SEO поради та тенденції - почати з цих заходів SEO
- 3.) Не нехтуйте оптимізацією onpage
- 4.) Переглянув теги заголовків і мета-опис
- 5.) Запам'ятайте оптимізацію зображень
- 6.) Краще покладатися на побудову посилання, ніж на лайки
- 7.) Зверніть увагу на "досвід користувача"
- 8.) Стати «брендом»
- 9.) Оптимізуйте веб-сайт для мобільних пристроїв і змініть веб-сайт на протокол HTTPS
- 10.) Оптимізація за допомогою веб-аналізу
2.) Створіть більше текстів та оновіть старі повідомлення в блогах
Напишіть відповідні тексти для користувачів вашого веб-сайту. Тому що якщо користувачі вважають сайт хорошим, це добре для Google. Google також оцінює коефіцієнт "Час на сайті". Чим більше користувачів перескакують з вашого сайту, тим гірше для рейтингу сайтів. Пишіть цікаві тексти для цільової групи та уникайте повторення тексту (дублювання вмісту). Перевірте, чи є у вас "дубльований вміст" siteliner.com ,
Це можуть бути повторення на вашому власному веб-сайті (тому що ви завжди використовуєте той же тег заголовка, наприклад) або тому, що ви просто скопіювали тексти звідкись. Це також включає той самий вміст, який можна отримати через різні URL-адреси, тобто веб-адреси. Знову і знову пропонуйте новий вміст, який може зацікавити ваших відвідувачів. Зрештою, ваш сайт не встановлений в камені.
Часто пропускається можливість, що може вплинути на рейтинг, оновлення старих повідомлень у блогах. Ви, напевно, вже написали статті, які пройшли добре, і тепер можна трохи відполірувати. Бути це тому, що були зміни та оновлення, або тому що сьогодні ви бачите багато чого з іншого. Часто багато власників веб-сайтів зосереджують увагу лише на останніх публікаціях та їх розповсюдженні, але хороші статті є "вічнозеленим контентом", і їх варто оновити. Можливо, ви також отримали нові навички SEO, які ви можете внести до статей.
3.) Не нехтуйте оптимізацією onpage
Оптимізація onpage призначена для того, щоб допомогти пошуковим системам знайти та проглянути сайт . Тому що для того, щоб ви могли отримати більше відвідувачів на веб-сайті, пошукові системи повинні, звичайно, знайти їх.
Слід зазначити такі моменти:
- Проста навігація:
Усі сторінки повинні бути доступні з головної сторінки лише кількома клацаннями (наприклад, за допомогою навігації). Переконайтеся, що немає сторінок, які не пов'язані з жодною іншою сторінкою. Зробіть свій сайт логічним і попросіть друзів і клієнтів, як керувати сайтом. Уникайте якомога більше рівнів, як правило, від двох до трьох. Забезпечте чіткість, а також посилання на власні сторінки, особливо на важливих сторінках. Знову не перестарайтеся. - Текст у зображеннях:
Цей текст не може бути прочитаний пошуковими системами. Тому не робіть цього, якщо цей текст не в іншому місці. На цій сторінці малюнок пост надано текстом, але, звичайно, є також відповідний заголовок до нього. - Найкоротші URL-адреси:
URL-адреси не повинні бути занадто довгими. Особливо, якщо макет сторінки передбачає, що URL також є головною заголовком, це може бути дещо проблематичним. Якщо можливо, заголовок і URL-адреса не повинні бути пов’язані. - Внутрішні посилання:
Не забудьте зв'язати старіші публікації в блогах або сторінки з новими, якщо вони відповідають вмісту, як у цій статті про SEO-фактор внутрішнього зв'язку описано. - Карта сайту:
Ця мапа сайту є змістом, що не видно безпосередньо користувачам, що полегшує для пошукових систем перегляд і індексування сторінок вашого веб-сайту.
Порада. Використовуйте Консоль пошуку Google надіслати файл Sitemap і переглянути, як переглядається ваш сайт з точки зору Google.
4.) Переглянув теги заголовків і мета-опис
Теги заголовків (тег HTML <title>) є одним з найважливіших факторів рейтингу SEO. Тег заголовка - це посилання, яке можна відібрати в назві результатів пошуку. Звичайно, це також важливо для користувачів, оскільки, якщо вони ввели ключове слово у вікні пошуку Google, воно також з'являється у заголовку, і до нього звертається увага.
У заголовку згадується головне ключове слово сторінки. Він не може бути більше 70 символів, інакше він буде обрізаний.
