SEO-сервіси | Інтернет маркетинг. Веб-аналітика. Управління проектами

 1. Курс лекцій з основ пошуку оптимізації Агрегатор партнерських програм Myragon:
 2. Партнерські програми для заробітку:
 3. Купівля посилань:
 4. Сервіси статистики та аналізу:

Курс лекцій з основ пошуку оптимізації

Агрегатор партнерських програм Myragon:

Агрегатор партнерських програм Myragon:

Партнерські програми для заробітку:

Партнерська програма алавар

За допомогою партнерської програми Alawar , Будь-яка людина зможе відкрити свій магазин з продажу онлайн ігор. Для технічно не підкованих користувачів є докладна інструкція як налаштувати повноцінний інтернет магазин, які кроки зробити, щоб почали купувати ігри, а отже, почати отримувати прибуток.

Купівля посилань:

rookie

Rookee - це більше, ніж просто біржа посилань, це багатофункціональний seo-сервіс, що дозволяє просувати будь-яку кількість сайтів використовую один інтерфейс. «Руки» відрізняються від просто біржі посилань ще й тим, що за допомогою rookie можна не тільки купувати посилання на 9 найвідоміших біржах, але і відстежувати тенденції просування. Так само система може бути інтегрована з Google Analytics для більш детального аналізу

seopult

Seopult - Швидко, зручно, ефективно. Сервіс для СЕО оптимізаторів, який автоматизує процес покупок посилань, розраховує приблизний бюджет для виведення необхідного ключового слова в топ пошукової системи, надає звіти. Сервіс робить всю рутинну роботу і заощаджує ваш час.
SEO аналітики сеопульта стежать за зміною алгоритмів пошукової системи і враховують це в роботі сервісу. Більш того, на сайті сеопульта можна знайти аналітично огляди і записи інтерв'ю, доповідей відомих інтернет маркетологів, сео оптимізаторів, успішних блогерів.

gogetlinks

GoGetLinks - купуйте посилання, рекламні статті для просування своїх сайтів. Заробляйте продажем посилань, рекламних оглядів, конектсних посилань.
Якісні майданчики, доступні ціни.

miralinks

Miralinks - біржа статей :
Статті розміщуються назавжди. Міралінкс дає гарантії на розміщення. Всі статті тематичні і кожна перевіряється модератором системи. Для розміщення статей приймаються тільки якісні майданчики. Сайти, що знаходяться під санкціями пошукових систем фільтруються системою. Якщо у вас немає власних копірайтерів, ви можете замовити статтю на біржі контенту Copylancer.ru прямо зі свого аккаунта в системі Miralinks.

webeffector

Webeffector - автоматично підбирає якісні донорів для покупки посилань, правильні анкор і своєчасно видаляє неробочі посилання. Вебеффектор добре справляється зі своїм завданням: покупкою посилань з потрібними ключовими словами на якісних сайтах.

Сервіси статистики та аналізу:

google analytics

Google analytics - найпотужніший сервіс для аналізу власних веб сайтів.

seoquake

seoquake - вбудовується в тулбар вашого браузера і дозволяє відразу отримувати значення ТИЦ, PR, підрахунок щільності ключових слів, Число проіндексованих сторінок в пошуковій системі Google та інші SEO параметри.

site-auditor

site-auditor - безкоштовна програма, що дозволяє аналізувати свої сайти і сайти конкурентів. Перевіряти ТИЦ, PR, кількість проіндексованих сторінок в Яндексі, Рамблері, гуглі, кількість посилань на сайт в різних пошукових системах, наявність сайту в відомих каталогах, позиції сайту в пошукових системах. Програма безкоштовна, працює в рунеті

semonitor

SeMonitor - програма складається з набору утиліт, які допомагають в SEO оптимізації і розкручування сайтів:

 • Визначення позицій сайту в пошукових системах
 • Знаходить зовнішні посилання на сайт
 • Перевірка індексації сайту
 • Допомагає в обміні посиланнями
 • аналізатор сайту
 • Лог-аналізатор
 • індекс цитування
 • Подборает ключові слова
 • HTML-аналізатор
 • карти сайту
 • управління посиланнями
 • редактор robots.txt
 • Google дата-центри
 • Робота зі сниппета

Корисні SEO сайти: