SEO SpyGlass аналіз посилального ваги

  1. Вкладка все посилання
  2. Вкладка посилання (деталі)
  3. Вкладка небезпека пенальті
  4. Вкладка посилання з головної сторінки
  5. Вкладка посилання з форумів і блогів
  6. Вкладка посилання з посилальних директорій
  7. Вкладка трафік йде через посилання
  8. Порівняння проектів або порівняння конкурентів

Привіт читачі мого блогу, сьогодні буде розбір програми SEO SpyGlass, програма, яка знаходить зворотні посилання на ваш сайт або ж сайт конкурента і допомагає провести їх повний аналіз. Що в свою чергу дає можливість використання продуманої стратегії розвитку посилального ваги або його копіювання з успішного конкурента.

SEO SpyGlass входить в пакет програм компанії link-assistant , Огляди на інші продукти пакетаPowerSuite, я вже робив: WEBSite Auditor , Rank Tracker і LinkAssistant.

Отже давайте приступимо до практичних засадам роботи з програмою. Після запуску вводимо адресу бажаного сайту і ставимо галочку включити експертні властивості. Отже давайте приступимо до практичних засадам роботи з програмою

Наступне вікно пропонує вибрати пошукові системи в яких буде Парс статистика по вашому сайту. Рекомендую відзначати все, так буде найбільш повна статистика посилального профілю, хоча і займають на порядок більше часу, ніж при виборі вашої регіональної системи пошуку.

Також вам буде запропоновано підключити аккаунт з Гугл аналітикою, щоб дати можливість більш широкого аналізу вашої посилальної маси, рекомендую це робити. Ну і останнє вікно просто запропонує вказати обмеження для пошуку беков вашого сайту. Там є дві галочки, перша задає обмеження на загальну кількість посилань, а друга обмежує кількість з одного домену. Ну наприклад у вас є багато наскрізних посилань, що в свою чергу призводить до того, що з одного домену ви маєте стільки посилань, скільки у нього сторінок в індексі ПС. А це навантажує програму і затягує аналіз.

Як тільки процес сканування зворотних посилань буде завершено. вашому погляду буде забезпечено такий вид вікна програми:

Перед тим, як приступити до аналізу пропоную клікнути на вкладку Зведення, і подивимося на короткий звіт проведеного аналізу самою програмою Перед тим, як приступити до аналізу пропоную клікнути на вкладку Зведення, і подивимося на короткий звіт проведеного аналізу самою програмою. Отже нам буде запропонована наступна інформація для аналізу:

  • Адреса сайту і його title
  • Співвідношення у відсотковому плані Dofollow і Nofollow посилань
  • Домени посилаються з головною стор.
  • Країни з яких знайдено найбільше посилань
  • Доменні зони (.com, .ru, .ua і т.д.)
  • Тексти анкоров (зведення)
  • Топ ключові слова в анкорах
  • Топ веб-адреси посилань (куди найчастіше посилаються)

Як бачимо навіть укомплектований міні звіт дає не мало корисної інформації для розуміючи, з якими посиланнями ми маємо справу. Але цього нам звичайно мало і давайте повернемося у вкладку Зворотні посилання. У верхній частині робочої області присутні вкладки, ми зараз детально поговоримо про кожну з них і розберемо інформацію надану в них для аналізу. Як бачимо навіть укомплектований міні звіт дає не мало корисної інформації для розуміючи, з якими посиланнями ми маємо справу

Вкладка все посилання

У цій вкладці надається наступна інформація по стовпцях:

  • Сторінка донора зі зворотним посиланням
  • Заголовок сторінки (title)
  • Наявність посилання на момент сканування
  • Анкор посилання
  • Адреса, куди веде на вашому сайті
  • PR
  • ТІЦ в Яндексі

І багато інших параметрів, які можна вказати в налаштуваннях самої вкладки клікнувши на назви колонок правим кліком миші і вибравши потрібні вам параметри для роботи і аналізу.

Вкладка посилання (деталі)

Тут ми можемо проаналізувати кількість посилань з одного домену, також Отримати дані аналогічні попередній вкладці. Плюсом цієї вкладки є візуальне розподіл кількості доменів посилаються і посилань з кожного домена окремо. Що дозволяє відстежувати наскрізні посилання на ваш сайт, або сайт конкурентів.

