Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-середовище: Основні інструменти веб-майстра

багато наших клієнти цікавляться не тільки результатами просування свого інтернет-проекту за фактом, а й SEO в цілому. Сьогодні ми відкриваємо рубрику «SEO по середах» або «SEO-середовище» - постараємося розповідати цікаво про незрозуміле і просто про складне. Ми орієнтуємося на новачків, але, можливо, рубрика виявиться корисною і для досвідчених інтернет-маркетологів, так як ми плануємо висвітлювати нові можливості інструментів і експериментувати щосили. Пройдемо разом шлях від перших кроків і до вершини ТОПу. :) Перш за все, кожному веб-майстру варто розібратися з наступними інструментами: центр веб-майстрів Google ; сервіс Яндекс.Вебмайстер ; система обліку відвідуваності сайту (напр. Google Analytics ). Для того, щоб мати повний доступ до можливостей цих панелей інструментів, потрібно вказати адресу сайту і підтвердити право власності на нього. Розглянемо найбільш важливі і корисні опції сервісів.

Центр веб-майстрів Google

У центрі веб-майстрів Google зверніть увагу на:

1. Пошукові запити

В даному розділі ви можете подивитися по яких запитах і навіть з яких позицій у видачі заходили на сайт. Також тут відображається загальна кількість показів і кліків.

2. Конфігурація сайту -> Налаштування

Якщо у вашого сайту міжнародний домен (наприклад, .com, .org і т.д.), необхідно вибрати цільовий регіон ( «географічні цілі»).

3. Ваш сайт в інтернеті -> Посилання на ваш сайт

У цьому розділі ви можете стежити за посиланнями, які ведуть на ваш сайт (домени сайтів, точна кількість посилань, сторінки, на які найчастіше посилаються і анкор).

4. Діагностика -> Пропозиції HTML

Це один з найважливіших розділів панелі веб-майстра Google - тут ви побачите ті помилки, які Google виявив у вас на сайті:

 • дублюються метаописів (meta-description);
 • довге метаописів;
 • короткі метаописания;
 • відсутні заголовки (теги title);
 • повторювані заголовки (теги title);
 • довгі заголовки (теги title);
 • короткі заголовки (теги title).

Послідовно вносите зміни, заповнюйте мета-теги і знову перевіряйте цей розділ. Ці дії покращать сприйняття вашого сайту користувачами і підвищать його ефективність.

5. Діагностика -> Шкідливі програми

В даному розділі відображаються дані про виявлений шкідливий код на сайті. Якщо на сайті виявлено шкідливий код, необхідно якомога швидше усунути цю проблему.

Яндекс.Вебмайстер

Вебмайстер

Яндекс.Вебмайстер - аналогічний сервіс від компанії Яндекс. Кожен веб-майстер може налаштувати і поліпшити індексування сайту, повідомити Яндексу про нові і віддалених сторінках, а також вплинути на уявлення сайту в результатах пошуку. З огляду на поради і пропозиції пошукової системи, можна оптимізувати сайт і, відповідно, поліпшити позиції сайту у видачі.

Корисні розділи:

1. Індексування сайту -> Виключені сторінки

Перш за все варто звернути увагу на розділ «Виключені сторінки». Тут можна побачити які сторінки сайту (URL) були проіндексовані і чому (можливі причини: помилка 404, неправильний тип файлу, заборонений в robots.txt і т.д.).

2. Географія сайту -> Регіон сайту; -> Адреси та організації

Дуже важливо налаштувати потрібний регіон сайту в пошуковій системі Яндекс в розділі «Географія сайту», щоб ваш сайт був присутній у видачі по потрібному регіону.

Також слід додати контактну інформацію організації, щоб користувачі бачили її відразу в пошуковій видачі. Приблизний термін розгляду заявки становить 1-2 тижні.

3. Налаштування індексування -> Аналіз robots.txt; -> Файли Sitemap

У розділі «Налаштування індексування» можна перевірити чи правильно складений robots.txt і додати xml карту сайту. Якщо на сайті велика кількість сторінок, xml-карта допоможе пошуковому роботу швидше їх проіндексувати.

4. У розділі «Пошукові запити» можна подивитися по яких запитах і з яких регіонів заходили на сайт з пошукової системи Яндекс.

5. Розділ «Безпека», аналогічні наведеним «Шкідливі програми» в панелі Google.

Багато веб-майстри використовують обидві панелі - Google Webmaster і Яндекс.Вебмайстер. Ці інструменти є взаємодоповнюючими і немає сенсу вибирати одну з них, тому що обидві пошукові системи популярні. З їх допомогою ви зробите свій проект не тільки зручним і зрозумілим користувачам, але і пошуковим роботам, що важливо для індексації сайту.

Google Analytics

Для роботи з Google Analytics необхідно додати на сайт javascript код для відстеження його відвідуваності. Про те, як додати сайт в GA можна прочитати в довідці Google . Основні розділи звітів Google Analytics:

1. Панель інструментів - головна сторінка звіту GA вашого сайту. За замовчуванням ви можете побачити в панелі інструментів:

 • кількість відвідувань по кожному дню за останній місяць;
 • показник відмов, середню тривалість перебування на сайті, відсоток нових відвідувань;
 • огляд джерел трафіку:
 • найпопулярніші сторінки.

Будь-яке вас звіт можна додати сюди, натиснувши на кнопку «Додати на панель інструментів».

2. Сповіщення В цьому розділі знаходяться оповіщення, які створюються коли спостерігаються будь-які зміни в статистиці сайту. Варто приділити увагу персональним оповіщення. Створивши персональні оповіщення, можна стежити за роботою сайту. Наприклад, зручно додати оповіщення, якщо тижневий трафік з пошукових систем впав на 20%.

3. Відвідувачі Корисний розділ, в якому можна подивитися різну інформацію про відвідувачів сайту. Багато вкладки мають додаткові опції: можна практично досконально вивчити тенденції поведінки відвідувачів і проаналізувати їх лояльність.

4. Джерела трафіку У цьому розділі ви можете дізнатися з яких сайтів переходять на ваш сайт, з якими операційними системами і за якими пошуковими запитами. Ця інформація може допомогти оптимізувати цільові сторінки сайту.

5. Зміст Тут можна подивитися дані по кожній сторінці сайту (найпопулярніші сторінки входу, виходу і т. Д.).

6. Цілі В даному розділі ви можете дивитися статистику налаштованих цілей. Приклади цілей: відвідування сторінки контактів, перегляд більше 5 сторінок сайту, тривалість перебування на сайті більше 5 хвилин і т. Д. Статистику і аналітику цього сервісу корисно використовувати для поліпшення і доробки контентної частини вашого сайту. З огляду на інтереси користувачів (рейтинг сторінок, тривалості перегляду сторінок, пошукові запити і т.д.) ви можете зробити ваш ресурс ще більш якісним.