Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO плагіни WordPress для оптимізації блогу

 1. SEO оптимізація структури Permalink (постійної посилання)
 2. Найважливіший SEO-плагін WordPress «Все в одному» (All in One)
 3. Назва (Home Title)
 4. Опис (Home Description)
 5. Ключові слова (Home Keywords)
 6. канонічні URLи
 7. переписати заголовки
 8. інші налаштування
 9. «Хлібні крихти» (Breadcrumbs)
 10. Прискорюємо свій вебсайт
 11. оптимізація зображень
 12. внутрішні посилання
 13. Використання карти сайту
 14. Robots.txt
 15. Побудова посилання-трафіку через соціальні мережі
 16. Twitter
 17. Facebook
 18. Reddit
 19. висновок
 20. WordPress-Учень

Від автора: коли справа доходить до WordPress і SEO-оптимізації під пошукові системи, то система управління контентом, будучи складеною з плагінів, працює досить пристойно

Від автора: коли справа доходить до WordPress і SEO-оптимізації під пошукові системи, то система управління контентом, будучи складеною з плагінів, працює досить пристойно. Але застосувавши деякі дуже корисні SEO плагіни, а також Хекі і техніки блогінгу, в пошукових системах можна підняти пости свого блогу на WordPress і сторінки вище, таким чином привертаючи більше потенційних відвідувачів і клієнтів.

SEO оптимізація структури Permalink (постійної посилання)

Як тільки ви встановили і налаштовуєте WordPress, можливо, одним з найпопулярніших SEO-рішень є зміна встановленої за замовчуванням структури permalink постів і сторінок на щось більш читається і підходить для пошукових систем. За замовчуванням Id вашого поста і сторінки знаходяться в permalinks (постійних посиланнях), які навіть сама команда WordPress вважають вельми потворними.

Щоб їх змінити, можна вибрати одну з опцій, що йдуть в комплекті з WordPress, або призначити свою власну структуру. Багато рекомендують користуватися структурою категорії і назви посади:

Багато рекомендують користуватися структурою категорії і назви посади:

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

Проблема тут в тому, що ця структура додасть вашого сервера завантаження, так як категорія - це текстове поле, і йому доведеться витратити більше часу, щоб розрізнити на сторінках пости, так що рекомендується починати свої permalinks з цифрового поля. Я особисто використовую в них структуру «рік-місяць-день і назва». Так знижується завантаження на сервер, і читачі також дізнаються дату публікації поста, а розділивши назву, можна увійти в архіви цього дня. Для зацікавлених рекомендована нами для роботи структура тут:

/% Year% /% monthnum% /% day% /% postname% /

Найважливіший SEO-плагін WordPress «Все в одному» (All in One)

Найпопулярніший SEO плагін WordPress, це «All in One SEO Pack» (Все в одному), який пропонує безліч рішень для оптимізації вашого сайту під пошукову систему. Нижче ви можете подивитися картинку поточної конфігурації, яку я використовую для одного з моїх веб-сайтів, а потім я поясню, що реалізує і пропонує кожна з цих опцій.

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack

Назва (Home Title)

Це якраз те, що показується в браузері, коли хтось заходить до вас на вебсайт. Вам потрібно включити заголовок свого сайту, а потім додати підзаголовок, відокремлений похилою рискою або вертикальною лінією, тільки переконайтеся, що він виконаний просто і доводиться до місця.

Опис (Home Description)

Це - опис вашого блогу, яке буде показуватися пошуковими системами, коли хтось наткнеться на нього при пошуку. Як і у випадку з заголовком, переконайтеся, що воно також читаемо, але робити це потрібно, додавши ще кілька ключових слів про те, чому присвячений ваш вебсайт. Це допоможе асоціювати з ними сайт в пошукових системах, якщо ключові слова досить часто з'являються у вас на сайті.

Ключові слова (Home Keywords)

Тепер дайте волю своїй фантазії щодо ключів, тільки переконайтеся, що вони всі ставляться до вашого вебсайту, інакше будуть повністю не приносять користі і взагалі вам не допоможуть.

канонічні URLи

Канонічні? Трохи дивне слово, і я впевнений, не з тих, які є у кожного в словниковому запасі. Канонічні URLи - це продубльований контент веб-сторінки, який знизить місце вашого сайту в пошукових системах. Найпоширеніша проблема полягає в тому, що http://example.com і http://www.example.com встановлені так, що вони самі по собі - окремі веб-сторінки. Відзначивши їх галочкою, ви переконаєтеся, що обидва цих URL'а вказують на одне і те ж місце, гарантуючи відсутність на сайті WordPress продубльованого контенту і допомагаючи вам піднятися на більш високе місце в пошукових системах.

