SEO Оптимізація | Бюро пошукової оптимізації Stramark.nl

 1. Що таке пошукова оптимізація?
 2. Пошукова оптимізація або реклама в пошукових системах?
 3. Пошукова оптимізація (SEO)
 4. Пошукова система Реклама з Google Adwords
 5. Дивитися конкурента!
 6. SEO та стале зростання, які переваги?
 7. Вже займаєтеся SEO? Зміни SEO ...
 8. Що таке хороша оптимізація пошукових систем?
 9. Бюро оптимізації пошукової системи Stramark: команда спеціалістів SEO оптимізації
 10. Рестайлінг нового веб-сайту або веб-магазину? Розгляньте свої позиції в Google!
 11. Ви також хочете бути краще знайденими?

Чи знаєте ви, що 80% відвідувачів вашого сайту знаходять вас у пошукових системах, таких як Google? Оптимізація вашого веб-сайту або веб-магазину для пошукових систем є найкращим способом швидкого створення більшого трафіку.

Що таке пошукова оптимізація?

Пошукова оптимізація - це "Пошукова оптимізація" англійською мовою та "SEO". Вона включає в себе оптимізацію веб-сайту, щоб підвищити його рейтинг в органічних результатах пошуку Google.

Після оптимізації пошукових систем реклама з Google AdWords є найбільшим джерелом трафіку на веб-сайті або в інтернет-магазині. Разом вони забезпечують в середньому 80% трафіку на сайті.

Разом вони забезпечують в середньому 80% трафіку на сайті

Пошукова оптимізація або реклама в пошукових системах?

Маркетинг в пошукових системах - це термін для пошукової оптимізації та реклами в пошукових системах. Ми з радістю пояснюємо різницю між пошуковою оптимізацією та рекламою пошукової системи:

Пошукова оптимізація (SEO)

Завдяки цьому ви намагаєтеся отримати вищу оцінку в Google, внести зміни до вашого веб-сайту або веб-магазину. Це може поліпшити або додати текст, покращити структуру веб-сайту, побудувати посилання та технічні вдосконалення. Пошукова оптимізація також називається пошуковою оптимізацією або SEO називається. Якщо ви хочете дізнатися, який статус SEO на вашому сайті зараз, ви можете використовувати Безкоштовна перевірка SEO Stramark

Пошукова система Реклама з Google Adwords

Ви рекламуєте на своєму веб-сайті або в інтернет-магазині і з'являєтеся в платних результатах пошуку. Ви платите за клік.

Дивитися конкурента!

Кількість компаній, які свідомо працюють над оптимізацією свого веб-сайту та веб-магазину, все ще різко зростає. Зростає не тільки кількість веб-сайтів, а й рівень пошукової оптимізації. Веб-сайти та веб-магазини, які не інвестують у SEO, з часом зникнуть або навіть зникнуть з результатів пошуку. Дослідження показали, що видимість веб-сайту різко зменшується, якщо вона не на першій сторінці Google. Компанії з високою позицією розглядаються відвідувачами як «провідні бренди», які вони підсвідомо пов'язують з якістю та професіоналізмом. Тому пошукова оптимізація стає все більш важливою. Розташування також важливе. Отже, чи розташована ваша компанія в Амстердамі, Роттердамі, Утрехті, Алкмарі, Лейдені, Гаазі чи Гарлемі, надає можливості для обслуговування місцевого ринку. Клієнти користуються локальною покупкою, тому Google враховує це!

SEO та стале зростання, які переваги?

Хороший SEO призводить до структурного поліпшення можливості пошуку вашого веб-сайту та веб-магазину в пошукових системах, таких як Google, Bing і Yahoo. Є чимало додаткових переваг:

 • Високе місце гарантує, що ви частіше відображаєтеся в результатах пошуку з відповідними пошуками
 • Вища позиція забезпечує більше кліків на ваш сайт
 • Більш неоплачуваний сайт і відвідувачі інтернет-магазину
 • Менше відвідувань веб-сайту на веб-сайті вашого конкурента
 • Ваш сайт або інтернет-магазин вважаються надійними
 • Структура SEO полегшує структуру веб-сайтів для пошукових систем і відвідувачів
 • Додавання текстів самостійно впливає на доступність пошуку в Інтернеті

Вже займаєтеся SEO? Зміни SEO ...

