Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO Google Penguin: Як це впливає на ваш сайт

 1. Відмінності між Penguin і попередніми оновленнями
 2. Тримайте ключові слова SEO під контролем
 3. Урізноманітнити ваш SEO посилання будівлі
 4. Збільште вміст
 5. Слухайте свої інструменти для веб-майстрів Google
 6. За будь-яку ціну, уникайте таких речей:

Саймон Танн Керуючий директор

Пінгвін Google - кодове ім'я для Алгоритм Google оновлення, яке було вперше оголошено 24 квітня 2012 року. Це оновлення спрямоване на зниження рейтингу веб-сайтів, що порушують правила Google для веб-майстрів. Так як же це впливає на ваш SEO?

За оцінками Google, Пінгвін вражає приблизно 3,1% пошукових запитів англійською мовою, близько 3% запитів на мовах, таких як німецька, китайська та арабська, і навіть більший відсоток з них на "високошпамованих" мовах. 25 травня 2012 року компанія Google оприлюднила останнє оновлення Penguin під назвою Penguin 1.1. Це оновлення Penguin, згідно з Matt Cutts, повинно вплинути менш ніж на одну десяту відсотка пошуків англійською мовою.

Відмінності між Penguin і попередніми оновленнями

До Penguin, Google випустила серію оновлених алгоритмів Панда , що з'явився вперше в лютому 2011 року. Для ідентифікації таких веб-сайтів був використаний алгоритм машинного навчання компанії Navneet Panda, звідси і назва. Алгоритм слідує логіці, за допомогою якої оцінювачі якості Google визначають якість сайту. У січні 2012 року було випущено так зване оновлення алгоритму макету сторінок, на яке спрямовувалися сайти з невеликим вмістом над згином . Стратегічна мета, яку Panda, Penguin та оновлення макету сторінки мають відображати веб-сайти з більш високою якістю у верхній частині Google Результати пошуку . Тим не менш, сайти, які отримали downranked в результаті цих оновлень мають різні набори характеристик. Основною метою оновлення Google Penguin є перевірка веб-спаму.

Google змінює свій алгоритм близько 500 разів на рік. Більшість змін є незначними, але кожні кілька місяців відбувається серйозне оновлення, яке змушує людей говорити через вплив, який він надає на SEO та результати рейтингу. Два останні зміни алгоритму:

Panda : офіційно випущений в лютому 2011 року, але з того часу було оновлено близько 13 даних. Тепер на Panda 3.7, він зламував сайти з тонким, вкраденим або дублюючим вмістом, а також сайти з високим коефіцієнтом ad-to-content.

Пінгвін : випущений у квітні 2012 року, цей алгоритм надає більш жорсткі рекомендації щодо оптимізації веб-сайту (SEO) і скоригує ряд факторів веб-спаму, включаючи ключові слова, накладання ключових слів, маскування, неприродні посилання та вміст. Всупереч поширеній думці, мета компанії Google полягає в тому, щоб не дивуватися оновленням алгоритмів і карати кожний сайт, поки не залишиться лише 10 пристойних сайтів. Google просто хоче зробити веб-сайт кращим, і це робить це, винагороджуючи людей, які роблять все правильно. Це говорили це все разом, але люди, здається, тільки звертають увагу, коли їх аналітика або SEO виглядають погано.

Незважаючи на те, що Penguin був технічно оновленим алгоритмом, це насправді не було зміною в рейтингах Google; це було лише офіційне слово, що Google вживає заходів проти людей, які намагаються запустити пошукову систему. Простіше кажучи, Penguin орієнтується на веб-спам. Отже, якщо ви граєте за правилами, ви не повинні були постраждати.

Тримайте ключові слова SEO під контролем

На деякий час, всі були вітаючи Penguin як покласти зупинку до надмірної оптимізації, яка в той час, як правда, викликали багато людей, щоб налаштувати свій сайт так сильно, що він навіть не був оптимізований взагалі. Це зводилося до ключових слів.

