Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO Керівництво для початківців: 4 Найважливіші питання відповіді

 1. 1. Що таке SEO?
 2. 2. Які переваги має SEO?
 3. 3. Які рейтингові фактори існують?
 4. 3.1 Вміст
 5. доречність
 6. розбірливість
 7. довжина
 8. 3.2
 9. 3.3 зворотні посилання
 10. 4. Коли SEO корисна?

Ви не знаєте, як використовувати SEO на вашому блозі або що SEO приносить вам як блогеру?

Я написав нижче короткий і зрозумілий для початківців SEO Guide, який повинен принести трохи світла в темний час і відповість на 4 найважливіших питання про SEO.

Оскільки ви стаєте кращими на практичному прикладі, я лише припускаю, що ви блоггер або блоггер, і ви хочете використовувати статтю в блозі, щоб досягти найвищої позиції для рюкзаків для backpacker на Google. Якщо це так, двічі ляскайте в долоні і п'ять разів обертайте по колу. Якщо ні, просто продовжуйте читати! 😉

1. Що таке SEO?

SEO означає пошукова оптимізація , німецька пошукова оптимізація . Мета SEO полягає в тому, щоб адаптувати свій блог і його вміст так, щоб вони були серед перших результатів пошукової системи для пошукових запитів, які також називаються ключовими словами .

Чим вище публікації вашого блогу з'являються в результатах пошуку Google для конкретних ключових слів, тим більше людей натискають на вашу статтю в блозі і потрапляють у ваш блог.

Примітка: Звичайно, є й інші пошукові системи, такі як Google. Bing, DuckDuckGo або Qwant. Заради простоти (і тому, що інші пошукові системи не мають відношення до німецького ринку), цей посібник стосується Google.

2. Які переваги має SEO?

Отримання відвідувачів через Google може бути тривалим процесом. Ви не зможете досягти найвищого рейтингу протягом декількох днів, особливо якщо ваш блог ще новий і ще не дуже добре пов'язаний.

На Facebook, Instagram або Pinterest часто приїжджають відвідувачі швидше.

Проте SEO має чотири ключові переваги:

Перевага №1:

Відвідувачі через Google можуть, в залежності від ключового слова, бути більш цінними, ніж відвідувачі з інших джерел відвідувачів. Чому? Оскільки користувачі, які шукають рюкзаки для рюкзаків на Google, зазвичай мають інтерес до покупки. У вас вже є рахунок.

Якщо ви розмістите статтю в блозі про рюкзаки з рюкзаком у 20 групах Facebook, багато відвідувачів можуть подивитися на вашу пошту відразу. Але ви не будете генерувати продаж так багато, тому що інтерес для більшості відвідувачів не існує, але спочатку треба пробудити. Відвідувачі змушені спочатку принести вексель зі свого гаманця, який їм навіть доведеться забирати з вітальні.

Перевага №2:

З SEO ви можете в кінцевому підсумку прийти до точки, де це самостійно запустити: Хороші рейтинги викликають відвідувачів. Посилання на відвідувачів. Посилання створюють хороші рейтинги. Детальніше про це в моїй статті про пасивний дохід ,

Перевага №3:

Google може бути дуже довговічним джерелом відвідувачів. Якщо у вас є хороша пошукова оптимізація, можна зберегти високі рейтинги в результатах пошуку на довгі роки.

Перевага №4:

SEO не надто багато накладних витрат, оскільки багато хто з факторів ранжування Google спираються на хорошу якість вмісту та досвід користувачів, фактори, які ви, як і блогери, повинні бути в курсі.

SEO не надто багато накладних витрат, оскільки багато хто з факторів ранжування Google спираються на хорошу якість вмісту та досвід користувачів, фактори, які ви, як і блогери, повинні бути в курсі

3. Які рейтингові фактори існують?

Алгоритм Google має за власними даними Більше 200 різних факторів, які визначають рейтинг веб-сторінки для певного терміну пошуку. Деякі з них важливі, деякі - важливі. Деякі з них також стосуються окремих ключових слів або галузей.

Для обробки всіх можливих факторів у цьому посібнику буде виходити за рамки. Ось чому ми зосереджуємося на найважливіших:

 1. Вміст (наскільки веб-сайт відповідає пошуковому запиту?)
 2. призначений для користувача досвід
 3. зворотні посилання

Високий рейтинг вимагає хороших результатів у всіх трьох областях . Якщо є тільки одна з областей, часто не вистачає перших місць або навіть першої сторінки в результатах пошуку.

