Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-Оптимізація Сайту: Міфи І Реальність (15 Домислів)

 1. Міф 1: SEO - це ящик Пандори
 2. Міф 2: Контент - всьому голова
 3. Міф 3: Швидкість відкриття сторінок не має значення
 4. Міф 4: Зовнішні посилання тільки шкодять
 5. Міф 5: Щільність ключів
 6. Міф 6: Додавання сайту в базу пошукової системи
 7. Міф 7: Додавати карту ресурсу необов'язково
 8. Міф 8: Контент потрібно постійно оновлювати
 9. Міф 9: Копіювання прийомів великих сайтів
 10. Міф 10: Недотримання норм алгоритмів загрожує штрафними санкціями
 11. Міф 11: Дублі сторінок можуть стати причиною санкцій
 12. Міф 12: Пости в соцмережах покращують ранжування
 13. Міф 13: Купівля реклами в Google AdWords допомагає потрапити в органічну видачу
 14. Міф 14: Google запровадив штучний інтелект в усі свої алгоритми
 15. Міф 15: RankBrain впливає на ранжування
 16. висновок

В області пошукової оптимізації, як і в будь-який інший галузі, є інформаційні мильні бульбашки - міфи, які передаються з вуст в уста. В результаті вони стають схожими на зомбі, вбити яких просто неможливо.

Незважаючи на старання видатних фахівців з SEO оптимізації, які наводять результати досліджень для викриття зомбі-міфів, їх славне хід по просторах рунета триває. Недосвідчені вебмастера попадаються на вудку і не можуть розібрати, де правда.

Розглянемо 15 найстійкіших помилок, які не мають нічого спільного з реальністю. Більшість з них базуються на використанні пошукового сервісу Google.

Більшість з них базуються на використанні пошукового сервісу Google

Міф 1: SEO - це ящик Пандори

Можливо, це думка зародилося через велику кількість SEO-оптимізаторів, старанна «робота» яких так і не дала плодів. Насправді замовники дуже ризикують, наймаючи нового співробітника або звертаючись в агентство для просування сайту, оскільки ця область не передбачає сертифікації або освіти. Як сертифікувати знання SEO, якщо алгоритми пошукових систем змінюються зі швидкістю світла?

Чому одні SEO-фахівці домагаються вражаючих результатів, а інші не можуть залучити більше трафіку на сайт, хоча, здавалося б, роблять одне й те саме? Секрети успіху великих компаній залишаються за лаштунками, але відкрити їх можна, якщо познайомитися зі свіжими статтями по СЕО. Актуальні матеріали по хвилюючим вас проблем оптимізації ви у великій кількості знайдете, наприклад на цьому сайті .

Замовники іноді порівнюють SEO з вуду-практиками або магією шаманів, результати яких непередбачувані, однак вихід сторінок сайту в ТОП цілком зрозумілий. Справжній фахівець в області SEO не просто використовує напрацьовані методики - він живе і дихає актуальними алгоритмами пошукових систем, стежить за останніми новинами в галузі пошукової оптимізації (багато свіжої та цікавої інформації по СЕО можна почерпнути з цього блогу ), Постійно аналізує статистику, експериментує, робить висновки і розробляє власні способи досягнення цілей.

Незважаючи на те, що керівництво Google не поспішає розкривати особливості роботи нових пошукових роботів, такі фахівці точно знають, що необхідно для приведення контенту у відповідність з їх «уподобаннями». Знання вебмайстрів засновані на логіці, математичних розрахунках, статистиці, а не на чаклунстві.

Міф 2: Контент - всьому голова

Кажуть, що якісний контент - це єдина умова для успішного пошукового просування, але це не зовсім правда. Для виходу в ТОП одного тексту недостатньо.

В процесі оцінки релевантності сторінки запиту боти Google, поряд з отриманням показників унікальності, заспамленності і води, звертають увагу і на її вагу, особливо якщо мова йде про високочастотних запитах. Цей параметр неможливо підвищити до потрібного рівня без зовнішніх посилань.

Міф 3: Швидкість відкриття сторінок не має значення

Зовсім недавно представники Google повідомили, що швидкість відкриття сторінки - це лише додатковий фактор, що впливає на підвищення позицій за однакової кількості інших показників.

