SEO Кардіфф - цільові Searchers не двигуни

  1. Чому ви повинні зосереджуватися на своїх користувачах?
  2. Що потрібно знати перед вибором SEO?
  3. Яким має бути хороший вміст SEO?
  4. Як виглядає поганий зміст SEO?
  5. SEO повинна орієнтуватися на ваших користувачів, оскільки вони є тими, хто витрачає час на вашому сайті.

Вміст SEO має зробити ваш сайт цінним для ваших користувачів Вміст SEO має зробити ваш сайт цінним для ваших користувачів   SEO Кардіфф - цільові Searchers не Egines   Якість користувацького досвіду вже деякий час знаходиться в центрі уваги Google

SEO Кардіфф - цільові Searchers не Egines

Якість користувацького досвіду вже деякий час знаходиться в центрі уваги Google. Тут ми розглянемо, що вам потрібно знати, якщо ви думаєте про наймати SEO в цьому році.

Чому ви повинні зосереджуватися на своїх користувачах?

Більшість компаній знають про це SEO як спосіб відображення результатів пошуку. Вони орієнтуються на вміст на своєму веб-сайті в позиції високої позиції в Google, тому що вони почули, що саме це потрібно зробити. Це легка помилка, і етичний практик SEO буде обережно виправити їх: вони повинні бути націлені на користувачів, які роблять пошук. Люди часто говорять про “першу сторінку Google”, але вони, здається, забувають, що “перша сторінка” відрізняється для кожного пошукача, кожного пошукового терміну, кожного разу. Google говорить :

Коли користувач вводить запит, наші машини переглядають індекс для відповідності сторінок і повертають результати, які, на нашу думку, є найбільш релевантними для користувача. Релевантність визначається більш ніж 200 факторами.

Їх мантра полягає в тому, що зміст повинен бути актуальним і корисним. Власникам сайту було б доцільно читати Правила для веб-майстрів Google , щоб переконатися, що вони отримують найкраще з Google. Хороший SEO буде дотримуватися рекомендацій Google про найкращу практику та зосереджуватиметься на наданні цінного досвіду користувачам.

Що потрібно знати перед вибором SEO?

Коли розглядає можливість найму SEO , перше питання, яке ви повинні задати, що вони знають про найкращі практики Google. Коротше кажучи, це: не змінюйте вміст, повне ключових слів; не копіювати та вставляти повторне вміст по всьому сайту; не мають спам-посилань; не вірте слову тих, хто стверджує, що вони можуть змусити вас "номер один в Google". Самі Google стверджують, що це неможливо.

Ви б не довіряли тільки кому-небудь з ключем, щоб виправити ваш автомобіль, коли він зламається, так що переконайтеся, що ваш SEO знає свою справу. Google SEO передового досвіду документа можна безкоштовно завантажити, і його легко читати, тому ваш потенційний SEO не має виправдання для невиконання керівних принципів галузі.

Якщо Google заблокує ваш сайт за погану практику, це може зайняти кілька тижнів для вас, щоб відновити позицію, яку ви мали раніше. Оплата за поганий SEO не варто ризикувати, що ваш сайт постраждає від довгострокового занурення в рейтингу сторінок.

Яким має бути хороший вміст SEO?

Хороший вміст SEO має виглядати як хороший вміст. Дійсно - він не має жодних відмінних маркерів «SEO». Якщо користувачам легко читати, і це інформативне про вас і ваші послуги, це хороший вміст SEO. Якщо він направляє відвідувачів навколо вашого сайту і надає їм інформацію, яку вони шукають, надаючи вам потрібну експозицію, то це хороший вміст SEO. Це досить просто.

Оптимізація вмісту також означає використання мета-тегів, тегів заголовків і добре структурованих URL-адрес, щоб допомогти роботові Google і користувачам переміщатися по архітектурі вашого сайту. Він невидимий для ваших кінцевих користувачів, але він все одно корисний для вас.

Як виглядає поганий зміст SEO?

SEO переслідується неетичні практики як наповнення ключових слів, спам-лист посилань, погана якість або повторюваного вмісту та інші інші скорочення. Вони можуть дати вам швидкий імпульс, але Google покарає ваш сайт, як тільки вони дізнаються, що ви практикували поганий SEO. Google постійно перевіряє веб-сайти в усьому світі, і якщо вони знайдуть вміст низької якості, який, на їхню думку, не буде цінним для користувачів, вони покарають ваш сайт.

Посібник Google для початківців SEO пропонує вам "Створити вміст насамперед для користувачів, а не для пошукових систем". Якщо вони це кажуть, ви повинні робити це.

SEO повинна орієнтуватися на ваших користувачів, оскільки вони є тими, хто витрачає час на вашому сайті.

Зберігайте вміст чистим, релевантним та привабливим для ваших відвідувачів. Як тільки у вас буде їхня увага, їхні серця і перетворення будуть наслідувати!

Чому ви повинні зосереджуватися на своїх користувачах?
Що потрібно знати перед вибором SEO?
Яким має бути хороший вміст SEO?
Як виглядає поганий зміст SEO?
Чому ви повинні зосереджуватися на своїх користувачах?
Що потрібно знати перед вибором SEO?
Яким має бути хороший вміст SEO?
Як виглядає поганий зміст SEO?