SEO позиціонування: 20 ключів, які будуть першими

 1. 2) Оптимізуйте свої URL-адреси
 2. 3) Подбайте про назву та опис сторінок
 3. 4) Структуруйте сторінки з заголовками
 4. 6) Підготуйте свій веб-сайт для мобільних пристроїв
 5. 7) Включіть карту вашого сайту для пошукових систем
 6. 8) Спостерігайте за часом завантаження
 7. 9) Створюйте якісний контент
 8. 10) Створити вміст відповідної довжини
 9. 10 SEO клавіш на сторінці
 10. 2) Прокоментуйте блоги та форуми в секторі
 11. 3) Підвищити популярність у соціальних мережах
 12. 4) У відео маркетингу
 13. 6) Додавання до каталогів
 14. 7) Створіть інфографіку та інші графічні елементи, щоб збагатити свій вміст
 15. 8) Контролюйте свої ключові слова
 16. 9) У мережі
 17. 10) Не обманюйте

SEO позиціонування , як основи, на яких базується вся ваша цифрова стратегія . Якщо у вас є добре розташований сайт для основних ключових слів вашого сектора, у вас буде джерело безперервного трафіку, який можна використовувати як основу для всіх типів онлайн маркетингових стратегій . З іншого боку, якщо ваш бренд важко знайти в Google, вам буде набагато важче завантажуватися.

Позиціонування на першій сторінці пошукових систем є більш конкурентоспроможною, ніж будь-коли, оскільки все більше брендів мають встановлену цифрову присутність і звертаються до Росії Стратегії SEO , Крім того, "трюки", які використовувалися для позиціонування лише кілька років тому, більше не функціонують, оскільки алгоритми пошуку оновлюються. Так що ви в курсі і досягти успіху у вашій стратегії SEO, сьогодні я хочу поділитися з вами 20 великими клавішами SEO на сторінці і поза сторінкою . Я даю вам 10 клавіш на сторінці і 10 клавіш на сторінці. Поїхали туди!

SEO позиціонування , як основи, на яких базується вся ваша цифрова стратегія

10 ключів для позиціонування SEO на сторінці

1) Працюйте над стратегією ключових слів

Так, це основний, але ніколи не заважає запам'ятати його: хороший вибір ключових слів є абсолютно принциповим кроком Ваша стратегія SEO роботи

Дослідження ключових слів є довгим і складним процесом, але варто витрачати стільки часу, скільки потрібно. Ось деякі з ключових аспектів, які необхідно враховувати:

 • Обсяг пошуку ключового слова.
 • Рівень компетентності . Тут, перш за все, ми зацікавлені у виявленні "прогалин", які мають цікавий рівень пошуку, але які ще не охоплені іншими брендами.
 • Сезонність Деякі ключові слова зацікавлять нас лише протягом певного періоду року.
 • Актуальність терміну в секторі загалом і для нашого бренду зокрема.

Після того, як ключові слова будуть вирішені, нам доведеться побачити, як вони відповідають всім архітектурам нашого веб-сайту. Ідеальним є те, що кожна сторінка оптимізована для одного ключового слова або для декількох, які пов'язані один з одним (синоніми).

2) Оптимізуйте свої URL-адреси

Ще одним важливим елементом є зробити ваші URL-адреси простими для читання та індексування для пошукових систем, а також легко запам'ятовувати для користувачів. Цей останній фактор не пов'язаний безпосередньо з позиціонуванням SEO , але він допоможе вам поліпшити прямий трафік.

Основи створення хороших URL-адрес:

 • Добре, якщо коротко, двічі добре. Зробіть свої URL-адреси якомога простішими.
 • Використовуйте лише малі літери, цифри та дефіси.
 • Кожна URL-адреса повинна містити ключове слово сторінки, на яку він посилається. Насправді, ідеал полягає в тому, щоб мотузка була саме цим ключовим словом.

Насправді, ідеал полягає в тому, щоб мотузка була саме цим ключовим словом

3) Подбайте про назву та опис сторінок

Правда полягає в тому, що незрозуміло, чи враховує Google ці елементи під час прийняття рішення SEO позиціонування одна сторінка, але це не означає, що ви повинні залишити їх осторонь.

У більшості випадків заголовок і опис сторінки будуть елементами, які відображаються в результатах пошуку, коли користувач здійснює пошук за ключовим словом відповідної сторінки. Таким чином, його вміст буде вирішальним для вас, щоб вирішити натиснути або пройти мимо. Крім того, інші пошукові системи, такі як Bing, враховують цей елемент у позиції.

Тому слід спробувати, щоб заголовок і опис сторінки достовірно відображали вміст, заохочували користувача натискати, містити ключове слово, для якого потрібно позиціонувати, і ввести в межах символів, показаних у результатах.

