Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO Контрольний план втрати трафіку: Визначте причину падіння веб-трафіку

 1. Видання 2018 року Чи перевірили ви веб-аналітику лише для того, щоб дізнатися, що ваш сайт втратив...
 2. 2. Зміна поведінки пошуку?
 3. 3. Зміниться сторінка результатів пошуку?
 4. 4. Реальне падіння органічного рейтингу пошуку?
 5. 4.1. Проблема сканування вмісту?
 6. 4.2. Проблема індексування вмісту?
 7. 4.3. Конфігурація консолі пошуку Google?
 8. 4.4. Проблема безпеки Інтернету?
 9. 4.5. Ручний штраф?
 10. 4.6. Оновлення алгоритму пошуку Google?
 11. Чому мій веб-трафік викинув вікторину в Google Assistant

Видання 2018 року

Чи перевірили ви веб-аналітику лише для того, щоб дізнатися, що ваш сайт втратив високу частку свого органічного пошукового трафіку в останні дні? Не панікуйте! Ось перелік, який допоможе визначити причину:

1. Проблема відстеження?

Перевірте, чи ваш сайт страждає від реальних загальних втрат трафіку, які трапляються на всіх ваших каналах і сторінках, або конкретного в кожній області або пристрої, викликаному проблемами налаштування, перевіряючи наступне:

 • Ваш сайт був автономним? Переконайтеся, що ваш сайт є (і був) в Інтернеті і правильно працює, або якщо він може бути знищений через технічні проблеми. Ви можете отримувати сповіщення, коли це відбувається за допомогою служби "безвідмовної роботи", наприклад: Моніторинг пробігу Pingdom , UptimeRobot або Маленький начальник .
 • Чи є у вас проблеми з відстеженням аналітики? Налаштування веб-відстеження Google Analytics є правильним, для якого можна перевірити, чи втратили трафік з усіх джерел, або це відбувається лише з органічним, а також якщо це щось, що впливає на всі сторінки вашого сайту або лише на певні області. Якщо це відбувається з усім трафіком і не тільки для органічного використання Помічник Google Tag перевірити конфігурацію відстеження Google Analytics на верхніх сторінках, оскільки це може бути пов'язано з помилкою конфігурації в існуючих сторінках або новими, наприклад з тими, які генеруються під час запуску AMP-для яких потрібно налаштувати Послуга API клієнта Google AMP - що неможливо правильно відстежити.

Переконайтеся, що ваш сайт працює безперебійно, і перед переміщенням правильно відстежуються всі сторінки ваших властивостей.

2. Зміна поведінки пошуку?

Перевірте, чи змінилася поведінка пошуку користувачів через сезонність або навіть зміну налаштувань:

 • Порівняйте поточну тенденцію трафіку з тенденціями попередніх років: використовуйте веб-аналітику, щоб побачити, чи вони співпадають. Якщо є різниця, перевірте, чи відбувається це лише з органічним трафіком або з будь-яким іншим джерелом трафіку.
 • Визначте тенденцію об'єму пошуку аудиторії для цільових запитів: Використання Планувальник ключових слів Google Функція "Тенденції пошуку обсягу" або тенденція, показана в більшості інструменти ключових слів , як от KWFinder , якщо ви не маєте історичних даних, щоб побачити, чи вони співпадають з вашою тенденцією трафіку.

Мета повинна полягати в тому, щоб визначити, чи негативна тенденція трафіку пов'язана з меншою кількістю пошуків та / або загальною руховою діяльністю внаслідок сезонності або будь-якої іншої зміни поведінки аудиторії.

3. Зміниться сторінка результатів пошуку?

Дізнайтеся, чи змінилися способи відображення ваших сторінок або ваших конкурентів у результатах пошуку за результатами, які ви класифікували, впливаючи на їхню видимість і рейтинг кліків.

