SEO для веб-дизайнерів: рекомендації
Як веб-дизайнери, невже ми діаметрально протилежні пошукової оптимізації? Ми знаємо, що в центрі веб-дизайну - перетворення інформації на екрані в щось чудове і інтуїтивно впізнаване з точки зору естетики. Крім того, це комунікація ідеї з іншими людьми. У печерних людей були наскальні малюнки, у древніх єгиптян - ієрогліфи, а у сучасної людини - веб-дизайн. Ось, що важливо.
Так що ж відбувається, коли повідомлення, яке ви намагаєтеся донести людям, повинно пройти через безжалісний погляд емоційно покаліченого робота? Цей робот не може розрахувати значимість естетики. Навпаки, він може працювати тільки з обмеженим алгоритмом.
Саме тому багато дизайнерів вже не намагаються догодити роботу по імені SEO.
Не залежно від того, що говорить Голлівуд, роботи нам не вороги. Так само, як і ми, роботи виконують місію по донесенню цінності для користувачів.
Що таке SEO?
SEO - це пошукова оптимізація (Search Engine Optimization). Стратегія по розвитку і вдосконаленню вашого сайту з метою отримання більш високого місця у видачі результатів пошукових систем, бажано на першій сторінці. Ми знаємо, що принаймні 75% користувачів не йдуть далі першої сторінки в Google. Це означає, що ми повинні перебувати на першій сторінці, щоб бути поміченими переважною кількістю пошукових систем.
Чому SEO важливий для веб-дизайнерів?
Швидка відповідь? Тому він важливий для ваших клієнтів.
Довгий відповідь? Згідно з дослідженнями, понад 571 сайта створюється щосекунди. Щосекунди. З усіма цими сайтами ваш власний сайт має всі шанси на те, щоб назавжди канути в лету під назвою «За межами сторінки 1 Google».
9 кращих рекомендацій
Давайте подивимося на 9 кращих SEO рекомендацій для веб-дизайнерів
1. Структура сайту
Коли мова йде про SEO, структура сайту - один з найголовніших чинників. Структура сайту має на увазі, як облінкований ваші сторінки. Пошукової робот судить про ваш сайт по тому, як він налаштований. Ієрархія файлів і карта сайту відіграють вирішальну роль в тому, отримаєте ви високий рейтинг чи ні.
Якщо ви хочете бути знайденими більшістю відвідувачів за ключовим словом, ніщо не приведе вас швидше і не втримає, ніж логічна верстка, яку легко переглядати. Пам'ятайте, якщо роботи щасливі, то всі щасливі.
Візьміть за правило не допускати ізольованих сторінок на вашому сайті, без внутрішніх і зовнішніх посилань. На здоровому сайті всі сторінки повинні бути взаємопов'язані і функціональні. Все повинно протікати логічно і ефективно.
2. Проста навігація
Поряд з логічною послідовністю, навігація повинна бути в пріоритеті для будь-якого веб-дизайнера, який зацікавлений в пошуковій оптимізації.
Для навігації, чим дрібніше, тим краще. З компактної архітектурою, у користувачів буде доступ до будь-якій сторінці через кілька посилань. Це також відноситься до архітектури сайту.
Хороші новини для шанувальників JavaScript: Googlebot тепер обробляє JavaScript. Тим не менш, це не привід сходити з розуму від JavaScript меню, тому що можливості робота все ще обмежені, коли він натрапляє на складну мову.
Коли мова йде про навігації, не намагайтеся винайти велосипед. Зробіть її простий, зробіть її короткої (8 пунктів, не більше) і зробіть її зручною у використанні.
3. Мета-опис
Навіть якщо ви не знайомі з цим поняттям, ви точно знаєте, що це таке. Мета-опис - це невеликий уривок на сторінці пошуку, який являє собою короткий огляд, про що ваша сторінка. У кожної сторінки вашого сайту є мета-опис. Це опис становить 160 символів і менше.
Мета-опис - чудова можливість спонукати користувачів перейти по вашому посиланню. Це спосіб звернути увагу на ваше ключове слово, тому що Google сканує і виділяє ключові слова в мета-описі.
Запам'ятайте, вам не обов'язково писати мета-опису під кожну сторінку вашого сайту, тільки під найбільш важливі. Переконайтеся, що ви не дублюєте ваші мета-опису для декількох сторінок. Якщо ви не написали власне мета-опис, Google зробить це за вас.
4. Контент
Ви можете вважати мене занудою, але всі ми знаємо, що контент має першорядне значення. Канули в минуле ті дні, коли контент набивали або розміщували невидимим текстом. В наші дні роботи досить розумні і знають, що правильно, а що ні.
Пошукові системи винагороджують довгі пости. Якщо у вас є блог (який я настійно рекомендую), важливо знайти час на обробку контенту, який принесе цінність вашого сайту. Якщо ви більше дизайнер, а не письменник, найміть когось, хто зможе вам допомогти.
5. Оптимізація зображень
Коли-небудь стикалися з DCIM34292.jpg? Так, я також. Коли ви не витрачаєте час на те, щоб назвати ваші зображення, ви втрачаєте цінний SEO. Тільки подумайте, як здорово перейменувати зображення відповідно до того, що на ньому, наприклад, smithers-web-design-mock-up.jpg. Ви не тільки чітко пояснюєте, що зображено на картинці, але і збільшуєте кількість ключових слів.