4) Структуруйте сторінки з заголовками

Заголовки сторінки (h1, h2, h3 тощо) дуже необхідні для структурування вмісту вашого сайту, як для пошукових систем, так і для користувачів.

Ці елементи працюють як свого роду "субтитрів", що дозволяє розділити великий контент на більш дрібні блоки. Таким чином, користувачі зможуть сканувати інформацію, щоб швидко знайти те, що вони шукають, і павуки пошукових систем зможуть правильно інтерпретувати те, на що посилається текст.

Таким чином, користувачі зможуть сканувати інформацію, щоб швидко знайти те, що вони шукають, і павуки пошукових систем зможуть правильно інтерпретувати те, на що посилається текст

5) Оптимізація зображень

При оптимізації SEO на сторінці , ми зазвичай зосереджуємося на елементах, які включають тексти. Але зображення також важливі для поліпшення позиціонування SEO.

До сьогоднішнього дня павуки пошукових систем не можуть "читати" зображення так, як людина. Тому необхідно, щоб ми допомогли їм інтерпретувати їх, застосувавши ці поради на практиці:

 • Надайте зображенням назву (включаючи ключове слово).
 • Включіть альтернативний текст і довгий опис (longdesc), якщо це можливо.
 • Позначте зображення атрибутом "title".
 • Оточуйте зображення за допомогою відповідного вмісту.
 • Збережіть всі зображення в одній папці.

Крім того, настійно рекомендується, щоб зображення мало важили, включали інформацію про розміри та в форматі jpg, png або gif.

6) Підготуйте свій веб-сайт для мобільних пристроїв

Сьогодні більшість веб-трафіку надходить з мобільного , тому цей крок є абсолютно необхідним. Насправді, Google засуджує веб-сайти, які не відповідають цій вимозі.

Щоб запобігти цьому, вам потрібен веб-сайт, щоб забезпечити зручне користування на екранах будь-якого розміру та швидкого завантаження. Щоб досягти цього, у вас є багато варіантів на технічному рівні, від відповідальний дизайн на прискорені мобільні сторінки Google.

Щоб досягти цього, у вас є багато варіантів на технічному рівні, від  відповідальний дизайн  на прискорені мобільні сторінки Google

7) Включіть карту вашого сайту для пошукових систем

Карти сайту - це найпростіший спосіб переконатися, що павуки Google та інші пошукові системи скануються й індексують ваш сайт належним чином. У них ми будемо вказувати різні сторінки, що складають веб-сайт, і те, як вони структуровані.

Щоб створити карту веб-сайту, ви можете зробити це вручну, дотримуючись рекомендацій для веб-майстрів Google, або скористайтеся інструментом для створення карт сайту. Після цього потрібно завантажити його Консоль пошуку Google і виконуйте необхідне технічне обслуговування, щоб воно завжди було актуальним.

Після цього потрібно завантажити його  Консоль пошуку Google  і виконуйте необхідне технічне обслуговування, щоб воно завжди було актуальним

8) Спостерігайте за часом завантаження

Сторінка, на яку достатньо довго завантажується, призводить до високих частот відскоку . На додаток до втраченого трафіку і розчарування, яке це створює для користувачів, це також може зробити SEO позиціонування сторінки гіршим.

Тому всі стратегії SEO на сторінці повинні включати повний аудит часу завантаження веб-сайту і ввести необхідні заходи для їх оптимізації.

Тому всі стратегії SEO на сторінці повинні включати повний аудит часу завантаження веб-сайту і ввести необхідні заходи для їх оптимізації

9) Створюйте якісний контент

Якщо позиціонування SEO подібне до основ Інтернету, вміст - цемент, який об'єднує і формує їх.

При створенні вмісту веб-сторінки необхідно гармонізувати потреби користувачів і пошукових систем. Пройшли часи, коли нам доводилося вводити одне й те саме слово знову і знову. Замість цього виконайте такі рекомендації :

 • Введіть головне ключове слово статті, де воно є природним , а також синоніми та інші пов'язані терміни.
 • Подивіться, чи стаття легко читається , з короткими фразами і абзацами і чітко організованими ідеями.
 • Використовуйте інструменти, такі як списки з маркерами .
 • Включає заголовки та менші розділи в кожному з них, якщо це необхідно.
 • Оптимізуйте нетекстові елементи , такі як зображення, інфографіку та відео.

Оптимізуйте нетекстові елементи , такі як зображення, інфографіку та відео

10) Створити вміст відповідної довжини

Багато говорилося про ідеальну довжину вмісту для позиції в Google. Правда, довгі тексти, як правило, генерують більше органічного трафіку і вхідних посилань, і поділяються більше в соціальних мережах. Але також вірно, що більш довгі предмети вимагають більших витрат часу, і що марно подовжуватися за рахунок наповнення.