Мета повинна полягати в тому, щоб перевірити, чи зменшилася кількість кліків на сторінках вашого сайту в результатах пошуку через їхню зміну Функції SERP , багаті результати, прямі відповіді або включення до каруселі найкращих історій завдяки впровадженню AMP, графіку знань, карт, зображень або відео, або навіть кількості оголошень, що відображаються в видачах:

 • Використовуйте свої власні дані CTR у порівнянні з показниками показів Google Search Search у звіті про ефективність: шукайте краплі в консолі пошуку Google "Пошук в Analytics" (“ Продуктивність «) Тенденція CTR і показів у часі для ваших найпопулярніших запитів і сторінок за типом пошуку (веб, зображення, відео), а також показники багатих результатів і показники AMP у звітах« вигляд пошуку »та розширень.
 • Перевірити ключові слова інструменти SERP Особливості для вашого домену проти конкуренції: Перевірка вашого сайту SERP видимості метрики в. \ T Функції SEMrush SERP або Функції Sistrix SERP , і порівняйте їх з конкурентами, якщо вони підвищують їхню видимість, негативно впливаючи на сторінки КЕП Вашого сайту.

Перш ніж турбуватися про потенційну втрату рейтингу, перевірте спочатку, якщо негативна тенденція трафіку пов'язана з нижчим CTR, викликаним зміною способу відображення сторінок у результатах пошуку та / або їх видимості порівняно з іншими сайтами або оголошеннями.

4. Реальне падіння органічного рейтингу пошуку?

Якщо це не було проблемою відстеження, зміни в поведінці користувачів або зміні характеристик SERP, тоді настав час перевірити, чи трапляється органічне падіння трафіку через реальне негативне зміна рейтингу, і якщо так, то де і як це впливає на ваш сайт:

 • Перевірте свої рейтинги:
  Перевірка рейтингу за запитом, на сторінках, у кожному пристрої та типу пошуку з Консоль пошуку Google "Пошук аналітики" ("Ефективність") , SEMrush , SearchMetrics або Видимість Sistrix у випадку, якщо ви спеціально не стежите за своїми рейтингами такими інструментами SEOмонітор або STAT (що також рекомендується зробити), щоб визначити, які конкретні області, типи сторінок і запити впливають на втрату, якщо це не вплинуло на весь сайт.
 • Порівняйте з рейтингами ваших конкурентів:
  Порівнюючи ваші рейтинги з тими з ваших конкурентів, щоб визначити, чи вони теж втратили їх, і подивіться, які з них збільшилися в рейтингах, поки ви зменшилися.

Якщо ви можете визначити реальне падіння рейтингу, будь то на певних сторінках або на загальному сайті, що також співвідноситься з датами втрати трафіку, то вам слід визначити його причини, щоб виправити проблеми.

4.1. Проблема сканування вмісту?

Ви змінили веб-структуру вашого сайту, перенесли на HTTPS або інший домен, не дотримуючись кращої практики SEO, або перейшли на новий CDN або хостинг, не переконавшись, що їх конфігурація дозволила доступ до пошукових роботів, і тепер Google не може потрапити на ваші сторінки? Ви можете отримати сповіщення про технічні конфігурації, які можуть спричинити проблеми сканування Маленький начальник або ContentKing .

Перевірте, чи втрата органічного трафіку та рейтинги пов'язані з викликами сканування в Інтернеті:

