SEO копірайтінг: що це таке, як писати статті?

  1. Рекламні статті та SEO тексти
  2. Відмінності від інших статей
  3. Як пишуться SEO тексти?
  4. Різновиди трафіку на сайті
  5. Особливості SEO статей
  6. Що не можна використовувати в текстах?
  7. 1

20.03.2019

коментарів немає

Всі тексти, що розміщуються на сайтах, оптимізуються під пошукові запити користувачів. Що таке Seo копірайтинг задають всі початківці автори, але ця інформація більше цікава власникам сайтів.

Спочатку все здається настільки незрозумілим і туманним. Але пізніше все поняття засвоюються в голові і все стає очевидним.

Рекламні статті та SEO тексти

Рекламна стаття. Її мета познайомити з компанією, продати товар або послугу, зацікавити, домогтися популярності і впізнаваності бренду. необхідний дійсно сильний текст про компанію , Який зможе стати вірусним в соціальних мережах.

SEO текст. Його завдання - дати чітку відповідь на запит користувача. Допомогти вирішити проблему, познайомити з чимось новим і цікавим.

Майже всі тексти на інформаційних ресурсах є SEO-оптимізованими, так як заточені під ключові слова (запити користувачів). Вебмастера спеціально підбирають запити, якими цікавляться люди і використовують їх в статтях, щоб збільшити відвідуваність ресурсу і підвищити число активних відвідувачів на сайті.

Якщо трафік буде рости, то поступово ресурс отримає широку популярність і можна розраховувати на рекламодавців з банерами і відеороликами. Прямі рекламодавці завжди приносять більше доходу, ніж використання сторонніх сервісів, типу Яндекс Директ або Google Adsense.

SEO тексти допомагають веб-майстрам заробляти, тому їх завжди будуть замовляти у копірайтерів. Хоча можливо настане час, що не користуватимуться ключами в статтях і будуть робити акцент на дослідженнях, аналізах і повному зануренні в тему. І це майбутнє вже настало, акцент на якість, а не на SEO давно просувається в маси і допоміг в цьому черговий фільтр від Яндекса Баден-Баден.

Відмінності від інших статей

  • Звичайна стаття в блозі буде написана без урахування будь-яких популярних запитів. Вона додана на сайт для людей без додаткової оптимізації і навіть грамотного оформлення статті . Може бути відсутнім навіть внутрішня перелінковка між статтями.
  • SEO статті включають запити в точній входження, а також в розбавлених варіантах.
  • У кожній статті регулюється нудота і рівень водності. Відсутні довгі вступу, непотрібні міркування і довгі кінцівки.
  • Статті для інформаційних сайтів включають підзаголовки, марковані списки і відповідають на запити, по яких перейшли користувачі.
20

SEO копірайтінг не втрачає своєї актуальності

Як пишуться SEO тексти?

  1. Ключові запити розміщуються в статтях в певних місцях. Вони дозволяють обходити конкурентів у ніші і залучати більше людей.
  2. У статті необхідно стежити за нудотою слів. Найчастіше просять дотримуватися якоїсь величиною в розмірі від 3-5%.

Будь-копірайтер повинен знати, як писати SEO тексти, щоб оптимізатора не доводилося пояснювати всі правила. Іноді просять статті додатково оптимізувати тегами, тому що так зручніше їх розміщувати на сайті.

На 1000 символів тексту повинне бути не більше 50 символів ключових фраз.

На ранжування статті впливає багато чинників, але деякі оптимізатори вважають, що в першій половині тексту ключові слова працюють краще. Важливо додавати ключ відразу в перше речення статті, можна і в ЛИД. Але це не точно, тому використовувати це за правило, точно не варто.

В останній абзац ключі ставлять рідко, іноді просять зовсім не ставити головний запит, а додавати тільки в словоформи. Вважається, що пошукові роботи Яндекса і Гугла погано ранжируют статті з ключами в кінці.