Тому, замість того, щоб бути охопленим кількістю слів, які потрібно досягти, я рекомендую зосередитися на створенні статей, орієнтованих на ключове слово, яке ви хочете позиціонувати, які детально розглядають дану тему і включають всі пов'язані з цим аспекти, які можуть мають відношення до читача

Тому, замість того, щоб бути охопленим кількістю слів, які потрібно досягти, я рекомендую зосередитися на створенні статей, орієнтованих на ключове слово, яке ви хочете позиціонувати, які детально розглядають дану тему і включають всі пов'язані з цим аспекти, які можуть мають відношення до читача

10 SEO клавіш на сторінці

1) Отримуйте якісні вхідні посилання

Вхідні посилання є кінцевим чинником виключення зі сторінки SEO. Передумова дуже проста: посилання з інших веб-сайтів працюють як довіра щодо якості вашої сторінки, яку Google враховує при створенні своєї репутації .

Є багато можливих методів побудови посилання, але не всі однаково корисні для позиціонування SEO. Золоте правило полягає в тому, що ярлики не працюють: потрібно створити якісний контент, який привертає увагу інших веб-сайтів автентичним способом і завжди працює в довгостроковій перспективі.

2) Прокоментуйте блоги та форуми в секторі

Активно беріть участь у розмовах вашого сектору може бути дуже корисним для позиціонування, але будьте обережні: це не вводити посилання на ваш сайт без рими або робити саморекламу свого бренду, а забезпечити реальну цінність .

3) Підвищити популярність у соціальних мережах

Соціальні мережі є новим SEO , і це може багато в чому сприяти популярності та позиціонуванню вашого сайту. Це як битинг, який кусає хвіст:

 • Опублікувати якісний вміст.
 • Вміст надсилається в соціальних мережах.
 • Ваш сайт отримує нові відвідування та передплатників, а послідовники ваших профілів зростають у мережах. Коротше кажучи, спільнота створюється навколо вашого бренду.
 • Ваш сайт отримує репутацію завдяки відвіданим і згенерованим посиланням.
 • Сайт краще позиціонується в пошукових системах, тому більше користувачів виявляють його і рекомендується ділитися своїм вмістом.

Сайт краще позиціонується в пошукових системах, тому більше користувачів виявляють його і рекомендується ділитися своїм вмістом

4) У відео маркетингу

Хоча на перший погляд це, здається, не пов'язано з позиціонуванням SEO , створення відео вашого бренду і завантаження їх на YouTube може допомогти вам збільшити позиції в пошукових системах. Як? Завдяки посиланням, створеним на вашому веб-сайті.

Крім того, YouTube є другим за популярністю пошуковою системою, а її відео відображаються в пошуках Google. Все є переваги!

5) Використовуйте гостьовий блог

Публікація статей в інших блогах допомагає збільшити вашу аудиторію і позиціонувати себе як експерта у вашому секторі, на додаток до створення якісних посилань на ваш сайт.

6) Додавання до каталогів

Так, ми знаємо, що ця техніка не настільки популярна, як раніше, але поки не відкидає її. Націлювання на якісні каталоги допомагає створювати посилання та відвідування, тому це хороші довгострокові інвестиції. Так, уникайте підозрілих сайтів і платних посилань.

7) Створіть інфографіку та інші графічні елементи, щоб збагатити свій вміст

Це не тільки допоможе вам поліпшити якість контенту та користувальницького досвіду в цілому, але також працюватиме як "приманка" для залучення вхідних посилань і поліпшення позиціонування SEO.

8) Контролюйте свої ключові слова

Загалом, ми схильні думати, що ключові слова є елементом виключно SEO на сторінці, але це помилка. При створенні зовнішніх посилань на ваш веб-сайт, ви повинні бути стратегічними щодо того, які ключові слова використовуються в тексті прив'язки, щоб відповідати тим, які ви самі вибрали.

9) У мережі

Якщо ви хочете покращити репутацію свого веб-сайту, вам доведеться докласти зусиль, щоб співпрацювати з іншими веб-сайтами та впливовими особами у вашому секторі. Таким чином, ви можете знайти можливості для співпраці один з одним і покращити репутацію вашого сайту.

10) Не обманюйте

І останнє, але не менш важливе: ви не тільки хочете робити речі добре, але й уникати їх помилок.

Штраф від Google може зіпсувати багато місяців роботи, тому потрібно завжди бути в курсі правил і не вдаватися до техніки " чорні капелюхи «Обіцянка швидких результатів може бути спокусливою, але не варто ризикувати.

Штраф від Google може зіпсувати багато місяців роботи, тому потрібно завжди бути в курсі правил і не вдаватися до техніки  чорні капелюхи  «Обіцянка швидких результатів може бути спокусливою, але не варто ризикувати

Як?