Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO для Shopify

  1. Поле пошукової системи
  2. Мета опис

Як користувачі сканування Інтернету для місць, щоб купити цей пункт вони потребують, практикуючи пошукової оптимізації, або SEO, може направити цих клієнтів до вас і отримати ваш магазин більше веб-трафіку.

Якщо ви готові виконати певні ключові слова та дослідити конкурентів і покласти частину роботи, Shopify допоможе покращити ваш ранг у результатах пошуку та привернути більше клієнтів до вашого магазину.

Коли ви вперше починаєте заповнювати сторінки, ви помітите кілька полів для введення відомостей про SEO. Після дослідження можна додати оптимізовані назви сторінок, назви продуктів, мета-описи та URL-адреси, які допоможуть вказати потенційним клієнтам у вашому магазині та продуктах.

Якщо ви додаєте дописи в блогах або нові сторінки з інформацією про свій бізнес і продукти, то багатий текстовий редактор Shopify спрощує процес додавання відповідних тегів заголовків тегів заголовка, тексту прив'язки і тексту альтного зображення до всього вмісту.

Якщо ви ще не знаєте, що все це означає, не хвилюйтеся. Або не соромтеся перейти до статті << Додавання ключових слів SEO до вашого магазину >>.

Як користувач Shopify, ви маєте доступ до форуми, присвячені маркетингу електронної комерції задати будь-які запитання. А у вас є вільно доступний посібник Shopify, включаючи a Весь розділ присвячений SEO . Shopify також постійно додає новий вміст Електронна торгівля SEO 101 , серіал відео, в якому висвітлюється, що таке SEO, які пошукові фрази ви повинні рангу, як Google може рангу вашого магазину.

Ключові слова SEO - це слова, які люди використовують для пошуку інформації в Інтернеті. Перш ніж створювати свій магазин, добре знати, які ключові слова використовує потенційний клієнт, щоб шукати такі продукти, як ваша. Як тільки ви дізнаєтеся про це, ви можете використовувати ці слова, щоб допомогти вашому клієнту знайти вас через пошукові системи.

Але чим популярніше слово, тим більш конкурентоспроможним буде його ранжування. Досліджуючи, які слова ваші конкуренти займають місце і вивчаючи, як вони використовують ключові слова на своєму веб-сайті, ви можете знайти те, що ви можете зробити краще і як ви можете бути різними.

Якщо ваш сайт є новим, ви маєте менше шансів на рейтинг для ключових слів з високою конкуренцією, які отримують багато кліків. Створення SEO будь-якого веб-сайту вимагає роботи, трохи часу і терпіння. Існує ряд інструментів, за допомогою яких можна знайти ключові слова, націлені на них, включаючи безкоштовні Google, які надають все необхідне для початку роботи.

Google Планувальник ключових слів не тільки допоможе знайти ключові слова, але й надасть прогнози для прогнозованих кліків і розповість про те, наскільки конкурентним є кожне ключове слово.

Тому що планувальник ключових слів є частиною Google Adwords Вам також буде надано можливість встановлювати ставки на пошукові терміни для більшої кількості веб-трафіку.

Можна використовувати Google Trends швидко порівняти подібні ключові слова та їхню відносну популярність з плином часу, так що ви знаєте, чи продавати ваш новий продукт як «маленький гаманець» або «картковий гаманець» у вашому магазині. Це чудово для використання разом з планувальником ключових слів.

Існують десятки платних інструментів SEO, які можна використовувати для розробки стратегії короткого списку ключових слів, придатних для вашого магазину, аналізу вашої конкуренції та пошуку вашої власної слабкості SEO. Багато хто пропонує більш детальні інструкції та дані, які допоможуть вам оптимізувати свій веб-сайт. Якщо вам потрібна додаткова допомога, варто почати безкоштовну пробну версію Moz і проходить через її великі Посібник для початківців по SEO . Інструменти подібні Wordtracker і KISSmetrics також пропонують безкоштовні пробні версії та можуть надати глибоку інформацію, залежно від типу магазину, який ви використовуєте, та кількості потрібних даних.

Незалежно від того, скільки ви витрачаєте, не забувайте, що ви не рекламуєте свій сайт в Google - ви продаєте його реальним людям, які хотіли бути повідомлені людьми, а не ключовими словами пошукових систем. Не надсилайте спам своїм відвідувачам за ключовим словом після ключового слова, якщо все це безглуздо або не має відношення до ваших продуктів.

Після завершення дослідження ключових слів, ви можете почати вводити те, що ви виявили в магазині Shopify.

Щоб почати, потрібно ввести глобальну інформацію в поля в розділі Інтернет-магазин > Налаштування> Назва та мета-опис своєї інформаційної панелі Shopify.

Інформація, яку ви покладете в поле заголовка домашньої сторінки, буде відображатись у тегах <title> у коді вашого поваги
Інформація, яку ви покладете в поле заголовка домашньої сторінки, буде відображатись у тегах <title> у коді вашого поваги. Це означає, що після повернення домашньої сторінки вашого магазину під час пошуку в Google, це текст, який користувач побачить.

