SEO (СЕО) - оптимізація, просування і розкрутка сайту. SEO-компанія

Розкрутка сайту в пошукових системах або, як ще кажуть, SEO-оптимізація (пошукова оптимізація сайту) основа пошукового маркетингу

Розкрутка сайту в пошукових системах або, як ще кажуть, SEO-оптимізація (пошукова оптимізація сайту) основа пошукового маркетингу. Це аксіома, яка не потребує доведення. А доказів, як правило, вимагає зовсім іншого - професіоналізм SEO-оптимізаторів.

Чому варто довірити оптимізацію сайту саме нам:

  • Ми проведемо безкоштовний SEO-аудит вашого сайту, який виявить його слабкі і сильні сторони, що буде враховано в подальшій роботі над розробкою індивідуальної стратегії просування сайту.

  • Ми запропонуємо вам гнучкі схеми співпраці з можливістю оплати за фактом (за результат просування), фіксованої щомісячною оплатою, або в рамках тарифу «супер-запит», коли ви зможете вибрати необмежену кількість запитів за ціною 300 рублів за 1 запит!

Відправити запит

Але перш, ніж почати роботу над просуванням вашого сайту, давайте послідовно розберемо основні особливості підготовки сайту до пошукової оптимізації та типові помилки, яких припускаються на даному етапі:

  1. Підбір пошукових запитів (ключових запитів) для просування сайту.

Зокрема, контекстна реклама «Прощає» неточності у відповідних відмінках і числах, для систем контекстної реклами по одному і тому ж запиту, написаного в різних словоформах, пошукова видача буде однаковою. Для природної ( «органічної») видачі це будуть різні запити - і відповідно, різні результати на сторінках пошукової видачі. Тому варто підбирати тільки потрібні словоформи.

  1. Внутрішні чинники оптимізації сайту

  1. Зовнішні чинники оптимізації сайту

Що б не говорили представники пошукових систем, але контрольний фактор був і залишається головним зовнішнім фактором пошукового ранжирування сайту. Однак вимоги до якості і особливостям зовнішньої посилальної маси сайту стають все суворіше. Через це часто складається враження, що нарощування числа зовнішніх посилань перестало надавати значущий вплив на пошукове просування сайтів. Але справа в тому, що ефект роблять тільки якісні посилання, які відповідають певним параметрам.

Нас часто запитують: що ефективніше - пошукова оптимізація або контекстна реклама ?

Не зовсім правильно протиставляти ці інструменти, тому що при всій зовнішній схожості вони мають різну специфіку. Найбільш правильно - поєднувати переваги контекстної реклами з плюсами пошукової оптимізації.

Але для початку розберемося в термінах - що означає «ефективніше»? Давайте розкладемо це поняття на складові, а саме - порівняємо вартість і якість притягається трафіку.

  1. Вартість притягається трафіку

Якщо говорити про кінцеву вартість залученого трафіку, то тут, в разі досягнення результату, в перерахунку на ціну 1 відвідувачами, якщо ви все зробили правильно, і вас просувають хороші SEO-оптимізатори, пошукове просування є більш вигідним (менш витратним).

  1. Якість притягається трафіку

Питання порівняння якості трафіку контекстної реклами і трафіку органічної видачі викликає багато суперечок. Однак правильніше буде розглянути плюси SEO-оптимізації і контекстної реклами окремо.

З одного боку, багато користувачів навчилися відрізняти оголошення контекстної реклами від природної видачі і навпаки, і розуміють, що встати блок контекстної реклами може будь-який сайт, який пройшов модерацію.

А ось досягти серйозних результатів в результатах «природного» пошуку - складна і трудомістка задача, яка досягається місяцями. Тому ступінь довіри до результатів органічної видачі у «просунутої» частини аудиторії вище, ніж до контекстної реклами. Мало того, значна частина такої аудиторії просто ігнорує оголошення контекстної реклами.

З іншого боку, видача контекстної реклами (якщо брати спецрозміщення) завжди вище органічної видачі, тому не настільки просунуті користувачі приходять звідти частіше, і їх готовність до покупки, як правило, більш висока.

Як ми вже говорили, будь-який сайт потребує просування - аксіома нашого часу. Просування сайту в ТОП - гарантія залучення нових відвідувачів і підвищення рівня продажів. У своїй роботі ми використовуємо найбільш ефективні і новітні методи оптимізації та просування сайтів.

SEO-оптимізація сайтапомогает не тільки в просуванні продажів, але і іміджу компанії. Стратегічно важливо бути присутнім за певними пошуковими запитами в ТОП-10 пошукових систем - це не тільки призведе на ваш сайт потенційних клієнтів, але і дасть зрозуміти VIP-клієнтам і партнерам, що ваша компанія, так само як і ваш сайт - це «всерйоз і надовго» .