 • Перевірка покриття індексу консолі пошуку Google і помилок сканування та статистика:
  Перегляньте помилки сканування та статистику сканування зі старої версії та нової консолі пошуку Google “ Покриття індексу "", Щоб знайти потенційні помилки сканування, які впливають на ті сторінки, для яких ви визначили рейтинг і трафік. Якщо ви знайдете їх там, перевірте, який тип помилки: помилки сервера (5xx), несанкціоновані запити (401), не знайдені (404), заблоковані robots.txt, перенаправлення помилок, soft 404s, серед інших.
 • Використання функції "Вибрати як Google" у консолі пошуку Google:
  Підтвердьте, що проблеми сканування все ще відбуваються з консолі пошуку Google Отримати як Google "І вибравши функціональність" Вибірка і візуалізація "з роботами робочого столу та смартфонів, щоб переконатися, що вони правильно доступні, а також перевірити конфігурацію вашого Robots.txt, для яких можна використовувати консоль пошуку Google Інструмент для тестування роботів, якщо блокування Robots.txt було вказано як причину проблеми сканування.
 • Моделювання сканування за допомогою сканерів SEO:
  Переконайтеся, що ви блокуєте Googlebot, скануючи сайт, що імітує мобільний, а також робочий стіл, а також сканери SEO Крик , Deepcrawl , Ботіфі , Sitebulb , Ryte і OnCrawl .
 • Перегляд власних журналів веб-сервера:
  Якщо результати ще не зрозумілі: Перевірте журнали веб-сервера шукати проблеми сканування та визначити, чи існує кореляція з часом переривання, областями та пристроями та / або прогалинами з вашим власним скануванням і трафіком, використовуючи інструменти типу Кричачий жаби журнал аналізатор , SEOlyzer , Аналізатор Log Log , OnCrawl або Логглі .

Якщо ви змінили свою структуру URL-адрес і перевірили, що вони страждають від проблем сканування, ознайомтеся з ними Кращі практики SEO веб-міграції і кроки, які слід виконати, якщо ви ще не зробили веб-міграцію для відновлення трафіку .

Після виправлення та перевірки того, що проблеми зникли, не забудьте скористатися параметром "Перевірити виправлення" з нового звіту "Покриття індексу Google" у Пошуковій консолі для зачеплених сторінок.

4.2. Проблема індексування вмісту?

Ви помилково не індексували ваші сторінки або змінювали реалізація контенту, що спирається на Javascript ? Ви можете отримати сповіщення про технічні конфігурації, які можуть викликати проблеми з індексацією Маленький начальник або ContentKing .

Перевірте, чи Google не правильно індексує вміст сторінок, на які впливає трафік і втрати рейтингу:

 • Перевірка зменшення кількості індексованих URL-адрес сайту за допомогою консолі пошуку Google Покриття індексу "Звіт і вказана причина для виходу їх з індексу.
 • Якщо ваші сторінки відображаються в Пошуковій консолі Google як неіндексовані: скористайтеся Покриттям індексу консолі пошуку Google, а також Інструмент перевірки Google щоб підтвердити, чому URL-адреси постраждалих сторінок виключені з індексу: якщо сторінки не індексовані, якщо альтернативна сторінка обрана як канонічна, якщо Google вибрав іншу URL-адресу як канонічну, відмінну від вказаної, тощо. Зверніться до керівництва, сканувавши свій сайт за допомогою сканера SEO, щоб перевірити всі постраждалі сторінки з проблемами індексації та їхні конкретні мета-роботи та конфігурацію канонізації, що підтверджує те, що показано в Пошуку Google Консоль.
 • Якщо ваші сторінки відображаються в Пошуковій консолі Google для індексування: перевірте, чи ваш вміст покладається на JavaScript, який може бути неправильно проіндексований Google, вимкнувши JavaScript з веб-переглядача, Розширення Chrome для веб-розробників легко зробить це - і перевірити, чи вміст ваших сторінок все ще правильно відображається, та порівняйте показаний у HTML та кеш Google (використовувати "Site:" оператор пошуку шукати їх) проти показаного у DOM (за допомогою Chrome DevTools) і Мобільний тест Google і Тест Google Rich Results інструменти, які показують візуалізований HTML для мобільного та настільного комп'ютера відповідно. Деякі сканери SEO вже дозволяють легко перевірити це Крик так само, як Sitebulb теж. Врахуйте, що:
  1. Google використовує a Служба веб-рендерингу, заснована на Chrome 41 , отже, ви повинні виконати цей тест, використовуючи цю версію Chrome ідеально
  2. вони роблять це так у двох хвилях, як згаданий Джон Мюллер в Google I / O : "Якщо на сторінці є JavaScript, то візуалізація насправді відкладається до тих пір, поки у Google не буде готових ресурсів для відображення вмісту на стороні клієнта", і причину, чому на даний момент слід уникати показу критичного вмісту.