Вкладка небезпека пенальті

На цій вкладці є практично всі дані, як і на попередніх, крім однієї найголовнішою, а саме стовпці пенальті. Я розповім, як прораховує програма цей параметр. Після збору такого виду інформації:

  1. Проіндексовано в Гугл
  2. зовнішні посилання
  3. всього посилань
  4. вік домену
  5. IP адреса домену
  6. PR домену
  7. PR сторінки

Після зібраних вище перерахованих даних, алгоритм програми обчислює ймовірність покарань за такого роду отримане посилання. І ви вже вирішуєте як бути далі, знімати або залишати все як є!

Вкладка посилання з головної сторінки

Ну тут і описувати особливо нічого, на цій вкладці будуть показані домени з головної сторінки яких є посилання на ваш сайт, що до речі може бути корисним при аналізі тих же конкурентів.

Вкладка посилання з форумів і блогів

На цій вкладці, програма за своїми якимось ознаками відбирає сайти, які є форумами або блогами, тобто є інформаційним середовищем. Так як у мене Посилальне не велике, і всього близько 200 посилань на сайт, то тут в розділі я знайшов саме такі донори, блоги і форуми. На скільки точно система визначає при великих обсягах, ще варто обчислити.

Вкладка посилання з посилальних директорій

Якщо ваш сайт має зворотні посилання з дощок оголошень, каталогів і тому подібних ресурсів, то ви їх побачите на цій вкладці. Рекомендую переглянути, що за донори і чи варто там бути, або ж знімати посилання. Бо зараз хороших, трастових каталогів на пальцях порахувати можна.

Вкладка трафік йде через посилання

Дані з поточної вкладки будуть працювати тільки, якщо ви підключаєте до проекту Гугл аналітику і зможете перевірити скільки переходів по тій чи іншій посиланням є, якщо такі є взагалі.

Це далеко не всі вкладки, доступні в програмі, ви їх можете налаштовувати натиснувши на плюсик з правого боку і редагую дані, які вам потрібні для аналізу. А ми перейдемо до наступної вкладки в лівій панелі програми.

Порівняння проектів або порівняння конкурентів

Не секрет, що програма може вивантажувати потрібну кількість даних за різними проектами, зокрема і за типовими проектами ваших конкурентів. Після вивантаження сайтів конкурентів, буде можливість порівняння інформації вашого сайту та сайту конкурентів. Виглядає це ось таким чином:

Наочно показує стан посилального вашого сайту і сайтів конкурентів. Також є можливість переглянути потенційних донорів для вашого сайту, це по суті всі донори з усіх проектів, яких немає у вас.

Ну і звичайно ж можливість звіту в програмі з ліцензією SEO PowerSuite Enterprise, я зберіг звіт по одному невеликому проекту в форматі pdf Back-link . Можете відкрити і переглянути, якщо вам це цікаво.

Якщо говорити про свою думку, то скажу так, я порівнював проект один і той же сайт з вивантаження посилального з Ахрефс і через програму SpyGlass і ось що вийшло: кількість посилань в Ахрефс приблизно 800 в SPyGlass трохи більше 700, перетин не більше 40%. Тобто якщо використовувати обидва інструменти, то можна отримати не 800 або 700, а приблизно 1000 беков, що вже набагато краще ніж використання сервісів окремо.

Також важливий момент, при створенні проекту варто відзначати всі пошукові системи, так ви будете довше чекати, але отримаєте набагато більше бек лінків, перевіряв на декількох проектах.

І останнє це придбання програми SpyGlass, як я і згадував є три види ліцензії, а саме:

  • Безкоштовна - обмеження по функціоналу з видачею 1 \ 3 доступного матеріалу
  • SEO SpyGlass Professional (тільки $ 62.38 - ідеально підходить для блогерів, власників веб-сайтів і веб-майстрів)
  • SEO SpyGlass Enterprise (тільки $ 149.88- призначений для SEO професіоналів і компаній, що надають послуги в сфері Інтернет маркетингу)

Більш детально можна ознайомитися на сторінці постачальника - SEO SpyGlass - напевно, найкраща програма для пошуку зворотних посилань. Сподіваюся був корисний невеликим практичним оглядом даної програми, якщо є питання або якісь ваші поради по роботі з SpyGlass пишіть в коментарях, будемо разом розбирати і доповнювати.