Це пояснюється тим, що пошукова машина легко сканує матеріал і починається це з заголовка і кількох абзаців. А якщо стаття довга і головний запит в самому кінці статті, то не варто розраховувати на перші місця ТОП.

Різновиди трафіку на сайті

Неправильно розміщений анкор (ключовий запит) в статті привертає нецільової трафік. Коли додають ключі в статті без розбору, а сама стаття не відповідає заданому запиту, то люди, розчаровані у видачі, швидко йдуть з таких ресурсів. Збільшується число відмов на сайті, що завдає шкоди ресурсу.
А тепер давайте розбиратися уважно.

Трафік на сайт ллється по ключових запитах, доданим до контент. Стаття вважається оптимізованою, але неправильно, якщо змішувати ключі з різних тематик в одну статтю.

Відвідувачі приходять за відповідями на свої питання. Не отримуючи потрібного результату, абсолютно розчаровані люди швидко йдуть.

Повинен бути заголовок з ключовим запитом, рекомендується навіть застосовувати його словоформу. Але стежити за академічної нудотою, щоб не утворилося переспама.

Можна звернути увагу на закон Ціпфа, який також допомагає поліпшити тексти і не менш популярними стали техніки М. Ільяхова, його інфостіль для авторів і викидання стоп-слів Ільяхова з комерційних текстів.

Ільяхова, його інфостіль для авторів і викидання стоп-слів Ільяхова з комерційних текстів

SEO копірайтинг залежить від інфостіля

Особливості SEO статей

  1. Насиченість ключових слів в межах 3%.
  2. Академічна нудота не більше 7-8%.
  3. Не можна додавати занадто багато запитів, тому що вони будуть виглядати не природними. Пошуковий робот може відправити сторінку під фільтр, а сайт під санкції.

Варіанти складання SEO статей

Хто цим займається давно, не знайде для себе нічого нового. А ось новачки часто спочатку пишуть текст, а потім прагнуть якось вставити ключовий запит. Це не зовсім правильно, але на видачу статті негативно не вплине.
Рекомендується писати SEO статтю і в міру написання чергового запиту, грамотно його вписувати в текст. Щоб людина розуміла після переходу на сайт, що він знайшов саме те, що давно шукав. Все дуже просто.

Якщо ресурс хороший, стаття грамотна, цікава, людина відразу підпишеться на поновлення, і буде отримувати постійно матеріали, стане регулярним читачем.

Для копірайтерів рекомендують вписувати ключі в точній входження на початку тексту і в різних словоформах по всьому тексту.

Що не можна використовувати в текстах?

  1. Ключевики в одному абзаці. Всі пошукові слова не повинні стояти в тексті дуже близько один до одного. Це погано для нього.
  2. Перевищення нудоти документа. Низький словниковий запас автора зменшує цінність тексту. Стаття наповнюється одними і тими ж мовними зворотами, що негативно впливає на якість матеріалу.
  3. Не можна розділяти ключові запити точками і комами. Якщо будуть інші слова в них, це також позначиться на видачу в Яндексі або Гуглі.
  4. SЕО посилання не можна розміщувати в статтях, які не є продають. Таким чином, аудиторія буде йти з сайту, користі від таких статей мало. Якщо посилання розміщені спеціально, то це лише підвищує трастових сайтів.

Ключі вписуємо в перший абзац першого речення. У підзаголовки статті додаємо ключ в словоформи. Title сторінки повинен бути заточений під ключ. Запити рівномірно розподіляються по абзацах. Нудота за словом не повинна бути більше 2-3%, а академічна нудота - не більше 8%.

Всім бажаю грамотної внутрішньої оптимізації сайту і трафіку на ваші сайти! А також грамотно і правильно продумувати структуру сайту, який зможе швидко зайняти одне з лідируючих позицій по пошуковим запитам.

А також грамотно і правильно продумувати структуру сайту, який зможе швидко зайняти одне з лідируючих позицій по пошуковим запитам

хто хоче в групу однодумців приєднуйтесь до нас

приєднатися

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

цікаве: цікаве:

Що не можна використовувати в текстах?