Зворотне доводить Крістін Шахінгер, яка займається SEO більше 14 років: їй вдалося підвищити кількість відвідувачів клієнтського сайту до 200 000 чоловік в день, скоротивши час завантаження сторінок вдвічі.

Проте потрібно врахувати, що такого результату можна досягти лише в тому випадку, коли цей показник серйозно перевищений. Наприклад, немає сенсу вивертатися навиворіт заради скорочення часу з 6 до 3 секунд, тоді як підвищення швидкості з 20 до 7 секунд неодмінно принесе плоди, поліпшивши позиції сайту у видачі.

Міф 4: Зовнішні посилання тільки шкодять

В останні роки інтернет заполонили розмови про шкоду покупних посилань для репутації сайтів і про те, що вони можуть навіть стати причиною санкцій і блокування. Все не так просто.

Навіть якщо у вас першокласний контент, без посилань він не зможе просунутися в ТОП. Вони визначають вагу сторінки і впливають на ранжування. Хорошому контенту просто необхідні правильні посилання. Як безкоштовно створити якісні лінки, я вже писав раніше в спеціальній тематичній статті .

Чим правильні посилання відрізняються від безглуздих? Анкор грамотної перелинковки повинен містити ключі, релевантні контенту, на який веде захована за ним гіперпосилання. Неприродні анкор з ресурсів, тематика яких ніяк не пов'язана з напрямком вашого сайту, як правило, не дають очікуваного результату.

Міф 5: Щільність ключів

Раніше кількість ключових слів, що вживаються на 1000 знаків тексту, мало певне значення, проте ніхто не міг назвати точну кількість входжень, яке забезпечило б вихід в ТОП. Коли Google став розумнішим, на зміну заспамленності запитами статей прийшли більш адекватні тексти, в яких щільність ключів не перевищує 3-5%.

Вас не забанити за Переспа, але цього не варто робити через те, що користувачам буде просто огидно читати такі статті, і вони швидко підуть на інші ресурси. Крім того, зараз у видачі Google нерідко з'являються тексти, ключі в яких розбавлені або поміщені не в тілі статті, а в описі зображень, посиланнях або тегах.

Це говорить про те, що не варто витрачати час на обчислення оптимального показника щільності ключових слів - набагато раціональніше приділити увагу створенню релевантного, корисного для аудиторії контенту. Читачі будуть посилатися на таку статтю і ділитися нею в соцмережах, що неодмінно позначиться на оцінках пошукових систем.

Порада: щільність запитів може бути якою завгодно, але ключ повинен бути присутнім в тезі Title обов'язково!

Міф 6: Додавання сайту в базу пошукової системи

Раніше для того, щоб пошукові боти побачили ваш сайт, його потрібно було додати в базу системи, залишивши відповідну заявку. Зараз Google помітно порозумнішав: боти знайдуть сторінки вашого ресурсу вже через кілька хвилин після публікації перших статей.

Якщо Google-боти з якоїсь причини не поспішають відвідати ваш новий сайт, який функціонує вже кілька днів, звернути їх увагу на себе можна за допомогою панелі Google Search, додавши URL ресурсу в відповідну форму.

Якщо Google-боти з якоїсь причини не поспішають відвідати ваш новий сайт, який функціонує вже кілька днів, звернути їх увагу на себе можна за допомогою панелі Google Search, додавши URL ресурсу в відповідну форму

Міф 7: Додавати карту ресурсу необов'язково

Це найбільша помилка, особливо з урахуванням переходу Гугл до режиму mobile-first, для якого характерно зменшення кількості навігаційних елементів. Якщо боти не зможуть знайти і проіндексувати будь-яку частину вашого ресурсу, вони скористаються картою сайту для вирішення завдання.

Міф 8: Контент потрібно постійно оновлювати

Існує думка, що внесення правок і додавання свіжих статей підвищує привабливість сторінок «в очах» пошукових систем. Це не означає, що ви повинні витрачати багато часу, щоб щодня оновлювати контент на кожній сторінці - все залежить від спрямованості вашого сайту.

