Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO ROI - Що робити Уоррен Баффетт?

 1. Розпакування SEO через аналогії
 2. Які ключові слова та запаси є спільними
 3. Прийняття інвестиційної стратегії Баффета з купівлі та утримання
 4. Суть

Як професіонал пошукового маркетингу, я отримую численні запитання від клієнтів про органічні рейтинги SEO. Можливо, найпоширенішим питанням є "який тип повернення слід очікувати від свого бюджету SEO?"

Наприклад, оскільки в середньому до семи маркетингових експозицій до звичайних споживчих покупок, багато ефективних кампаній SEO призводять до непрямих продажів, які не відображаються у розрахунках рентабельності інвестицій. У такій ситуації, як нижчий, рентабельність інвестицій може бути кращою, ніж відмова від ключових слів взагалі.

Розпакування SEO через аналогії

На додаток до застереження SEO клієнтів, щоб ухилятися від проведення себе жорстких цілей рентабельності інвестицій, я часто знаходжу себе за допомогою аналогій для пояснення SEO. Це пояснюється тим, що перетворення абстрактних концепцій у побутові сценарії спростило допомогу моїм клієнтам у прийнятті обґрунтованих рішень.

Однією з моїх улюблених метафорів у SEO є стаття, яку автор, на ім'я Сам МакРобертс, написав кілька років тому. Інвестування в SEO Уоррен Баффет Шлях '. Стаття базується на довгостроковому підході Уоррена Баффета до купівлі акцій. Зробивши порівняння між вибором органічних ключових слів SEO та прийняттям рішення про покупку акцій, стаття пропонує альтернативу використанню рентабельності інвестицій для визначення зобов'язань щодо SEO.

Зробивши порівняння між вибором органічних ключових слів SEO та прийняттям рішення про покупку акцій, стаття пропонує альтернативу використанню рентабельності інвестицій для визначення зобов'язань щодо SEO

Те, що робить цей особливий стиль інвестування настільки унікальним, полягає в тому, що замість того, щоб вважати покупки акцій короткостроковими, цей підхід розглядає кожну інвестиційну операцію так, ніби вона є довгостроковою інвестицією в компанію.

Оскільки Уоррен Баффет зазвичай тримається на своїх акціях протягом багатьох років, він розглядає можливість інвестування в компанії, які він повністю розуміє. Неважливо, наскільки добре акції роблять, або як це подобається аналітикам, якщо він ще не має глибокого розуміння галузі, він не розважатиметься, купуючи акції.

Які ключові слова та запаси є спільними

Коли стаття Сема прогресувала, він продовжував ілюструвати фактори, які роблять органічні ключові слова схожими на акції. Наприклад, хоча ви не купуєте органічні пошукові терміни, вони є центральними для онлайн-позиціонування бренду, оскільки акції належать до інвестиційного портфеля інвестора. Крім того, жодна робота не зробить вас насиченими протягом ночі, але кожен з них може різко поліпшити ваші обставини - з часом.

Завдання такого підходу полягає в тому, що, як власник бізнесу, ви, швидше за все, вже були обумовлені, щоб очікувати негайних або майже миттєвих результатів Завдання такого підходу полягає в тому, що, як власник бізнесу, ви, швидше за все, вже були обумовлені, щоб очікувати негайних або майже миттєвих результатів. Таким чином, процес вибору ключових слів, який використовують більшість підприємств, має більше спільного з тим, як трейдери вибирають свої акції, ніж довгострокові інвестори вирішують, які акції купити. Це часто означає значне зосередження на двох або трьох ключових числах і зневазі до умов, які впливають на цифри.

Це не означає, що ви не повинні враховувати такі фактори, як обсяг пошуку, конкурентоспроможність ключових слів і т.д. добре виглядати на папері.

На щастя, винагорода за виконання домашньої роботи шляхом вивчення наміру користувача, розуміння галузі в цілому та приділення уваги конкуренції, як правило, варто чекати. Це пов'язано з коментарем Баффета, що: «У довгостроковій перспективі новини фондового ринку будуть хорошими».