Дуже багато інформації про пошукову оптимізацію. Пошук у Google для "SEO" або "пошукової оптимізації" призводить до отримання більш ніж 1 мільйона результатів пошуку. Виходячи з цієї величезної кількості інформації та порад з SEO, видається, що:

 • Правила для пошукової оптимізації постійно змінюються
 • "ERROR" пошукова оптимізація покарається.
 • Google регулярно змінює алгоритм, що визначає позицію вашого веб-сайту
 • SEO не тільки важливо для будівельників веб-сайтів
 • Кожна зміна сайту або веб-магазину впливає на результати пошуку
 • Локальна пошукова оптимізація важливіша, ніж будь-коли.

Що таке хороша оптимізація пошукових систем?

У Страмарку ми знаємо все про це. Ми робимо більше, ніж виконуємо трюк. Ми віримо в це пошукова оптимізація веб-магазину або веб-магазину повинні бути частиною чітко сформульованого онлайн маркетингова стратегія і є унікальними для кожного клієнта. SEO - це не просто реалізація технічних удосконалень, а поєднання ретельного аналізу, встановлення чітких цілей перетворення та гарного копірайтингу SEO. SEO також є постійним процесом. Практично у всіх клієнтів є один Користувацька підписка на SEO .

Бюро оптимізації пошукової системи Stramark:
команда спеціалістів SEO оптимізації

SEO-консультанти Stramark є експертами у спрощенні пошуку веб-сайтів та веб-магазинів. Наші SEO фахівців мають досвід роботи в якості стратегічних бізнес-консультантів і представляють кожну SEO-консультацію як частину чітко сформульованого онлайн маркетингова стратегія . Вони не почнуть працювати до того, як вони матимуть глибоке розуміння вашого сектору, продукції та компанії. Через свою технічну освіту вони працюють структуровано та цілеспрямовано. Вони роблять висновки на основі фактів, а не припущень і можуть спілкуватися на високому рівні з будівельниками сайтів. Більше інформації про це SEO агентство Stramark і переваги роботи з робочим столом.

Рестайлінг нового веб-сайту або веб-магазину?
Розгляньте свої позиції в Google!

Чи плануєте ви скоро рестайлінг вашого веб-сайту або веб-магазину або створити новий веб-сайт? Залучайте Бюро Stramark Optimization Search Engine з Амстердама на початку етапу проектування. SEO оптимізація має ще більший ефект, якщо будівельники веб-сайтів та дизайнери вже враховують можливість пошуку вашого веб-сайту або веб-магазину при розробці структури вашого веб-сайту або веб-магазину. Це робить величезну різницю у витратах і покращує результат! Оскільки багато сайтів створені в WordPress, ми також звернули увагу WordPress SEO

Ви також хочете бути краще знайденими?

Дозвольте Stramark оцінити можливість пошуку вашого сайту або веб-магазину без зобов'язань. Разом ми зробимо підхід, щоб зробити ваш веб-сайт або веб-магазин структурно легше знайти. Ви можете аутсорсингу пошукової оптимізації, як повністю, так і частково.

Докладніше про пошукову оптимізацію? Нижче наведено огляд наших сторінок знань і те, що може зробити Stramark для вас.

Аутсорсинг інтернет-маркетингу до інструменту котирування Stramark (натисніть тут)

Підписка на SEO від Stramark
SEO агентство Stramark
Оптимізуйте свій SEO
Що може зробити для вас спеціаліст з SEO?
Що таке SEO?
SEO на сайтах WordPress

Що таке пошукова оптимізація?
Пошукова оптимізація або реклама в пошукових системах?
SEO та стале зростання, які переваги?
Вже займаєтеся SEO?
Що таке хороша оптимізація пошукових систем?
Ви також хочете бути краще знайденими?
Чи знаєте ви, що 80% відвідувачів вашого сайту знаходять вас у пошукових системах, таких як Google?
Що таке пошукова оптимізація?
Пошукова оптимізація або реклама в пошукових системах?
SEO та стале зростання, які переваги?