SEO sprint - відгуки, виплати, заробіток

  1. Як заробляти на поштовому спонсора SEO sprint

Опубліковано 5 Вересень, 2011 в 9:08

Опубліковано 5 Вересень, 2011 в 9:08

Продовжуємо огляд спонсорів, на яких можна заробити без свого сайту. У цій статті мова піде про поштовику SEO sprint.

У цій статті мова піде про поштовику SEO sprint

Хочу сказати, що поштовий спонсор SEO sprint є атестованим учасником Webmoney і має атестат продавця. Це свідчить про серйозність проекту і його власників. Також внизу сайту Ви можете побачити статистику SEO sprint. На поштовику SEO sprint зареєстровано понад 220 000 чоловік і за весь час роботи виплачено понад 7-ми мільйонів рублів. Не дивуйтеся таким цифрам, проект працює вже більше року і має безліч рекламодавців, підтвердженням цьому служить поява нової реклами і завдань майже щохвилини.

Як заробляти на поштовому спонсора SEO sprint

Розглянемо більш детально, як заробляти на SEO sprint.

Клікнувши зліва в меню по кнопці заробляти, Ви потрапляєте на сторінку вибору бажаного виду заробітку:

Клікнувши зліва в меню по кнопці заробляти, Ви потрапляєте на сторінку вибору бажаного виду заробітку:

Розберемо по пунктах всі способи заробітку на SEO sprint. Кожен пункт відповідає номеру на зображенні.

  1. Перегляд сайтів за гроші. В даному розділі Вам платять 2-4 копійки за перегляд сайту рекламодавця протягом деякого часу. Даний спосіб заробітку не вимагає від Вас ніяких зусиль, кликнули на помаранчевий кухлів, в новій вкладці відкрився рекламований сайт, після закінчення таймера підтвердили перегляд вибором числа зірочок на зображенні і все 2-4 копійки у Вас на рахунку. Вам не потрібно переглядати рекламований сайт, Ви просто не закриваєте вкладку до закінчення таймера, в цей час можете займатися чимось іншим. Зверніть увагу, що одночасно не можна переглядати кілька сайтів.
  2. Другий спосіб заробітку - читання оплачуваних листів. Принцип майже такий же, як і перегляд сайтів. Правда перед початком перегляду рекламованого в листі сайту, потрібно правильно відповісти на тестове питання. За читання одного листа Ви будете отримувати 4-6 копійок.
  3. Проходження тестів за гроші. По суті справи це чимось нагадує виконання завдань, тільки в якості звіту потрібно правильно відповісти на питання тесту.
  4. Виконання оплачуваних завдань. Зверніть увагу на цей вид заробітку. Так як заробіток на виконанні завдань буде найбільшим. За виконання одного завдання рекламодавці платять від 20 копійок. Завдання відсортовані за розділами для більш зручного пошуку. Найлегші завдання знаходяться в розділах Тільки кліки, Проголосувати, Тільки реєстрація. Перед виконанням завдання уважно прочитайте його опис, якщо Вам все зрозуміло, тоді приступайте до його виконання. Оплачуються рекламодавцями тільки правильно виконані завдання.

Так, як при реєстрації Ви не вказували платіжних реквізитів. Те саме час це зробити. Перейдіть в меню зліва в розділ Мої особисті дані і вставте номер гаманця в системі Webmoney в відповідне поле. Якщо Ви бажаєте отримувати виплати в іншій платіжній системі, то введіть рахунок в ней.Для збереження даних необхідно ввести пін-код, який Ви вказали при реєстрації і натиснути кнопку зберегти.

Мінімум для виплати на SEO sprint:

  • WebMoney - 2 рубля
  • LiqPay - 2 рубля
  • AlertPay - 32 рубля
  • LibertyReserve - 3 рубля

Гроші перераховуються на Ваш гаманець миттєво.

Відгуки про SEO sprint позитивні, подивіться хоча б відгуки в.

Заробіток на пряму залежить від Ваших зусиль. У день можна заробити 2 рубля на читанні листів і перегляді сайтів, а можна і 20 рублів на виконанні заданій.Все залежить від того, як ви будете працювати.

Удачі вам і великих заробітків на SEO sprint.

Реєстрація на SEO sprint

Якщо зареєструєтесь за цим посиланням, то після реєстрації по внутрішній пошті отримаєте лист з інструкцією по роботі. А також авторефбек, який буде залежати від вашого рейтингу і буде рости з підняттям рейтингу на проекті.

Якщо ви читаєте оголошення, де обіцяють відразу після реєстрації рефбек 80%, то вас обманюють і хочуть залучити з метою продати на біржі. З серпня 2012 введена нова формула нарахування рефбек:

З серпня 2012 введена нова формула нарахування рефбек: