SEO для веб-магазинів 2018: гусак з золотими яйцями

 1. Контент SEO для веб-магазинів
 2. В основі стратегії контенту для веб-магазинів
 3. Ключові слова продукту
 4. Оптимізація продукції
 5. Ключові слова блогу
 6. Фрагменти
 7. Технічні SEO для веб-магазинів
 8. Параметри фільтра
 9. Ваша карта сайту на SEO для веб-магазинів
 10. Початок роботи

Не будемо з цим важко. Кожен, хто працює в інтернет-магазині, зрештою стосується лише одного: більшого прибутку. Більше конверсій вимагає більшої кількості переходів і більш релевантних відвідувань для більшої кількості конверсій.

Ось чому SEO так важливо для веб-магазинів. З цим ви отримаєте цей візит. SEO для веб-магазинів нагадує гусака, який кладе золоті яйця: спочатку треба трохи інвестувати (особливо вчасно), але в довгостроковій перспективі він окупається все більше і більше.

Тим не менш, ваш гусак - це лише маленька пташеня, і ви повинні підняти його, перш ніж побачите результат. Після того як ви підняли гусака з великою любов'ю, приходять золоті яйця: більше видимості, більше відвідувачів, більше переходів, більше прибутку.

Після того як ви підняли гусака з великою любов'ю, приходять золоті яйця: більше видимості, більше відвідувачів, більше переходів, більше прибутку

Тому потрібно щось побудувати. Після цього, однак, гусак продовжує відкладати яйця протягом багатьох років: хороший фундамент для вашого веб-сайту продовжуватиме приносити користь вам у майбутньому.

Так само, як звичайний SEO, SEO для веб-магазинів обертається навколо повноважень, змісту і технологій і повноважень.

У цій статті ми пояснюємо, на що слід звернути увагу з точки зору змісту та повноважень у SEO для веб-магазинів. Авторизація не працює дуже по-різному для веб-магазину, ніж для іншого сайту. Прочитайте раніше нашу статтю про побудову посилань .

Годуйте своїм гусаком з порадами з цієї статті, і він скоро викладе 24 каратних яйця!

Контент SEO для веб-магазинів

Як Google знає, що таке ваша веб-сторінка? Що переконує сумніватися у відвідувачах, щоб щось купити? Що є неодмінним фактором для підвищення рейтингу? Коротше кажучи, що забезпечить більшу кількість відвідувачів і конверсій?

Відповідь на всі ці питання - зміст. Google інтерпретує інформацію про сторінку. На цій основі він базується, для яких ключових слів він повинен бути показаний. Гарний контент відповідає на запитання відвідувачів про продукт. Хороший вміст також знижує поріг для покупки. Хороший, всеосяжний зміст SEO є важливим фактором ранжирування.

Коротше кажучи: вміст незамінний для SEO для веб-магазинів.

Однак, звичайно, ви не будете писати випадково. У наступних розділах ми навчимо вас основам стратегії контенту для веб-магазинів. Ми не деталізуємо, як написати хороший текст SEO. Ви можете прочитати це в наша стаття пише тексти SEO '(зі зручним контрольним списком).

В основі стратегії контенту для веб-магазинів

Кожна стратегія вмісту базується на пошуку за ключовими словами. Пошук за ключовими словами дає вам уявлення про те, які пошукові терміни є цінними. Вона є основою кожної стратегії контенту.

Ви працюєте над контентом, але ще не зробили дослідження ключових слів? Зупиніться зараз! Зробіть це дослідження першим, щоб ви знали, з яких ключових слів ви отримаєте більшість відвідувачів. Таким чином, ви можете встановити правильні пріоритети.

Це ви, якщо ви SEO для веб-магазинів без дослідження ключових слів

Ви можете прочитати про те, як це зробити в нашій статті робити дослідження ключових слів .

На SEO для веб-магазинів є ряд речей, на які слід звернути особливу увагу. По-перше, існує два типи ключових слів, які ви шукаєте:

 • ключові слова продукту; і
 • ключові слова блогу.

Спочатку ми обговорюємо ключові слова продукту та оптимізацію продукту. Якщо ви робите це добре, ви отримуєте більше відвідувачів для своїх продуктів, і ви збільшуєте кількість переходів і, отже, прибуток. Якщо ви не зробите цього належним чином, конкурент, який добре займається SEO для веб-магазинів, змириться з ним.

Ключові слова продукту

У вашому інтернет-магазині є широкий спектр чудових продуктів. Але ви коли-небудь думали про те, як люди шукають ці продукти? І які ключові слова вони використовують для цього? SEO для веб-магазинів допоможе вам дізнатися.

Ви відповідаєте на ці запитання за допомогою пошуку за ключовими словами. У першу чергу зробіть великий огляд з усіма ключовими словами, які можна знайти.

