SEO Software: Посилання Помічник SEO PowerSuite

  1. SEO Software: Чи є помічник посилання забезпечити повний пакет для професіоналів SEO? SEO PowerSuite...
  2. Рейтинг трекера
  3. SEO SpyGlass: конкуренція не сплять ...
  4. LinkAssistant
  5. висновок

SEO Software: Чи є помічник посилання забезпечити повний пакет для професіоналів SEO?

SEO PowerSuite рекламує, що її програмний пакет поєднує всі важливі інструменти програмного забезпечення SEO, необхідні для професійної пошукової оптимізації. Сьогодні я хочу побачити, як працює пакет, і чи може виробник виконати свою обіцянку (принаймні, наскільки я можу сказати).

Короткі факти: Програмне забезпечення SEO від Помічника посилань "SEO PowerSuite" включає чотири модулі:
• Track Tracker, який шукає ключові слова, переглядає і відстежує рейтинг вашого сайту за цими ключовими словами.
• WebSite Auditor, який аналізує ваш власний веб-сайт і показує, як оптимізувати свій сайт.
• SEO SpyGlas, який розглядає конкуренцію і показує джерела та трюки конкурентів.
• LinkAssistant, який допомагає організувати та контролювати повне побудова посилання.

На перший погляд, схоже, що набір може охоплювати всі відповідні сфери SEO. З іншого боку, така складна колекція звучить як багато налаштувань і налаштувань. Але перш ніж голова почне палити, давайте поглянемо на перший інструмент "WebSite Auditor".

Аудитор WebSite

Всупереч очікуванням, поводження надзвичайно легке, незважаючи на багатство можливостей. Програма запускається без особливого шуму із запитом на введення URL-адреси. Спочатку немає більше опцій. Практично, тому що ви не можете робити нічого поганого навіть без керівництва.

Відразу після цього починається аналіз сайту. Перевірені всі можливі SEO-релевантні деталі - onpage і offpage. Приємно, що вам зараз нічого робити. Ви просто чекаєте, поки аудитор виконає свою роботу.

Як тільки аудитор виконує свою роботу, я отримую цілий набір інформації через свій веб-сайт, акуратно відсортований як дерево каталогів: вся інформація про використання ключових слів, мета-описи, назви, щільність ключових слів, обізнаність і оцінки для всіх слів на сайті. Ви також можете бачити всі посилання (внутрішні та зовнішні), з атрибутом nofollow і без нього; Сторінки, на які найбільше посилаються і з яких (зі списками пов'язаних URL-адрес).

Мені особливо подобається професійна доповідь, що я

а) показує всі дані, добре відредаговані і

б) також практичні поради та прийоми mitliefert,

як я можу - і повинен - ​​оптимізувати свої сторінки ще краще. Доступні три різні звіти: Звіт про структуру сторінки, Звіт про оптимізацію сторінки та Звіт про перегляд пошукових систем. Тим, хто любить його ще більш індивідуально, можна налаштовувати всі звіти на свій смак. До речі, ви також можете вставити свій логотип, якщо ви перебуваєте від імені клієнта на дорозі.

До речі, ви також можете вставити свій логотип, якщо ви перебуваєте від імені клієнта на дорозі

Рейтинг трекера

Давайте перейдемо до другого інструменту у вікні: Rank Tracker. Rank Tracker перевіряє рейтинги в пошукових системах, де ви можете контролювати свої рейтинги до 1000-го місця (навіть якщо я не бажаю кому-небудь потребу в рейтингу перевірити до 1000-го місця). Пристрій швидко повертається з руки. Як і з аудитором веб-сайту, це означає: введіть URL, виберіть пошукову систему ... і йдіть!

Результат можна побачити. Рейтинг відображається чітко для кожної окремої сторінки. Можна побачити, чи покращився рейтинг чи погіршився, скільки пошукових запитів доступно для кожного ключового слова, і що можна очікувати в майбутньому, який URL-адреса знаходиться за яким ключовим словом і наскільки великою є конкуренція для кожного пошукового терміну.

До речі, KEI тут допомагає страшно. KEI = кількість пошукових запитів щодо конкуренції. Хороший індекс KEI означає: багато пошуків з невеликою конкуренцією.

Практично, що ви також можете ввести національність. Google збирає рейтинги за місцем розташування. Rank Tracker підтримує всі аналізи практично на будь-якому (між) національному рівні, так що відображаються лише дані рейтингу, які мають відношення до кампанії в певному місці. Ще одним важливим моментом є те, що рейтинги конкурентів також можуть відображатися в результатах пошуку Google і універсальних результатах пошуку: зображення, відео, новини, магазини, місця, книги.

