SEO PDF файли Оптимізуйте документи PDF для пошукових систем

  1. Редагування файлу PDF
  2. Оптимізуйте метадані PDF
  3. Представлення файлів PDF
  4. Посилання в документах PDF
  5. Безпека, зображення та індексування

Берт ван Херде

SEO спеціаліст

Редагування файлу PDF

Для оптимізації PDF-документів вам, перш за все, потрібна програма, з якою можна редагувати PDF-файли. Найвідомішим програмним забезпеченням, яке можна використовувати, є Adobe Acrobat 5.0 або вище. Недоліком цього пакета є те, що необхідно зробити інвестиції, а також безкоштовні програми, які можна використовувати. Нижче наведено список безкоштовного програмного забезпечення:

  • BeCyPDFMetaEdit
    За допомогою цієї програми ви можете легко редагувати метадані PDF-документів.
  • PDF995
    Дуже велика програма для створення та редагування PDF-файлів. Використовуйте Omniformat для перетворення файлів (.DOC в .PDF і .PDF в .DOC).
  • PDF Creator
    За допомогою PDF Creator ви можете створювати PDF-файли з різних програм Windows.
  • PDFМатер і PDF Online
    Обидва PDFHammer і PDFOnline є веб-сайтами, де можна редагувати, об'єднувати та / або конвертувати PDF-файли в Інтернеті.
  • Втеча PDF
    Зручний онлайн-інструмент, за допомогою якого можна редагувати PDF-файли і, наприклад, додавати посилання на файли PDF.

Оптимізуйте метадані PDF

Метадані документів PDF (також) використовуються пошуковими системами для визначення рейтингу. Тому заповнення цих полів метаданими має велике значення. Нижче наведено приклад для Adobe Acrobat (7.0).

Перейдіть у меню у верхній частині Acrobat до (див. Малюнок):
файл> Властивості документа (Ctrl + D)
(Версія NL: файл> властивості документа)

image 1: Метадані PDF у меню Adobe

Ряд полів можна ввести в меню властивостей документа:

2: Редагування метаданих PDF в Adobe

Файл:
Використовуйте ім'я файлу PDF, наприклад, назву статті. Використовуйте дефіси (-) замість пробілів, тому що пошукові системи роблять '% 20' пробілів, тому URL-адреса в результатах пошуку стає важко прочитаною. Приклади:

Не добре:

  • shr0097a.pdf (незрозуміло для користувача)
  • Розглянуто симптоми СДВГ.pdf (використання простору)

Добре:

  • adhd-симптоми-розглянуті.pdf
  • adhd-симптоми-оглянуті-2009-de-vries-et-al.pdf

Назва:

Це поле є назвою документа і переноситься пошуковими системами та індексується як назва сторінки звичайних веб-сторінок. Якщо цей розділ не заповнений, пошукові системи зазвичай беруть назву у документі PDF як заголовок сторінки або [Невідомий].

Назва є найважливішим елементом оптимізації PDF.

Автор:

Введіть автора статті. Google групує всі статті одного і того ж автора. Тому завжди використовуйте однакові позначення для автора (наприклад: В. ван Хеерде).

Тема:

Це поле призначене для короткого викладу документа і переноситься пошуковими системами та індексується як одне тег meta-description зі звичайної веб-сторінки. Якщо опис не вводиться, пошукові системи зазвичай показують випадковий фрагмент тексту (фрагмент) з документа. Також використовуйте ключові слова, які ви розмістили в заголовку в цьому описі. Спробуйте узагальнити статтю одним реченням.

Ключові слова:

Це поле призначене для узагальнення вмісту або повідомлення PDF-документа за допомогою декількох ключових слів. Це поле схоже на поле мета-ключове слово . Основне правило полягає в тому, що це поле містить 5 - 10 ключових слів або ключових фраз, розділених комами (див. Малюнок 3). Загалом: чим менше ключових слів, тим краще. Ключові слова в даний час не дуже популярні в пошукових системах і мало що сприятимуть вищим позиціям у пошукових системах. З точки зору узгодженості, структурування інформації та архівування доцільно використовувати це поле. Зрештою, існує безліч інших (наукових) пошукових систем і сайтів, які (можуть) використовувати це поле.

