системах, в дуже простих і, можливо, наївних словах, це те, що ви робите (без оплати грошей на рекламу):

 1. Допомога Пошукові системи знайде вас
 2. Допоможіть людям знайти вас на пошукових системах

Оскільки Google є основною пошуковою системою на більшості ринків зараз, у більшості випадків ви можете посилатися на неї як Google Engine Optimization (GEO).

Навіщо робити SEO?

За гроші , звичайно. Серйозно, ви думаєте, що ви тільки що створили веб-сайт, то люди автоматично стануть там?

Якщо ви не хочете, щоб хтось знаходив ваш особистий секретний сайт, SEO не для вас, вам це не потрібно.

Веб-сайт не є фізичним магазином, люди не просто ходять і ходять. Якщо у вас є веб-сайт із публічним контентом, я припускаю, що ви хочете, щоб на вашому сайті було якомога більше людей. Нижче наведено кілька способів, якими користувачі можуть дізнатися ваш веб-сайт:

 1. Через реферали (хтось або деякі програми / програми представили веб-сайт для них)
 2. Через каталоги (YellowPages, WhitePages, LocalBusiness, тощо ...)
 3. Через пошукові системи (вони шукають речі, пов’язані з вашим веб-сайтом, а ваш веб-сайт - у списку результатів)

Для найбільш успішних веб-сайтів пошукові системи привозять більше 50% відвідувачів, які приходять на сайт (у багатьох випадках це більше, ніж 90% ). Дослідження показали, що місце № 1 в Google захопило принаймні 30% всіх відвідувань , майже так само, як кількість відвідувань, створених сайтами в положеннях 2 - 5 разом.

"Зразок результатів пошуку в Google. Чи можете ви здогадатися, яка сторінка захоплює більшість відвідувачів? ”

Примітка: існують певні типи підприємств, які значною мірою покладаються на реферали замість пошукових систем. Ви все ще можете розглянути SEO, однак, користувачі, як правило, довіряють веб-сайти, які вища вище в результатах пошуку.

Як SEO?

Перш ніж спробувати оптимізувати пошукові системи, слід спочатку зрозуміти роботу пошукових систем. Ну, пошукові системи сканують вміст вашого веб-сайту, індексують, ранжують їх за ключовими словами, потім бла-бла ... Woah, вибачте, чи я втратив вас там? Якщо вас цікавлять технічні подробиці, можна пізніше перевірити інформацію про себе в Google як працює Пошук Google . Зараз, давайте трохи забудемо про всі ці технічні жаргони, пізніше повернемося до них, спробуємо взяти більш людський підхід.

Давайте спробуємо реальний сценарій життя:

Ви: стоматолог

Ви надаєте: стоматологічні послуги (вибачте за відсутність слів * _ *)

Ви хочете: (потенційних) пацієнтів

Ваша проблема: люди не знають про вас

Я: бізнес-інформаційний брокер

Я надаю: інформацію (я допомагаю людям знайти те, що шукають)

Я хочу: забезпечити надійну, корисну інформацію

Моя проблема: я не знаю про вас (або багато інших підприємств)

Оскільки ви хочете, щоб люди знали про вашу послугу, ви спочатку поклали знак на двері, кажучи: " Кращий стоматолог в місті ", тоді ви прийшли, щоб сказати мені, що ви надаєте стоматологічні послуги так само, як і інші 10000 стоматологів, про які я вже знаю.

Тепер скажіть, що клієнт приходить до мене за моєю службою, він каже мені: " Мій зуб болить ". Мої перші припущення були б, що він повинен шукати стоматолога в місті, тому я звузив до списку 500 стоматологів в місті, включаючи вас. Тепер мені потрібно надати клієнтові цей список у тому порядку, який я вважаю найбільш актуальним для нього, як це зробити?

 1. Я збираю якомога більше інформації від вас (послуги, які ви пропонуєте, сертифікати, які ви заявляєте, і т.д.).
 2. Я збираю інформацію про вас з інших джерел (людей, які знають вас, людей, які використовували ваші послуги тощо). Очевидно, я не можу розглядати ці джерела інформації однаково, розгляну в наступному порядку:
  1. Автентичні джерела (уряд, школи, ...)
  2. Впливаючі на поле (інші вже відомі лікарі, лікарні, медичні журнали тощо)
  3. Випадкові хлопці на вулицях

Очевидно, якщо хтось, якому я не довіряю, каже щось хороше про вас, я повністю ігноруватиму його пораду або навіть йти так далеко, як сумніви щодо того, що ви робите.