Точно так само, опис мета домашньої сторінки - це те, що буде включено у ваш HTML-код, і покаже пошуковим системам, що таке ваш сайт, щоб він міг показувати його користувачам під вашим заголовком.

Заголовок домашньої сторінки - це перше, що користувачі зможуть побачити, якщо ваша домашня сторінка з'явиться в результатах пошуку. Вона також повідомляє пошуковим системам, що таке ваш сайт і який вміст він може знайти там. Пошукові системи використовують ваш тег заголовка і вміст сторінки і відповідно класифікують його на інших сайтах з тієї ж теми.

Як ви думаєте про тег заголовка, важливим аспектом є також розміщення ключових слів у назві. Google розглядає ключові слова ближче до початку назви тега, що є найбільш важливим.

Якщо у вас є магазин взуття, який називається Boat Company, найважливішим ключовим словом якого є "канадські туфлі ручної роботи", то розмістіть це ключове слово на початку тега заголовка, наприклад:

Канадські туфлі ручної роботи від компанії Boat

або

Канадські туфлі ручної роботи | Човнова компанія

Назва або бренд вашої компанії можуть відображатися в кінці заголовка.

Теги заголовків також повинні бути зручними для читання та довжиною до 70 символів, оскільки більшість пошукових систем не відображатимуть назви довше. Користувачі можуть не захотіти читати довгий список ключових слів або вважати, що це спам.

Інше поле, яке ви побачите у деталях вашого магазину, стосується опису домашньої сторінки . Мета описи не впливають на ваш рейтинг сторінки, але добре написаний мета-опис може допомогти залучити клієнтів. Мета-опис - це опис у результатах пошуку під заголовком та URL-адресою сторінки. Це те, що користувачі часто дивляться, щоб вирішити, чи варто відвідувати сторінку чи ні.

Shopify розміщує на мета-описі домашньої сторінки 160 символів, але краще тримати його під 140 символами. Тут ви можете згорнути деякі свої творчі м'язи, щоб написати великий опис вашого магазину, який використовує мову, яка говорить клієнтам, що ви знаєте, про що ви говорите.

Розглянемо будь-яке місце, де ви можете додати текст на свій сайт, шанс для SEO. Включаючи описи продуктів, вміст сторінки та конкретні поля пошукової системи .

Оптимізація всіх сторінок за допомогою заголовків (за допомогою параметра Форматування на панелі інструментів у текстовому редакторі), які використовують цільові ключові слова, також допомагає їм краще ранжуватися в пошукових системах. Кожна сторінка буде іншою, але може, але це також, як і блог, ще одна можливість використовувати добре розміщені ключові слова для залучення клієнтів і нагадувати пошукові системи про існування вашого магазину.

Кожна сторінка буде іншою, але може, але це також, як і блог, ще одна можливість використовувати добре розміщені ключові слова для залучення клієнтів і нагадувати пошукові системи про існування вашого магазину

Поле пошукової системи

Поля SEO у Shopify дозволяють швидко оптимізувати всі ваші сторінки, сторінки продукту та блоги. У розділі " Сторінки " на інформаційній панелі Shopify можна переглянути кожну з сторінок і переконатися, що розділ перегляду списку Пошуку оголошень заповнений власним унікальним описом Meta та оптимізованою URL-адресою та ручкою . Вказана вище область автоматично оновлюватиметься тим, що користувачі побачать, коли ваші сторінки відображатимуться в результатах пошуку.

Мета опис

Мета описи ніколи не впливають на SEO безпосередньо. Вони слугують лише описом, який користувачі побачать, чи відображається ваша сторінка в результатах пошуку. Вона не потребує націлювання на ключові слова, але ви повинні переконати клієнта, що ваш магазин кращий за будь-яких конкурентів у результатах пошуку.

Використання ключових слів у URL є дуже вигідним для SEO. Google інтерпретує слова в URL-адресі, про що йде сторінка. Введення точних ключових слів у URL-адресу є хорошим способом почати допомагати своєму рейтингу сторінки для цих ключових слів.

Можливо, більш важливими, ніж більшість інших сторінок, є сторінки продукту Shopify. Це 100% сторінок, присвячених вашому інвентарю.

Тут ви знайдете область деталей продукту, де ви можете повідомити клієнтів про сам продукт, розділ Пошукові системи , а також області для тегів і зображень . Теги допоможуть організувати ваш інвентар для тих, хто шукає певні функції або атрибути, а зображення показуватимуть клієнтам, як виглядає продукт, і, можливо, як люди використовують його.

Є багато факторів SEO для зображень . Майже так само важливим, як і зображення, є альти-теги зображення, які повідомляють пошуковим системам і користувачам про неможливість перегляду зображень.

Якщо у вас є список ключових слів для SEO, які допоможуть клієнтам знайти ваш магазин, настав час переконатися, що ваш вміст використовує ці ключові слова і є досить цікавим, щоб люди посилалися на ваші сторінки, продукти та публікації в блогах. Тримайте довідник по SEO на сторінці поруч - або ваші найякісніші фрілансери - і створюйте.

