Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO для чайників

Я дотримуюся багато дійсно здорово блоги про пошукову оптимізацію, я не можу сказати, я читав їх, але я намагаюся. Це моя робота. Я не очікую, що ви зробите те ж саме. Моя робота полягає в тому, щоб знати про SEO, коли у вас є питання, або Бог бажає моєї допомоги. Я був у бізнесі в Сан-Антоніо менш ніж за рік, але я був благословенний, натиснувши на різні громади, які змінюють мене практично кожен день.

Сьогодні я сідав на тиждень 2 нового Табір Санера клас. @ AliciaSanera Попросив мене прийти і поділитися тим, як я особисто виросла, і я була щаслива зустріти новий клас. Після цього деякі з нас залишилися і говорили про SEO, і як більшість людей, у тому числі я впевнений, що деякі з вас читають це, абсолютно невідомі щодо того, що таке SEO, як він насправді працює і коли це необхідно.

Проблема в тому, що ваш середній SEO - це шахрай. Робить моє життя важче, тому що я завжди роблю контроль пошкоджень для брехні, розповсюдженої іншими SEO. Я не досконалий, іноді досягаю цілей, які є нерозумними, але я хотів би подумати, що я дуже чесний про те, що можливо, але й те, що я хотів би досягти.

Мій новий приятель Мані Картік написав блог під назвою " 5 способів дізнатися, якщо SEO лежить вам “. Він торкнувся деяких дуже сумних реалій у спільноті пошукової оптимізації. Так що давайте поговоримо про деякі з цих речей, вам дійсно потрібен SEO? Що таке SEO?

Як працює SEO? Що це? SEO означає "пошукова оптимізація". Різні люди визначатимуть її по-різному, але я визначу її як усвідомлюючи тенденції і тактику створення веб-контенту, який буде розміщений на пошукових системах, таких як Google, Yahoo і Bing. SEO працює за допомогою націлювання на ключові слова, які люди використовують для пошуку вмісту в Google. Одним з моїх ключових слів для Image Freedom є "Сан-Антоніо SEO", тому часто на моєму сайті ви побачите зображення під назвою "Сан-Антоніо SEO" або фразу, розміщену в моєму вмісті (як у цьому блозі, безсоромно).

Під час націлювання на ключове слово потрібно знати про дві речі. # 1) Чи дійсно це ключове слово шукатимуть користувачі, і # 2) я можу розмістити це ключове слово таким чином, щоб не виглядало недоречним чи перешкоджати користувачам читати мій вміст? Номер один, візьміть ключове слово, яке потрібно націлити, і ввійдіть до нього Інструмент добору ключових слів Google про що я багато говоря. Введіть ключове слово, і отримаєте такі результати.

Введіть ключове слово, і отримаєте такі результати

Я використав інструмент добору ключових слів для пошуку "Сан-Антоніо SEO"

Малюнок тут показує, що є 1,300 пошуків щомісяця для "Сан-Антоніо SEO", що не є багато, але достатньо, що він зробить дзвінок телефону, якщо я той, який приходить на Google, коли компанія зацікавлені в SEO. Для більшості підприємств ви хочете йти за ключовими словами з більшим обсягом пошуку, але іноді ключове слово, на яке ви прийшли # 1, легко виконати, оскільки воно отримує лише кілька пошуків за місяць. Чим більше обсяг пошуку отримує ключове слово, тим найбільш потенційне значення, яке має ключове слово.

Чи має це сенс? Чим більше людей, які зацікавлені в “Сан-Антоніо SEO”, у моєму випадку, тим більше потенційних відвідувачів мого сайту. Так що, якщо я можу класифікувати дійсно високий рейтинг для ключового слова з десятками тисяч щомісячних пошуків, мій трафік веб-сайту буде сплеск, тому що так багато людей будуть бачити мій сайт.

По-друге, ви хочете розмістити ключові слова на своєму сайті таким чином, щоб не заважати користувачеві. Якщо я дізнався що-небудь з моїх шести тижнів у Camp Sanera, це те, що досвід користувача - це все. Саме тут приходить дизайн, і ваш веб-сайт має бути налаштований максимально просто, тому ви не змушуєте користувача працювати за те, що вони хочуть знайти, і не пакуйте кожну рядок так багато ключових слів, які стають нечитабельними .

"Сан-Антоніо SEO, пошукова оптимізація, SEO Сан-Антоніо, веб-дизайн, інтернет-маркетинг, експерти"
АБО
«Рішення SEO маркетингу в Сан-Антоніо . Ніяких прихованих витрат. Ні драми. Просто веб-дизайн, який ваш бізнес завжди заслуговує.

