Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO оптимізація блогу нерухомості.

Select your language: Select your language:   З огляду на, що основою будь-якого блогу про нерухомість є висока якість його змісту, вірно також і те, що сам він повинен бути оптимізований для забезпечення гарної видимості в результатах різних пошукових систем в Інтернеті

З огляду на, що основою будь-якого блогу про нерухомість є висока якість його змісту, вірно також і те, що сам він повинен бути оптимізований для забезпечення гарної видимості в результатах різних пошукових систем в Інтернеті.

Якщо блог нерухомості з якісним контентом не оптимiзований для * SEO, швидше за все, він буде не дуже ефективно в позиціонуванні.

У статті " Заголовки блогу про нерухомість имости », Я говорив про правильне використання заголовків в блозі про нерухомість, описував їх значення і правила більш ефективного використання для успішного позиціонування опублікованих статей.

Тепер ми обговоримо основні шляхи оптимізації блогу нерухомості, використовуючи заголовки і правильно програмуючи свої робочі сили. Важливе уточнення: при редагуванні різних статей використовують різні внутрішні коди.

Тобто, переважна більшість блогів сьогодні оптимізовані відносно певних заголовків, але не всі з них, що містять рядки коду, пов'язані між собою.

У разі використання професійних шаблонів для блогу про нерухомість, безумовно, що містяться в ньому лінії програмування правильно реалізовані, і заголовки, що містять інформацію, що стосується виконання їх функції, займають гарні позиції при публікації в різних пошукових системах інтернет-контенту.

Проте, ніколи не завадить проаналізувати шаблон блогу нерухомості, щоб мати можливість подивитися, як налаштовані заголовки всередині нього.

Важливо відзначити, що, коли заголовки використовуються для редагування статей блогу про нерухомість, насправді невідомо, чи будуть на практиці вони відповідати положенням шаблону блогу.

Тобто, не обов'язково використовувати заголовок H1 в редагуванні статті про нерухомість блогу, він буде виявлений як такої в пошукових системах. Щоб це сталося, заголовки повинні бути пов'язані внутрішньо, тому що в кінцевому рахунку, внутрішні заголовки визначають позиціонування.

Знову ж, переважна більшість шаблонів, що використовуються в блозі нерухомості, сьогодні оптимізовані для хорошої роботи SEO, хоча навіть вони, по крайней мере, деякі з них, пов'язані або принаймні можуть бути поліпшені, щоб досягти кращих результатів в позиціонуванні.

Коли блог про нерухомість використовується в якості платформи WordPress, існує перевага, яке полягає в тому, що трапляються плагіни, спеціально призначені для оптимізації внутрішньої структури шаблону блогу.

Але також вірно, що ми можемо зробити це вручну і домогтися більш точного налаштування. Роблячи це вручну, ви можете зберегти шаблон резервного копіювання блогу нерухомості, щоб зберегти ці зміни або використовувати дитячу тему (цю опцію рекомендую будь-якому веб-майстру блогу нерухомості в WordPress).

З іншого боку, якщо блог про нерухомість був розміщений на платформі Blogger, (що насправді зустрічається часто, хоча їх і не так багато, як в WordPress), немає іншого вибору, крім як оптимізувати заголовки вручну.

Цей пункт описує саме вигоди від використання заголовка, який створюється на основі шаблону блогу за допомогою редагування.

Тема використовується, для залучення уваги читачів, а також взаємодіє з пошуковими системами, тому Ви повинні звернути особливу увагу на нього, так як це важливо при індексації статті.

Вище було б просте пояснення того, як індекс пошукових систем впливає на зміст блога про нерухомість, і це не просто технічний факт.

Правильне використання заголовка блогу нерухомості допоможе не тільки досягти кращої структури статей для читачів, це робить його більш легким для пошукових систем, існує пряма співвідношення важливості цих критеріїв і індексу цих заголовків.

Тобто, при створенні заголовків в блозі про нерухомість, слід брати до уваги не тільки те, що вони пов'язані з опублікованими статтями.

При редагуванні заголовків контенту треба враховувати і те, як вони пов'язані з тим, що використовується всередині шаблону, це буде впливати на загальне позиціонування блогу в Інтернеті.

Базова модель використання заголовків в блозі нерухомості і способи оптимізувати його для пошукових систем будуть виглядати так:

  • Назва блогу нерухомості, H2.
  • Опис блогу, H3.
  • Назви записів блогу, H1.
  • Основний заголовок статті, H2.
  • Підзаголовки, H3 і H4.
  • Віджети або гаджети (бічна панель і нижній колонтитули), H4.

Важливо відзначити, що пошукові системи також індексують заголовки, використовувані в віджети або гаджетах блогу нерухомості. Таким чином, немає іншого вибору, крім як переконатися, що вони оптимізовані.