переписати заголовки

Налаштування «переписати заголовки» ( "rewrite titles") стосується тега title вашого сайту. Коли ви відзначаєте її галочкою, все заголовки на сторінці, в пості, у категорії, в пошуку і на архівної сторінці змінюються, оптимізуючи під пошуковик. Таким чином, для окремого поста у вас буде Post Title - Blog Name, для сторінки - Page Title - Blog Name і так далі. Для SEO це більш ефективно, ніж звичайний Archive - Blog Name - Post Title, який за замовчуванням використовується в WordPress.

інші налаштування

Потрібно відзначити два перших поля після всіх rewrite titles, так як вони додадуть всі категорії і теги поста в якості ключових слів для постів окремого блогу і сторінок, що, природно, піде на користь SEO. Третє поле теж краще відзначити, так як воно буде динамічно генерувати ключові слова для сторінки з постами.

Наступні три потрібно відзначати завжди, так як вони об'єднують ваші категорії, архіви та сторінки з тегами noindex, що допоможе знизити дублювання контенту на вашому сайті.

Нарешті, Autogenerate Descriptions зроблять так, що маленька цитата з вашого поста стане генеруватися автоматично, якщо ви самі не внесли або забули про неї. Остання настройка робить те, про що йдеться в її назві: перетворює заголовки категорій в написані з великої літери.

«Хлібні крихти» (Breadcrumbs)

Впровадження їх в свій блог може здатися смішним, а виконують вони саме те, про що говорить їх назва, залишають маленький «слід з крихт» для того, щоб ваші відвідувачі завжди знали, де знаходяться і могли легко займатися власною навігацією. Так, якщо вони побували в одному пості, «Breadcrumbs» будуть виглядати приблизно так: Домашня сторінка (Home)> Категорія (Category)> Назва вашого поста (Your Post Name).

Є багато плагінів, які допомагають легко їх зробити, мій улюблений - Breadcrumb NavXT , але Yoast Breadcrumb теж нормально працює і робить в точності те ж.

Breadcrumb NavXT

Breadcrumb NavXT

Якщо хочеться розробити «Breadcrumbs» вручну і краще контролювати їх зовнішній вигляд і все інше, вам безумовно слід прочитати цей чудовий підручник на Cats who Code, який продемонструє вам всі етапи процесу: Як зробити «Breadcrumbs» для Вордпресс ( How to Breadcrumb Function for WordPress ).

Прискорюємо свій вебсайт

Кожен день пошуковики будуть повзати по вашому вебсайту, переглядаючи сторінки і аналізуючи їх, але скільки сторінок насправді буде переглянуто, залежить від швидкості сайту. Тому для максимального збільшення охоплення пошуковими системами потрібно встановити допомагає в цьому кешуючий плагін ,.

Мій особистий фаворит - W3 Total Cache і саме його я рекомендував би всім, читає зараз цю статтю. Він пропонує повне кешування всього вашого сайту, значно знижує час завантаження і економить ширину смуги пропускання, таким чином, в залежності від того, який хостинг ви використовуєте, дозволяючи більшій кількості відвідувачів відвідувати ваш блог.

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

W3 Total Cache

Ще за що я люблю W3 Total Cache - у нього є вбудоване зменшення minify, яке, будучи включеним, ущільнити всі сторінки вашого блогу, видаливши прогалини і коментарі до коду, вбудований або «3rd party» JavaScript і зробить багато іншого. Цей плагін, на мою думку, дійсно прискорює сайти і знижує час завантаження, ніж допомагає оптимізувати блоги для пошукових систем.

оптимізація зображень

Іншим відмінним способом отримати трафік на свій вебсайт є пошуковики зображень. Багато людей при завантаженні зображень не призначають їм правильних атрибутів ALT і TITLE, таким чином знижуючи можливість зображень піднятися в пошукових системах і обмежуючи кількість відвідувачів.

Отже, плагін SEO Friendly Images , Автоматично додаючи назву поста до зображення, яке ви завантажує з обома атрибутами ALT і TITLE, допоможе вам зробити ці зображення більш доступними пошуковикам.

