Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO оптимізація сайту | Створення сайту і заробіток в Інтернет

Як підняти сайт в Топ, як прискорити індексацію сторінок в пошукових системах, як збільшити трафік (відвідувачів), як піднятися в рейтингу Як підняти сайт в Топ, як прискорити індексацію сторінок в пошукових системах, як збільшити трафік (відвідувачів), як піднятися в рейтингу? і т.д. Якщо Ви створюєте сайти для себе або просуваєте чужі сайти, Ви повинні знати відповіді на ці питання. Все це можливо зробити завдяки SEO (Search Engine Optimization) - Пошукове Просування і Оптимізація. За позиції сайту і його місце у видачі по запитах відповідає пошукова система, яка не вміє читати, а лише, завдяки своїм алгоритмам, аналізує склад інтернет сторінки. На основі всього цього "пошуковик" підвищує або знижує сайт в ранжируванні.

SEO оптимізація сайту

Багато вебмастера намагаються робити СДЛ (сайт для людей), вважаючи, що достатньо писати хороші унікальні тексти і сайт буде рости. Однак цього не досить для просування сайту. Доведеться скористатися деякими прийомами, що допомагають пошуковій системі вирішити, що саме Ваш сайт (сторінка сайту) найкраща. Давайте розглянемо елементи SEO оптимізації, що впливають на просування сайту.

SEO оптимізація сайту ділиться на внутрішню (склад і структура сайту, контент і т.д.) і зовнішню (вхідні посилання, соціальні мережі SMO, реєстрація в каталогах і т.д.). Розглядати будемо в основному дві пошукові системи Yandex (Яндекс) і Google (Гугл).

Ця стаття, є оглядом способів SEO оптимізації, яка істотно просуне сайт на шляху в Топ, спочатку я рекомендую прочитати її до кінця, а потім, використовуючи численні посилання в тексті, переходити по ним і читати докладний матеріал по кожному питанню окремо.

1. Складання семантичного ядра сайту

Починаючи свій проект подбайте про його тематичність, сайт "все про все" складно оптимізувати для просування. Користуючись сервісами wordstat.yandex.ru і adwords.google.com складіть три списки (ВЧ (3-5 штук), СЧ (10-15 штук), НЧ (1000 штук)) запитів, пов'язаних схожою тематикою для свого сайту. У підсумку, кожна нова стаття буде відповіддю на один СЧ або НЧ запит. Детально читайте в окремій статті "Семантичне ядро ​​сайту".

2. Оптимізований URL сайту

Використовуйте один з ключових запитів в назві сайту, домені або його частини ... докладніше.

Налаштування ЧПУ (Человекопонятний URL), правильні короткі адреси сторінки.

3. Заповнення мета-тегів сайту і сторінки

Дуже важлива процедура, покликана допомогти пошуковій системі зрозуміти про що Ваш сайт і окрема сторінка (на скільки сторінка відповідає тематиці сайту). обов'язково заповніть мета-теги title, discription, keywords, для всього сайту і заповнюйте ці ж теги для кожної сторінки сайту.

4. Оптимізація контенту (тексту)

Логічно наповнюйте свій сайт, правильно вибирайте назву і тему статті - це повинен бути один пошуковий запит (ключове слово або фраза) - (НЧ або СЧ), а стаття буде відповіддю на цей запит. Оптимізація тексту включає в себе щільність ключових слів, оптимальна довжина тексту, обов'язкова умова - унікальність тексту, як перевірити текст на унікальність , Наявність в тексті картинок і їх оптимізація ... докладніше , Використовуйте теги strong, h1 - h6 в тексті виділяйте ними ключові слова, робіть контекстні посилання на статті вашого сайту по даній темі (внутрішня перелінковка).

5. Внутрішня перелінковка

Це перерозподіл ваги сторінок усередині сайту, досягається створенням контекстних посилань, проставлених всередині сторінки на тематичні, релевантні сторінки Вашого сайту, додатково використовуйте статтю "Перелінковка в Joomla" і "Перелінковка в WordPress". Читайте докладно в статті "Перелінковка сайту".

