Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO, SEM, SMM, SMO - що краще для бізнесу?

Інтернет-маркетинг може бути складним завданням навіть для технічно підкованих людей. Чому деякі сайти виділяються і заробляють гроші, в той час як на інших, іноді навіть кращих, сайтах, не вистачає трафіку?

Для деяких SEO, SMO, SEM і SMM - тільки незрозумілі абревіатури, максимум, проте, це тактики, які призводять до збільшення трафіку, і до грошей. Це складові інтернет-маркетингу, які можуть істотно збільшити ваш дохід.

З точки зору непрофесіонала, є два способи генерації трафіку, один з яких - звичайний пошук (SEO), а інший - платний пошук (SEM). У битві SEO проти SEM, хто переможе? Трафік, що надходить з SEO, майже завжди безкоштовний, в той час як трафік, що надходить з SEM, дуже ефективний! Але перш ніж ми перейдемо до розбору, що краще, потрібно спочатку зрозуміти, що таке SEO і SEM, а також SMO і SMM.

SEO, SMO, SEM і SMM: що означають абревіатури?

SEO (пошукова оптимізація)

Стосується рейтингу сайту на сторінці результатів пошуку (SERP). Методика SEO полягає в тому, щоб поліпшити рейтинг сайту в пошукових системах, зробити його більш помітним, і, отже, збільшити трафік. Цей метод включає оптимізацію веб-сайту, додавання ключових слів в заголовки, метатеги, контент і метаописів, часте оновлення веб-сайту і збільшення швидкості завантаження на комп'ютері та мобільному пристрої.

Це означає, що, якщо ваш сайт оптимізований відповідно до вимог SEO, ймовірність того, що він з'явиться на першій і другій позиції в пошуковій видачі для пошукових запитів, пов'язаних з вашою роботою, дуже висока!

Різні методи SEO, які ви можете використовувати для оптимізації вашого сайту, такі:

Оптимізація сторінок (внутрішня оптимізація): перше, що ви можете зробити на веб-сторінці, це оптимізувати її під ключові слова. Наприклад, ви можете включити певне ключове слово при коефіцієнті щільності 2-3% на своїй веб-сторінці, ви також можете використовувати це ключове слово в імені файлу, заголовку сторінки, метаописів, в назві сторінки.

Зовнішня оптимізація: цей вид оптимізації можна реалізувати, отримавши зворотні посилання з інших релевантних сайтів. Наприклад, ви можете оптимізувати свою сторінку, звертаючись до односторонніх зворотним посиланнями з сайтів з більш високим рейтингом. Це принесе не тільки хороший трафік, але і шанси на більш високий рейтинг.

Чорні технології SEO: ця техніка використовує стратегії, які дають більш високий рейтинг, але, як випливає з назви, ці методи є неетичними і не оцінені популярними пошуковими системами. Методи чорного SEO, наприклад, використовувати прихований від користувача контент. Ці методи працюють недовго, потім сайт потрапляє під фільтри пошукових систем. Так що від подібного краще відмовитися.

Білі технології SEO: Дотримання правил, які Google час від часу встановлює для пошукової оптимізації. Цей метод включає в себе оптимізацію веб-сайтів відповідно до встановлених правил, наприклад, створення сайту з фокусом на користувача, збільшення швидкості завантаження сайтів за рахунок видалення непотрібних рекламних оголошень, і т.п ... Ця техніка вимагає часу, але дає більше переваг, ніж технологія чорного SEO.


SMO (просування в соціальних мережах)


SMO (просування в соціальних мережах)

Це означає ведення сторінки в соціальних мережах для вашого бізнесу / веб-сайту, щоб передплатники могли переглядати і ділитися записами з іншими. Наприклад, у вас є блог, найкращий спосіб його просування - створити профіль Facebook, Twitter, Instagram і LinkedIn і поділитися інформацією з людьми, які можуть бути зацікавлені у вашій роботі. Це може працювати як шлюз для придбання великої аудиторії і генерації трафіку на ваш сайт, не витрачаючи ні копійки. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний соціальний медіа-канал для вашого бізнесу / веб-сайту.

SEM (контекстна реклама)


SEM (контекстна реклама)

Тісно пов'язаний з SEO, SEM можна просто визначити як платний пошуковий трафік. Платні оголошення зазвичай з'являються у верхній правій частині «органічних» результатів пошуку. Найбільшими платформами для використання SEM є Google AdWords і Яндекс Директ.

У SEM є багато функцій і інструментів. Якщо ви хочете увійти в поле платного трафіку, вам необхідно розглянути всі пов'язані з вашим бізнесом ключові слова, географічне розташування, кликабельность (CTR), вартість за клік (CPC), рекламні оголошення та інші фактори.

Плата за клік є одним з основних методів SEM для залучення трафіку. Коли запускається кампанія, вам не потрібно чекати кілька днів, щоб побачити результати, тому що вони приходять майже відразу. Якщо з SEO ви опиняєтеся у владі пошукових алгоритмів і оновлень, то SEM дає вам більше контролю. Він працює швидко і забезпечує багато трафіку, який не тільки збільшує видимість, але і дозволяє налаштовувати ваші оголошення на основі географічного розташування, часу доби і вашого бюджету. Однак це може бути ризиковано, якщо у вас немає повноцінної довгострокової стратегії, тому що як тільки ви припиніть свою кампанію, ви можете отримати не так багато звернень.

