SEO Підказка: Перевірте свої зовнішні посилання

Коли в останній раз ви перевіряли всі зовнішні посилання на вашому веб-сайті? З ким ви зв'язуєтеся?

зовнішні посилання

Сподіваємося, час від часу перевіряйте зовнішні посилання. Ви не можете просто поставити їх там, а потім припустити, що вони завжди будуть працювати. Ніщо не викликає більшого розчарування у відвідувача, а потім бачить посилання, натискаючи на нього, і посилання порушено. Або термін дії доменного імені закінчився, і ви посилаєтеся на певний веб-сайт, на який ви не хочете зв'язуватися.

Це може зробити ваш сайт дуже непрофесійним. Це також може призвести до зниження вашого сайту в міру його розміщення на рейтингу пошукових систем. Перевірка цих зовнішніх посилань часто допоможе вам з різними зусиллями SEO. Перевірити їх дуже просто, але потрібно відстежувати, де є посилання. Чим більше ваш сайт зростає, тим більше зовнішніх посилань ви будете мати там.

Тоді ви можете просто натиснути на них і переконатися, що кожен з них працює. Якщо вони цього не роблять, негайно вживайте заходів, щоб з'ясувати, в чому проблема і виправити її. Якщо у вас є сторінка зі старими посиланнями, то настав час оновити все. Ви також хочете переконатися, що посилання на сайти, які ви задоволені. Ви можете бути там задіяні з сайтами, які ви не вважаєте, добре підходять для вашого бізнесу, таких, як той, який пропонує матеріали для дорослих.

Знайдіть сайти, які пропонують вам велику кількість посилань, що означає, що вони отримують пристойну кількість трафіку на регулярній основі. Ви також можете використовувати різні інструменти, щоб ваші зусилля по перевірці ваших посилань були дуже простими. Один, який я настійно рекомендую, називається Xenu Link Sleuth. Тут можна додати всі посилання на свій веб-сайт, а потім регулярно отримувати звіти про них.

Ви завжди хочете переконатися, що ваші посилання працюють і що ви не пов'язані з будь-яким типом сайту, з яким ви не хочете бути пов'язаними. Посилання є важливим ресурсом для ефективної пошукової оптимізації, але вони також можуть зашкодити вам, якщо вони не є хорошими посиланнями.

Для отримання більш детальної інформації про зовнішні посилання та зовнішні посилання див. Інформацію про зовнішні посилання SEOmoz.

З ким ви зв'язуєтеся?