Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-оптимізація новинного сайту: працюємо з Google News

 1. Версія для мобільних пристроїв
 2. швидкість сканування
 3. структура сайту
 4. тег news_keyword
 5. Оновлення контенту в міру надходження новин
 6. Коментар Мартіна Шрайбелера
 7. висновок

Тематичний трафік - альтернативний підхід в просуванні бізнесу

Тематичний трафік - альтернативний підхід в просуванні бізнесу

Для сайту, присвяченого новинам, існують свої стратегії оптимізації. Про них розповів Міхиль Хайманс в своєму матеріалі для SEJ.

Поради з цієї статті підходять тільки для новинних ресурсів. Якщо ви володієте будівельним бізнесом, і у вас на сайті є розділ новин, це не означає, що ваш сайт новинної . Публікаціям з такого ресурсу потрапити в топ видачі Google News буде складніше, ніж постам з сайтів, орієнтованим тільки на новини, на зразок Huffington Post, The Guardian і т.д.

Версія для мобільних пристроїв

Більшість користувачів переглядають новинну стрічку з планшетів або смартфонів. Завантажувати повномасштабну сторінку сайту дуже довго, до того ж текст і зображення можуть не відповідати параметрам екрана належним чином. Наявність мобільної версії дозволить користувачам швидше завантажувати сторінки вашого новинного ресурсу. Налаштування Accelerated Mobile Pages (AMP) спрямована на доставку основного контенту. Вона прибирає з екрана зайві елементи дизайну і володіє спрощеною структурою.

Для створення AMP зручно використовувати плагін від WordPress.

Коли ви встановите цей плагін, все URL-адреси повідомлень на вашому сайті матимуть AMP-версію.

швидкість сканування

Оптимізувати тільки швидкість роботи сайту недостатньо для високих позицій. Переконайтеся, що XML-карта сайту відповідає вимогам пошукових систем. Для ранжирування новинних ресурсів в Google є особливі правила:

 • Карта містить тільки новини за останні два дні, публікації залишатимуться в індексі новин протягом 30 днів.
 • Карта сайту повинна регулярно поповнюватися новими статтями.
 • Ліміт для URL-адрес на кожну карту новин - не більше 1000.

Не потрібно створювати для кожної публікації окрему карту, краще скористатися вже існуючої.

Найбільш дієвий спосіб збільшити швидкість індексування - постійно робити нові публікації. Якщо пошуковий робот виявляє оновлення контенту при кожному обході, він буде частіше з'являтися на вашому сайті.

Якщо у вас на сайті крім потрібних і корисних статей є контент, який не представляє цінності, пошуковий робот буде витрачати більше часу на сканування. Тому небажані сторінки краще закрити. Для цього користуйтеся robots.txt і уникайте дублювання контенту.

структура сайту

Статті розміщуються на вашому сайті відповідно до визначеної систематики. Вони розподіляються по розділах, категоріях, тегам. Робота над структурою не менш важлива, ніж сам контент, так як статті змінюються, а систематика залишається колишньою. Щоб структура могла охопити всі статті, скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • Визначте основні категорії.
 • Включіть в структуру підкатегорії і теги.
 • Додайте розбивку на сторінки.

тег news_keyword

Використання додаткового тега news_keyword дозволяє пошуковику краще зрозуміти зміст новини і правильно проіндексувати публікацію. Відомо, що сучасні алгоритми ранжирування не надають особливого значення оптимізації метаданих. Але саме Google News і раніше використовує тег meta news_keywords як один з показників, що впливають на ранжування.

Звичайно, вплив цього тега незначно, і ваші рейтинги не злетять до небес. Але за допомогою News_keyword ви допомагаєте пошуковику зрозуміти, про що йде мова в публікації. Пам'ятайте, що цей тег корисний лише для тих ресурсів, які вже потрапили в Google News.

Існує також тег Standout. При його використанні підвищується ймовірність попадання статті в список рекомендацій. Але поки цей тег функціонує лише на території США.

Оновлення контенту в міру надходження новин

Для новинного ресурсу важлива швидка реакція на події. Тому новина потрібно публікувати моментально, як тільки ви знайшли її. Але протягом дня ситуація може змінюватися, тому стежте за оновленнями або змінюйте статтю. Не потрібно створювати нову публікацію у відповідь на кожну подію і видаляти стару. Для отримання високих позицій в Google News потрібно зберігати постійне посилання на свою статтю.

Міняйте назву статті після кожного редагування. Так Google News зможе зрозуміти, що ваша публікація оновилася.

Коментар Мартіна Шрайбелера

Мартін Шрайбелер, директор по маркетингу в The Next Web, прокоментував нашу статтю. Ми запитали, що він вважає найбільш важливим для запуску новинного ресурсу і його просування. Ось що нам вдалося з'ясувати.

Чим SEO для новинного сайту відрізняється від звичайного?

Коли фахівці розробляють стратегію оптимізації новинного сайту, вони стикаються з тими ж завданнями, що й при роботі з іншими ресурсами. Необхідно залучити трафік, позбутися від дубльованого контенту, усунути технічні недоробки сайту.

У випадку з новинним ресурсом особливу увагу ми приділяємо швидкості завантаження. Ми стежимо за сучасними технологіями, програмами, їх оновленнями. Ми адаптуємо сторінки для Google AMP, Facebook Instant Articles і Apple News, щоб новини можна було переглядати з будь-якої програми, пристрої і платформи.

Мартін зазначив дуже важливий пункт - адаптація під різні додатки і платформи. Користувачі часто заходять на ваш сайт відразу з декількох пристроїв і використовують різні мобільні додатки, щоб читати новини.

Вам необхідно вирішити, чи хочете ви адаптувати кожну статтю під безліч додатків або для вас краще, щоб користувачі переглядали новини прямо з сайту. Для цього оцініть охоплення аудиторії. Якщо у вас багато передплатників, то чим більше адаптацій ви зробите, тим зручніше користувачам буде читати ваші статті.

висновок

Щоб запустити новинний ресурс і використовувати можливості Google News в повному обсязі, необхідно враховувати різні чинники. У цій статті ми згадали про:

 • AMP і плагін від WordPress;
 • швидкості сканування;
 • оновленні контенту;
 • структурі сайту;
 • адаптації відразу під кілька різних додатків і пристроїв.

Останній пункт є найбільш значущим для просування новинного ресурсу. Тому подбайте про те щоб сторінки вашого сайту вірно відображалися на екранах всіх розмірів, мали версії для популярних сучасних додатків і завантажувалися з максимальною швидкістю.

оригінал статті

Чим SEO для новинного сайту відрізняється від звичайного?