Сподіваюся, що вищенаведений приклад має сенс для вас, він описує сценарій реального життя, яким саме працюють пошукові системи:

 1. Ви зіграли роль веб-сайту .
 2. Я грав роль пошукової системи .
 3. Питання " Мій зуб болить ", що клієнт запитав мене, це ключове слово для пошуку . Так само, як людина, пошукові системи будуть досить розумні, щоб здогадатися про намір клієнта відображати відповідні результати .
 4. Інформація, яку я зібрав у вас, - це вміст, медіа й т.д. на вашому веб-сайті . Якщо у вас немає жодної інформації на вашому сайті, то я, можливо, нічого не знаю про вас (з вашого джерела).
 5. Інші джерела інформації - це інші веб-сайти, які посилаються на ваш веб-сайт
  1. Якщо інший веб-сайт говорить про суміжні теми, такі як різні види зубних питань і зв'язок з вами, то це позитивний сигнал для пошукових систем, щоб ранг вас за відповідні терміни в цій темі.
  2. Якщо інший сайт говорив про абсолютно не пов'язані теми, такі як азартні ігри, то посилання на вас, як стоматолога, тоді пошукові системи можуть вважати його потенційним прапором спаму або принаймні не вважатиме його в рейтингу.
  3. Якщо інший веб-сайт був відомий пошуковим системам як спам-сайт , то, зауваживши його на цьому сайті, ви отримаєте негативний знак .

"Зразок результатів пошуку на Google за ключовим словом" Мій зуб болить ". "

Щоб допомогти мені знайти вас і зайняти позицію в списку, ви повинні:

 1. Розкажіть мені про себе (якомога більше) і розповідайте її таким чином, що легко зрозуміти і захопити інформацію -> це називається "на сторінці SEO" або "на місці SEO"
 2. Нехай інші люди розповідають мені про вас -> це називається "поза сайтом SEO" або іноді "backlink"

Примітка. На веб-сайті зазвичай є багато веб-сторінок, які мають унікальну адресу для адресного рядка. Пошукові системи будуть по-різному оцінювати кожну веб-сторінку на вашому сайті.

У цьому прикладі ми бачимо 2 різні сторінки з 2 різними адресами в адресному рядку. "

Крок 1 - вибір ключових слів

У вищенаведеному сценарії потенційний клієнт попросив "Мій зуб болить". Ключове слово "Мій зуб болить". Пошукові системи нададуть вам ранг за ключовим словом, тому ви можете бути # 1 для "Мої зуби боляче" і # 100 для "Зубний біль домашній засіб". Це все про відповідний контент на вашому сайті і про те, що інші джерела говорять про вас. Для успішної оцінки всіх ключових слів потрібна велика робота, і ви маєте обмежені ресурси, тому вам потрібно вибрати ключові слова, які варто оцінювати та уникати :

 1. Ключові слова, які є надто конкурентоспроможними, забирають більше часу та ресурсів для ранжування (і можуть не заслуговувати зусиль)
 2. Ключові слова, які не генерують продажів / потенційних клієнтів , не варто оцінювати (наприклад: # 1 для "наймолодшого стоматолога в місті" може бути приємним, але не обов'язково генерувати будь-які продажі)

Вибір правильних ключових слів - одна з найважливіших і складних завдань для пошукової оптимізації, я написав дуже докладну статтю, щоб показати вам як правильно вибрати ключові слова .

Крок 2 - Оптимізуйте вміст сайту

Пошукові системи використовують таємні формули для розрахунку рангу кожної веб-сторінки, і вони не мають загального списку всіх факторів ранжирування (для боротьби зі спамерами та обманщиками). Однак при оптимізації вмісту веб-сайту для пошукових систем існує кілька правил:

 1. Оптимізуйте для користувачів: забудьте про пошукові системи, переконайтеся, що ваш сайт легко доступний (швидка, проста навігація тощо ...) і корисна для відвідувачів. Чому? Ви можете запитати. Ну, перш за все, це добре для ваших відвідувачів. По-друге, це добре для вас відвідувачів (пам'ятайте мету пошукових систем? Вони повинні дати користувачам те, що вони шукають, щоб вони зробили все можливе, щоб служити онлайн корисними результатами)
 2. Надійний і актуальний: якщо ви хороший стоматолог, але не розповідаєте нікому про це, як люди знають про ваші послуги? Ви повинні опублікувати свої попередні роботи, ваші наукові статті, ваші останні досягнення. Якщо ви хочете, щоб люди, які потребують допомоги з ключовим словом "Мій зуб болить", потрібно мати вміст на вашому сайті, що описує симптоми і можливий курс лікування.

Примітка:

Погано розроблені веб-сайти ускладнюють відвідувачів для навігації по сайту і в свою чергу завдадуть шкоди вашому рейтингу SEO.
“Приклад жахливого макета сайту. "

Оптимізація на місці - це повсякденна робота. Ви не робите цього разу, ви робите це кожен день . Якщо ви зберігаєте активний блог / розділ новин (і ми рекомендуємо вам це робити), вам потрібно перевірити та оптимізувати вміст кожного разу, коли ви публікуєте новий вміст на своєму веб-сайті. Є багато речей, щоб перевірити, наприклад, забезпечення змісту контенту достатньо натяків для пошукових систем, щоб класифікувати вас за ключові слова, які ви націлюєте, але не на стільки, що можна вважати спамом. Також потрібно додати зображення, відео, графічні елементи тощо, щоб зберегти вміст цікавим для читачів вашого сайту. Це трудомістке, але корисне завдання, яке ви можете зробити самі або попросити когось у вашій компанії це зробити.