Перелічіть найбільш перспективні ключові слова продукту та сортуйте їх. Ви розміщуєте найкращі ключові слова вгорі. Ви дивитеся на:

 • Які продукти найчастіше шукаються?
 • Чи існують кілька ключових слів, які застосовуються до одного продукту чи категорії?
 • Чи шукають люди головний термін (наприклад, «їжа для котів») або конкретний продукт (наприклад, «Магічний мікс Містера Міау»)?
 • Які продукти або категорії варто оптимізувати?
 • Що робить конкурс? Чи є жорстка боротьба за певні ключові слова чи ні?

Можливо, є спокусливим не визначати пріоритети продуктів з високим обсягом пошуку, але з низькими маржами.

Однак майте на увазі, що для клієнта, що вже купив щось, поріг нижче, щоб зробити це знову. Можна також використовувати ремаркетинг. Так само подумайте про свій довгостроковий прибуток!

Руки в повітрі! Ще один новий клієнт!

Оптимізація продукції

Тепер можна запустити оптимізацію продукту на основі списку хороших ключових слів. Щоб оптимізувати сторінку продукту або категорії, скористайтеся наступним контрольним списком:

 • Чи є на сторінці вже текст? Оптимізуйте його, де це можливо, на основі ключового слова.
 • Чи є на сторінці мало або взагалі немає тексту? Потім зробіть це можливим і розмістіть текст SEO. Зверніть увагу, що текст розміщений таким чином, щоб не відволікати увагу від продуктів.
 • Чи відрізняється назва сторінки, назва продукту чи назва категорії від ключового слова? І чи тепер пошуковий термін використовує менше обсяг пошуку? Потім налаштуйте це.

Потім налаштуйте це

Вміст на сторінці категорії Zalando

Вийдіть зі свого списку та оптимізуйте його, де це можливо. Ваш список пішов? Потім шукайте подальше дослідження ключових слів або запускайте нове.

Ваш бос бореться і він не бачить корисності SEO для веб-магазинів? Потім почніть з обмеженої кількості продуктів і стежте за рейтингами, відвідуваннями та переходами. Якщо все буде добре, ви побачите прогрес тут. Кожен бос любить бачити графіки з висхідною тенденцією. Озброєні зеленими цифрами, ваша переконливість раптом набагато більша.

Озброєні зеленими цифрами, ваша переконливість раптом набагато більша

Мрія менеджерів, директорів і менеджерів по всьому світу.

Ключові слова блогу

Ваші продукти вже добре оптимізовані? Чи ваш бос залежний від параболічних графіків і чи згладжує він? Ви хочете отримати більше від SEO для веб-магазинів? Потім прийшов час залучати нові блоги.

Для блогів використовуються різні ключові слова, ніж для продуктів. Ви зосереджені на питаннях і проблемах, які можуть мати шукачі. Таким чином, ви зможете залучити їх на свій сайт, перш ніж вони навіть усвідомлено шукають ваш продукт. Звичайно, ви звертаєтеся до своїх продуктів у тексті.

Не пильнуйте вслід за обсягами пошуку від відомих інструментів ключових слів. Ви часто використовуєте блоги на SEO для веб-магазинів довгі ключові слова хвоста . Більшість з них інструменти ключових слів базуються на даних Google AdWords. З меншою кількістю комерційних ключових слів часто говориться, що обсяг пошуку не існує, поки їх шукають. Крім того, з хорошим, обширним блогом ви можете стати видимими для декількох ключових слів з довгим хвостом.

Натхнення для тем можна знайти наступними способами:

 • Подивіться на форумах, reddit або на інших сайтах, щоб дізнатися, які питання для клієнтів.
 • Попросіть вашого клієнта, які питання вони часто отримують.
 • Слідкуйте за поточними проблемами у вашій ніші і відповідайте на них, де це можливо.

Ви можете, звичайно, також використовувати ці тексти через інші канали для залучення відвідувачів. Наприклад, поділіться ними на облікових записах у соціальних мережах.

Фрагменти

Це Оптимізуйте назви та метаописи важливий для кожного веб-сайту. Це ще більше стосується SEO для веб-магазинів: конкуренція запекла, і ви повинні виділятися серед інших результатів пошуку.

На веб-магазинах вам доведеться мати справу з величезною кількістю продуктів. Це призводить до багатьох сторінок. Крім того, сторінки регулярно додаються або видаляються.

Тому доцільно автоматизувати вміст ваших назв і метаописів. Наприклад, використовуючи біт стандартного тексту за категорією і маючи назву статті, отриманої з H1. Обговоріть з вашим системним адміністратором, як краще вирішити цю проблему.

З SEO для веб-магазинів, також враховувати можливості багатих фрагментів. За допомогою цього пункту ви можете показати наступну інформацію в результатах пошуку:

 • Стан запасу продукту
 • Ціна
 • Перегляньте зірки (це дуже вражає!)

Назва та опис можуть бути краще, але Zooplus добре справляється з багатими фрагментами!

Прочитайте, як це працює статтю про багаті фрагменти . Тут теж зручно запускати його автоматично.

Технічні SEO для веб-магазинів

Написання текстів приємно, але якщо техніка не впорядкована, то вона мало корисна для вас. Тоді ваші красиві тексти SEO не будуть знайдені або відвідувачі випадуть.

