SEO для однієї сторінки тематики сайту WordPress

 1. Одна сторінка веб-сайтів - зроблено правильно
 2. А як щодо SEO?
 3. Оптимізуйте веб-сайт для одного ключового слова / фрази та одного вторинного ключового слова
 4. Підвищіть SEO за допомогою блогу
 5. Розглянемо використання додаткових сторінок
 6. Вказування вашого сайту на одну сторінку
 7. Внутрішні посилання на одній сторінці сайтів WordPress
 8. Додати значення
 9. Стандартні поради SEO
 10. Веб-сайти однієї сторінки - реальна можливість
 11. Чи можна SEO-оптимізувати мій односторінковий веб-сайт для мене?

Ця посада спочатку була опублікована в 2013 році

Ця посада спочатку була опублікована в 2013 році Ця посада спочатку була опублікована в 2013 році. Завдяки своїй популярності, я оновлював його останньою порадою SEO для веб-сайтів на одну сторінку в 2017 році.

Однієї сторінки WordPress веб-сайти стають все більш і більш популярними. З деякими великими темами WordPress доступні, вони відмінний спосіб досягти сучасного і мінімалістського сайту. Вони можуть дати відвідувачам все, що вони шукають, з першого погляду.

Веб-сайти однієї сторінки можуть бути просто красивими. Інформація відображається в логічному порядку, коли ви прокручуєте сторінку вниз. Вам не потрібно робити жодних догадок для навігації по сайту.

Це важко досягти, але коли все зроблено правильно, результати захоплюють дух.

Одна сторінка веб-сайтів - зроблено правильно

Почнемо з прикладу. Одна сторінка це одна (і безкоштовна!) сторінка WordPress, яка досягає цього красиво: Почнемо з прикладу
Ця тема зображує повідомлення про простоту і мінімалізм в дійсно акуратному вигляді. Немає жодного дизайнерського безладу, який би відволікав користувача, і не перешкоджає демонстрації бізнес-виклику до дій (CTA).

Якщо ви розміщуєте веб-сайт з простою, але ефективною темою, наприклад, на висока якість хост WordPress або один з кращі виділені сервери , ви навіть можете отримати певні показники ефективності від Google. Загалом, це дає вашому сайту можливість завоювати перевагу над конкурентами.

А як щодо SEO?

Але є проблема. Часто кажуть, що сайти WordPress на одній сторінці погані для SEO (пошукова оптимізація), тому що вони зіставляють все на одній сторінці. Це ускладнює використання деяких з найбільш поширених стратегій WordPress SEO, таких як оптимізація кожної сторінки вашого веб-сайту для різних ключових слів через URL-адресу сторінки, назви, мета-описи, заголовки, щільність ключових слів тощо. сайтів.

Сьогодні ми перебираємо міфи і пояснюємо, як один сайт WordPress не є поганим вибором для SEO.

Якщо використовувати розумно, одна сторінка WordPress веб-сайти можуть бути великі для SEO - особливо, якщо ви хочете, щоб добре оцінити для 1 або 2 конкретних ключових слів. Оскільки весь вміст розміщено на одній сторінці, цю сторінку можна оптимізувати.

Для більшості веб-сайтів Google PageRank відрізняється на різних сторінках. З одним сторінкою WordPress веб-сайт, він буде (за визначенням!) Бути послідовними по всьому сайту.

Використовуйте ці прийоми, щоб зробити вашу сторінку пошукової системи WordPress зручною.

Оптимізуйте веб-сайт для одного ключового слова / фрази та одного вторинного ключового слова

Створюючи веб-сайт на одну сторінку, можна спокусливо втиснути якомога більше ключових слів. Не треба!

Якщо ви вирішили створити веб-сайт на одну сторінку, ви, мабуть, вирішили зробити це просто. Замість того, щоб наповнювати свій сайт повною кількістю детальних описів усіх ваших продуктів і послуг, ви хочете надати короткий огляд кожної області вашого бізнесу.

Підвищіть SEO за допомогою блогу

Більшість тем на сторінці WordPress дозволяють створювати окремі повідомлення в блогах, які пов'язані з домашньою сторінкою. Це зупиняє надмірну тривалість сторінки.

Окремі повідомлення в блогах - це чудова можливість для окремих ключових слів.