Після виправлення проблем індексації, пам'ятайте в цьому випадку також параметр "Перевірити виправлення" з нового звіту "Покриття індексу Google" для постраждалих сторінок, які будуть перемальовуватися, щоб побачити, чи вони тепер правильно індексовані.

4.3. Конфігурація консолі пошуку Google?

Перевірте, чи ви не змінили налаштування консолі пошуку Google, оскільки існують функції, які у разі неправильної настройки можуть негативно вплинути на існуючу органічну видимість пошуку, наприклад:

4.4. Проблема безпеки Інтернету?

Перевірте, чи Google виявив будь-яку проблему безпеки (через зловмисне програмне забезпечення або спам), перевіривши область "Проблеми безпеки" в консолі пошуку Google. Якщо так, то слід слідувати процесу вказані тут виправити проблеми та подати запит на перегляд.

4.5. Ручний штраф?

Якщо втрата трафіку збігається з рейтингом, але ви не можете знайти будь-які нові проблеми сканування або індексації, що впливають на ваш сайт: перевірте, чи ваш сайт був ручним покаранням, не дотримуючись Правила Google для веб-майстрів -причини можуть переходити від отримання неприродних вхідних посилань, надсилання ключових слів до маскування, перевіряючи, чи отримано повідомлення про це в повідомленні " ручні дії Розділ консолі пошуку Google.

Якщо так, то тип дії, причини та області ураженого сайту будуть надані там, і вам потрібно буде прийняти відповідним чином прибирати або оптимізація перед тим, як звертатися до перегляду повторного включення. Якщо це посилання, пов'язане з посиланням, можна використовувати такі інструменти Kerboo , Посилання Інструменти дослідження і КогнітивнийЕЗ зробити це.

4.6. Оновлення алгоритму пошуку Google?

Нарешті, якщо ви не отримали жодного повідомлення про ручну дію, але втрати трафіку збігаються зі зниженням рейтингу, а також не з'являються нові проблеми сканування й індексації, перевірте, чи вплинуло на це оновлення пошукового алгоритму Google шляхом перевірки кореляції Оновлення алгоритму Google з цим.

Щоб зробити це, ви можете перевірити наступні сайти, які документують оновлення Google, щоб знайти збіги:

А також перевірка SEMrush і Sistrix в органічному рейтингу і видимості, показані на вашому сайті і подивіться, чи є які-небудь оновлення, перераховані прямо там, що збігаються з падінням. Крім того, можна використовувати Panguin Tool.

Якщо ви пройшли через контрольний список, ви повинні були виявити причину падіння трафіку вашого сайту! Якщо є сценарій, який ви знайшли, що не було додано, дайте мені знати, надіславши мені твіт .

Чому мій веб-трафік викинув вікторину в Google Assistant

Я створив цікаву вікторину для помічника Google (щоб ви могли використовувати її за допомогою домашньої сторінки Google або смартфона) на основі запитань контрольного списку "Чому мій веб-трафік випав".

Ця вікторина оцінить ваші навички SEO аналізу, щоб визначити причину втрати трафіку на сайті органічного пошуку! Перевір .

2. Зміна поведінки пошуку?
3. Зміниться сторінка результатів пошуку?
4. Реальне падіння органічного рейтингу пошуку?
4.1. Проблема сканування вмісту?
4.2. Проблема індексування вмісту?
4.3. Конфігурація консолі пошуку Google?
4.4. Проблема безпеки Інтернету?
4.5. Ручний штраф?
4.6. Оновлення алгоритму пошуку Google?
1. Проблема відстеження?