3: Приклад документа PDF, в якому не введено назви, опис та ключові слова

image 4: Приклад документа PDF з назвою, описом і введеними ключовими словами


Представлення файлів PDF

Щоб читати PDF-документ, люди повинні використовувати пакет програмного забезпечення. Не у кожного є Читач PDF встановлено. Крім того, файли PDF часто є великими, і це займе деякий час до завантаження документа. Найкращим способом представити PDF-статтю є розміщення на окремій веб-сторінці назви, автора, рік публікації та резюме статті на посилання з PDF-версією нижче. В результаті відвідувач краще знає, про що йдеться в документі, і може вибрати, чи потрібно завантажувати файл.

Це також краще для пошукових систем, оскільки файл PDF має унікальну батьківську сторінку. Під цим я маю на увазі, що PDF-файл пов'язаний з однієї унікальної веб-сторінки на вашому веб-сайті (див. Рис. 5). Це полегшує відвідувачеві та пошуковій системі можливість дізнатися, де файл знаходиться на веб-сайті. Крім того, веб-майстри з інших веб-сайтів можуть вибирати посилання на батьківську сторінку або сам документ PDF. При посиланні на батьківську сторінку з інших веб-сайтів збільшиться PageRank цієї батьківської сторінки. Для просування батьківських сторінок пов'язаних статей PDF можна використовувати PageRank цієї батьківської сторінки. Для цього можна створити посилання на батьківській сторінці на батьківські сторінки інших (пов'язаних) PDF-статей.

зображення 5: батьківська сторінка та PDF у верхній частині 10

Посилання в документах PDF

Перш ніж конвертувати файл .DOC у файл .PDF, важливо перевірити всі гіперпосилання і перевірити, чи вони працюють належним чином. Завжди можна додати посилання пізніше за допомогою інструменту посилання в Adobe (див. Малюнок нижче), хоча це досить обтяжливо.

6: Інструмент посилання в Adobe

Нижче наведено кілька порад щодо додавання текстів і посилань:

  1. Також додайте контактну інформацію до документа PDF (за бажанням), щоб люди, які надрукували PDF або отримали його електронною поштою, могли легко зв'язатися з нами.
  2. Завжди додайте посилання в документ PDF на батьківську сторінку документа PDF. Існує хороший шанс, що Google покаже два результати в результатах пошуку: батьківська сторінка та документ PDF (див. Рис. 5). Дві сторінки в топ-10 завжди краще, ніж одна сторінка в топ-10, тому що більш імовірно, що хтось натисне один з цих двох результатів пошуку.

Безпека, зображення та індексування

Не кладіть безпеку на документ з паролями. Якщо в PDF є пароль, пошукові системи не можуть прочитати файл. Щоб перевірити, чи правильно проіндексований файл PDF, краще скопіювати унікальний речення з статті PDF і ввести це слово в лапки в Google. Використовуйте будь-який тип файлу: pdf після пошуку:

"тут унікальне речення" тип файлу: pdf (перегляд a наприклад ).

Якщо документ не проіндексований, перевірте наступне:

  1. Чи є посилання на документ PDF? Google не може знайти документи, якщо вони не пов'язані з іншою (індексованою) сторінкою.
  2. Каталог, в якому знаходиться документ PDF, не виключається robots.txt ?
  3. Коли тексти статті розміщуються в зображенні, пошукові системи не можуть прочитати текст. Google не використовує, наскільки це відомо OCR . Тому завжди використовуйте звичайний текст замість зображень з текстом.
  4. Цілком можливо, що PDF занадто глибоко на сайті, що ускладнює пошук Google. Тому розмістіть у вас PDF-файли sitemap.xml файл.
  5. Перевірте стан безпеки документа. Чи захищений він (див. Малюнок нижче)? Пошукові системи не можуть індексувати захищені PDF-файли.

Рисунок 7: Перевірка безпеки PDF у Adobe

Поки мої поради SEO для документів PDF. Чи є у вас які-небудь поради або питання щодо файлів PDF? Повідомте про це нижче. У наступній статті блогу я обговорюватимуть фактори ранжування Google Scholar оптимізація наукових статей для даної пошукової системи.

Чи захищений він (див. Малюнок нижче)?
Чи є у вас які-небудь поради або питання щодо файлів PDF?