SEO: Що про пробіли в URL?

  1. Однакова мова і чітка посилання на зміст
  2. Замініть пробіли на дефіси

URL (Uniform Resource Locator) є унікальною адресою, яка повідомляє вам, де можна знайти об'єкт або сторінку в World Wide Web. І він відіграє важливу роль у тому, як пошукові системи оцінюють ваш сайт ...

Однакова мова і чітка посилання на зміст

В   попередня стаття   Ми вже пояснили, що для того, щоб пошукові системи знаходили його без особливих труднощів, URL-адреса повинна бути написана на тій же мові, що й на веб-сайті В попередня стаття Ми вже пояснили, що для того, щоб пошукові системи знаходили його без особливих труднощів, URL-адреса повинна бути написана на тій же мові, що й на веб-сайті. Але є ще один фактор, який потрібно розглянути.

Для гарної стратегії SEO URL не повинен містити незначних чисел, таких як www.mypage.com/1777455.html, але чітке посилання на зміст статті. Веб-майстри часто використовують назву статті - найпростіше і найбільш очевидне рішення. Але ця назва містить пробіли. Отже, що має відбутися з цими пробілами в URL?

Замініть пробіли на дефіси

В останнє повідомлення , Аналітик тенденцій веб-майстрів Джон Мюллер створив кілька дуже корисних порад на цю тему. Перш за все, використання простору (наприклад, www.mypage.com/this is my page.html) не може бути й мови. Пробіли в заголовку часто можуть призводити до помилок. Деякі системи керування вмістом вирішують цю проблему, замінюючи пробіли на рядки% 20 або плюс знаки . І це те, що ви отримуєте: www.mypage.com/this%20is%20my%20page.html або www.mypage.com/this+is+my+page.html. Але це не зовсім ясно, так?

Набагато краще рішення полягає у використанні дефісів (без підкреслення!). Так: www.mypage.com/this-is-my-page.html. Наприклад, WordPress.com робить це автоматично.

Це не тільки SEO-дружній, але це також набагато ясніше для ваших відвідувачів!

Отже, що має відбутися з цими пробілами в URL?
Але це не зовсім ясно, так?