SEO: оптимізація веб-сайтів за допомогою нової консолі пошуку Google

  1. Нова консоль пошуку Google: більше ясності, схожі функції
  2. 1. Визначення та вирішення проблем індексування
  3. 2. Використовуйте аналіз пошуку для пошукової оптимізації
  4. 3. Оновлення та оптимізація сторінок, які погано виконуються, або їх видалення
  5. Висновок: використання консолі пошуку Google є обов'язковим для кожного оператора сторінки

Пошукова консоль Google (раніше Інструменти для веб-майстрів) є найважливішим інструментом пошукової оптимізації Google - і вона була повністю перероблена. Ця стаття показує, як вигідно використовувати безкоштовний інструмент для оптимізації власного сайту.

Пошукова консоль, безсумнівно, є найважливішим інструментом SEO, коли вона надає точну інформацію про те, як основна пошукова система Google інтерпретує сторінку. Чи є проблеми з індексацією і які пошукові терміни особливо успішні. Таким чином, інструмент є обов'язковим для кожного оператора веб-сайту, який не хоче мати зав'язані очі в мережі.

SEO-консультації в Берліні: оптимізуйте веб-сайти за допомогою нової консолі пошуку Google    Ви хочете використовувати консоль пошуку Google у своїй компанії SEO-консультації в Берліні: оптимізуйте веб-сайти за допомогою нової консолі пошуку Google
Ви хочете використовувати консоль пошуку Google у своїй компанії? На моїй консультації я показую на основі вашого веб-сайту вигідне використання нової консолі пошуку.
Терміни: за запитом
Розташування: Фабрика Берлін (Lohmühlenstraße 65, 12435 Berlin). Альтернативно: на місці в компанії.

Компанія Google повністю змінила консоль пошуку та зробила її більш зручною для користувачів. Нова версія все ще перебуває у бета-версії, що означає, що не кожен веб-майстер може отримати доступ до неї. Але незабаром компанія Google зробить нову консоль пошуку доступною для всіх.

Нова консоль пошуку Google: більше ясності, схожі функції

У новій консолі пошуку є дві основні функції: продуктивність та індексне покриття.

Під заголовком "Продуктивність" (раніше - "Аналіз аналізу") веб-майстер бачить, як часто Google відображає сторінку пошуку, яку позицію вони отримують в середньому, рейтинг кліків (CTR) і суму кліків.

Новий інтерфейс консолі пошуку Google. Активуйте всі поля (виділені кольором) для повного огляду.

Під заголовком "індексне покриття" (раніше: "помилки сканування") можна побачити, чи можна правильно індексувати сторінку, чи чи встановлено сторінки "noindex", і, таким чином, не випущені для пошуку Google. Це надзвичайно важлива функція, особливо після відновлення! Його слід викликати принаймні один раз після запуску, щоб уникнути основних проблем.

Якщо ви бачите повідомлення "Нова проблема з індексом покриття на сайті", ви повинні діяти і побачити, які сторінки не проіндексовані (але іноді це також бажано, якщо певні сторінки не повинні з'являтися на Google).

Якщо ви бачите повідомлення Нова проблема з індексом покриття на сайті, ви повинні діяти і побачити, які сторінки не проіндексовані (але іноді це також бажано, якщо певні сторінки не повинні з'являтися на Google)

Покриття індексу: 17800 сторінок не можна індексувати, тому що вони навмисно встановлені в noindex.

1. Визначення та вирішення проблем індексування

Якщо ви не знайшли жодних даних у цьому поданні, на сайті може виникнути проблема індексації. Натиснувши на "Індекс покриття", ви дізнаєтеся, скільки сторінок індексує Google і чи розглядає його рейтинг і які сторінки зараз не можуть бути проіндексовані.

Натиснувши на Індекс покриття, ви дізнаєтеся, скільки сторінок індексує Google і чи розглядає його рейтинг і які сторінки зараз не можуть бути проіндексовані

17800 сторінок не можна індексувати.

За допомогою наведеної тут інформації можна детально зрозуміти, як Google інтерпретує веб-сайт.

  • Надіслані та проіндексовані
  • Індексується, не надсилається до мапи сайту
  • Відправлена ​​URL-адреса, позначена як "noindex"
  • Заблоковано файлом robots.txt
  • Сканування - наразі не індексовано
  • Crawl аномалія
  • Soft 404
  • Відправлена ​​URL-адреса не вибрана як канонічна
  • Виключено за допомогою тегу "noindex"
  • Дублювати, але без канонічного дня
  • Сторінка з пересиланням
  • Не знайдено (404)

Не кожна сторінка має відношення до Пошуку Google. Тому може мати сенс встановлювати сторінки в noindex в окремих випадках, щоб сигналізувати, що ці сторінки не повинні бути скановані. В принципі: індексуйте лише сторінки, які дійсно потрібно знайти в Google. Google не завжди повністю сканує кожну сторінку, тому переконайтеся, що правильні та важливі сторінки скануються.

2. Використовуйте аналіз пошуку для пошукової оптимізації

Пошукова консоль Google показує власникам сайтів всі рейтинги Google, включаючи точне місце розташування, кліки та покази (у Google). Це надзвичайно важлива інформація, щоб дізнатися, який вміст вже добре знайдений і який не генерує жодних кліків. Вони повинні бути оптимізовані.

Нижче наведено покрокове керівництво для аналізу пошуку:

  1. Натисніть "Виконання", виберіть потрібний період (наприклад, 1 місяць) і активуйте всі поля, виділені кольором: кліки, покази, рейтинг кліків і позиція. Тут ми показуємо дані нашого музичного блогу www.tonspion.de ,

Позначте всі поля, щоб побачити значення ефективності для кожного ключового слова.