З Penguin на місці, ви все ще повинні мати ваші ключові слова SEO у вашому вмісті. Ось як пошукові системи знають, про що ваш сайт. Але ви не повинні мати свої ключові слова як будь-яке інше слово, виділене жирним шрифтом у вашому тексті. Це спам. Нижче описано, як тримати ключові слова під контролем:

 • Не пишіть свій вміст, а потім вкажіть ключові слова. Він буде виглядати неприродно. Майте на увазі свої ключові слова і, природно, включайте їх під час написання.
 • Перечитайте вміст тіла. Якщо це звучить тінисто, це, ймовірно, є.
 • Назва Теги: Все ще покласти ваші найважливіші ключові слова спочатку в тезі заголовка, але переконайтеся, що у вас є свій бренд там, теж. Я дотримуюся цієї формули: «Головне ключове слово» Назва компанії з вторинним ключовим словом "
 • Оптимізація зображень: назвіть свої зображення назви ключових слів, лише якщо вони стосуються цього ключового слова. Для атрибутів ALT, вони повинні описати зображення, яке, сподіваюся, буде включати ваше ключове слово та деякі інші описові слова.
Урізноманітнити ваш SEO посилання будівлі

У день, коли вийшло, що ваш SEO ключові слова, як текст у ваших посиланнях назад на ваш сайт був як найгірший і кращий день для онлайн SEO маркетологів. Так, це критично, і він все ще відіграє дуже важливу роль у високому рейтингу пошуку для ваших термінів, але це також одна з найпростіших для маніпулювання. Ви хочете ключові слова SEO у вашому тексті прив'язки, але більше того, ви хочете природний профіль посилання. Ось як ви його отримаєте:

 • Посилання на торгову марку: Ви завжди повинні мати більшу кількість посилань на торгову марку, ніж посилання на ключові слова. Це також включає вашу точну URL-адресу.
 • Невідповідні посилання на ключові слова: малоймовірно, що всі користувачі з’являтимуть посилання на ваш сайт, використовуючи той самий текст прив'язки. Змінюйте посилання, які ви отримуєте з різними ключовими словами. Наприклад, якщо основним ключовим словом є "фіолетові орхідеї", спробуйте отримати посилання з текстом, наприклад, "орхідеї, які є фіолетовими", "орхідеї" та "різноманітні кольори орхідей".
 • Неописувані посилання: посилання, як-от “Натисніть тут”, “Веб-сайт” і “Відвідайте нас тут” - це чудові способи зберегти свій профіль природним.
Збільште вміст

Хороший вміст ніколи не зашкодить вам. Ніколи. Якщо ви були на приймальному кінці оновлення алгоритму пішло не так, один з кращих способів повернутися в добрі ласки Google і ваш SEO знову ж таки, це годувати його хороший, відповідний контент. Як?

 • Майте блог і оновлюйте його щонайменше раз на тиждень.
 • Випускайте прес-реліз раз на місяць. Ви приймаєте подію в спільноті? Наймаєте когось нового? Виступаючи на конференції? Все це є новиною.
 • Викладайте шпалери. Люди люблять інформацію. Розкажіть їм, як ви робите речі, і поділіться своїм досвідом.

Будівництво контенту завжди буде найнеобхіднішою справою для підприємств, але це також найкорисніше, тому інвестуйте в нього.

Слухайте свої інструменти для веб-майстрів Google

Компанія Google робить велику послугу з інструментами для веб-майстрів. Це наш прямий зв'язок із самим гігантом пошукових систем, і він може надати нам безліч інформації про те, як Google читає наш веб-сайт. У деяких випадках вони навіть повідомлятимуть про спам на вашому веб-сайті.

За межами спаму, інструменти також розповість вам всі технічні помилки, які відбуваються на вашому сайті, як 404 помилки, помилки сервера, заблокований контент і багато іншого. Незважаючи на те, що Penguin спеціально не вирішує ці технічні проблеми, ви хочете зробити так, щоб пошукові системи максимально спрощували сканування вашого сайту, тому очистіть будь-який з тупиків.

За будь-яку ціну, уникайте таких речей:

Пам'ятайте: Пінгвін є способом очищення веб-спаму та нагородження сайтів, які грають за правилами. Ніколи не було більш сильного випадку, щоб робити все правильно, ніж зараз. Хоча ключові слова, посилання та вміст будуть мати найбільшу вагу, коли справа доходить до очищення вашого сайту і SEO, ви повинні всіма засобами уникати цієї тактики, якщо ви хочете обійти Penguin:

 • Маскування: надання іншої версії вашого веб-сайту пошуковим системам і користувачам для покращення рейтингу.
 • Обертання вмісту: зйомка статті, її незначне редагування, зміна деяких слів, а потім публікація. Це не переписування. Перезапис вимагає часу; обертання займає 15 хвилин.

Як Google Penguin впливає на ваш бізнес або SEO? Розкажіть нам у коментарях.

Так як же це впливає на ваш SEO?
Як?
Ви приймаєте подію в спільноті?
Наймаєте когось нового?
Виступаючи на конференції?
Як Google Penguin впливає на ваш бізнес або SEO?