SEO sprint - сайт для заробітку грошей на виконанні завдань + серфінг і кліки

 1. Реєстрація профілю
 2. Як заробити на SEO sprint
 3. реферальная програма
 4. висновок

Серед безлічі різноманітних проектів для заробітку в інтернеті без вкладень, справно виплачують гроші, варто віддати належне стареньким своєї ніші, один з яких це відомий сайт SEO sprint . Він пропонує користувачам заробляти на виконанні завдань: на кліках, серфінгу, проходження тестів та інших. Крім цього майданчиком Сеоспрінт користуються і рекламодавці для просування своїх інфопродуктов. Розглянемо більш детально процедуру реєстрації і як можна заробити на SEO sprint.

сайт SEO sprint

Реєстрація профілю

Дотримуючись стандартним шляхом, насамперед потрібно перейти на офіційний сайт SEO sprint і натиснути кнопку "Реєстрація".

Завантажиться реєстраційна форма, де буде потрібно вказати:

 • ім'я;
 • діючу електронну пошту;
 • номер мобільного телефону в міжнародному форматі;
 • в поле ID реферера допустимо внести номер запросив людини, якщо Вас ніхто не запрошував, залиште без змін;
 • розгадати капчу;
 • і натисніть "Продовжити".

ім'я;  діючу електронну пошту;  номер мобільного телефону в міжнародному форматі;  в поле ID реферера допустимо внести номер запросив людини, якщо Вас ніхто не запрошував, залиште без змін;  розгадати капчу;  і натисніть Продовжити

Відкриється сторінка завершення реєстрації. Тут слід уважно ознайомитися з правилами Сеоспрінт, а так само з умовами надання послуг, тому що нижче Вас чекає невеличкий іспит, без здачі якого виконувати завдання і заробляти гроші не вийде.

Тут слід уважно ознайомитися з правилами Сеоспрінт, а так само з умовами надання послуг, тому що нижче Вас чекає невеличкий іспит, без здачі якого виконувати завдання і заробляти гроші не вийде

Якщо результат тестування позитивний, значить в найближчі хвилини на телефон прийде смс з паролем і пін-кодом, які необхідно зберегти. На цьому реєстрація в Сеоспрінт завершена, залишається налаштувати обліковий запис.

Для настройки зліва знайдіть кнопку "Особистий кабінет" - це список, що випадає, розгорніть його і натисніть "Мої особисті дані". Тут внесіть свою персональну інформацію, це дозволить збільшити довіру до Вас з боку адміністрації та інших користувачів сайту SEO sprint, а також розширить функціонал для заробітку, збільшивши число доступних для виконання завдань.

Нижче вкажіть номери гаманців платіжних систем, на які зазвичай знімаєте зароблені гроші в Сеоспрінт:

 1. WebMoney ;
 2. Яндекс гроші ;
 3. Payeer ;
 4. Perfect Money .

Потім вкажіть раніше присланий в смс-повідомленні pin-код, ввівши його за допомогою цифрової клавіатури, а потім збережіть зміни.

Відмінно! Аккаунт створений і готовий до виконання завдань і заробітку грошей.

Як заробити на SEO sprint

Зліва розміщується користувача меню, знайдіть зелену кнопку "Заробляти" і розкрийте список, виберіть вподобану категорію для заробітку:

 • серфінг - перегляд реклами на сайтах за гроші, середній заробіток;
 • читання листів - мінімальний заробіток;
 • проходження тестів - найменший рівень доходу;
 • виконання завдань за гроші - найприбутковіша робота на SEO sprint.

Багато виконавців насамперед звернуть увагу на виконання завдань за гроші, адже як сказано вище, дана область найбільш високооплачувана на SEO sprint, в порівнянні з іншими.

Для підвищення комфорту пошуку завдань реалізована зручна сортування:

 • по рейтингу;
 • по висоті;
 • за ціною.

Завдання вибираються одним кліком миші. Ціни за виконання вказані праворуч.

Уважно читайте умови поставленого завдання, опис і що потрібно вказувати в звіті про виконане завдання. На кожну дію дається певний часовий інтервал.

По завершенню робота відправляється на перевірку до рекламодавця, термін модерації може тривати до 10 днів. У разі якщо замовник не перевірив роботу, бот SEO sprint автоматично виплатить гроші.

Крім модерується завдань на сайті зустрічаються завдання, оплачувані миттєво після їх виконання.

У Сеоспрінт розроблена кар'єрна драбина для підтримки активності та стимулу користувачів. При реєстрації виконавцю присвоюється статус "Перехожий", який збільшується відповідно до нижчеподаному зображенню.

При реєстрації виконавцю присвоюється статус Перехожий, який збільшується відповідно до нижчеподаному зображенню

Статус безпосередньо залежить від розміру рейтингу.

Статус безпосередньо залежить від розміру рейтингу

У людей часто з'являються особисті справи, які передбачають тривалу відсутність в інтернеті і простої в роботі. Сеоспрінт передбачаючи таку ймовірність, дає право зберегти аккаунт, активувавши опцію відпустки до 180 днів. У разі відсутності більше 2 місяців слід включати цей режим, інакше обліковий запис просто буде видалена, а гроші переведені на рахунок проекту. Не нехтуйте цією послугою.

реферальная програма

Заробіток на партнерській програмі SEO sprint має на увазі повністю пасивний дохід, пропонуючи помірні умови за запрошення унікальних користувачів. Посилання створюється автоматично кожному реферера незалежно від присвоєного статусу. Однак виплачується відсоток за запрошених рефералів залежить від рейтингу, чим він вищий, тим більше грошей вийде заробити і на партнерці.

Рефералів можна або запрошувати, або купити на ярмарку Сеоспрінт. Але врахуйте, хороших і прибуткових молодших партнерів навряд чи хтось стане продавати. Проте це трапляється, наприклад, коли людина вирішила розпродати всю свою реферальную структуру. Тому заробіток грошей на реферальной програмі відрізняється особливою конкуренцією. Але грамотно вибудувавши партнерську мережу, рівень доходу значно збільшиться.

висновок

Простенький проект-дідок, багатьом відомий і розібратися в його функціонал новачкові не складно. Заробити на SEO sprint невеликі гроші досить легко, головне не порушувати правила проекту. Досвідчені інтернет-трудівники розуміють всю суть заробітків в мережі, а ось новеньким шукачам електронної прибутку трошки складніше, тому що велика частина з них, бачачи невеликі ціни за роботу, залишають проект, вважаючи, що тут мішок грошима не наб'єш. Так, на подібних буксах виплачується скромний дохід і особливо не розкрутити в фінансовому плані, але хочеться відзначити, що не буває сайтів для заробітку без вкладень, де за одне завдання платять шалені суми. Тому SEO sprint - це всього лише спосіб отримання додаткового доходу. Але якщо користуватися кількома аналогічними сервісами, паралельно розвиваючи партнерську програму, можна заробляти хороші гроші.

Щедрою оплати за завдання і до зустрічі на vkoshelek.com!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Сподобалася стаття?