SEO-оптимізація і просування

 1. Як просувати і які технології для просування веб-сайтів на території України і зокрема Києва
 2. Так що ж таке пошукова оптимізація і пошукове просування?
 3. Технологія пошукової оптимізації та просування веб-сайту
 4. Ми готові запропонувати послуги з розкручування:
 5. Пошукова оптимізація або SEO проводиться перед реєстрацією веб-сайту в пошукових системах або каталогах...

Як просувати і які технології для просування веб-сайтів на території України і зокрема Києва

Веб сайт - це представництво Вашої компанії в інтернеті. Раніше компаніям було досить просто мати веб-сайт в Інтернеті. Зараз цього мало, настав час мати ефективний веб-сайтом, який розкручений в пошукових системах Google, Яндекс, Бегун, Мета і інші.

Пошукова (SEO) оптимізація на сьогоднішній день є найбільш ефективним методом для просування Вашого веб-сайту або інтернет-проекту. Багато питань маркетингу та залучення відвідувачів на Ваш веб-сайт пошукова оптимізація здатна вирішити з легкістю.

Так що ж таке пошукова оптимізація і пошукове просування?

Компанії, у яких є красивий в плані дизайну і зручний в плані функціональності веб-сайт, дивуються, чому їх веб-сайт не є ефективним бізнес-інструментом . Ми часто стикаємося з цим питанням.

Пошукова оптимізація і пошукове просування - це комплекс і система дій, яка спрямована на підвищення позиції Вашого веб-сайту в рейтингу пошукової системи.

На сьогоднішній день, за інтернет-статистикою відомо, що не менше 80% користувачів приходять на веб-сайт, використовуючи ту чи іншу пошукову систему. Веб-сайт, за яким проведена пошукова оптимізація, буде показаний на перших позиціях пошукової системи і ймовірність того, що на нього потраплять відвідувачі стає дуже висока. А ці відвідувачі і є Ваші потенційні клієнти.

Наша компанія пропонує комплексний підхід, як послугу з просуванню Вашого веб-сайту в інтернеті і проведення пошукової оптимізації. А, як показує практика, цей вид реклами є найбільш прийнятним з точки зору вартості ефективності та тривалості.

Довіряючи нашим досвідченим фахівцям, ви можете бути впевнені, що перші плоди від пошукової оптимізації ви отримаєте через 3 місяці з моменту старту оптимізації, а це стабільний і надійний потік не просто відвідувачів, а саме Ваших клієнтів.

Технологія пошукової оптимізації та просування веб-сайту

В першу чергу потрібно вивчити діяльність вашої компанії, її особливості, а далі необхідно поставити мету, яка повинна бути досягнута в кінцевому результаті. Це дуже важливий етап, так як кожен бізнес індивідуальний і шаблонні рішення тут не помічники. Правильно поставлена ​​мета - запорука половини успіху.

Відразу ж хочемо повідомити, що дієвою може бути тільки система дій з просування веб-сайту. Одна дія саме по собі може здобути якийсь результат, але як правильно він непорівнянний з результатом від чітко продуманої систематизованої рекламної компанії.

Першим кроком є досягнення високого рейтингу для певного пошукового слова або слів, так само відомих як пошукові запити в пошуковій системі.

Другий крок - це збільшення кількості відвідувачів вашого веб-сайту. Саме цей крок і призведе на ваш веб-сайт не тільки відвідувачів, але і клієнтів.

дійсно професійний результат по першому кроку це відображення вашого веб-сайту на перших позиціях найбільш популярних пошукових систем.

ми володіємо великим досвідом для досягнення відмінного результату і даємо гарантію, що ваш веб-сайт буде, добре відвідуємо. Ми користуємося тільки "білими" методами для просування веб-сайтів або інтернет-проектів. Тому весь процес буде прозорий і зрозумілий. Оптимізуючи код сторінок, ми не використовуємо "чорних" методів. Тільки такий підхід допоможе домогтися довгострокового ефекту. Вся інформація по просуванню і оптимізації доступна нашим замовникам.

Наша компанія націлена на те, щоб наші замовники отримували прибуток від пошукової оптимізації та просування веб-сайту.

Ми готові запропонувати послуги з розкручування:

Пошукова оптимізація або SEO проводиться перед реєстрацією веб-сайту в пошукових системах або каталогах і рейтингах. Вона складається з наступних етапів:

 • аудит видимості веб-сайту (якщо веб-сайт вже існує);
 • аудит основних значень - Індекс Цитування, Page Rank, Число зовнішніх посилань, проіндексовані сторінки;
 • аналітика найбільш зацікавленої аудиторії потенційних клієнтів і підбір для них найбільш популярних і ефективних пошукових запитів;
 • переробка структури веб-сайту на відповідність ядру запитів;
 • аудит конкуренції по ядру запитів;
 • написання і підбір ключових слів до кожної сторінки вашого веб-сайту;
 • написання опису для кожної сторінки вашого веб-сайту;
 • додавання спеціальних мето-тегів якими керуються пошукові системи. Це дозволить підвищити рейтинг вашого веб-сайту в пошукових системах;
 • додавання спеціальних заголовків, тегів "h1 - h7", "strong". Додавання описів до зображень;
 • реєстрація веб-сайту в пошукових системах, каталогах виконується вручну.

Ми розраховуємо тільки на довготривалу роботу з нашими замовниками, так як саме прибуток наших замовників дозволить нам отримувати прибуток від нових замовлень наших послуг нашими клієнтами.

Так що ж таке пошукова оптимізація і пошукове просування?