Він здатний впевнено робити такі типи висловлювань, тому що вони підтверджені доказами. Крім того, можна було б зробити аргумент тому, що Інтернет продовжує зростати; ті, хто використовує стратегію звукового SEO, повинні побачити високу продуктивність з часом.

Прийняття інвестиційної стратегії Баффета з купівлі та утримання

Навіть якщо ви вже були обізнаним інвестором, все одно було б корисно підібрати нові технології, спостерігаючи за успішними інвесторами, щоб ви могли дізнатися з їхніх перемог, уникаючи їх помилок. Якщо це зроблено належним чином, цей підхід має насправді призвести до формування власної високоефективної стратегії. Проте, нічого з цього не буде мати значення - якщо ви не виконуєте вашу належну старанність.

Ось деякі з пунктів, які інвестори використовують для визначення вартості конкретної інвестиції.

 • Фінансові звіти
 • Унікальна пропозиція продажу
 • Репутація та громадська позиція
 • Оновлення інвесторів
 • Професійні рекомендації
 • Попередні записи

Оскільки існує дуже багато змінних, які можуть вплинути на результат інвестицій, важко, якщо не неможливо, зробити точні прогнози про те, як акції будуть виконуватись у майбутньому. Тим не менш, ви, безумовно, можете використовувати фактори, згадані вище, щоб зробити "кращий здогад" на основі інформації, яку ви володієте. Таким же чином можна краще здогадуватися про ключові слова на основі знань, які знаходяться у вашому розпорядженні.

Інша стратегія, яка може внести ясність у ваш вибір ключових слів, полягає у визначенні того, наскільки ризиковано ви приймаєте - перед початком кампанії SEO. Хороший спосіб зробити це - прийняти найбільш поширені SEO-міркування, такі як пошуковий трафік і конкуренція, і визначити мінімальні значення, які ви готові прийняти в кожній категорії. Потім, коли ви проводите початковий раунд дослідження ключових слів для створення попереднього списку ключових слів, ви можете усунути терміни, які не відповідають вашим тестам.

Ось деякі з основних факторів ранжирування ключових слів, які потрібно оцінити:

 • Потенційний трафік пошукової системи
 • Рівень конкуренції
 • Історична ефективність ключових слів
 • Намір користувача (чи це ключове слово використовується покупцями чи шинами?)
 • Шаблони, пов'язані з промисловістю
 • Регіональні тенденції
 • Професійні поради

Суть

Як ви можете бачити, цей підхід є набагато більш цілісним, ніж просто спроба прогнозувати віддачу від доларів SEO. Зокрема, це пов'язано з тим, що, подібно до купівлі акцій, SEO вимагає, щоб ми покладалися на минулі та нинішні показники та умови; при цьому враховуючи наші майбутні очікування.

Таким чином, підхід вимагає того, хто здатний пережити короткострокові розчарування, які часто передують яскравіші дні. Це дійсно зводиться до цього; якщо у вас є і передбачення, щоб вибрати правильні ключові слова і терпіння дотримуватися їх протягом довгого часу, то SEO може легко стати самим стратегічним маркетинговим каналом у вашій скриньці інструментів.

Це, як кажуть, кращий кандидат, щоб керувати цим видом подорожі, це той, хто добре навчений і досвідчений в управлінні SEO кампаній. Ще одна річ, хоча вам слід уникати жорстких цілей рентабельності інвестицій для ваших ключових слів; Ви все ще повинні бути в курсі вашого повернення на SEO-витрати. Отже, якщо ви не впевнені в ефективності ваших зусиль SEO і хотіли б бачити, як ви робите, перейдіть до нашого SEO ROI калькулятор сьогодні і дізнайтеся!

Можливо, найпоширенішим питанням є "який тип повернення слід очікувати від свого бюджету SEO?
И це ключове слово використовується покупцями чи шинами?