Якщо багато людей шукають такі продукти, як ваша, ви можете передбачити, що вони шукають або що їх цікавить. Так пишіть контент, який займається з ними особисто. Зробити це чітким, лаконічним і чесним. Переконайтеся, що кожне слово несе свою вагу. Правильна ідентифікація клієнта та його потреб - це перша перешкода. Тепер настав час спілкуватися з ними.

У блозі Shopify є кілька порад щодо написання описів продуктів що вам може знадобитися.

Що робить історію вашої компанії унікальною? Чому клієнти повинні турбуватися? Що робить ваші продукти більш привабливими для продуктів вашого конкурента? Як клієнти використовують ваші продукти? Чи довіряє ваша галузь те, що ви маєте сказати про що-небудь? Прочитайте кілька останніх історій про Medium і зрозуміти, як найкраще залучити клієнта. Який вміст надихне їх і змусить їх посилати його друзям?

Наявність активного блогу, який надходить на ваші продукти з різних точок зору, може допомогти залучити нових відвідувачів, допомогти повернутим відвідувачам стати клієнтам, що почали працювати, і допомогти повернутим клієнтам залишатися вірними. Написання цікавого маркетингового вмісту ( як Shopify - весь час ) може бути актом обслуговування клієнтів само по собі. Але недостатньо просто писати часто - ви не можете підробити і сподіватися на більший обсяг продажів. Вам потрібно дбати про зміст, і вам потрібно показати це.

І, звичайно, двічі перевірте помилки та речення, які не мають сенсу.

Створення посилань у вашому магазині допомагає клієнтам знайти корисну інформацію про ваш бренд і про те, як він з'єднується з навколишнім світом. Ви хочете створити як "внутрішні посилання >> на інші сторінки вашого магазину, так і << зовнішні посилання >> на інші високоякісні веб-сайти, які допоможуть інформувати вашого клієнта.

Відповідні посилання можуть допомогти збільшити SEO SEO і тримати клієнтів на вашій сторінці довше. Але що таке гарне посилання?

Ви можете зв'язати цей Moz статті про якірний текст з якорним текстом або як оголене посилання, http://moz.com/learn/seo/anchor-text . Оголені посилання - це посилання, де якірний текст - це повний URL. Вони часто можуть бути довгими і потворними - іноді довжиною до 50 символів.

Використання якорного тексту часто є кращим способом описати те, що користувач знайде на іншій стороні посилання. Наприклад, ви знаєте, що коли ви натискаєте текст " цей Moz статті про якірний текст "Ви можете розраховувати на читання статті про якірний текст, хоча ви, можливо, не знаєте, що Moz є.

Багато людей використовують якірний текст, наприклад, " натисніть тут "Або" більше інформації »За їхніми посиланнями. Це не допомагає з двох причин. По-перше, він не дає користувачам зрозуміти, куди вони йдуть. По-друге, він не повідомляє пошуковим системам, що таке сторінка на іншому кінці посилання, а також чи стосується вона вмісту на вашій сторінці.

Якщо всі зробили якісний якірний текст, то веб-сайт буде набагато доступнішим і простішим для пошуку - для користувачів і для пошукових систем.

Якщо ви бажаєте, щоб клієнти залишалися на вашій сторінці після того, як вони вирішили перейти за посиланням, переконайтеся, що посилання було відкрито у новому вікні під час його додавання.

Якщо ви бажаєте, щоб клієнти залишалися на вашій сторінці після того, як вони вирішили перейти за посиланням, переконайтеся, що посилання було відкрито у новому вікні під час його додавання

Якщо ви можете скористатися кнопкою " Показувати HTML" з правої сторони панелі інструментів "Багатий текст", можна також перевірити, що посилання містить атрибут target = "_ blank", який заохочує веб-переглядачі відкривати посилання в новій вкладці або в залежності від налаштувань користувача. Повне посилання виглядатиме так:

<a href=´http://example.com” target="_blank"> Текст прив'язки </a>

Коли ви посилаєтеся на власні сторінки, ви повідомляєте пошуковим системам, що стосуються ваших сторінок, і ви зміцнюєте зв'язок між сторінками та їх ієрархією. Якщо деякі сторінки не пов'язані з вашим власним магазином, ні ваші клієнти, ні пошукові системи не зможуть їх знайти. У більшості випадків це не те, що ви хочете.

Коли ви починаєте бачити посилання на ваші сторінки з інших веб-сайтів, ви можете побачити, що їхній прив'язок говорить про ваш магазин.

Що робить історію вашої компанії унікальною?
Чому клієнти повинні турбуватися?
Що робить ваші продукти більш привабливими для продуктів вашого конкурента?
Як клієнти використовують ваші продукти?
Чи довіряє ваша галузь те, що ви маєте сказати про що-небудь?
Який вміст надихне їх і змусить їх посилати його друзям?
Але що таке гарне посилання?