Багато технічних питань важливі для кожного веб-сайту. Подумайте про те, щоб забезпечити хорошу швидкість або виявлення та попередження повідомлень про помилки. Почніть з запустити повзання з криком жаби . Ви не знаєте, з чого почати з технічного SEO? Тоді, будь ласка, зв'яжіться з нами. Завдяки нашим потужним інструментам SEO ми розчісуємо весь ваш сайт в пошуках помилок і областей для поліпшення.

Звичайно, є речі, на які слід звернути особливу увагу при SEO для веб-магазинів. Це пояснюється головним чином кількістю сторінок. Веб-магазини мають сотні, тисячі або навіть мільйони продуктів. Продукти видаляються і часто сторінки генеруються автоматично.

Якщо ви не стежите, це призводить до поширення сторінок. Це може зробити Google майже неможливим для відвідування та індексування всіх сторінок. Наслідком цього є те, що ваші свіжо оптимізовані сторінки стають дуже пізно або не можуть бути знайдені взагалі.

Не перетворюйте ваш сайт на лабіринт!

Зверніть увагу на таке:

Параметри фільтра

Більшість веб-магазинів працюють з параметрами фільтра. На інтернет-магазині для автомобільних запчастин Winparts вони виглядають так:

Це, звичайно, добре. Це дозволяє користувачеві легко знаходити свій шлях через сайт. Однак будьте обережні: на деяких сайтах URL-адреса змінюється під час натискання на параметри фільтра. Якщо у вас багато фільтрів, це може призвести до вибуху сторінок. З точки зору змісту, ці сторінки ідентичні. Однак Google бачить URL-адреси як окремі сторінки.

Це може викликати проблеми з бюджетом сканування. Гусениця Google задихається на багатьох URL-адресах і більше не потрапляє на інші сторінки. Тоді ваші зусилля SEO-для веб-магазинів раптом виявилися марними.

Це так для вашого сайту? Тоді ви можете, звичайно, налаштувати фільтри, щоб вони більше не змінювали URL-адресу. Ви також можете переконатися, що інший вміст відображається з важливими фільтрами. Проте це багато часу і складні проекти.

Є й більш прості рішення. Ви можете виключити індексацію сторінок фільтра у вас robots.txt . Зверніть увагу: спочатку перевірте в Analytics, чи не відвідуєте сторінки за допомогою Google!

Ваша карта сайту на SEO для веб-магазинів

Перший sitemap є своєрідною карткою з вашого веб-сайту. Google допомагає знайти свій шлях через ваш сайт.

Як уже згадувалося, веб-магазини часто мають величезну кількість сторінок. Так що пам'ятайте, що з SEO для веб-магазинів ви не повинні поміщати всі сторінки в карту сайту. Тут ви розміщуєте лише ті сторінки, які ви очікуєте, що будуть цікаві для пошукачів.

Наприклад, ви продаєте інструменти і чи є у вас тисячі сторінок з дещо іншими гвинтами? Тоді відвідувачі, ймовірно, знайдуть його раніше з параметрами фільтра. Звичайно, ви перевіряєте, чи відповідає це припущення вашому дослідженню ключових слів.

Ваші підозри, здається, правильні? Потім ви можете залишити сторінки з окремими гвинтами з карти сайту. Якщо він не шукається взагалі через пошукову систему, ви можете навіть виключити такі продукти у вашому robots.txt. Будьте обережні з цим і переконайтеся, що ви не випадково виключаєте елементи, які не призначені.

Початок роботи

З цією статтею в руці ви можете поліпшити багато. Якщо ви займаєтеся SEO для веб-магазинів, а конкуренція не є, ви - покупець. Ваші результати йдуть у напрямку до Місяця, поки вони залишаються за спиною у вашому потоці.

Ваші результати йдуть у напрямку до Місяця, поки вони залишаються за спиною у вашому потоці

Так і так!

На жаль, в реальному світі це не так просто. Конкурс, ймовірно, також робить SEO. Хочете бути на крок попереду? Потім візьміть його контакту нас для процесу SEO. Ми розчісуємо свій інтернет-магазин з хірургічною точністю, аналізуємо конкуренцію і запускаємо для вас стратегію SEO, засновану на даних. Ця ракета не йде на Місяць, а безпосередньо на Юпітер!

Що переконує сумніватися у відвідувачах, щоб щось купити?
Що є неодмінним фактором для підвищення рейтингу?
Коротше кажучи, що забезпечить більшу кількість відвідувачів і конверсій?
Ви працюєте над контентом, але ще не зробили дослідження ключових слів?
Але ви коли-небудь думали про те, як люди шукають ці продукти?
І які ключові слова вони використовують для цього?
Чи існують кілька ключових слів, які застосовуються до одного продукту чи категорії?
Чи шукають люди головний термін (наприклад, «їжа для котів») або конкретний продукт (наприклад, «Магічний мікс Містера Міау»)?
Які продукти або категорії варто оптимізувати?
Що робить конкурс?