Ваше завдання в тому, щоб, в разі, коли пошукові системи намагаються індексувати його зміст в блозі про нерухомість, зробити це самостійно з вебмайстром, а не як вони хочуть.

Тому що інакше, або, вірніше, якщо блог про нерухомості не оптимізований належним чином, вони будуть самі індексувати, що вони знаходять і як знайти його.

Тому дуже важливо оптимізувати заголовки всієї структури блогу про нерухомість, в тому числі назву блогу, опис, заголовки і підзаголовки статей і навіть віджети, використовувані в ньому.

Зокрема, в разі віджетів або гаджетів, які використовуються в блозі нерухомості, заголовок буде автоматично пов'язаний з внутрішнім заголовком шаблону, який буде визначати важливість або значимість, які будуть впливати на індексацію при пошуку.

Оптимізація віджетів блогу про нерухомість, тобто їх назви, пов'язані з конкретним заголовком, буде залежати від структури сайту.

Якщо блог про нерухомість має дві бічні колонки (бічна панель) або нечітку структуру, вони повинні бути оптимізовані і аналогічним чином пов'язані з заголовком, який, наприклад, може являти собою H4 або H5, навіть якщо це не дуже актуально.

Назви віджетів, що використовуються в верхньому або нижньому колонтитулах блогу про нерухомість, повинні слідувати тим же правилом: при використанні їх в заголовках або бічних панелях блогу, їм слід привласнити один і той же заголовок.

З технічної точки зору, один заголовок, Н4, без використання іншого в пошукових системах, повинен бути розподілений по всьому віджетів і гаджетів блогу нерухомості.

Навіщо давати менше значення назв віджетів? Тому що це насправді важливо, щоб позиціонувати елементи і реальні об'єкти гаджетів блогу, які є, як правило, не більше, ніж просто описовими заголовками і можуть, в кінцевому рахунку, зменшити заголовки статей.

Для оптимізації заголовків блогу нерухомості, необхідно перейти безпосередньо до одним шаблоном і внести зміни вручну, і в кожному конкретному випадку, в залежності від використовуваної платформи для розміщення, цей метод буде відрізнятися.

Це не змінює того, що оптимізація шаблонних заголовків блозі про нерухомість повинна бути зроблена з сайту редагування HTML.

Дуже важливо мати на увазі, що, оптимізуючи заголовки блогу нерухомості, це також повинно бути застосоване на сайті нерухомості, так як пошукові системи точно так же індексують вміст веб-сайту, використовуючи ті ж алгоритми.

Найвищий відсоток технічних помилок, пов'язаних з неправильним використанням заголовків, саме на веб-сторінках.

Дуже важливо в нерухомості оптимізувати сайт в Інтернеті і блог про нерухомість, завжди маючи на увазі, що інформація та онлайн-акції по нерухомості на блозі повинні відповідати сайту.

Як уже згадувалося вище, обидва професійних шаблону використовуються в блозі про нерухомість, які використовувалися для реалізації веб-сторінки агентства нерухомості, повинні бути оптимізовані для досягнення хороших позицій, але завжди повинні бути аргументи, щоб підтвердити це.

Часто зустрічаються сайти, які продають шаблони для використання в блозі нерухомості або сайти нерухомості, які мають гасло: "SEO оптимізований«, а потім з двома клацаннями миші виявляєш, що насправді вони такими не є, або, по крайней мере, не на 100 %, як рекламують їх програмісти.

Тоді власник агентства нерухомості намагається отримати відмінні результати в позиціонуванні, без шаблону, дійсно технічно оптимізованого SEO.

Цього дуже важко досягти, за винятком, звичайно, тих ситуацій, коли відбувається досягнення штучного позиціонування, яке може бути короткостроковим і не витримати довгого часу.

Блог про нерухомість і сайт агентства нерухомості повинні бути оптимізовані для досягнення хорошого позиціонування в Інтернеті, тому що, навіть контент кращої якості без оптимізації пройде непоміченим пошуковими системами.

Це являє собою реальну проблему і дійсно широко поширене в середовищі нерухомості, тому що переважна більшість інтернет-сайтів нерухомості не оптимізовані для досягнення гарної позиції.

Для того, щоб знайти докази потрібно просто перейти на блог нерухомості або будь-який сайт агентства нерухомості і зробити пару кліків, щоб там знайти структуру шаблону і легко виявити, що він належним чином не оптимізований.

Будь-яка людина з інтернет-браузером і майже без технічних знань може зробити це самостійно. Практика показує, що досить прочитати шаблон пошукової системи в блозі про нерухомість або на веб-сайті агентства нерухомості, щоб все зрозуміти.

* SEO (Search Engine Optimization).

Навіщо давати менше значення назв віджетів?