 • Щоразу, коли ви пишете повідомлення в блозі, оптимізуйте його для 1 або 2 ключових слів. Включайте їх якомога частіше (не шукаючи спаму) у URL-адресі публікації, назві, заголовках, основному тексті тощо. WordPress SEO плагін для створення власних назв поштових повідомлень і метаописів на основі цих ключових слів.
 • Напишіть додаткові публікації в блогах, оптимізовані для 1 або 2 ключових слів, які використовуються на домашній сторінці. Це підсилить важливість цих основних ключових слів.

Для отримання додаткових порад щодо цього див. Мій блог про те, як це зробити блог для підвищення вашого SEO WordPress .

Розглянемо використання додаткових сторінок

Я розумію, що це не буде робити це на одному сайті WordPress! Тим не менш, багато сторінок WordPress теми фактично дозволяють створювати додаткові сторінки, якщо ви вирішите це зробити. Це включає додавання основного вмісту на головну домашню сторінку, а також створення додаткових сторінок і посилання на них або за допомогою навігаційного меню, або за допомогою посилань на домашній сторінці.

У всякому разі - якщо ваша тема WordPress дозволяє створювати додаткові сторінки, їх можна оптимізувати для інших ключових слів так само, як я описав вище для повідомлень у блозі.

Вказування вашого сайту на одну сторінку

Веб-сайти з однією сторінкою повинні бути організовані логічно, з декількома розділами, які користувачі можуть переглядати, коли вони прокручуються вниз. Наприклад, ви можете створити розділи для вітальні, огляд, відгуки, контакти, пошук, останні публікації тощо. Павуки пошуку легко сканують всю сторінку.

Після того, як ви налаштуєте макет одного сторінки, можна перетворити кожен розділ на окремі сторінки. Користувачі (і пошукові роботи) можуть натиснути на посилання в навігаційному меню, щоб перейти до розділу нижче сторінки.

Внутрішні посилання на одній сторінці сайтів WordPress

Внутрішні посилання - тобто ключові слова, які вказують на інші області вашого сайту - важливі для SEO. Вони не є однією з перших речей, які ви думаєте з веб-сайтами однієї сторінки. Проте, деяке ретельне планування дозволить вам мати внутрішню стратегію зв'язування для одного сайту WordPress:

 • Створіть якірні посилання, що дозволяють користувачам переходити вгору і вниз до відповідного вмісту на головній сторінці.
 • Пов’язання між головною сторінкою та публікаціями в блогах (плюс будь-які додаткові сторінки), а також між публікаціями в блозі.

Додати значення

Проектування веб-сайту на одній сторінці може здатися акуратною ідеєю, але ваші користувачі не дуже розуміють інтерфейс. Вони тут, щоб подивитися ваш вміст і взаємодіяти з ним.

У своїй боротьбі за розробку веб-сайту на одну сторінку ніколи не жертвуйте змістом. Ваш вміст має підвищити цінність і дати чітку та позитивну інформацію пошуковим системам. Якщо ваш вміст поганий для користувача, це вплине на ваші пошукові рейтинги. Хороший вміст приносить вам багато органічного трафіку, а також, так що ви можете вбити двох птахів одним каменем (ой!).

Стандартні поради SEO

Не забудьте слідувати звичайним порадникам SEO, які застосовуються до всіх веб-сайтів! Я не маю жодного сенсу в тому, щоб я детально описував це, тому я покажу вам всеохоплюючий Yoast Вступ до WordPress SEO . Ви також можете подивитися WordPress SEO керівництво WPSmackdown .

Веб-сайти однієї сторінки - реальна можливість

Веб-сайти з однією сторінкою нагадують нові можливості, особливо якщо ви хочете спробувати щось нове.

Ваші особисті або бізнес-проекти можна революціонізувати за допомогою однієї сторінки сайту. Вони не можуть бути довгостроковим рішенням для ваших бізнес-потреб, але ідеально підходять для невеликого проекту або нового підприємства.

Чи можна SEO-оптимізувати мій односторінковий веб-сайт для мене?

Так. Будь ласка, ознайомтеся з нашими Послуги SEO для веб-сайтів WordPress . Ми можемо допомогти вам з веб-сайтами з однією сторінкою або багатосторінковими сайтами.

А як щодо SEO?
Чи можна SEO-оптимізувати мій односторінковий веб-сайт для мене?