Ще одним важливим моментом є те, що рейтинги конкурентів також можуть відображатися в результатах пошуку Google і універсальних результатах пошуку: зображення, відео, новини, магазини, місця, книги

Rank Tracker також пропонує комплексну функцію звіту. Швидко, ви можете знайти найприбутковіші ключові слова на веб-сайті, скористатися "Пропозиціями про пропозицію", прочитати ключові слова за допомогою Wordtracker, Google Suggest, веб-сайтів конкурентів та інших джерел, а з часом отримати реальні результати для своєї сторінки та оцінити конкурента.

Швидко, ви можете знайти найприбутковіші ключові слова на веб-сайті, скористатися Пропозиціями про пропозицію, прочитати ключові слова за допомогою Wordtracker, Google Suggest, веб-сайтів конкурентів та інших джерел, а з часом отримати реальні результати для своєї сторінки та оцінити конкурента

SEO SpyGlass: конкуренція не сплять ...

Третій інструмент у наборі називається SEO SpyGlass. Тут Link Assisteant має дуже благочестиву ідею: чому ви повинні винаходити велосипед двічі? Пошукові системи задоволені якісними зв'язками. І це найлегше знайти, дивлячись на стратегію посилань конкуруючих веб-сайтів. І це завдання майстрів SEO SpyGlass: Він перевіряє і аналізує повне побудова посилання конкурентів. Все це повертається до звичайної манії: введіть URL для перевірки (або альтернативно відповідні ключові слова), виберіть відповідну пошукову систему (нижче) і натисніть Start.

В результаті, я отримую повний огляд структури зворотного зв'язку моїх конкурентів, точну URL-адресу кожного посилання, відповідний Google PageRank, Alexa Traffic Rank, якір і щільність ключових слів зворотних посилань з форумів і блогів, посилання
Домашні сторінки або підсторінки, посилання з DMOZ або Yahoo! Довідник - до значення посилання кожної зворотної лінії.

Довідник - до значення посилання кожної зворотної лінії

Звичайно, ви отримаєте всі дані акуратно підготовлені як звіт навіть за допомогою цього інструменту. Це дозволяє швидко з'ясувати, який контакт приводить до того, яке число відвідувачів, і які зворотні посилання підвищують вартість SEO і приносять відвідувачів.

Це дозволяє швидко з'ясувати, який контакт приводить до того, яке число відвідувачів, і які зворотні посилання підвищують вартість SEO і приносять відвідувачів

LinkAssistant

Створення посилань як і раніше є одним з ключових аспектів стратегії SEO. З одного боку, важлива кількість зворотних посилань і, з іншого, якість посилань. Кожен, хто займається SEO, знає, наскільки складним є пошук відповідних посилань, контакт з операторами сайту та обмін посиланнями. Саме тут приходить LinkAssistant, оскільки інструмент автоматично шукає якісні посилання, автоматично записує веб-майстрів (половину), обробляє пошту (в програмі!) І відстежує "здоров'я" посилань. Після запуску програми, ви знову встановите ключове слово і дайте LinkAssistant свою роботу. Через кілька хвилин ви отримаєте список захоплюючих веб-сайтів з контактною особою, Pagerank, і багато іншого викладені в якості основи для роботи.

У вбудованому браузері я можу подивитися на запропонований веб-сайт і - якщо я вважаю, обмін посиланнями - безпосередньо з програми, щоб зробити запит на обмін. Критерії пошуку PageRank & Co гарантують, що всі посилання знаходяться на відповідних веб-сайтах, які є актуальними і надійними в очах пошукової системи. Практична річ полягає в тому, що програма дозволяє мені керувати всім поштовим трафіком до моєї кампанії. Це заощаджує нижню частину цілого ряду вперед і назад. І ... Ви здогадалися: знову ж таки, великі звіти допомагають відстежувати речі. Популярність посилання надійно і надійно задокументована, завдяки чому можна контролювати якість посилань, зростання зв'язків і можливі проблеми в побудові посилань.

висновок

Link Assistant пропонує дуже складний пакет для професійних додатків SEO. Насправді, я знайшов стільки будівельних майданчиків на моєму власному сайті, що я роблю добре протягом наступних кількох днів і тижнів. Обробка з інструментами є приємно легкою і дійсно успішно після декількох годин навіть без керівництва. Цільова група - це, звичайно, маркетологи, які займаються SEO. Але навіть фахівці SEO раді великим звітам, які показують з першого погляду, де сильні і слабкі сторони веб-проекту. Мій висновок: Чудова програма за справедливу ціну.

Більше інформації: SEO PoewrsSuite з Link-Assistant.com

SEO Software: Чи є помічник посилання забезпечити повний пакет для професіоналів SEO?
Тут Link Assisteant має дуже благочестиву ідею: чому ви повинні винаходити велосипед двічі?