Якщо мова йде про новинному порталі, додавання свіжих статей - це нагальна потреба. При веденні інформаційного сайту з відмінними показниками видачі підправляти статті з цією метою необов'язково. Головне - регулярно публікувати свіжий контент, додаючи нові сторінки.

Міф 9: Копіювання прийомів великих сайтів

Якщо ваш конкурент зістрибне з моста, ви теж зістрибне? Навряд чи. Тоді навіщо вам повторювати всі дії і нововведення, які проводять більш великі гравці в вашому секторі?

Копіювання чужих методик має довгу історію, і головна причина наслідування - підозри в тому, що вони знають новий спосіб оптимізації, про який ми ще не чули.

Чи не приєднуйтесь до стада, включите голову.

Зміни, внесені в політику SEO вашими конкурентами, можуть спрацювати як в плюс, так і в мінус. Поки не отримаєте результат у вигляді стрибка показників метрики їх сайту, не поспішайте міняти свою стратегію і брати той же курс. До того ж, якщо для їх ресурсу це виявилося гарною ідеєю, велика ймовірність того, що вашому сайту це тільки зашкодить.

Крім того, на тлі колосальних прибутків збиток від невдалого нововведення велика компанія просто не помітить, а для власників невеликих ресурсів скопійована переробка може обернутися повним крахом.

Єдино правильне рішення - визначити потреби своєї аудиторії, зрозуміти, що привертає більше трафіку і рухатися в цьому напрямку. Разом з тим, варто моніторити дії конкурентів, аналізувати використовувані методики і переймати тільки кращі, які спрацюють для вашого сайту.

Порада: якщо вам хочеться поекспериментувати, не варто піддавати змінам відразу весь ресурс. Внесіть коригування в контент, який привертає найменше число відвідувачів, і відстежуйте динаміку.

Міф 10: Недотримання норм алгоритмів загрожує штрафними санкціями

Алгоритми Google (Пінгвін, Панда, Колібрі і т.д.) можуть як підняти сайт вище в пошуковій видачі, так і опустити його нижче плінтуса. В результаті оновлень пошукових алгоритмів одні ресурси виграють, а іншим залишається в аварійному режимі адаптувати сторінки під нові вимоги. Однак невідповідність нормам алгоритмів не може викликати штрафних санкцій.

Покарання має право тільки за порушення правил, передбачених Google для веб-майстрів. Причому санкції накладаються вручну. Після цього в панелі вебмастера ви побачите повідомлення про те, що до вашого ресурсу були застосовані санкції. Для того щоб відновити авторитет, потрібно попрацювати над помилками і надіслати заявку на перевірку.

Міф 11: Дублі сторінок можуть стати причиною санкцій

Звідки взялося це думка, невідомо, тому що ніяких санкцій за наявність дублів не передбачено. Йдеться про сторінки з одним і тим же або частково збігається текстом (наприклад, опис схожих товарів в інтернет-магазині, дзеркала головних сторінок або наскрізні ділянки тексту, розташовані на всіх сторінках сайту в футере).

В Google передбачена функція, яка при знаходженні однакових сторінок додає в видачу тільки одну з них - ту, яку вважатиме найбільш релевантною.

Однак надлишок скопійованих текстів може стати причиною потрапляння під фільтр Панда - в такому випадку алгоритм просто вважатиме ваш сайт неякісним, і це станеться в автоматичному режимі, а не за допомогою накладання санкцій.

Отже, ніяких санкцій за дублі ви не отримаєте. Але це не означає, що таке явище корисно. Використовуйте такі інструменти, як Netpeak Spider , Щоб знайти дубльований контент, а потім відредагуйте файл robots.txt, щоб приховати дані сторінки від індексації.

txt, щоб приховати дані сторінки від індексації

Якщо мова йде про описи товарів, зробіть унікальні тексти для кожного продукту. Не знаєте, як зробити це самостійно? Можете звернутися до мені . Я проаналізую ваш ресурс і запропоную оптимальні способи вирішення знайдених проблем.