Кілька порад щодо тега заголовка:
- Дотримуйтеся шаблону, наприклад, головного ключового слова | Назва компанії . Пошукові системи дійсно розумні, але вони все ще потребують ключового слова.
- Напишіть щось релевантне для користувачів (див. Дослідження ключових слів). Застосовуйте принцип KISS (тримайте його коротким і простим).
- Якщо тег заголовка створюється автоматично в WordPress, попросіть вашого веб-програміста змінити це. Ви не повинні тільки приймати його, але дійсно створювати індивідуальні відповідні назви .
- Будь ласка, не пишіть колекцію ключових слів у назві. Це нічого не приносить ні користувачам, ні пошуковим системам.
- Напишіть окрему назву для кожної сторінки.
До речі, мета опис під URL не є фактором ранжування. Він служить для того, щоб зробити сайт "смачним" для читача, тобто описати, що його чекає на сайті.
Для сайтів WordPress є плагін, який надає назви та мета опису нижче кожної сторінки або повідомлення. Це популярний плагін SEO плагін від Yoast , Але будьте обережні: це просто інструмент. Мета полягає не в отриманні зеленого світлофора, а в оптимізації сторінки по конкретному ключовому слову або ключовій фразі. Загальні терміни досить безглузді, краще спробувати знайти довші словосполучення.
5.) Запам'ятайте оптимізацію зображень
З зображеннями на вашому веб-сайті ви розповідаєте історію, і саме тому ви використовуєте їх на своєму веб-сайті. Вони повинні бути дійсно хорошими за якістю. Фотографії з баз даних зображень часто здаються дуже безособовими та жорсткими. Немає нічого поганого у використанні власних фотографій. Але не завантажуйте фотографії безпосередньо з камери на веб-сайт. Ці фотографії часто мають розмір декількох МБ. Це занадто великий і може значно уповільнити роботу веб-сайту. Час завантаження сторінки також є одним з багатьох критеріїв рейтингу Google. При використанні зображень зверніть увагу на наступні моменти:
- Відредагуйте зображення перед завантаженням у WordPress, навіть якщо у вас є можливість змінити його. При цьому не змінюється початковий розмір, а лише презентація
- Розріжте зображення до потрібного вам розміру. Для зображень існує не тільки розмір чистого пікселя, але і стиснення. Обрізане зображення також може бути дуже великим. Якщо у вас немає такої програми, як Photoshop, можна використовувати інструменти онлайн стиснення, наприклад tinypng робота.
- Змініть ім'я файлу перед завантаженням, а не IMG3049.jpg, але "ten-seo-tipps.jpg", яке я міг би зробити, наприклад, для цієї публікації.
- Під час завантаження в WordPress, ви повинні назвати назву зображення (= що можна побачити на малюнку або те, що знаходиться в повідомленні) і особливо так званий старий тег (альтернативний день) може зрозуміти з Google що на малюнку.
До речі, тут мене часто запитують "чи потрібно знову завантажувати всі зображення"? Звичайно, це лише мозаїка факторів ранжирування, але ви хочете, щоб ранг з вашим веб-сайтом, чи не так? Уявіть собі зміну певної кількості фотографій на тиждень.
6.) Краще покладатися на побудову посилання, ніж на лайки
Так звані соціальні сигнали (поки що) не мають відношення до рейтингу. Соціальний сигнал - це кількість разів блогу в різних соціальних мережах. Це приємно мати, але те, що дійсно важливо, є посилання на інші сайти до цих статей блогу, як у статті SEO тактика linkbuilding описано.
Ви будете зв'язані лише з іншими веб-сайтами, якщо ви створюєте вміст, який можна назвати "високою якістю" . Це може бути, наприклад, тема, яка ще не була представлена в цій формі або детальна компіляція. Також важливо постійно забезпечувати хорошу якість. Менше - більше. Я хотів би писати хорошу статтю раз на місяць, ніж просто публікувати кілька рядків щотижня.
7.) Зверніть увагу на "досвід користувача"
Вас хвилює зручність використання, досвід користувачів і оптимізацію переходів ? Останнє стосується максимального спрощення доступу користувачів до певного місця призначення на сайті (наприклад, для розміщення замовлення).
Перевірте досвід користувача, ввівши напр Google Analytics дивитися. Що роблять користувачі на вашому веб-сайті, які шляхи вони беруть, які посилання вони натискають тощо?
- Чи не натискаються посилання, але вони важливі?
- На яких сторінках особливо багато користувачів залишають веб-сайт?