Пошукова оптимізація сайту дозволяє зробити так, щоб кожен потенційний клієнт відвідав спочатку ваш сайт, і вже потім - сайти конкурентів. Зробить відвідувач покупку у вас або покине сайт - залежить від того, чим ви можете його зацікавити. Але першочергове завдання - підвищити відвідуваність, що і є результатом розкрутки сайту в пошукових системах.

Після SEO-аудиту аналізу сайту ми складаємо семантичне ядро ​​запитів, по яким сайт найефективніше буде просуватися в пошукових системах.

Багато хто намагається розкрутити сайт самостійно, вибравши кілька самих високочастотних запитів з статистики ключових слів і «накачавши» сайт зовнішніми посиланнями. Результат - це найчастіше повне його відсутність.

Щоб розкрутка - оптимізація і просування сайту - були успішними, використовуйте переважно середньо частотні запити - по ним конкуренція не така висока, і пробитися в ТОП буде набагато простіше, і лише кілька високочастотних транзакційних запитів. Зазвичай ключові слова розподіляються по всіх сторінках сайту. В рамках 1 сторінки бажано просувати не більше 3 запитів. Це слід враховувати і при створенні контенту сайту.

Складання ядра ключових запитів для просування сайту в пошукових сістемахлучше довірити SEO-фахівцям, так як тільки грамотні «сеошникі» зможуть підібрати потрібні ключові слова і дати необхідні рекомендації для підготовки контенту сайту і його подальшого просування.

Діяльність SEO-фахівця нагадує роботу сапера і шахіста одночасно. Йому постійно доводиться продумувати кожен крок, аналізуючи дії конкурентів і роблячи нові кроки, щоб утримувати і зміцнювати позиції сайту. Якщо не враховувати дії сусідів по пошуковій видачі, можна втратити позиції.

Наприклад, просування сайтів в Центральному регіоні РФ є настільки висококонкурентний, що вимагає постійного контролю над ситуацією, пов'язаного з поповненням семантичного ядра і оновленням контенту під обнародувано запити.

В цілому пошукове просування сайтів давно вважається самим одним з найефективніших способів інтернет-реклами , Так як при цьому охоплюється величезна аудиторія, а витрати на просування мінімальні, в порівнянні з вартістю традиційної реклами

Говорячи про пошукової оптимізації сайтів, слід окремо зупинитися і на контекстній рекламі, але в даному випадку не як на самостійному інструменті інтернет-маркетингу , А як на допоміжному механізмі, що дозволяє більш точно визначитися з підбором пошукових запитів.

Як відомо, основний недолік пошукової оптимізації сайтів - це значні тимчасові витрати, які потрібні для виведення сайту в ТОП-10.

А тепер уявімо ситуацію. Ви підібрали відповідні, на ваш погляд, запити. Перелопатили весь контент сайту. Заплатили чималі гроші оптимізаторів і вийшли в ТОП-10. Здавалося б - ось воно, щастя. Але на ділі зовсім інша картина - ТОП досягнутий, але трафік набагато нижче, ніж ви очікували, а звернень клієнтів - і того менше!

Час витрачено, кошти теж - а результату немає.

З огляду на це наочний приклад правильний підбір пошукових запитів для SEO-оптимізації є основним етапом в роботі над просуванням сайту.

Але як підібрати пошукові запити напевно?

Ось тут на допомогу приходить контекстна реклама. Можна «обкатати» частина пошукових запитів на контекстній рекламі, щоб зрозуміти, які з них будуть забезпечувати не тільки трафік, але і звернення клієнтів.

При цьому контекстна реклама практично завжди не тільки окупається, але і в рази підвищує продажі, так що у програші ви не залишитеся.

Одна з останніх тенденцій в SEO-оптимізації, про яку варто сказати окремо - це плагіни спільнот в соціальних мережах і їх зростаючий вплив просування сайтів.

Маркетинг в соціальних медіа ( SMM - Social Media Marketing ), А також оптимізація сайту під соціальні медіа ( SMO - Social Media Optimization ) - це копітка робота. Вона складається з безлічі напрямків, головними з яких є створення спільнот (груп, сторінок) в соціальних мережах з дискусіями та обговореннями і відстеження думок в блогах для інтерактивної взаємодії з аудиторією.

Це зміцнює імідж компанії, формує довіру до бренду але, що найголовніше для просування сайту - підвищує траст сайту в очах пошукових систем, що в свою чергу, позитивно позначається на його ранжируванні.

Але для початку розберемося в термінах - що означає «ефективніше»?
Але як підібрати пошукові запити напевно?