6. Складання карти сайту

Обов'язково складіть карту сайту і створіть однойменний пункт меню, крім цього повідомте пошуковим системам про карту Вашого сайту, додавши Sitemap.Xml в файл robot.txt, як це зробити читайте в статті "Карта сайту в Joomla" і "Карта сайту на WordPress".

7. Реєстрація в "аддурілку" пошукачів

Особливо на початковому етапі розвитку Вашого сайту потрібно повідомляти пошуковим системам про публікації на сайті. Написавши нову статтю Ви, просто копіюєте посилання нової сторінки в поле пошукових сервісів, (докладніше читайте " Аддурілку пошукових систем " ) Це дуже прискорює потрапляння сторінки в індексацію. Детальніше читайте в статті "Як прискорити індексацію сайту".

8. Дублювання контенту

Боріться з дублюванням контенту (пошукачі не люблять дублі), використовуйте для цього файл robot.txt читайте "Як налаштувати robot.txt", також використовуйте плагіни, щоб уникнути дублювання контенту при роботі в CMS.

9. Юзабіліті

Опрацювання юзабіліті, як засіб поліпшити поведінковий фактор - один з важливих параметрів корисності (трастовості) сайту. Працюйте над структурою сайту (блоки рубрик, грамотна перелінковка, унікальний контент, приємний дизайн), його зручністю для відвідувачів.

1. Нарощування посилальної маси (вхідні посилання)

Ще недавно входить посилальна маса була одним з найважливіших показників, що впливають на просування сайту, зараз її роль знижується, але залишається важливим показником. Існує кілька способів отримання зворотних посилань на Ваш сайт, детальніше читайте в статтях "Зворотні посилання на сайт (платний спосіб)" і "Зворотні посилання на сайт (безкоштовний спосіб)".

2. Реєстрація в каталогах і рейтингах

Прогін по каталогах статей і сайтів, як додати сайт в каталог Яндекса, Google (DMOZ), Рамблер, LiveInternet, mail.ru. Більш детально читайте в статті "Як додати сайт в каталог".

3. SMO використання соціальних мереж для залучення відвідувачів

Як зв'язати сайт з соціальними мережами, як встановити кнопки соціальних мереж на сайті, створити канал на Youtube, підписка на розсилку і інші способи просування з використанням соціальних і медіа мереж, використання граватар , При коментуванні на інших сайтах і форумах.

Більш детально читайте в рубриці SMO.

4. Різні технічні моменти SEO оптимізації

Перевірка на валідність html і CSS, Sitemap.Xml, відповідь сервера.

Таким чином Ви бачите, що SEO оптимізація сайту складається з дуже багатьох маленьких пунктів, використання яких поодиноко (за винятком деяких) НЕ прівідёт до відчутних результатів, однак грамотно використовуючи всі методи SEO оптимізації в комплексі з іншими моментами, можна домогтися гарних результатів у просуванні сайту . Найголовніше - запам'ятайте, що пошукові системи борються з такими методами (SEO оптимізація) і використовуючи ці методи, не переборщіть, інакше потрапите під санкції ПС, особливо стосується пунктів 4 і 5 внутрішньої SEO оптимізації, пункту 1 зовнішньої SEO оптимізації.

Для кращого розуміння матеріалу можна подивитися невелике відео, що пояснює деякі моменти, які включає в себе SEO оптимізація сайту.

Буду Вам дуже вдячний, якщо Ви залишите коментар і додасте статтю в соціальні мережі, натиснувши на кнопки нижче. Дякую!


Поділіться з іншими, якщо сподобалося

Додати коментар

Як підняти сайт в Топ, як прискорити індексацію сторінок в пошукових системах, як збільшити трафік (відвідувачів), як піднятися в рейтингу?