SEO Friendly Images

внутрішні посилання

Іншим відмінним способом залучення людей до вмісту свого сайту є внутрішні посилання на нього. Якщо в пості є ключове слово або назву, пов'язане з чимось ще, написаним вами, залиште посилання на цей текст і люди можуть зацікавитися і пройти по ній. Тільки переконайтеся, що не робить цього з кожним маленьким ключовим словом сторінки і не спам своїм контентом, тому що таким чином легко втратити і читачів, і їх довіру.

Інший спосіб домогтися того ж - зробити після вмісту свого поста розділ взаємопов'язаних постів. Це можна реалізувати за допомогою безлічі різних плагінів, мій улюблений - Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) . Його можна застосовувати до постів і сторінок, він сумісний з останньою версією WordPress і його дуже легко встановлювати і користуватися.

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

Звичайно, завжди можна зробити таке вручну. Тому, якщо ви вважаєте за краще мати більше контролю, але, можливо, втратити незвичайний алгоритм і, відповідно, релевантність пов'язаних постів, можете прочитати тут підручник про те, як впровадити взаємопов'язані пости без плагіна.

Використання карти сайту

Застосування карти сайту - відмінний метод зібрати весь свій контент, включаючи авторів, архів і дати постів, категорії і багато іншого, на одній сторінці, щоб користувачам було простіше пересуватися по сайту, а також дати пошукачам точно знати, коли ваш контент доступний для індексації, як і інші метадані, включаючи дату публікації, дату внесення виправлень і багато іншого. Карти - хороший спосіб підвищити свій ранг в пошуковику, а також збільшити кількість внутрішніх посилань на сайті.

Ви могли б кодувати карту сайту вручну, але, якщо у вас велика кількість постів і сторінок - це величезна робота, і, незважаючи ні на що, набагато простіше використовувати плагін, він заощадить вам час.

Існує багато таких плагінів, але мій улюблений і явно найпопулярніший - це Google XML Sitemaps , Який створює вам карту сайту, посилає пінг пошуковикам, коли з'являється новий пріоритетний контент робить багато іншого.

Google XML Sitemaps

Robots.txt

Цікава назва файлу, так? Власне, файл Robots.txt говорить пошуковику, які сторінки вашого веб потрібно індексувати, а які ні. Це допоможе пошуковій системі в розстановці, гарантуючи, що найважливіший контент вашого сайту проіндексовані.

Як більшу частину хитрощів і трюків, його завжди можна зробити вручну. В даному випадку я порекомендував би почитати на сайті про те, як вручну створити файл Robots.txt , Але, безумовно, краще скористатися для цього плагіном.

Побудова посилання-трафіку через соціальні мережі

Соціальні мережі - відмінний спосіб вбудовувати посилання і огляди веб, але тільки за умови їх правильного використання. Крім того, в залежності від типу вашого сайту, одні стратегії для соціальних мереж можуть бути більш ефективними і практичними, ніж для інших. Я хочу надати вам на допомогу, хлопці, кілька посилань на пару прекрасних статей для основних сайтів соціальних мереж, так як вважаю, що це буде набагато простіше, ніж якби я переказував вам ту ж саму інформацію.

Twitter

На SEOmoz є чудова стаття, яка розкриває основи побудови посилань в Twitter , Що включає кращі способи це зробити, а також те, для яких видів веб-сайтів і блогів підходить посилання через Twitter.

Facebook

New Media Bytes представляє дуже практичне керівництво по збільшенню трафіку на ваш вебсайт або блог за допомогою використання шалено популярного Facebook, без перешкод або витрат на розробку власного додатка. Від знаходження важливих друзів до обміну контентом - ця стаття опише все, що потрібно, щоб почати отримувати трафік з Facebook .

Reddit

Популярний веб-сайт обміну посиланнями та інформації Reddit - відмінний спосіб збільшити трафік, але спосіб його отримання з такого популярного сайту дуже індивідуальний, і стаття ProBlogger's article навчить йому.

висновок

Отже, використавши деякі з цих методик на власному сайті WordPress, ви напевно підніметеся в пошукових системах і збільшите кількість відвідувачів і трафік свого сайту. Але пам'ятайте: не важливо, як багато прийомів і методів SEO ви випробуєте, жоден з них не допоможе, якщо у вас немає хорошого вмісту. На цьому, урок з вивчення SEO плагінів WordPress, закінчено, сподіваюся вам все сподобалося.

Автор: Keenan Payne

Редакція: Ріг Віктор і Андрій Бернацький. Команда webformyself.

E-mail: [email protected]

com

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

WordPress-Учень

12 фішок без яких Ви не створите повноцінний сайт на WordPress!

дивитися