Порада:

Приємний огляд зважування різних факторів ранжування пропонує щорічно публікується пошуковою інфографікою , Зверніть увагу, що наведена тут інформація є лише кореляцією, яка не обов'язково відображає причинно-наслідкові зв'язки.

3.1 Вміст

Перш за все, Google - це просто машина. Складна машина, але на відміну від нас людей, алгоритм Google не може зрозуміти ваш вміст, тому він може лише умовно оцінити релевантність і якість вашого вмісту.

Отже, як відповідь на ваш блог відповідає пошуковому запиту в рюкзаках для рюкзаків?

доречність

Через семантичний аналіз публікації в блозі Google визначає релевантність теми та вмісту вашого блогу до пошукового запиту. Це включає в себе появу рюкзаків з ключовим словом backpacker.

В ідеалі ключове слово має відображатися в таких місцях у вашій статті:

 • У заголовку (h1)
 • Принаймні в одному підзаголовку (h2 або h3)
 • У першому абзаці блогу
 • Кілька разів у тексті
 • У старому тезі і в імені файлу зображення
 • У URL / Permalink
 • У назві мета і описі (назва та опис відображаються в результатах пошуку)

Ви використовуєте WordPress Я рекомендую використовувати плагін Yoast SEO який пропонує хороший аналіз ключових слів із суттєвими пропозиціями щодо оптимізації:

Попередження:

слід перестаратися із залученням ключового слова (занадто багато зайвих ключових слів може до гіршого рейтингу і спробуйте інтегрувати їх якнайкраще у вашу статтю. Якщо ключове слово звучить неприродно, спробуйте інсталювати його в іншому місці або замість цього використати синонім.

Зауважте також, що ключові слова Yoast SEO у змінених формах (наприклад, рюкзаки для рюкзаків або рюкзаки з рюкзаком) не включені до аналізу, хоча вони насправді повинні враховуватися.

Включення синонімів та інших пов’язаних ключових слів настільки ж важливе, як і час від часу, використовуючи наші головні рюкзаки для підлітків . Google стає кращим у визначенні теми статей вашого блогу, і чим більше слів і фраз містить ваша посада, що відповідає вашому ключовому слову, і часто в поєднанні з ним, тим краще ваша стаття блогу займає саме слово.

Синоніми можуть бути синонімами словника синонімів, наприклад. B. the Woxikon знайти. Релевантні ключові слова (і, звичайно, ключові слова) можуть бути z. Б. Використання Ключове слово Інструменти так Планувальник ключових слів Google , Відповідь громадськості або KWFinder визначити (див. знімок екрана):

знімок екрана):

Порада: це також допомагає шукати веб-сайти, які зараз знаходяться на перших місцях у результатах пошуку, щоб знайти та отримати натхнення для вибору слова та дизайну вмісту.

розбірливість

Чистота вашого блогу, тобто, наскільки доступним і зрозумілим є ваш вміст для ваших читачів, є важливим показником якості вашого блогу. Це може бути Google z. Наприклад, на основі наступних критеріїв:

 • Орфографія і граматика
 • Чіткість та чіткість (використання зображень, відео, слайдів, списків, таблиць тощо)
 • Довжина запису (не пишіть занадто довгі записи в коробці!)
 • Параметри (розділити публікації в блогах на значні та не дуже довгі абзаци)
 • Заголовки (заголовки значно збільшують читабельність тексту)

Знову ж таки, ви можете використовувати плагін WordPress Yoast SEO Довідка, яка з версії 3.5 також пропонує аналіз читабельності:

довжина

Довгі статті у блозі, як правило, краще. Це показує мій власний досвід, один нинішнє дослідження Баклінко і вже згадане Дослідження пошукових , Для оптимального рейтингу, я рекомендую мінімум 800 слів для ваших статей блогу.

3.2

Користувальницький досвід, наприклад, читабельність, є показником того, наскільки доступним є ваш вміст для читача. Однак, це не стосується чистого тексту, а всіх атрибутів, таких як дизайн, безпека і час завантаження.

