Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO міф недійсний: щільність ключових слів

 1. Щільність ключових слів: просто назвіть його щільність ключових слів
 2. Коментар до мого блогу
 3. Що таке щільність ключових слів?
 4. Що таке щільність ключових слів?
 5. Інша справа: як його бачить пошукова система?
 6. І пошукова система, і читач розуміють
 7. Не робіть це занадто спамером
 8. Іноді вам часто доводиться користуватися словом
 9. Щільність ключових слів насправді дуже стара ...
 10. Зразок потім
 11. Ще один хороший приклад

Якщо ви шукали деяку інформацію про SEO, ви повинні були прочитати, що є певна щільність ключових слів (або щільність ключових слів). Принаймні стільки%, скільки максимум, у% від тексту тексту або може містити термін пошуку, кажуть вони. Кажуть. Це правильно?

Щільність ключових слів: просто назвіть його щільність ключових слів

Ви, напевно, зустрінете термін "щільність ключових слів" найбільше. Але чому ми це робимо, якщо є тільки голландський термін? Що стосується мене, ми просто дотримуємося "щільності ключових слів" . Хоча я не прихильник терміну "ключове слово", і я вважаю за краще використовувати "пошуковий термін", як я у цій статті .

Коментар до мого блогу

Якщо у вас є власний блог, ви також регулярно отримуватимете відповіді на спам. Деякі здаються настільки тривожними, що ви подивіться, як це:

Привіт веб-адміністратор. On-Page SEO означає більше зараз, ніж коли-небудь з часу оновлення Google: Panda. Більше не є зворотними посиланнями і просто pinging або розсилка RSS-канал ключ до отримання Google Page Rank або Alexa Rankings, тепер вам потрібно на сторінці SEO. Так що ж хороше On-Page SEO? Спочатку ваше ключове слово повинно з'явитися в заголовку, потім він повинен з'явитися в URL. Ви повинні оптимізувати ваше ключове слово і переконатися, що він має хорошу щільність ключових слів або 3-5% у вашій статті з відповідними LSI (латентна семантична індексація). Потім ви повинні поширити всі теги H1, H2, H3 у вашій статті.Ваше ключове слово має з'явитися у вашому першому абзаці та в останньому реченні сторінки. Ви повинні мати відповідне використання жирного шрифту та курсиву або вашого ключового слова. Там має бути одне внутрішнє посилання на сторінку вашого блогу, і ви повинні мати одне зображення з тегом alt з ключовим словом.

Коротше кажучи: щільність ключових слів повинна бути 3-5%. Я взагалі не вірю. Насправді: дозвольте мені показати вам, що це нісенітниця.

Що таке щільність ключових слів?

Щільність ключових слів - це не більше, ніж відсоток використання вашого (основного) терміну пошуку в тексті. Кожен навчився обчислювати відсотки в початковій школі (у моєму часі це була ще початкова школа ;-)), саме так ви робите:

35: 1289 x 100 = 2,7%

2,71528317 якщо бути точним. Тут 1289 - це кількість слів на сторінці, 35 - кількість результатів пошуку та 2,7% - результат: щільність ключових слів.

А потім?

Що таке щільність ключових слів?

І тоді ... дійсно: нічого не сказано. Нічого. Звичайно, пошуковій системі потрібні слова, щоб зрозуміти, що таке сторінка . Дозвіл на те, щоб одна тема з'явилася, не дає чіткого підтвердження того, що сторінка про це. Таким чином, ваш (основний) предмет з'являється кілька разів на одній сторінці. Але для цього немає жодного керівництва. Також неможливо.

Інша справа: як його бачить пошукова система?

У дуже чорно-білих термінах, щільність ключових слів базується на використанні вашої комбінації ключових слів у тексті. Хоча в тексті часто поширюються слова. Напишіть мою статтю про тексти SEO наприклад, у тексті є три слова:

 1. SEO
 2. тексти
 3. писати

Але не все в точній постановці «пишуть тексти SEO». Іноді мова йде про «тексти SEO», іноді навіть про «текст SEO», іноді слово «текст» або «тексти» в реченні, без інших слів ... Ну, ви знаєте, що я маю на увазі .