2. Тепер ви можете побачити список всіх ключових слів і їх позицій у Google.

  • Кліки: як часто натискали фрагменти пошукової системи?
  • Покази: як часто Google відображав сторінки?
  • Рейтинг кліків: наскільки хорошим є рейтинг кліків?
  • Позиція: яка середня позиція для ключового слова в індексі Google?

Ви не можете зробити багато з цими цифрами поодинці. Але при цьому виникає цікавість, за якою відображаються значення пошукових термінів, з якими користувачі потрапляють на вашу сторінку:

Але при цьому виникає цікавість, за якою відображаються значення пошукових термінів, з якими користувачі потрапляють на вашу сторінку:

Приклад: www.tonspion.com

3. Тепер задайте собі такі запитання:

  • Для яких ключових слів у вас є особливо гарні позиції в рейтингу Google (1-5)?
  • Які ключові слова показують особливо високий обсяг пошуку (покази)?
  • Які пошукові терміни особливо важливі для моєї компанії?

Це ключові слова та сторінки, які заслуговують на особливу увагу!

4. Порівняйте рейтинг кліків із середнім рейтингом кліків для кожної позиції.

Вірогідність кліків у відсотках на позицію Google (Джерело: Sistrix.com)

Чи є коефіцієнт ефективності показів на відповідній позиції значно нижчим, ніж на цьому графіку? Тоді текст обов'язково повинен бути переглянуто і оптимізований.

Зокрема, Title і Meta-Description мають значний вплив на частоту кліків. Крім того, спостерігайте, які посади розміщені перед вашим і порівняйте заголовок і мета опис з вашим постом. А тепер руку на серце: який з них краще? Часто навіть скупо використовувалися спеціальний символ допоможіть стилізувати результат пошуку і зробити його більш помітним

приклад:
Якщо сторінка має лише 30 відсотків рейтингу кліків (замість 60 відсотків) на сторінці Google № 1, слід оптимізувати назву та опис. Рейтинг кліків значною мірою відповідає за те, скільки трафіку ви дійсно отримаєте через пошукову систему. Хороший рейтинг не працює, якщо ніхто не натискає!

У заголовку має бути ключове слово. Мета-опис також повинен містити ключове слово і викликати цікавість щодо повідомлення з короткими реченнями. За допомогою спеціальних символів ви можете виділитися з натовпу і привернути увагу.

За допомогою спеціальних символів ви можете виділитися з натовпу і привернути увагу

Експерт соціальних медіа Фелікс Бейгарз цілком навмисно використовує багато спеціальних символів у мета-описі, щоб привернути увагу до індексу Google і таким чином збільшити показники кліків.

3. Оновлення та оптимізація сторінок, які погано виконуються, або їх видалення

  • На наступному етапі відсортуйте сторінки та проаналізуйте, які сторінки не отримали кліків за останній місяць.
  • Перевірте, чи ці сторінки все ще актуальні, і якщо це так, оновіть та оптимізуйте ці сторінки. Вони повинні стати більш привабливими та актуальними для того, щоб їх могли відігравати Google на передніх позиціях.
  • Будьте чесними: якщо вміст сторінки недостатньо цікавий, то, як правило, краще видалити його послідовно. Помилково очікувати хорошого рейтингу непривабливого, нерелевантного змісту.

4. Проаналізуйте використані пошукові терміни

Щоб дізнатися, які ключові слова використовуються для доступу до статті, виконайте наведені нижче дії.

  1. Натисніть "Продуктивність"
  2. Виберіть кліки, покази, CTR і позицію, щоб вони були виділені.
  3. Виберіть вкладку "Сторінки"
  4. Натисніть на сторінку, ключові слова якої ви хочете побачити.
  5. Натисніть "Запити пошуку"
  6. За допомогою "Дата" можна аналізувати поточні тенденції ("Період: останні 7 днів") або всі використані пошукові терміни для сторінки (період: останні 12 місяців) і сортувати за показом.

Ви з подивом виявите, що користувачі іноді охоплюють певну статтю з більш ніж 1000 різних пошукових термінів. Звичайно, найважливіше також слід знайти в їхній статті.

Висновок: використання консолі пошуку Google є обов'язковим для кожного оператора сторінки

  • Сторінки, які мають високий рівень кліків і покази, повинні постійно оптимізуватися і послідовно розроблятися, щоб бути зручним для користувачів.
  • Сторінки, знайдені на перших 10 позиціях Google, повинні бути детально оптимізовані та підтримуватися, щоб вони відображали найкращий результат пошуку для відповідного пошукового терміну.
  • Найкращі шанси для топ-10 мають терміни, які можна знайти в 10-20. Якщо ви залишитеся на м'ячі і постійно оптимізуєте відповідні статті.

Таким чином, це гарна ідея перевірити щотижня, бажано щотижня, в консолі пошуку, які статті вже добре виконуються, щоб отримати їх місце # 1 для важливих пошукових термінів. Планується переглянути та оцінити ефективність власного веб-сайту за допомогою консолі пошуку Google!

Якщо ви хочете дізнатися більше про консоль пошуку Google, забронюйте нашу SEO-семінар для компаній. Поточні дати 2019 р запит ,

Які ключові слова показують особливо високий обсяг пошуку (покази)?
Які пошукові терміни особливо важливі для моєї компанії?
А тепер руку на серце: який з них краще?