Щоб забезпечити хороший досвід користувачів в очах Google, ваш веб-сайт має відповідати наступним критеріям:

 • Безпека (без розповсюдження шкідливих програм)
 • Він захищає та поважає конфіденційність ваших користувачів ( SSL сертифікат Наявність політики конфіденційності тощо)
 • Оптимізовано для різних пристроїв, дозволів і браузерів
 • Швидке завантаження (бажано <1,5 секунди, більше про це в моєму підручнику) Зробити WordPress швидше «)
 • Ясна і проста структура URL-адрес
 • Чистий дизайн, просте навігація по меню і плоскі ієрархії
 • Шрифт, розмір і колір, а також міжрядковий інтервал дозволяють ідеально читати текст
 • Немає дратівливих або агресивних оголошень (наприклад, спливаючих вікон, які не можна закрити)

3.3 зворотні посилання

зворотних є посиланням на вашу з іншої сторінки. Google бачить кожну посилання як рекомендацію. Чим більше рекомендацій ви отримаєте від інших веб-сайтів, тим більша ймовірність того, що в очах Google можна запропонувати якісний і відповідний вміст на вашому веб-сайті.

Для ранжирування однієї статті в блозі важливо, з одного боку, тобто, скільки зворотних посилань має весь ваш домен. Ще більш важливо, скільки зворотних посилань тільки вказують на вашу статтю про рюкзаки з рюкзаком. Досить хорошими показниками для цього є Орган домену (DA) і Повноваження сторінки (ПА) інструменту аналізу МОЗ, що йде про Відкрийте провідник сайту або про MozBar безпосередньо в Google Chrome.

Навіть якщо у вас є блог із зручним для користувача дизайном, швидким часом завантаження, а також статтями, які є високоякісними та оптимізованими для ключових слів, ви можете позначити на третьому, четвертому чи п'ятому сторінках, оскільки у вас немає зворотних ,

Вирішальним є не тільки кількість зворотних посилань, але й, перш за все, їхня якість. Дуже гарне посилання може бути краще, ніж 500 слабких зв'язків. Якість посилання має, крім іншого, наступні фактори:

 • dofollow або nofollow (dofollow посилання, тобто нормальні посилання без rel = "nofollow", завжди краще)
 • Позиція (у статті завжди краще, ніж з нижнього колонтитула, заголовка, з розділу коментарів і т.д.)
 • текст посилання (Текст посилання з ключовими словами в принципі краще, ніж з URL або торговою маркою, але надмірне використання може призвести до покарання від Google, тому будьте обережні!)
 • Влада домену зв'язуючого домену (чим вище, тим краще)
 • Авторизація сторінки пов'язаного веб-сайту (чим вище, тим краще)
 • Форматування посилання
 • Навколишній вміст (чим більше відповідає ключовому слову, тим краще)

Ідеальним посиланням для вашої статті в блозі про рюкзаки для піших туристів буде посилання, яке буде виконано у верхній половині статті на великому і відомому інтернет-порталі, наприклад, В. Фокус або Welt.de. Стаття, в якій розміщено наше ідеальне посилання, буде добре пов'язана з іншими відомими веб-сайтами і помітно розміщена на онлайн-порталі. Окрім того, у тексті посилання буде знайдено рюкзаки для рюкзаків для ключових слів (або синоніми або ключове слово у формі, що змінюється).

4. Коли SEO корисна?

Пошукова оптимізація займає багато часу і не завжди на цей раз варто. Для деяких повідомлень або сторінок просто немає сенсу оптимізувати їх для певного ключового слова, оскільки певні основні вимоги до хороших рейтингів не виконуються. Це особливо стосується:

 • Особисті (щоденники, оглядова сторінка, внутрішня інформація тощо)
 • Публікації з невеликим текстом (чисті повідомлення про зображення або відео, колекції посилань)
 • Сторінки з невеликим "унікальним вмістом" (відбиток, політика конфіденційності, категорії та інші таксономії)
 • Резюме (щотижневі огляди, найкращі публікації тощо)

Добре - це такі типи внесків (особливо перші чотири):

 • Звіти про тести та досвід
 • Керівництво та статті посібника
 • Інструкції (рецепти, навчальні посібники тощо)
 • Статті про знання та лексикон
 • новини
 • Коментарі, колонки або есе
 • Інтерв'ю та презентації в блогах

Як вам сподобалася ця стаття?

(Всього: 7, середня: 4,6)

1. Що таке SEO?
2. Які переваги має SEO?
3. Які рейтингові фактори існують?
4. Коли SEO корисна?
Ви не знаєте, як використовувати SEO на вашому блозі або що SEO приносить вам як блогеру?
1. Що таке SEO?
2. Які переваги має SEO?
Чому?
3. Які рейтингові фактори існують?
Наскільки веб-сайт відповідає пошуковому запиту?