- На якому етапі процесу замовлень користувачі стрибають?
- Чи триває час завантаження сторінки?
Важливо, щоб ви подивилися на поведінку ваших відвідувачів і зрозуміли, як вони використовують ваш веб-сайт. Не менш важливо вивчити рівень відмов або тривалість перебування . Тут ви обов'язково знайдете місце для вдосконалення.
До речі, ви також можете запускати тести A / B в Google Analytics і перевіряти на деякий час, яку версію сторінки краще отримувати ваші відвідувачі.
8.) Стати «брендом»
Тепер ви запитуєте себе, яким чином самозайнята особа або невелика компанія повинні стати «брендом»? Що це все одно означає? І як Google хоче знати, що таке бренд?
Ну, останнє може тільки спекулювати, але в основному Google визнає, звичайно, що бренди мають більше потенціалу, щоб бути згаданим і пов'язаним. А торгові марки більше шукають Google. У інструменті Google Trends Ви також можете побачити, які бренди шукаються частіше, ніж інші. Крім того, Google звертає увагу на ставки кліків. Якщо в результатах пошуку є бренд і "не бренд", існує більша ймовірність, що бренд буде натиснуто.
Але це не означає, що ви повинні бути великою, відомою компанією. Брендінг - це позиціонування і розвиток "авторитету бренду" в власній ніші, тобто, формування експертного статусу. Ви, безумовно, збільшите свою видимість, коли, наприклад, ви будете говорити на конференції, коли ви будете працювати в соціальних мережах, вести блоги або регулярно проводити вебінари. Це також збільшить трафік на ваш веб-сайт.
9.) Оптимізуйте веб-сайт для мобільних пристроїв і змініть веб-сайт на протокол HTTPS
Хоча Google оголосив у квітні 2015 року, що веб-сайти, які не підтримують мобільний зв'язок, більше не відображатимуться в результатах пошуку мобільних пристроїв, ще існує багато неоптимізованих сайтів.
Тепер у вас дійсно немає виправдання! Хоча це означає, що в багатьох випадках веб-сайт має бути повністю перепрограмований, ці зусилля того варті.
Але не варто чекати чудес, коли мова йде про рейтинг . Багато веб-сайтів, навіть якщо використання мобільних пристроїв зростає, все ще перебувають на ПК. Однак, оскільки тексти часто редагуються під час перезапуску веб-сайту, встановлюються нові теми, можливо, створюються нові пропозиції, і в цілому веб-сайт стає більш зручним для користувачів, цей крок, безумовно, також вигідний для SEO.
Інший момент полягає в тому, що користувачі повинні більш безпечно подорожувати. У Chrome деякі веб-сайти протягом певного часу були "небезпечними", якщо вони не використовують безпечний протокол передачі HTTPS . Якщо дані користувача переносяться на ваш сайт (а це стосується і форми контактів), то краще перейти до HTTPS.
10.) Оптимізація за допомогою веб-аналізу
Якщо у вас ще немає інструменту веб-аналітики, це обов'язково потрібно зробити. Тому що без аналізу того, що відбувається на вашому сайті, вам не потрібно робити жодної оптимізації, тому що ви не маєте уявлення, чи приносить що-небудь. З такими інструментами Google Analytics дозволяє оцінити те, що відвідувачі роблять на вашому сайті. З Консоль пошуку Google Отримайте інформацію про те, як Google бачить ваш веб-сайт.
Увійшовши в консоль пошуку Google (раніше: Інструменти для веб-майстрів), ви отримаєте багато цінної інформації про вашу присутність в Інтернеті, наприклад, час завантаження чи помилки HTML. Час завантаження став надзвичайно важливим. Якщо вам доведеться чекати занадто довго, щоб веб-сайт нарощувався, ви також станете нетерплячими. Ось чому Google оцінює такі сторінки, і ваш сайт потрапляє до результатів пошуку. У консолі пошуку ви також дізнаєтеся, як переконатися, що на сайті є пошукова карта сайту.
Звичайно, це лише мозаїка факторів ранжирування, але ви хочете, щоб ранг з вашим веб-сайтом, чи не так?
Що роблять користувачі на вашому веб-сайті, які шляхи вони беруть, які посилання вони натискають тощо?
Чи не натискаються посилання, але вони важливі?
На яких сторінках особливо багато користувачів залишають веб-сайт?
На якому етапі процесу замовлень користувачі стрибають?
Чи триває час завантаження сторінки?
Що це все одно означає?
І як Google хоче знати, що таке бренд?