Яка лінія більше говорить вам? Ви хочете отримати список ключових слів або хочете чесну заяву? Побачте, як мій опис все ще націлено на моє ключове слово, але зробив це за допомогою вмісту? Я з табору, що ви не ображаєте користувача, забиваючи стільки ключових слів у абзац, що стає нечитаним. Це буде коштувати мені бізнесу, гарантовано, але я не збираюся робити це для вас, так чому я повинен це робити сам?

Що таке зворотні посилання? Чому посилання мають значення? Крім того, ви кладете ключові слова на ваш сайт, і називаючи речі з ключовими словами на увазі, ви також хочете створювати посилання на ваш веб-сайт. Чому це важливо, якщо люди пов'язують вас? Як це працює, Google просить інші веб-сайти, якщо вони чули про будь-які цікаві сайти, які варто відвідати, і більшість веб-майстрів не посилаються на сайт, якщо їм не сподобається вміст, дизайн або щось, що пропонується цим сайтом. Тому, коли Google відвідує і бачить, що ви посилаєтеся на когось, вони перевіряють цю особу, і ви в основному даєте цьому іншому сайту свій друк схвалення. Ви тільки що створили зворотний зв'язок.

Чим більше зворотних посилань, тим вище ви, як правило, займаєте Google. Сайти, як моя, з сотнями зворотних посилань можуть мати PageRank 3 або 4, де сайти з 10000 легко мати 5 або 6 PageRank. Існує також фактор релевантності для цих посилань, ви хочете бути пов'язані з сайтами, які пов'язані з вашим бізнесом або блогом. Тому, якщо ви продаєте тенісні м'ячі, розглянути питання про створення відносин з тенісною ракеткою або тенісною взуттєвою компанією, оскільки посилання з цих сайтів буде більш цінним, ніж посилання з, наприклад, компанії Tire.

Я не можу дозволити собі консультанта SEO, що я можу зробити? Найдешевший спосіб побудувати свій SEO полягає у створенні чудового вмісту. Будьте автентичними, будьте справжніми, будьте собою і діліться щиро зі світом. Маркетингові повідомлення більше не працюють, другий, коли ти кажеш мені, що треба думати, я вже налаштував тебе, і, мабуть, відіграю від гри Peggle на моєму iPhone. Якщо ви будуєте відносини з вашим веб-сайтом, ви можете досягти набагато більшого потенціалу, ніж якщо б ви дотримувалися методів реклами "СВЯТИЙ КРАЙ КУПИТИ".

Ви дізналися що-небудь? Дивовижний! У мене є домашня робота:

# 1) Розглянемо блог: Якщо б вам доводилося писати 5 статей у блозі про ваш бізнес або ваш веб-сайт, про що б ви блогували? Візьміть ці ідеї і покладіть їх Інструмент добору ключових слів Google і подивіться, чи отримаєте будь-який з цих тем багато пошукового трафіку.

# 2) Помилуйтеся з конкуренцією: якщо у вас є конкуруючі підприємства, які отримують ті види продажів, які ви хотіли б досягти, погляньте на їхній веб-сайт. Чи очевидно, про що йдеться на цьому сайті? Чи легко знайти карту, номер телефону, продукт? Чи може ваш веб-сайт зробити це краще? Як ви могли б виділитися біля свого веб-сайту?

# 3) Oodles of Backlinks: Які веб-сайти з вами зв'язуються? Ви є членом організації, яка має зв'язок з вашим бізнесом? Чи пожертвували ви гроші організації, яка б могла висвітлити вашу службу? Як можна створити посилання на свій бізнес у мережі?

Моя мета полягає в тому, щоб зробити SEO доступним для всіх і, сподіваюся, виховуючи людей про те, що там, це буде набагато важче для вас або ваших друзів, щоб скористатися тіньовою SEO, що обіцяє зірки. Коментарі та запитання оцінені!

Так що давайте поговоримо про деякі з цих речей, вам дійсно потрібен SEO?
Що таке SEO?
Як працює SEO?
Що це?
Чи дійсно це ключове слово шукатимуть користувачі, і # 2) я можу розмістити це ключове слово таким чином, щоб не виглядало недоречним чи перешкоджати користувачам читати мій вміст?
Чи має це сенс?
Яка лінія більше говорить вам?
Ви хочете отримати список ключових слів або хочете чесну заяву?
Побачте, як мій опис все ще націлено на моє ключове слово, але зробив це за допомогою вмісту?
Це буде коштувати мені бізнесу, гарантовано, але я не збираюся робити це для вас, так чому я повинен це робити сам?