Ще один спосіб оптимізувати ваші зображення - включати Alt теги. Ці теги відображаються в браузері, коли зображення неможливо завантажити. Вони також відображаються при наведенні на зображення.
6. Оптимізація URL
Говорячи про тире, переконайтеся, що ви оптимізували URL, використовуючи ключові слова через тире. Якщо ваш блог про «white hat SEO», то URL повинен бути www.yoursite.com/white-hat-seo .
Пам'ятайте про цільових ключових словах, використовуйте їх не тільки в заголовку поста в блозі, а й в URL даного поста. Це ще один спосіб оптимізації сайту під пошукові системи.
Також, я уникаю використання злиті слова. Уникайте нижніх підкреслень (_). Замість цього, розділяйте слова тире (-).
7. Абсолютні URL для внутрішніх посилань
Ця практика є простою, але дієвою. Є два типи посилань:
Абсолютні, наприклад, <a href="www.yoursite.com">.
Відносні, наприклад, <a href="/home.html">.
Якщо ви використовуєте відносне лінкування, розгляньте наступне: абсолютні посилання скорочують плутанину і час відгуку сервера.
8. Швидкість сайту
Дослідження показують, що 40% користувачів залишають сайт, якщо його завантаження триває більше 3 секунд. Це час, який ви витрачаєте на читання пропозиції. Я знаю, що ви хочете вразити користувачів дизайном «не для школярів», але якщо більше половини ваших відвідувачів не затримуються, то який в ньому сенс?
Низька швидкість також негативно впливає на SEO. З 2010 року Google відзначає, що швидкість завантаження сторінки - один з головних показників, що впливають на її ранжування. Хоча ми точно не знаємо, що роботи класифікують як «швидко» і «повільно», ми знаємо, що важливо оптимізувати ваш back-end з логічною структурою сайту.
Як швидко виявити, що тягне ваш сайт вниз?
Google PageSpeed Insights
Будь ласка.
Якщо ви не взяли за звичку переглядати PageSpeed Insights, то він може допомогти дізнатися, скільки речей ви зробили неправильно. Цей інструмент допоможе виявити, що гальмує ваш сайт, а також запропонує шляхи вирішення проблем.
Відносно швидкості сайту, звертайте пильну увагу на ступінь стиснення зображень, кешування статичного контенту та ущільнення коду JavaScript. Який результат? Зробіть свій back-end максимально простим і компактним.
9. Розширені сніпети
Аналогічно мета-описами, розширені сніппети відображаються на сторінці результатів і надають додаткову інформацію.
Коли ви шукайте «кращі пральні машини samsung», то зверніть увагу, що деякі сайти надають рейтинги, відгуки, ціни та наявність товару на складі. Ця інформація надається пошуковій системі і збільшує обсяг органічного трафіку, тому що привертає увагу і негайно дає людині цінну інформацію по ключовим словом.
На додаток до цих сніпетів, розширена опція, яка включає зображення продукту або відео, це частина вашого маркетингу в пошукових системах. Google наклав авторством аватарок, але (принаймні поки що) ви все ще можете використовувати візуальний маркетинг для додання пікантності вашим мета-описами з розширеними сниппета.
Дізнайтеся більше про розширені сниппета і структурованих даних, відвідавши дискусію Google.
Пару слів про Parallax і SEO
Пост про SEO і веб-дизайні буде неповним, якщо не згадати про гарячому тренді індустрії - Parallax. Так, ми всі без розуму від parallax scrolling, це ж так здорово - мати лише однієї сторінки сайту. У Parallax так багато переваг. Він симпатичний. Він ідеально підходить для направлення відвідувачів до хронологічним відображенню інформації. Це кращий спосіб оповіді.
Проте, темна сторона сайтів, заснованих на Parallax, - це розчинення ключових слів. Все знаходиться на одній сторінці, а це не дає вам можливості відполірувати кожне ключове слово до індивідуальної темі. Замість цього всі звалено в одну купу і пошукові боти не можуть виділити головне.
На додаток, зовнішні посилання можуть вести тільки на ваш головний URL. Ви нічого не отримуєте від посилань, коли ваш сайт займає одну сторінку.
Звичайно, я не залишу вас без вирішення даної проблеми. Замість того, щоб покладатися на Parallax щодо вашого сайту, переконайтеся, що у вас є кілька внутрішніх сторінок для вторинної інформації. Збережіть головну сторінку на Parallax, але використовуйте традиційне лінкування для сторінок типу Про компанію, Контакти, Портфоліо.
Автор статті : Jacqueline
Переклад: Sayhi
Як веб-дизайнери, невже ми діаметрально протилежні пошукової оптимізації?Так що ж відбувається, коли повідомлення, яке ви намагаєтеся донести людям, повинно пройти через безжалісний погляд емоційно покаліченого робота?
Що таке SEO?
Чому SEO важливий для веб-дизайнерів?
Швидка відповідь?
Довгий відповідь?
34292.jpg?
Я знаю, що ви хочете вразити користувачів дизайном «не для школярів», але якщо більше половини ваших відвідувачів не затримуються, то який в ньому сенс?
Як швидко виявити, що тягне ваш сайт вниз?
Який результат?