SMM (таргетинг в соціальних мережах)


Це означає просування бізнесу через канали соціальних мереж
Це означає просування бізнесу через канали соціальних мереж. Він також включає в себе «Платний соціальний пошук» або платну рекламу в соціальних мережах. Хоча платний соціальний пошук схожий на SEM, він додає поведінкову тенденцію в рівняння пошуку. Велика частина реклами, однак, така ж, як SEM, де рекламодавець платить тільки тоді, коли користувач натискає на оголошення.

SEO проти SEM, SMO проти SMM

SEO VS SEM

Тепер ви знаєте, що означають терміни SEO і SEM. Результат битви SEO проти SEM досить простий.

SEO має тенденцію приводити до вас хороший трафік, але це може зайняти роки. SEM, з іншого боку, дає вам миттєві результати, багато лидов за дуже короткий період часу.

SEO - це процес, коли ви додаєте щось кожні кілька днів і отримуєте результати пізніше. SEM, з іншого боку, є миттєвим результатом за кожну витрачену копійку. Як тільки копійки закінчуються - переваги пропадають відразу ж.

У короткостроковій перспективі SEO проти SEM - SEM виходить очевидним переможцем.

У довгостроковій перспективі бій SEO проти SEM - SEO виграє.

Аналогічно, якщо порівнювати SMO ​​і SMM.

Так що ж використовувати?

Проста відповідь - обидва канали! Платний і безкоштовний. Це все дві сторони однієї медалі, одна вимагає часу і зусиль, а інша вимагає грошей. Крім чорного SEO, всі перераховані вище методи необхідні, якщо ви хочете отримати більш високий рейтинг в SERP, більше видимості і більше трафіку. Однак вирішальний фактор в роботі вашої кампанії - не те, що ви використовуєте, а наскільки ефективно ви це використовуєте. Для цього потрібно, щоб у вашій компанії була людина, що відповідає за це, з хорошим окладом.

Запускаючи рекламну кампанію, візьміть до уваги наступне:

Ваш бюджет

По-перше, для початку потрібно знати свій бюджет, або скільки ви готові витратити. Якщо ви малий бізнес, ви не можете гроші на безпредметних кампаніях, які не приносять ніяких результатів. Витрачати гроші на кампанії, не розуміючи суті їх роботи - це витрачати більше, ніж треба, і не отримувати результату. Зрозумійте ринок, методи, які найкраще підійдуть для вашої ніші, а потім перейдіть до планування кампанії.

Короткостроковий і довгостроковий план

Далі вам потрібно вирішити, які у вас плани. Якщо ви тільки почали, найкраще інвестувати в SEM. Ви можете використовувати свій бюджет для платних оголошень, протестувати нові функції, які ви, можливо, реалізували, побачити і проаналізувати поведінку споживачів, шукаючи ключові слова, які в точності відповідають вашому веб-сайту. Саме тоді ви повинні почати інвестувати свій час в органічний трафік. Оскільки органічний трафік залежить від ключових слів, оптимізації та поведінки користувачів, ви можете використовувати аналіз з кампаній SEM для його реалізації, щоб зробити ваш сайт SEO-оптимізованим.

Доступ до ринкової конкуренції

Якщо ви вірите, що обидва канали трафіку можуть існувати одночасно, вам потрібно зрозуміти маркетингові методи ваших конкурентів. Ваш найкращий вибір - дослідження. Дізнайтеся, на що витрачають ваші конкуренти, які ключові слова вони використовують. З'ясуйте конкуренцію SERP за допомогою Планувальника ключових слів Google і дізнайтеся цільові ключові слова, які найбільше підходять вам. Оскільки PPC покладається на ставки, а не на ключові слова, вам потрібно з'ясувати, скільки ви готові заплатити за один клік по ключовим словом. Це допоможе вам направляти бюджет таким чином, який не тільки ефективний, але і не випалює дірку у вашій кишені.

Тестируйте свої кампанії

Говорити про вигоди можна багато і красиво. Істина полягає в тому, що немає певної відповіді - що у вашому випадку спрацює. Ніхто, крім вас, не може це прояснити. Пробуйте кожен метод, проводите тести. Ви запускаєте одну кампанію, це добре. Зроби це знову. Якщо кампанія не вдалася, видаліть її або змініть відповідно до ваших цілями. Зрештою, це стосується оптимізації вашого веб-сайту: може треба поліпшити користувальницький інтерфейс, переписати тексти або перенести кнопки так, щоб користувачам було зручніше. Все це теж може вплинути на позиції сайту!

Це все тільки на словах легко. Створення якісного органічного трафіку вимагає часу, творчості і терпіння. У той час як генерування платного трафіку вимагає грошей.

Що вам простіше - платити чи робити - вирішуйте самі.

SEO vs SEM vs SMO vs SMM: Which one is best for you?

Чому деякі сайти виділяються і заробляють гроші, в той час як на інших, іноді навіть кращих, сайтах, не вистачає трафіку?
У битві SEO проти SEM, хто переможе?
SEO, SMO, SEM і SMM: що означають абревіатури?
Так що ж використовувати?
SEO vs SEM vs SMO vs SMM: Which one is best for you?