І пошукова система, і читач розуміють

І саме так його бачить пошукова система. Він бачить ці слова і переконується, що мова йде про написання текстів SEO. А ти як читач теж? І тому стаття вже має гарні позиції в Google на момент написання . Не топ-10, тому що я не писав для пошуку, але з досить сильною конкуренцією - тому що на цих пошукових термінах кілька десятків колег, безсумнівно, хотіли б забити в Google - тим не менше кілька топ-20 списків:

Якщо читач розуміє, про що йдеться у статті, пошукова система також буде знати про неї (omdenkertje).

Не робіть це занадто спамером

Найважливіше правило, коли йдеться про пошуковий термін: не робіть це надто спамерським. Тому що давайте будемо чесними: як тільки пошуковий термін з'являється занадто часто в тексті, читати його не буде приємно.

Ви можете побачити це: суттєва щільність ключових слів у цьому тексті. Але це користь вам як читачеві?

Іноді вам часто доводиться користуватися словом

Але є ситуації, коли ви не можете часто уникати використання слова чи комбінації. Тоді це відбувається 3 рази або більше в 1 абзаці, наприклад. Це було б занадто високою щільністю ключових слів. Можливо, ви лише декілька разів застосовуєте основну тему до тексту. Нічого поганого в цьому немає, доки буде зрозуміло, про що ваша сторінка.

Щільність ключових слів насправді дуже стара ...

Ранд Фішкін вже зробив у 2014 році Біла дошка в п'ятницю про (серед іншого) щільність ключових слів . Він вже заявив, що це дуже давня тактика і що вона не відігравала значної ролі з 2002 року.

Зразок потім

Просто короткий приклад, який ви також можете виконати для будь-якого пошукового терміну. Просто за допомогою Google. Я використовую мій улюблений інструмент Ahrefs [aff.], щоб дати вам гарний огляд. Топ-10 для "веб-текстів" має такий розподіл за щільністю ключових слів:

Топ-10 для веб-текстів має такий розподіл за щільністю ключових слів:

Розрахунок звільнений від щільності ключових слів, включаючи єдине доповнення. Google використовує обидві, тому добре показувати їх обом.

Бачите це, немає місця для вдосконалення. Номер 2 - це "набивання ключових слів", тоді як номер 8 не буде "там" через занадто низьку щільність ключових слів. Крім того, вони добре переплутані у відсотках , хоча це також відбувається тому, що багато інших факторів грають свою роль.

Нижче, для порівняння, абсолютні числа пошукового терміну в текстах:

Використання пошукового терміну відіграє певну роль, чому число 4 не менше ніж у 35 разів більше, ніж пошуковий термін? І чому номер 3 між сторінками з більш високим використанням пошукового терміна ? Це не можна пояснити. Принаймні не заснована на щільності ключових слів або абсолютній кількості пошукових термінів у тексті.

Ще один хороший приклад

Також приємно: веб-магазини. Хто хоче забити на назву продукту або категорію в поєднанні з «купити». Тому я подивився на пошуковий термін "купити iPad". Принаймні, як цікаво, я думаю :-)

Принаймні, як цікаво, я думаю :-)

Майже всі сторінки в топ-10 для "купити ipad" мають щільність ключових слів 0 ...

На додаток до відсотка, я також подивився на використання слова "купити". На більшості сторінок вона навіть не відбувається, а сторінка, де найбільше «купується», знаходиться в позиції 10. Як інтернет-магазин вам не потрібно чітко розуміти, що є на що придбати :-) Приємна для читання текстів на цих сторінках.

Так що не турбуйтеся про щільність ваших ключових слів, ви в основному стурбовані вашим читачем. Виберіть тему, напишіть, що ви думаєте, що ви повинні написати і розмістити його. Тут теж якість більше, ніж кількість. Що ви

Що таке щільність ключових слів?
Інша справа: як його бачить пошукова система?
Це правильно?
Але чому ми це робимо, якщо є тільки голландський термін?
Так що ж хороше On-Page SEO?
Що таке щільність ключових слів?
А потім?
Що таке щільність ключових слів?
Інша справа: як його бачить пошукова система?
А ти як читач теж?