Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-міфи про Joomla: звідки стільки помилок?

 1. зміст
 2. Joomla генерує дублі сторінок?
 3. Joomla погано індексується?
 4. В Joomla можна прописати мета-теги?
 5. Сайти на Joomla занадто повільні?
 6. Кінець SEO-міфам про Joomla
 7. В якості висновку

Міфи про те, що сайти на Joomla погано піддаються SEO-оптимізації, були актуальні для версії 1.5 і 2.5. Joomla 3.x відмінно індексується і просувається в пошуковій видачі. У цьому матеріалі ми розвіємо найпоширеніші помилки про Joomla щодо SEO.

В даному огляді розглянемо найпопулярніші міфи про непридатність сайтів на Joomla до просування в пошукових системах і покладемо їм кінець.

зміст

 1. Joomla генерує дублі сторінок?
 2. Joomla погано індексується?
 3. В Joomla можна прописати мета-теги?
 4. Сайти на Joomla занадто повільні ?
 5. Кінець SEO-міфам про Joomla
 6. В якості висновку

Joomla генерує дублі сторінок?

Дублі сторінок - це страшне зло, яке сильно шкодить просуванню сайту в пошуковій видачі. Вся справа в тому, що пошукова система може проіндексувати дубльовану сторінку на сайті, а основну, яку ви просуваєте, виключити з пошукової видачі. В результаті праці з перелинковке і зовнішньому просуванню будуть марні.

Чи актуальні дублі для Джумла на сьогоднішній день?

Так, але це не робить її гірше інших CMS: дублі є практично на всіх CMS (платних і безкоштовних). І одним з етапів SEO-оптимізації сайту на Joomla, як і на будь-якому іншому двигуні, є їх виключення від індексування пошуковими системами: просто потрібно один раз попрацювати і забути про цю проблему .

Joomla погано індексується?

Легенда стара як світ, і джерелом цього твердження служать наступні моменти:

 • Раніше, до Joomla версії 3.3, в файлі robots.txt частина потрібних папок була закрита від індексації, зокрема папка images.

  Пошукові роботи, природно, бачать весь ваш сайт, але ось заборонам в robots.txt іноді йдуть і не додають в індекс зображення.

  Плюс, останнім часом, пошуковим роботам потрібно бачити ваш сайт так само як бачать його користувачі, і на даний момент важливо, щоб не були заборонені до індексації CSS- і JS-файли.

 • Ще раніше, на Joomla 1.5 були проблеми з ЧПУ-посиланнями (SEF URL - Человекопонятние URL-адреси). Але суть в тому, що в посилання сторінок сайту дописувалася папка components, на індексування якої в robots.txt завжди стояв заборона. Ось тому на деяких сайтів могли не потрапляти в пошукову видачу.

Важливо знати:

Контент сайтів на актуальних версіях Joomla чудово індексується і просувається в пошукових системах.

В Joomla можна прописати мета-теги?

Так, раніше були проблеми з пропискою мета-тегів для деяких сторінок.

В даний час функціонал Joomla дозволяє прописувати всі необхідні для SEO-оптимізації мета-теги (Title, Description, Keywords, Robots) для сторінок матеріалів, категорій і пунктів меню. Крім того, тег Title може бути вказаний окремо від назви матеріалу або пункту меню.

Важливо знати:

У актуальних версіях Joomla можна прописати всі необхідні для SEO мета-теги.

Сайти на Joomla занадто повільні?

Дана тема була актуальна для Джумла 1.5 і компонента VirtueMart.

На Joomla 3 і вище зі швидкістю завантаження все в повному порядку: базовий функціонал дозволяє реалізувати серверне кешування і GZIP-стиснення даних на виході. Окремі питання по швидкості з'являються, але вони адресовані до налаштування хостингу і до власників сайту, які займаються додаванням матеріалів.

Іншими словами, яка б швидка у вас не була машина, ви не зможете на ній швидко їхати на поганій дорозі, з поганим бензином і водієм, якому напередодні видали права.

Важливо знати:

Сайти на актуальних версіях Joomla завантажуються не гірше інших.

Про те, як забезпечити максимальну швидкість завантаження сайту на Joomla 3, читайте в цьому розділі .

Кінець SEO-міфам про Joomla

На цьому міфи закінчуються.

Який можна зробити висновок?

Всі ці показники:

 • наявність дублів,
 • грамотна структура сайту,
 • мета-теги,
 • швидкість завантаження,

є важливими моментами в SEO-оптимізації будь-якого сайту.

Я б ще додав до списку важливих SEO-факторів, над якими потрібно працювати:

 • грамотну перелинковку,
 • оптимізацію контенту,
 • плюс, дуже важливий елемент для просування на сьогоднішній день - це мікророзмітки .

Ось з нею, в тій чи іншій сфері проблеми у всіх. Та й в цілому по ній немає адекватної документації. Але для Джумла я цю проблему повністю вирішив.

Т. к. На нашому сайті в основному живуть власники сайтів по Joomla, то перераховувати плюси даної CMS думаю не варто: ви і так прекрасно знаєте про круту функціональність даної системи, що перевершує багато платних движки.

В якості висновку

Джумла 3 відмінно підходить для просування. Є проблеми з дублями, але це можна вирішити.

Щоб сайт був на високих позиціях в результатах видачі над ним потрібно працювати і ця аксіома для всіх сайтів. Коріння міфів про те, що сайти на Joomla погано просуваються, виходять з часів версії 1.5 і постів новачків на блогах, що передаються з вуст в уста. Джумла, як і будь-яка інша CMS, відмінно індексується і просувається в пошуковій видачі.

Якщо SEO-оптимізатор говорить, що Джумла це погано, це означає одне з двох: або він давно не працював з цим движком, або він взагалі не працював з ним. Тому, щоб не виглядати недотепою в очах клієнта, краще позиціонувати себе фахівцем в CMS і розумними термінами розповісти популярні міфи.

Міфи про те, що сайти на Joomla погано піддаються SEO-оптимізації, були актуальні для версії 1

Joomla погано індексується?
В Joomla можна прописати мета-теги?
Сайти на Joomla занадто повільні?
Joomla погано індексується?
В Joomla можна прописати мета-теги?
Чи актуальні дублі для Джумла на сьогоднішній день?
Joomla погано індексується?
В Joomla можна прописати мета-теги?
Сайти на Joomla занадто повільні?
Який можна зробити висновок?