Хочете знати, як отримати більше контенту на вашому сайті? Перевірте нашу статтю на Змістовна маркетингова стратегія для початківців .
«Використання зображень у вашому вмісті робить його більш цікавим для читання та заохочує користувачів залишатися довше на вашій сторінці. Для більшості власників бізнесу, особливо для власників МСП з обмеженим часом та без доступу до власних редакторів і дизайнерів, Nilead пропонує Послуги керування веб-сайтами які допоможуть вам зберегти ваш сайт активним і оптимізованим для пошукових систем.

Крок 3 - Розкажіть світу про свій сайт

Як люди знають про вас без вас? Ви не можете просто сидіти і чекати, поки люди прийдуть на ваш веб-сайт, потрібно активно переходити на інші веб-сайти, щоб посилати посилання на ваш сайт:

 1. Ви можете заплатити: Очевидно, що найпростіший спосіб полягає в тому, щоб платити людям посилання на вас. Хоча пошукові системи не дозволяють платити за посилання в деяких випадках, існують цілком законні способи зробити це. Наприклад, для просування наших послуг з розробки веб-сайтів, на які я міг би звернутися Smashing Magazine щоб попросити їх зробити Спонсорований пост для нас. Залежно від вашої галузі, це один з найпростіших і найшвидших способів отримати трафік як прямий, так і прямий.
 2. Ви можете гостьовий пост: Є багато сайтів, таких як medium.com які дозволяють розміщувати власний вміст із посиланнями на ваш сайт (застосовуватимуться певні обмеження). Ви витрачаєте час (і гроші) на написання цікавих статей для розміщення на цих сайтах, сподіваючись, що люди підуть на ваші веб-сайти після цього.
 3. Ви можете запропонувати щось корисне : халява, корисна інформація може спонукати людей говорити про вас і посилатися на вас на своїх веб-сайтах, блогах, повідомленнях у соціальних мережах, ... тощо. Насправді це найкращий спосіб (але й найскладніший) для створення зворотних посилань на ваш сайт і іноді його називають "Посилання на заслуги".

Ця стаття аж ніяк не є повним керівництвом по SEO, тому що там є книги і книги, а також інтернет-ресурси, щоб допомогти вам. Це дуже простий вступ, який допоможе вам розпочати роботу з SEO. Хоча це може здатися складним, це може зробити кожен (мама може це зробити, ви можете це зробити), є лише 2 речі, про які потрібно дбати:

 1. Надайте корисні ресурси на своєму веб-сайті (бажано писати зміст, а також допомагати зображення й відео)
 2. Посилання на вас з іншими веб-сайтами (гостьові публікації, посилання на заслуги)
Примітка.

Пам'ятайте, що я згадував вище, що Google та інші пошукові системи можуть покарати ваш рейтинг, якщо у вас є зворотні посилання з ненадійних, спам-джерел? Вони також будуть карати вас link-схема . Будьте в курсі цього, коли ви працюєте з агентствами, які надають послуги SEO, як багато хто, як правило, використовують цю тактику побудови посилання, які зазвичай забезпечують більш швидкий результат (і потенційно ви отримаєте заборону на пошукові системи).

Терміни SEO в цій статті:

 1. Трафік: у SEO, трафік зазвичай відноситься до відвідувачів, які приходять на ваш сайт.
 2. Рейтинг конверсій: відсоток відвідувачів веб-сайту, які здійснюють потрібну дію.
 3. Зворотні посилання: вхідний гіперпосилання з однієї веб-сторінки на інший веб-сайт.
 4. Посилання заслуги: вхідне посилання з іншої веб-сторінки справді зароблене завдяки корисності вашої веб-сторінки.

Розширені ресурси SEO:

 1. Повне SEO для початківців Керівництво від МОЗ
 2. Дізнайтеся SEO з розумними інтернет-маркетинговими стратегіями Якщо ви вже знаєте, що, чорт візьми, SEO, або якщо ви не хочете, щоб його було знайдено в Інтернеті, ви можете залишити цю статтю зараз, у нас є багато інших  цікаві статті  не кажучи про SEO : хороша книга, щоб розпочати роботу з SEO
 3. Правила оцінювання якості пошуку від Google
 4. The кінцева стратегія змісту для вашого веб-сайту Portent

Що таке SEO?
Навіщо робити SEO?
Як SEO?
Що таке SEO?
Ну, що, чорт візьми, пошукова оптимізація?
Навіщо робити SEO?
Серйозно, ви думаєте, що ви тільки що створили веб-сайт, то люди автоматично стануть там?
Чи можете ви здогадатися, яка сторінка захоплює більшість відвідувачів?
Як SEO?
Woah, вибачте, чи я втратив вас там?