Порада: унікальність важлива не тільки для текстів статей, але і для тегів title і description. Переконайтеся, що вони різні у кожної сторінки. Про те, як правильно прописувати заголовки, ви дізнаєтеся з цього відео

Міф 12: Пости в соцмережах покращують ранжування

Грамотне використання інструментів соціальних мереж підвищить охоплення аудиторії, принесе додаткові посилання і згадки вашого ресурсу. Проте це не означає, що публікації в соцмережах підвищать авторитетність ресурсу - вони можуть лише спонукати користувачів посилатися на нього.

В першу чергу соцмережі потрібні для розширення зони присутності. Якщо ви хочете, щоб вони працювали для SEO-просування, створюйте такі публікації, якими хочеться поділитися, причому не тільки в самій соцмережі, але і в своєму блозі або на форумі.

Якщо ви хочете, щоб вони працювали для SEO-просування, створюйте такі публікації, якими хочеться поділитися, причому не тільки в самій соцмережі, але і в своєму блозі або на форумі

Міф 13: Купівля реклами в Google AdWords допомагає потрапити в органічну видачу

Ні і ще раз ні. Купівля реклами з платою за клік не допоможе потрапити в органічну видачу по ключовому запиту. Це два абсолютно різних сектора, які ніяк не пов'язані між собою.

Власники сайтів, що розміщують рекламу в Google AdWords, не отримують ніяких бонусів при органічному ранжируванні - сторінки їх ресурсів аналізуються пошуковими ботами на загальних підставах.

Порада: Купівля і грамотне налаштування реклами - відмінний спосіб підвищити довіру до ресурсу. Згідно зі статистикою, користувачі частіше клацають на ті посилання, які з'являються і в рекламному розділі, і в органічній видачі. Щоб навчитися правильно налаштовувати рекламу в Google AdWords, ознайомтеся з цією статтею .

Міф 14: Google запровадив штучний інтелект в усі свої алгоритми

Це теж неправда. ІІ присутній тільки в RankBrain, який є елементом Колібрі.

Причина відмови від більш широкого використання штучного інтелекту - розуміння того, що при неполадках в роботі фахівці просто не зможуть усунути несправність. Справа в тому, що ІІ працює і розвивається самостійно на основі машинного навчання. Google просто не може бути небезпечним для свій дохід, 95% якого приходить від оплати реклами.

Міф 15: RankBrain впливає на ранжування

RankBrain - це провідний алгоритм ранжирування, який функціонує із застосуванням штучного інтелекту. Він був створений для того, щоб обробляти взаємозв'язок слів в нових запитах користувачів, які не входять до створеної Google систему визначення зв'язків. Мета такого функціоналу - оптимізувати видачу відповідно до істинним значенням запиту для користувача.

RankBrain активізується, коли Google не розуміє того, що саме хоче знайти користувач. Він зіставляє слова і аналізує оброблені взаємозв'язку, щоб визначити зміст запиту. Таким чином RankBrain не можна зарахувати до чинників ранжирування. Більш детальну інформацію про це алгоритмі і способах оптимізації під його вимоги ви знайдете в статті .

Більш детальну інформацію про це алгоритмі і способах оптимізації під його вимоги ви знайдете в  статті

висновок

Ці 15 міфів - лише мала частка помилок, існуючих в світі SEO. Не варто вірити всьому без перевірки затвердження на практиці. Пошукова оптимізація заснована на статистиці, математичному розрахунку і логіці, а не на чутках, припущеннях і сліпому проходженні громадській думці. Хочете бути попереду? Чи не переставайте експериментувати, аналізувати актуальні тренди і переробляти масу нової інформації в профільній області - тільки так можна залишити конкурентів позаду.

Як сертифікувати знання SEO, якщо алгоритми пошукових систем змінюються зі швидкістю світла?
Чому одні SEO-фахівці домагаються вражаючих результатів, а інші не можуть залучити більше трафіку на сайт, хоча, здавалося б, роблять одне й те саме?
Чим правильні посилання відрізняються від безглуздих?
Тоді навіщо вам повторювати всі дії і нововведення, які проводять більш великі гравці в вашому секторі?
Не знаєте, як зробити це самостійно?
Хочете бути попереду?