«SEO-копірайтинг: як приручити пошуковик» - книга про текстах, які виведуть ваш сайт в ТОП

Потужний, заряджений мотивацією текст «продасть» товар навіть тому, хто не зацікавлений в покупці. Однак, якщо пошукові системи вважатимуть цей текст неякісним, інтернет-користувачі навіть не побачать сайт, на якому він опублікований. Як оптимізувати контент, щоб Яндекс і Google стали вірними союзниками в залученні відвідувачів на сайт, - про це нова книга від Ingate «SEO-копірайтинг: як приручити пошуковик» .

Видання буде корисним початківцям оптимізаторам, копірайтерів, власникам сайтів, інтернет-маркетологам, фахівцям з реклами та PR, а також всім, хто хоче збільшити продажі з сайту.

SEO-копірайтинг - важлива складова пошукового просування сайту. Текст, написаний з дотриманням всіх вимог Яндекса і Google, допоможе вивести сайт в ТОП і збільшити його відвідуваність. Ми представляємо вам покрокове керівництво, з якого ви дізнаєтеся:

• як зробити текст унікальним;
• яким чином підбирати ключові слова для тексту і де їх розміщувати;
• як професійно оформити теги і сніппети;
• як збільшити ефективність тексту за допомогою правильного дизайну, верстки та зображень.

• як зробити текст унікальним;   • яким чином підбирати ключові слова для тексту і де їх розміщувати;   • як професійно оформити теги і сніппети;   • як збільшити ефективність тексту за допомогою правильного дизайну, верстки та зображень

Нове видання від Ingate-практикум з написання ефективних текстів. Ознайомившись з ним, ви навчитеся:

- правильно підбирати шрифт і фон для тексту;
- грамотно виділяти важливу інформацію;
- професійно вписувати в текст неорганічні, але популярні запити;
- самостійно налаштовувати програму для перевірки унікальності статей;
- структурувати текст так, щоб він був зручний для сприйняття.

Використовуйте рекомендації від Ingate, щоб приручити пошуковик, і він принесе вам клієнтів, як собака-шукач приносить дичину: користувачі будуть дійсно читати ваші статті, пошукові системи - високо ранжувати сайт, а конкуренти - нервувати. Скачайте книгу «SEO-копірайтинг: як приручити пошуковик» прямо зараз!

Скачайте книгу «SEO-копірайтинг: як приручити пошуковик» прямо зараз

Інші електронні книги Ingate:

Серія «Запитай Ingate» - бібліотека унікальних книг, в яких зрозумілою мовою докладно розповідається про основні моменти і професійні секрети інтернет-маркетингу і SMM.

«Енциклопедія пошукового просування» - видання, присвячене пошуковому просуванню сайтів. Просто і докладно про те, як самостійно розкрутити в інтернеті свій сайт.

«10 гріхів SEO-оптимізатора» - посібник про найбільш розповсюджені помилки, які роблять початківці SEO-фахівці, і способах їх виправлення.